• Duolife Moje krev - morfologie tekutá 750 ml

DuoLife MOJE KREV je revolučním produktem, který nabízí komplexní podporu pro vaše tělo a mysl. S unikátní směsí ovocných a zeleninových výtažků a bohatým zdrojem vitamínů a minerálů, poskytuje tento přírodní doplněk stravy vše, co potřebujete pro udržení svěžesti, energie a vitality. Díky synergickým účinkům jednotlivých složek, podporuje MOJE KREV fungování všech orgánů a zajišťuje tak dobré tělesné i duševní zdraví. Vyzkoušejte tento skvělý doplněk stravy a uvidíte, jak se budete cítit plní energie a vitality každý den.

Kdy?

DuoLife MOJE KREV je obzvlášť vhodný pro:

 • lidi chtějících si udržet správný krevní obraz,
 • lidi s intenzivní pohybovou aktivitou,
 • lidi s náročnou duševní práci,
 • rekonvalescenty,
 • ženy plánující těhotenství (vzhledem k obsahu kyseliny listové),
 • vegetariány a vegany (vzhledem k obsahu železa),
 • seniory,
 • dárce krve.

Chcete se cítit plní energie a vitality každý den? Chcete mít krásnou a zdravou pokožku, vlasy a nehty? Chcete se ubránit nachlazení a infekcím? Pak je pro vás ideální volbou tekutý vitamínový a minerální doplněk DuoLife MOJE KREV. Tento komplexní produkt obsahuje ovocné a zeleninové výtažky a bohatý zdroj vitamínů a minerálů, které jsou nezbytné pro udržení dobré tělesné a duševní kondice organismu. Dopřejte si výjimečnou energii a vitalitu a podpořte fungování všech orgánů s DuoLife MOJE KREV.

Jakým způsobem?

Doplněk stravy DuoLife MOJE KREV je skvělou volbou pro ty, kteří chtějí posílit svou imunitu a podpořit své tělo v boji proti volným radikálům. Tento produkt obsahuje komplex vitamínů a minerálů, které jsou nezbytné pro udržení dobré tělesné a duševní kondice. Díky výtažkům a šťávám z ovoce a zeleniny si můžete být jisti, že vaše tělo dostává všechny potřebné živiny pro správnou funkci organismu. Udržení správné skladby krve a podpora antioxidačních procesů jsou jen dva z mnoha benefitů, které tento produkt nabízí.


Podpora dárcovství krve


▼ Celý popis ▼

Jaké účinky mají rostlinné výtažky z aceroly a listů špenátu?

 • Dodávají cenný vitamín C, který dále podporuje vstřebávání železa z trávicího ústrojí a přispívá k udržení správné funkce červených krvinek.
 • Jsou zdrojem řady přírodních antioxidantů chránících před chronickými nemocemi, jako jsou nemoci srdce, nádorová onemocnění a ateroskleróza.

Proč jsou černý rybíz, červené hrozny a řepa tak cenné?

 • Jsou přírodní zásobárnou vitamínů a minerálů. Šťáva z řepy obsahuje velké množství hořčíku, který má příznivý vliv na stav cév. Hořčík čistí tepny a žíly od usazeného cholesterolu a zabraňuje vzniku cévních usazenin. Díky zdravým cévám může krev optimálně plnit své fyziologické funkce.
 • Obsahují četné antioxidanty, které přispívají ke správné funkci srdce, dobrému stavu cév a udržení správné hladiny cholesterolu v krvi.
 • Antioxidanty, které obsahuje černý rybíz, chrání červené krvinky před působením volných radikálů a pomáhají udržet krev v dobrém stavu.
 • Resveratrol z červených hroznů může podporovat správné funkce krevních destiček a brzdit jejich agregaci, podporuje také udržení správného krevního tlaku.

Jak vitamíny a minerály ovlivňují funkce krve?

 • Vitamín A – podporuje vstřebávání železa z jídla a přispívá tak k udržení správné hladiny železa v organismu.
 • Vitamín D – chrání srdce, také tím, že roztahuje cévy 18 . Díky tomu může krev bez překážek plnit své úlohy v organismu.
 • Vitamín E – je silný antioxidant s účinky chránícími červené krvinky a s blahodárným vlivem na krevní tlak; nedostatek vitamínu E může přispívat k anemii.
 • Vitamín C – další důležitý antioxidant, chrání srdce a cévy, pomáhá snižovat hladinu cholesterolu v krvi.
 • Vitamíny skupiny B, včetně kyseliny listové – jedná se o skupinu vitamínů ovlivňující krvetvorbu, které jsou nezbytné pro tvorbu erytrocytů.
 • Železo – je nezbytné pro tvorbu hemoglobinu, tedy červeného krevního barviva, které zodpovídá za dopravu kyslíku všem buňkám v těle. Správné vstřebávání železa pomáhá předcházet anemii.
 • Zinek – zvyšuje hladinu produkovaných protilátek a podporuje tak obranyschopnost organismu.
 • Měď – účastní se syntézy hemoglobinu, chrání před anemií, srdečními chorobami a zvyšuje obranyschopnost.
 • Mangan a selen – jsou antioxidanty chránící srdce a cévy a podporující funkce imunitního systému.

