• DuoLife My Gastrin - 750 ml

Datum minimální trvanlivosti: 10.8.2024

DuoLife My Gastrin je tekutý doplněk stravy, který vám pomůže udržet vaše trávení v těch nejlepších podmínkách. Obsahuje pouze přírodní složky, včetně patentované látky Asafin®, která podporuje trávicí procesy, normální střevní peristaltiku, normální vyprazdňování a činnost slinivky, jater, žlučníku a žlučových cest. Tento doplněk stravy je bohatým zdrojem bioaktivních látek obsažených ve standardizovaných rostlinných extraktech a jeho zdraví prospěšný účinek byl prokázán klinickými studiemi a doložen vědeckými publikacemi.


Proč se vyplatí používat DuoLife My Gastrin?

Poruchy trávení jsou jedním z nejčastějších onemocnění trávicího traktu a mohou postihnout až 60 % dospělé populace.1.

Díky vlastnostem složek obsažených v doplňku stravy DuoLife My Gastrin podporuje přípravek trávicí procesy, normální střevní peristaltiku, normální vyprazdňování, činnost slinivky, jater, žlučníku a žlučových cest. DuoLife My Gastrin je cenným zdrojem mnoha bioaktivních látek obsažených ve standardizovaných rostlinných extraktech. Zdraví prospěšný účinek složek obsažených v doplňku stravy byl prokázán klinickými studiemi a doložen vědeckými publikacemi.

DuoLife My Gastrin je určen pro:

 • lidi, kteří chtějí denně podporovat správnou funkci trávicího traktu, včetně žaludku a střev;
 • lidi, kteří se starají o správný stav jater, slinivky břišní, žlučníku a žlučových cest;
 • lidi se zažívacími potížemi;
 • u lidí, kteří trpí zácpou a mají potíže se špatnou průchodností střev,
 • lidi s mírnými křečemi v žaludku a střevech;
 • lidi s problémem plynatosti, nevolnosti, říhání a pocitu nadměrné plnosti po jídle;
 • lidi, kteří si stěžují na zažívací potíže po konzumaci tučných jídel;
 • lidi, kterým záleží na správné tělesné hmotnosti;
 • lidí, kteří trpí záněty trávicího traktu
 • lidi, kteří dbají na správnou hladinu cholesterolu v krvi.

Pravidelné a příležitostní použití

Doplněk stravy DuoLife My Gastrin lze užívat jak dočasně, při přechodných potížích souvisejících s poruchami trávení, tak i trvalé. Pravidelné užívání umožňuje plně využít zdraví prospěšných vlastností složek ověřených klinickými testy a pomáhá udržovat optimální stav celého trávicího systému.

Varianty suplementace - doba příjmu přizpůsobená potřebám

Před jídlem


 • Pomáhá stimulovat sekreci trávicích šťáv
 • Pomáhá zlepšit chuť k jídlu
 • Podporuje regulaci vyprazdňování
 • Pomáhá předcházet zácpě
Po jídle
 • Podporuje snížení nadýmání, plynatosti, říhání
 • Pomáhá snižovat příznaky související s poruchou trávení
 • Podporuje trávicí procesy
 • Pomáhá snižovat pocit nadměrné plnosti a těžkosti po jídle
100% přírodní složení
100% přírodní rostlinné složky se zachovaným biologickým pozadím.

Synergický účinek
Rostlinné výtažky obsažené v doplňku stravy DuoLife My Gastrin podporují trávicí procesy a funkci žaludku, střev, slinivky břišní, jater, žlučníku a žlučových cest díky synergickému působení.

Pohodlný způsob užívání
Tekutý přípravek určený k přímému užívání.

Speciální skleněná lahvička určená pro farmaceutické účely
Tmavé sklo chrání před světlem a teplotními změnami a je odolné proti uvolňování rozpustných minerálních látek z vnitřního povrchu láhve.

Less is more
Přípravek neobsahuje přidaná umělá dochucovadla a aromatizující látky, umělá plniva a GMO.

Gluten free
Přípravek neobsahuje lepek.

Vegan
Vhodné pro vegany a vegetariány.

