• Duolife Aloes - aloe vera 750 ml

DuoLife ALOES je tím pravým doplňkem pro ty, kdo hledají přírodní cestu k udržení kondice, vitality a mladistvého vzhledu. Tento exkluzivní produkt spojuje šťávu a dužinu aloe s medem a oreganem, které podporují trávicí a imunitní systém, funkci jater a ledvin. S více než 200 aktivními složkami, včetně cenných antioxidantů, aminokyselin, vitaminů a minerálů, se DuoLife ALOES stane vaším nepostradatelným společníkem pro udržení tělesné a duševní kondice.

Kdy?

Aloe vera je pravým darem přírody pro naše zdraví, který je známý svými blahodárnými účinky již tisíce let. Tato rostlina je bohatým zdrojem účinných látek, které podporují mnoho tělesných funkcí. A aby toho nebylo málo, tento účinek je ještě posílen přírodními složkami jako je med a oregano, které přidávají kouzlo, a tím dotvářejí dokonalý produkt.

Složení doplňku stravy Duolife Aloes podporuje:

 • lidi, kteří si chtějí uchovat mladý vzhled, správnou hmotnost a vitalitu,
 • lidi oslabené, ve stavu fyzického a psychického vyčerpání,
 • lidi pociťující potíže trávicího systému,
 • lidi s vracejícími se infekcemi a těžce se hojícími ranami,
 • rekonvalescenty,
 • seniory.

Jakým způsobem?

DuoLife ALOES je skvělým zdrojem přírodních látek, které podporují zdraví a krásu. Aloe vera pocházející z Mexika, spolu s medem a oreganem, poskytuje tělu důležité antioxidanty, které pomáhají udržovat trávicí a imunitní systémy v optimální kondici. Tyto látky také podporují funkce jater a ledvin, což přispívá k celkovému zdraví a vitalitě těla. S DuoLife ALOES se budete cítit plní energie a mladistvě.

Blahodárné účinky Aloe Vera


DuoLife Aloes je přípravkem (v tekuté podobě), který je založen především na dřeni z aloe, získané z listů této rostliny. Celek je obohacen medem a oregánem. Vynikající produkt pro ty, kteří si chtějí udržet svůj mladistvý vzhled a vitalitu.

DuoLife Aloes je přirozený zdroj zdraví a krásy. Je dokonalým řešením pro ty, kteří hledají způsob na co nejdelší uchování mladého vzhledu a životní síly. Díky svým očišťujícím vlastnostem zajišťuje plnou regeneraci organismu.

Šťáva z aloe je už tisíc let známá a používaná jako dokonalý prostředek pro dlouhodobé zachování mladého a přívětivého vzhledu. Vděčí za to bohatství antioxidantů a aminokyselin, které jsou stavebním prvkem bílkovin. Je navíc známým adaptogenem podporujícím přirozenou odolnost organismu.

Dužina aloe výborně očišťuje zažívací ústrojí a usnadňuje trávení, podporuje tím očišťování organismu z přebytečných toxinů. Je to navíc výrobek, který alkalizuje organismus, napomáhá k vytvoření opětovné rovnováhy mezi kyselinami a zásadami.

Med květový je opravdovým bohatstvím přírodních vitaminů a minerálů s neobyčejně vysokou vstřebatelností. Vyznačuje se obsahem křemíku – prvku, který je nutný k obnově kůže a vlasů. Navíc je již po staletí považován za cenný výživný produkt ve stavech fyzického a psychického vyčerpání organismu.

Oregano se hojně používá v lékařství a kosmetice. Extrakt z oregana zlepšuje proces trávení a vstřebávání vitamínů a minerálů. Díky vysokému obsahu antioxidantů účinně pomáhá v boji proti volným radikálům.

Inovativní kombinace biologicky aktivních a přírodních složek, absence potravinářských konzervantů a stabilizátorů chuti zaručuje nejvyšší kvalitu DuoLife Aloe a jeho lepší stravitelnost a vstřebatelnost. 


▼ Celý popis ▼

Jak hodnotné je aloe vera?

Velmi! Tak, že ani není možné nadhodnotit jeho všestranné zdraví prospěšné účinky!

 • Antioxidanty obsažené v dužině a šťávě podporují fungování srdce a cév, pomáhají udržet správnou hladinu cholesterolu.

To je ale jen začátek přínosů aloe!

 • Vysoký obsah aktivních složek pomáhá podporovat imunitu organismu a podporuje boj s bakteriálními, virovými a plísňovými infekcemi.
 • Aloe přispívá také k udržení správné funkce střev a pravidelnému vyprazdňování a díky obsahu přírodních prebiotik pomáhá zajistit příznivou bakteriální rovnováhu v tlustém střevě.
 • Podporuje také funkci jater a odstraňování toxinů z organismu a pomáhá udržet správnou hmotnost a hladinu cukru v krvi.
 • Vysoký obsah aminokyselin – cenného stavebního prvku bílkovin, včetně kolagenu – podporuje hojení ran a správnou funkci pokožky a pomáhá udržet její pevnost a mladistvý vzhled.

Med a oregano podporují na základě synergie blahodárné účinky aloe

 • Med dodává cenné energetické složky, stavební a regulační složky a pomáhá udržet tělesnou a duševní kondici organismu. Je zdrojem antioxidantů, enzymů, vitaminů a minerálů. Podporuje především funkce trávicího ústrojí, imunitního systému a systému srdce a cév.
 • Med také podporuje regeneraci organismu po intenzivní tělesné a duševní námaze, je velmi blahodárný pro osoby vystavené dlouhodobému stresu.
 • Přidání medu zlepšuje vstřebávání minerálních a vitaminových složek produktu.
 • Bylina oregana podporuje účinky aloe při regeneraci poškozených tkání, pomáhá zmírňovat potíže trávicího ústrojí podporuje imunitu organismu a přispívá k ochraně před bakteriálními, plísňovými a virovými infekcemi.