I. Kapalná morfologie

DuoLife Moje krev je forma takové kapalné morfologie, která pomáhá udržovat správný stav červených krvinek a proces tvorby krve. Vaše morfologie odráží kvalitu Vašeho života.

II. Komplex vitaminů, prvků, ovoce a zeleniny

DuoLife Moje krev je bohatý zdroj vitaminů a minerálů, které jsou nezbytné pro správnou funkci Vašeho organismu. Výrobek je komplexní, působí podle pravidel synergie.

III. 100% přírodní

Tento bezlepkový výrobek je složen výhradně z přírodních složek rostlinného původu. Neobsahuje GMO ani konzervanty, takže splňuje požadavky celosvětového trendu, jakým jsou produkty s čistým štítem.

IV. Koncentrovaná dávka

Čím je koncentrovanější, tím menší množství přípravku je potřeba k získání efektu. Koncentrované dávky umožňují maximální zvýšení počtu aktivních látek v jedné porci přípravku. Zvýšené množství aktivních látek zvyšuje účinek preparátu.

V. IHHP

Výhodou tohoto výrobního postupu je vysoká zdravotní kvalita a trvanlivost přípravku, jakož i zachování přírodních výživných hodnot a senzorických vlastností, čímž se liší od výrobků, které jsou zpracovány klasickými metodami.

VI. LADME

Liberation -> Absorption -> Distribution -> Metabolism ->Elimination

VII. Skleněná láhev

Sklo určené pro farmaceutické účely se vyrábí tak, aby splňovalo zvláštní normy. Nejlépe chrání výrobek před světlem, vlhkostí, změnami teplot a co je nejdůležitější: nedochází k chemickým reakcím se složkami výrobku.

Propojením příslušných rostlinných složek a vitaminů a minerálů jsme vytvořili další produkt pro účelové dávkování doplňků stravy. DuoLife Moje krev působí ve třech dimenzích synergicky a aditivně:1. Způsobuje detoxikaci organismu

Za detoxikaci organismu odpovídá mnoho složek obsažených ve výrobku DuoLife My Blood. Nejdůležitější je šťáva z cukrové řepy, která je bohatá na betain. Velké množství hořčíku, které obsahuje šťáva z červené řepy, pozitivně ovlivňuje stav cév a žil.

2. Podporuje krevní oběhový systém, odolnost a regeneraci organismu

Komplexní účinek doplňků stravy nebo jejich působení jako přísad zajišťuje nejlepší podporu pro krevní oběhový systém, imunitu a regeneraci organismu. My Blood byl zpracován ve spolupráci s vědeckou radou DuoLife, dietetiků a DuoLife Center for Innovation Reserch™ tak, aby působení jedné složky zvyšovalo účinnost druhé (tzv. aditivní působení). Přináší to maximální výsledky při užívání doplňků stravy.

3. Pomáhá dosahovat správné morfologické výsledky

Složení krve odráží stav organismu. Proto je preparát DuoLife Moje krev zpracován tak, aby dodával lidskému tělu cenné vitaminy, minerály a extrakty z rostlin a zeleniny.


Moje krev je celoevropský sociálně vzdělávací program kampaně dárců krve organizované Evropskou nadací čestného dárcovství krve. Účelem tohoto programu je uvědomit si, jak důležité je pro záchranu života a lidského zdraví vědět, jakou máme krevní skupinu a jaký zásadní význam má péče o naši krev.

Krev je třeba každých 15 vteřin! Zvolíte-li přípravek DuoLife Moje krev, pomáháte sobě a zároveň podporujete čestné dárcovství krve a rozvoj programu identifikačních karet s krevními skupinami. Z každého prodaného výrobku DuoLife Moje krev společnost věnuje část příjmu na podporu čestného dárcovství a nadaci Dárci krve.