Doplňkové použití

Doplněk stravy DuoLife My Gastrin je vhodné kombinovat s přípravky:
 • DuoLife Clinical Formula ProBactilardii®;
 • DuoLife Fiber a Fiber Powder;
 • Shape Code® Slim Shake;
 • DuoLife Chlorofil;
 • DuoLife Medical Formula ProDeacid®;
 • DuoLife Medical Formula ProCholterol®;
 • DuoLife Sada DuoLife Den a Noc.

▼ Celý popis ▼

Široké spektrum účinků

Zdraví prospěšné vlastnosti všech složek jsou široce dokumentovány vědeckými zprávami a prokázány mnoha preklinickými a klinickými studiemi.4-11.

Fenykl obecný (Foeniculum vulgare) pomáhá zmírnit příznaky související s plynatostí, gastrointestinálními křečemi a střevní kolikou.
Hojník/libanonský šalvěj (Sideritis scardica) zmírňuje gastrointestinální nepohodlí a podporuje ochranu žaludeční sliznice.
Máta peprná (Mentha piperita) má žlučopudné a uvolňující účinky a stimuluje sekreci žaludeční šťávy. Podporuje trávicí procesy, pomáhá minimalizovat nevolnost, zvracení, plynatost a zažívací potíže.
Ostropestřec mariánský (Silybum marianum) podporuje regeneraci poškozených jaterních buněk a chrání játra, podporuje trávení a očistné procesy organismu.
Černá ředkev (Raphanus sativus var. Niger) podporuje správnou funkci trávicího traktu, jater a žlučových cest, má žlučopudný účinek, reguluje střevní peristaltiku, usnadňuje vyprazdňování a pomáhá předcházet zácpě, má antimikrobiální a antioxidační účinky.
Rozmarýn (Rosmarinus officinalis) podporuje ochranu jaterních buněk před účinky toxických sloučenin a volných kyslíkových radikálů. Podporuje také činnost slinivky břišní, trávicí procesy a ochranu žaludeční sliznice.
Kurkuma/indický šafrán (Curcuma longa) pomáhá minimalizovat zánětlivé procesy v žaludku, střevech a slinivce, pomáhá zmírňovat příznaky zažívacích potíží a podporuje správnou činnost jater.


Vícesměrové působení produktu:

1. Střeva

- podporuje správnou funkci trávicího ústrojí;
- podporuje snížení plynatosti a zánětlivých procesů, stejně jako křečí ve střevech;
- podporuje normální vyprazdňování a průchod střev;
- pomáhá zmírňovat zácpu;
- podporuje kontrolu tělesné hmotnosti a hubnutí.

2. Žaludek

- podporuje správnou činnost žaludku;
- pomáhá chránit žaludeční sliznici;
- podporuje normální trávicí procesy a vylučování trávicích šťáv;
- pomáhá minimalizovat pocit nadměrné plnosti po jídle a nadměrné říhání a nevolnost po jídle.


3. Játra

- podporuje optimální jaterní funkce a ochranu jaterního parenchymu;
- podporuje regenerační procesy poškozených jaterních buněk;
- podporuje odstraňování toxinů z organismu,


4. Žlučník a žlučové cesty


- přispívá k lepšímu trávení tučných jídel;
- podporuje optimální vylučování žluči;
- podporuje správnou funkci žlučníku a žlučových cest;
- pomáhá minimalizovat nepohodlí po jídle těžko stravitelných jídel.


5. Slinivka břišní

- podporuje sekreci trávicích enzymů;
- podporuje optimální funkce slinivky břišní;
- pomáhá minimalizovat postprandiální nepohodlí.


6. Cévy

- podporuje udržení normální hladiny cholesterolu v krvi.Čím se odlišuje DuoLife My Gastrin?

