• DuoLife RegenOil Liquid Gold Omega 3 - mastné kyseliny 250 ml

DuoLife REGENOIL LIQUID GOLD je jako zlatý elixír pro vaše tělo. Tato 100% přírodní formulace obsahuje 13 nerafinovaných za studena lisovaných rostlinných olejů, které jsou bohatým zdrojem nenasycených mastných kyselin. Kromě toho jsou obohacené o přírodní vitamín K2 MK7 s látkou nattó a vitamínem D3 získaným z lišejníků, což je ideální volbou pro vegetariány a vegany. "Zlatý poměr" omega-3 a omega-6 mastných kyselin, chráněný antioxidanty obsaženými v nezpracovaných rostlinných olejích a výtažcích, je navržen tak, aby podporoval zdraví kostí, imunitního systému, srdce a cév, činnosti mozku a očí. Dopřejte svému tělu nejlepší přírodní ochranu s DuoLife REGENOIL LIQUID GOLD.

Kdy?

Pro zdravý organismus jsou tuky, které přijímáme, důležitým zdrojem energie. Abychom se cítili skvěle po dlouhou dobu, by měla naše strava obsahovat hlavně polynenasycené mastné kyseliny, které jsou plné cenných vlastností pro naše zdraví. Mezi těmito kyselinami je potřeba věnovat zvláštní pozornost esenciálním nenasyceným mastným kyselinám (ENMK), které naše tělo nedokáže samo vytvořit. Tyto kyseliny jsou nezbytné pro správnou funkci mnoha orgánů a proto by měly být součástí naší zdravé stravy. Tyto kyseliny, označovány jako "vitamín F", stejně jako ostatní vitamíny musíme je přijímat s jídlem.

Rozlišujeme dvě skupiny ENMK: omega-3 s širokými zdraví prospěšnými účinky a omega-6, které plní důležité úlohy v organismu, ale při jejichž spotřebě je potřeba dodržet vhodný poměr k omega-3 kyselinám. Podle doporučení by měl poměr omega-6 a omega-3 mastných kyselin činit maximálně 5:1, zatímco průměrný Evropan je přijímá v poměru 20:13. Pro udržení správného příjmu omega-3 kyselin v poměru k omega-6 kyselinám je vhodné sáhnout po doplňku DuoLife REGENOIL LIQUID GOLD®, neboť byl vyvinut tak, aby udržoval doporučovaný "zlatý poměr" ENMK.

Tento doplněk je také doporučen pro ty, kdo kvůli způsobu stravování, věku, životní fáze nebo ročního období mohou být vystaveny nedostatku vitamínů K2 MK7 a D3. Je vhodný jako podpůrný doplněk pro:

 • lidi chtějící si udržet správnou funkci imunitního systému,
 • lidi pečující o dobrý stav kostí,
 • ženy po přechodu a seniory, pro podporu oslabených kostí a kloubů a funkcí srdce a cév,
 • lidí pracujících intenzivně duševně nebo fyzicky,
 • rekonvalescenty po zlomeninách kostí.

Potraviny bohaté na Omega 3 mastné kyseliny

Jakým způsobem?

DuoLife REGENOIL LIQUID GOLD® podporuje:

 • antioxidační mechanismy,
 • funkce imunitního systému,
 • fungování systémů kostní a kloubů, funkci svalů,
 • fungování srdce a cév,
 • činnost mozku – funkce paměti a so-ustředění,
 • vstřebávání vitamínů rozpustných v tucích: A, D, E, K.

▼ Celý popis ▼

DuoLife REGENOIL LIQUID GOLD® obsahuje až 13 nerafinovaných za studena lisovaných rostlinných olejů!

Surovinou pro výrobu za studena lisovaných olejů jsou semena a plody olejnatých rostlin, které se vyznačují vysokým obsahem tuku. Rostlinné oleje jsou důležitým zdrojem ENMK ze skupiny omega-3 a omega-6. Kvalitativní složení a proporce přípravku byly vyvinuty tak, aby poměr omega-3 a omega-6 mastných kyselin byl příznivý ("zlatý poměr"). Tento poměr činí 1:1 až 1:5, což je v souladu s doporučeními3 a poskytuje garanci blahodárného působení olejů, které daný olej obsahuje.