Složky
Složení Složení: šťáva z hlízy řepy červené, šťáva z ovoce černého rybíze, šťáva z ovoce červené révy, výtažek z ovoce aceroly standardizován v oblasti obsahu vitamínu C (160mg/50ml), výtažek z listů špenátu (50mg/50ml), formule obsahující vitamíny a minerály: vitamín A (retinyl-acetát), vitamín D (cholekalciferol), vitamín E (acetát dl-alfa-tokoferolu), vitamín C (kyselina L-askorbová), vitamín B1 (hydrochlorid tiaminy), vitamín B2 (fosforečnan-5-riboflavinu), vitamín B3 (amid kyseliny nikotinové), vitamín B6 (hydrochlorid pyridoxinu), B9 (kyselina listová), B12 (kyanokobalamin), B7 (D-biotin), B5 (kyselina pantothenová), železo (fumárat železnatý (II)), zinek (glukonát zinečnatý), měď (glukonát měďnatý (II)), mangan (síran manganatý), selen (selenát (IV) sodný), molybden (molybdenan (IV) sodný), jod (jodid draselný). Vitamín C obsažený v produktu pochází z výtažku z ovoce aceroly, šťávy z červené řepy, černé rybíz a červené hrozny a z přírodního výtažku, a je ze směsi zeleniny a ovoce.
Výživové hodnoty Výživové hodnoty na 100 ml: Energie: 52 kcal/ 219kJ Bílkoviny: 1,0g Sacharidy: 11,5g Tuky: <0,1 g
Způsob použití
Způsob použití 25 až 50 ml jednou denně před jídlem. Před každým použitím zatřeste. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Výrobek nelze používat jako náhražku pestré stravy. Vyrovnaná strava a zdravý životní styl jsou důležité pro správnou funkci organismu. Složení tohoto přípravku, zejména pro obsah železa, může u osob se zažívacími potížemi a „citlivým“ trávicím ústrojím působit problémy se zažíváním, pokud se tento preparát užívá nalačno. Tyto osoby by měly používat DuoLife MyBlood během jídla nebo po něm. Použití tohoto doplňku stravy po jídle nesníží jeho biologickou dostupnost.
Přechovávání
Přechovávání Výrobek skladujte v pokojové teplotě mimo dosah dětí. Po otevření uchovávejte v ledničce a spotřebujte do 30 dnů. Chraňte před přímým slunečním zářením. S ohledem na skutečnost, že doplněk stravy DuoLife je přírodním produktem, se mohou chuť a konzistence jeho jednotlivých šarží lišit v závislosti na ročním období a surovinách, které byly použity k výrobě. Případný sediment je tvořen přírodními složkami a je procesem typickým pro výrobky tohoto typu. Pro rozptýlení sedimentu před použitím protřepejte.
Bezpečnostní opatření
Bezpečnostní opatření Bezpečnostní opatření: alergie na kteroukoli složku výrobku. Nevhodné pro těhotné a kojící ženy.

Duolife Moje krev - morfologie tekutá 750 ml

 • Kód výrobku: DLLQPMBL010100
 • EAN: 5902659134165
 • Získáte bonusových bodů: 47
 • Dostupnost: Skladem
 • 915 Kč

 • Cena bez DPH: 817 Kč
 • Cena v bodech: 940

Tagy: Liquid Formula, krev, srdce, imunita

Podobné výrobky

DuoLife My Mind - Zlepšení koncentrace 750ml

DuoLife My Mind - Zlepšení koncentrace 750ml

DuoLife My Mind je doplněk stravy v tekuté formě, obsahující přírodní složky rostlinného původu včet..

1 174 Kč Cena bez DPH: 1 048 Kč

Duolife Aloes - aloe vera 750 ml

Duolife Aloes - aloe vera 750 ml

DuoLife ALOES je tím pravým doplňkem pro ty, kdo hledají přírodní cestu k udržení kondice, vitality ..

633 Kč Cena bez DPH: 565 Kč

Duolife Keratin - Hair Complex zdravé vlasy 750 ml

Duolife Keratin - Hair Complex zdravé vlasy 750 ml

DuoLife KERATIN HAIR COMPLEX je přírodní zdroj krásy pro vaše vlasy, pokožku a nehty. Tento doplněk ..

1 033 Kč Cena bez DPH: 923 Kč

DuoLife Fiber - Prebiotika 750 ml

DuoLife Fiber - Prebiotika 750 ml

DuoLife Fiber je přírodním způsobem jak podpořit zdraví trávicího systému. Tento přípravek obsahuje ..

750 Kč Cena bez DPH: 670 Kč

Věrnostní program DuoLife

Věrnostní program

certifikace duolife


Ocenění a certifikáty

Značka DuoLife byla mnohokrát vyznamenávána.

Seznamte se s cenami a oceněními, která potvrzují nejvyšší kvalitu a účinnost našich výrobků.