Patentovaná mikroenkapsulovaná receptura Asafin® *, získaná v patentované technologii FenuMAT™ *


Patentovaný vzorec ločidla čertova lejna obsažený v DuoLife My Gastrin má příznivý vliv na funkce trávicího traktu, potvrzené klinickými studiemi. Asaphim® * je zcela přírodní vzorec rostlinného původu v patentované technologii FenuMATTM *. Technologie zahrnuje proces mikroenkapsulace zdraví prospěšné páchnoucí gumové pryskyřice ve vláknině pískavice řecké seno. Díky tomu je možné zamaskovat nepříjemnou přirozenou chuť a vůni gumové pryskyřice a výsledné mikrokapsle podporují prodloužené, pomalé uvolňování pro-zdravotních aktivních látek a jejich lepší vstřebávání.2. (Obrázek 1)


Obrázek 1. Vlevo (B) - pryskyřice z ločidla čertova lejna v původní podobě. Vpravo (C) - mikroenkapsulovaná patentovaná receptura ločidla čertova lejna založená na technologii FenuMATTM *. Obrázek z elektronového mikroskopu. Na základě2.


Klinické studie použitých složek

Asaphim® * je receptura s preklinicky a klinicky ověřenou účinností. Ve výzkumu byla použita dávka 250 mg - 500 mg přípravku denně. Dávka 250 mg je obsažena v 50 ml doplňku stravy DuoLife My Gastrin.

Výzkum ukázal mimo jiné že u více než 80 % lidí užívajících přípravek Asafin® * po 30 po sobě jdoucích dnů došlo ke statisticky významnému (ve srovnání se skupinou s placebem) zlepšení kvality života a snížení příznaků zažívacích potíží, jako jsou: nepříjemné pocity v horní části gastrointestinálního traktu (-57 %), plnost po jídle (-63 %), plynatost (-50 %) a předčasná sytost (-66 %) (Obrázek 2). Na konci studie až 66% lidí užívajících vzorec nehlásilo žádné příznaky poruchy trávení. Na druhou stranu v době náboru do studie všichni lidé ve studijní skupině a ve skupině s placebem trpěli středně těžkou až těžkou funkční dyspepsií. Studie byly provedeny podle zlatého standardu randomizovaných, dvojitě zaslepených, placebem kontrolovaných studií. V jejich průběhu byla také prokázána bezpečnost formule3 .


Obrázek 2. Vliv přípravku Asafin®* na příznaky poruchy trávení. Na základě klinické studie3; p ‹0,01.


Také v preklinických testech pro vzorec Asafin® * byl prokázán účinek napomáhající minimalizaci zánětlivých procesů v gastrointestinálním traktu2.


V průběhu vlastního výzkumu výrobce přípravku také potvrdil jeho ochranný účinek na střevní mikroflóru (Obrázek 3).Obrázek 3. Při použití přípravku Asafin® * životaschopnost probiotických kmenů Lactobacillus acidophilus a Lactobacillus brevis zůstává na vysoké úrovni, což přispívá k udržení prospěšných funkcí střevní mikroflóry. Na základě nepublikovaného výzkumu výrobce receptury (použitá dávka: 250 mg).


*Látka Asafin® je vyráběná patentovanou technologií FenuMAT™. Asafin® i FenuMAT™ jsou obchodní známky společnosti Akay Natural Ingredients Private Limited.

*Látka Asafin® je vyráběná patentovanou technologií FenuMAT™. Asafin® i FenuMAT™ jsou obchodní známky společnosti Akay Natural Ingredients Private Limited.