Čím se DuoLife ALOES vyznačuje?

 • Tekutá forma tohoto produktu se zachovaným biologickým pozadím jeho složek, usnadňující uvolňování aktivních látek a jejich vstřebávání do krevního oběhu a zvýšená absorpce se pak projevují efektivnější distribucí na místo působení (příznivý vliv na procesy LADME*).
 • Trvanlivost přípravku zajištěna metodou IHHP™ by DuoLife – (Innovation High Hydrostatic Process™ by DuoLife) založenou na koncepci „minimálního zpracování”. Výhodou této metody je vysoká zdravotní kvalita a trvanlivost přípravku a také uchování přirozených výživových i senzorických vlastností oproti výrobkům stabilizovaným klasickým způsobem. Použitý technologický proces probíhá při nízké teplotě (pro ochranu aktivních složek) a je založen na synergickém působení mnoha faktorů zajišťujících trvanlivost, což umožňuje udržet nejvyšší kvalitu produktu bez použití konzervačních látek.
 • Přírodní složky, včetně zvlášť cenné šťávy a dužiny aloe pocházející z Mexika.
 • Receptura zohledňující synergické a antagonistické účinky jednotlivých složek.
 • Produkt NEOBSAHUJE konzervační látky a JE BEZ GMO – suroviny použité pro výrobku doplňku NEPOCHÁZEJÍ z geneticky modifikovaných rostlin.
 • Produkt NEOBSAHUJE lepek – je vhodný pro lidi s alergií na lepek.
 • Speciální láhev ze skla pro farmaceutické účely – tmavé sklo chrání před světlem a výkyvy teploty, je odolné proti uvolňování rozpustných minerálních látek z vnitřního povrchu do přípravku.
 • Koncentrované složení – komfortní použití.
 • Zastřešující značka – účinek tekuté formy doplňuje kosmetika s vysokým obsahem přírodních látek z řady DuoLife Beauty Care Aloes.
Složky
Složení Složení: šťáva z aloe vera s dužinou, med květový, bylinný extrakt z oregana, regulátor kyselosti – kyselina citronová. Obsah barbaloinu (ppm) < 1 ppm. Neobsahuje konzervační látky ani geneticky modifikované složky.
Výživové hodnoty Výživové hodnoty na 100 ml: Energie: 22 kcal/94kJ Bílkoviny: <0.3g Sacharidy: 5,3g Tuky: <0,1 g
Způsob použití
Způsob použití 25-50 ml 1x denně před jídlem. Před každým použitím protřepejte. Nepřekračujte maximální doporučenou denní dávku. Výrobek nenahrazuje pestrou stravu. Vyvážená strava a zdravý životní styl jsou důležité pro správné fungování organismu.
Přechovávání
Přechovávání Uchovávejte při pokojové teplotě a mimo dosah dětí. Po otevření uchovávejte v lednici a spotřebujte do 30 dnů. Chraňte před přímým slunečním zářením. Vzhledem k tomu, že doplněk stravy DuoLife je přírodní produkt, může se chuť a konzistence jednotlivých šarží lišit v závislosti na ročním období a surovinách používaných při výrobě. Případná usazenina je přírodního původu, jedná se jev typický pro tyto výrobky. Pro rozmíchání usazeniny výrobek před použitím protřepejte.
Bezpečnostní opatření
Bezpečnostní opatření V případě přecitlivělosti na kteroukoliv složku výrobku. Neužívejte v těhotenství a při kojení. Datum minimální trvanlivosti a číslo výrobní šarže: uvedeno na obalu.

Duolife Aloes - aloe vera 750 ml

 • Kód výrobku: DLLQPALO010000
 • EAN: 5904213000978
 • Získáte bonusových bodů: 32
 • Dostupnost: Skladem
 • 689,00 Kč

 • Cena bez DPH: 615,18 Kč
 • Cena v bodech: 650

Tagy: Liquid Formula, imunita, trávení, detoxikace

Podobné výrobky

DuoLife My Mind - Zlepšení koncentrace 750ml

DuoLife My Mind - Zlepšení koncentrace 750ml

DuoLife My Mind je doplněk stravy v tekuté formě, obsahující přírodní složky rostlinného původu včet..

1 173,57 Kč Cena bez DPH: 1 047,83 Kč

Duolife Collagen - tekutý kolagen 750 ml

Duolife Collagen - tekutý kolagen 750 ml

DuoLife Collagen je jedinečným produktem, který se postará o vaši krásu a zdraví zevnitř. Užíváním t..

794,00 Kč Cena bez DPH: 708,93 Kč

DuoLife Chlorofil - 750 ml

DuoLife Chlorofil - 750 ml

DuoLife Chlorofil je přírodní doplněk stravy, který vám pomůže dosáhnout a udržet dobrou kondici a m..

689,00 Kč Cena bez DPH: 615,18 Kč

DuoLife Den a Noc - Komplexní vitamíny a minerály 2 x 750 ml

DuoLife Den a Noc - Komplexní vitamíny a minerály 2 x 750 ml

DuoLife DEN a NOC - dva jedinečné doplňky stravy pro každodenní kondici těla i mysli. Ráno si dopřej..

2 410,43 Kč Cena bez DPH: 2 152,17 Kč

Věrnostní program DuoLife

Věrnostní program

certifikace duolife


Ocenění a certifikáty

Značka DuoLife byla mnohokrát vyznamenávána.

Seznamte se s cenami a oceněními, která potvrzují nejvyšší kvalitu a účinnost našich výrobků.