Složky
Složení Složení: Šťáva ze sušených švestek z koncentrátu, Asafin®* – patentovaná látka z klejopryskyřice z kořene rostliny ločidlo čertovo lejno (Ferula assa-foetida), která je ve formě mikrokapslí ve vláknině z pískavice řeckého sena (Trigonella foenum-graecum) , výtažek z plodů šípkové růže (Rosa canina) 20:1 (225 mg/50 ml) standardizovaný na 70% obsah vitamínu C, výtažek ze semen fenyklu obecného (Foeniculum vulgare) 4:1 (200 mg/50 ml), výtažek z listů hojníku/libanonské šalvěje (Sideritis scardica) 4:1 (150 mg/50 ml), výtažek z listů máty peprné (Mentha piperita) 10:1 (100 mg/50 ml), výtažek ze semen ostropestřce mariánského (Silybum marianum) 5:1 (100 mg/50 ml), výtažek z kořene černé ředkve (Raphanus sativus var. niger) 10:1 (100 mg/50 ml), výtažek z listů rozmarýnu (Rosmarinus officinalis) 10:1 (60 mg/50 ml), výtažek z oddenků kurkumy/indického šafránu (Curcuma longa) (50 mg/50 ml) standardizovaný na 7% obsah kurkuminoidů (3,5 mg/50 ml).
Výživové hodnoty Obsah v jedné dávce přípravku: 25 ml 50 ml Asaphim® *- patentovaná mikroenkapsulovaná látka z klejopryskyřice z kořene rostliny ločidlo čertovo lejno (Ferula assa-foetida) 125 mg 250 mg Vitamin C z výtažku z plodů růže šípkové (Rosa canina) 79 mg (99% RHP*) 158 mg (198% RHP*) *Látka Asafin® je vyráběná patentovanou technologií FenuMATTM. Asafin® a FenuMATTM jsou obchodní známky firmy Akay Natural Ingredients Private Limited. *** RHP – Referenční hodnota příjmu u průměrné dospělé osoby (8400kJ/2000kcal).
Způsob použití
Způsob použití Způsob použití: 25 až 50 ml jednou denně, před nebo po hlavním jídle. Může se také používat dvakrát denně po 25 ml před jídlem nebo po jídle. Před použitím vždy protřepat. Nepřekračujte doporučenou maximální denní dávku. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Pro správné fungování organismu je důležitá vyvážená strava a zdravý životní styl. 25 ml = 2 polévkové lžíce O použití většího množství může rozhodnout pouze lékař. V případě pochybností ohledně užívání doplňku stravy se poraďte s lékařem nebo lékárníkem.
Přechovávání
Přechovávání Skladování: Přípravek skladujte při pokojové teplotě, mimo dosah dětí. Po otevření uchovávejte v lednici a spotřebujte do 30 dnů. Chraňte před přímým slunečním zářením. Doplněk stravy DuoLife My Gastrin je přírodní produkt, a proto chuť a konzistence jednotlivých šarží se může lišit podle ročního období a surovin použitých při výrobě. Případná usazenina je přírodního původu, jedná se jev typický pro tyto výrobky. Pro rozptýlení sedimentu před použitím protřepejte.
Bezpečnostní opatření
Bezpečnostní opatření Přecitlivělost na kteroukoli složku výrobku. Výrobek by neměly užívat těhotné a kojící ženy. Máte-li chronické onemocnění nebo užíváte-li léky, poraďte se před použitím přípravku se svým lékařem.

DuoLife My Gastrin - 750 ml

 • Kód výrobku: DLLQPGAS010100
 • EAN: 5904915000122
 • Získáte bonusových bodů: 45
 • Dostupnost: Skladem
 • 877 Kč
 • 860 Kč

 • Cena bez DPH: 768 Kč
 • Cena v bodech: 877

Tagy: Liquid Formula, trávení, metabolismus, imunita

Podobné výrobky

Duolife Collagen - tekutý kolagen 750 ml

Duolife Collagen - tekutý kolagen 750 ml

DuoLife Collagen je jedinečným produktem, který se postará o vaši krásu a zdraví zevnitř. Užíváním t..

784 Kč Cena bez DPH: 700 Kč

Duolife Keratin - Hair Complex zdravé vlasy 750 ml

Duolife Keratin - Hair Complex zdravé vlasy 750 ml

DuoLife KERATIN HAIR COMPLEX je přírodní zdroj krásy pro vaše vlasy, pokožku a nehty. Tento doplněk ..

1 033 Kč Cena bez DPH: 923 Kč

DuoLife Fiber - Prebiotika 750 ml

DuoLife Fiber - Prebiotika 750 ml

DuoLife Fiber je přírodním způsobem jak podpořit zdraví trávicího systému. Tento přípravek obsahuje ..

750 Kč Cena bez DPH: 670 Kč

Duolife Moje krev - morfologie tekutá 750 ml

Duolife Moje krev - morfologie tekutá 750 ml

DuoLife MOJE KREV je revolučním produktem, který nabízí komplexní podporu pro vaše tělo a mysl. S un..

915 Kč Cena bez DPH: 817 Kč

Věrnostní program DuoLife

Věrnostní program

certifikace duolife


Ocenění a certifikáty

Značka DuoLife byla mnohokrát vyznamenávána.

Seznamte se s cenami a oceněními, která potvrzují nejvyšší kvalitu a účinnost našich výrobků.