Zdraví prospěšné vlastnosti omega-3 mastných kyselin:

 • přispívají k udržení vhodné hladiny cholesterolu v krvi,
 • podporují správné funkce cév, pomáhají chránit před aterosklerózou, vysokým tlakem, onemocněním nedostatečné prokrvení srdce a ischemickou chorobou srdeční,
 • podporují procesy proti vzniku trombů,
 • podporují správnou funkci kůže,
 • přispívají k prevenci cukrovky II typu, obezity a osteoporózy,
 • podporují činnost imunitního systému,
 • příznivě ovlivňují funkce mozku a oční sítnice.

Omega-6 kyseliny přijímané s vhodným poměrem k omega-3 kyselinám jsou také cenné pro organismus, neboť pomáhají posilovat kožní bariéru a zabraňují tak ztrátě vody přes pokožku, podporují ochranu kůže před infekcemi, zrak a funkce mozku.

Zdrojem vitaminu K2 MK7 obsaženého ve výrobku DuoLife je výtažek z nattó. Pochází z Japonska, kde je využíván pro své neobyčejné výživové hodnoty, zejména z důvodu vysoké koncentrace vitaminu K2 v jeho vzácné formě MK7, jakož i enzymu nattokinázy, jemuž Japonci připisují zvláštní význam. Tento výživový potenciál vzniká kvašením sójových bobů s využitím bakterií Bacillus subtilis. Působením bakterií se struktura sóji mění na formu s vysokou biodostupností výživových složek. Vitamin K přispívá ke správné srážlivosti krve a napomáhá udržovat optimální stav kostí.

Vitamin D3 obsažený ve výrobku pochází z lišejníků, a proto je vhodný i pro vegany a vegetariány. Nejdostupnějším vitaminem D rostlinného původu je vitamin D2, který je vstřebatelný lidským organismem v malém množství; vitamin D3 je zpravidla živočišného původu a získává se obvykle z lanolínu, látky podobné vosku, která je vedlejším produktem při čištění ovčí vlny. Hlavní biologická funkce vitaminu D spočívá v udržení správné hladiny vápníku a fosforu v krvi. Vitamin D pomáhá při vstřebávání vápníku, který je nezbytný pro zachování silných, zdravých kostí a zubů. Tento vitamín má zcela zásadní úlohu při podpoře imunitního systému, fungování svalů a dělení buněk.

Jedinečné složení přípravku DuoLife RegenOil Liquid Gold® ze třinácti nerafinovaných, za studena lisovaných rostlinných olejů obohacených přírodním vitaminem K2 MK7 a vitaminem D3 zajišťuje jeho maximální vstřebatelnost. Jak potvrzuje Evropský úřad pro bezpečnost potravin (EFSA), vitamin K2 MK7 a vitamin D3 sehrává rozhodující roli při udržování optimálního stavu kostí u osob starších třiceti let.

Složky
Složení Složení: Slunečnicový olej, lněný olej, kukuřičný olej, slunečnicový olej s extraktem z rakytníku, konopný olej, olej z vlašských ořechů, slunečnicový olej s extraktem z šípků, olej z pšeničných klíčků, olej z hroznových jader, olej z sezamových jader, olej z jader ostropestřce, olej z ořechů makademie, olej z cedrových ořechů, přírodní vitamin K2 MK7 (menachinon) získaný z extraktu z nattó, přírodní vitamin D3 (cholekalciferol) extrahovaný z lišejníků, přírodní vitamin E (d-alfa-tokoferol) extrahovaný ze slunečnicového oleje, antioxidant — směs tokoferolu se slunečnicovým olejem.
Výživové hodnoty Výživové hodnoty na 100 ml: Energie: 820kcal/ 3433kJ Bílkoviny: <0,5 g Sacharidy: 0,34 g Tuky: 91,3 g
Způsob použití
Způsob použití 5 ml jednou denně, nejlépe během jídla. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. 5 ml porce odpovídá objemu jedné kávové lžičky.
Přechovávání
Přechovávání Prostředek skladujte v pokojové teplotě v místě nedostupném pro malé děti. Po otevření přechovávejte v chladničce a spotřebujte do 90 dní. Chraňte před přímým slunečním zářením.
Bezpečnostní opatření
Bezpečnostní opatření Bezpečnostní opatření: Alergie na kteroukoli složku výrobku. Nevhodné pro těhotné a kojící ženy. Výrobek nelze používat jako náhražku pestré stravy. Ti, kteří užívají antikoagulanty (léky snižující srážlivost krve), by tento výrobek neměli užívat bez konzultace s lékařem. Neobsahuje konzervanty ani geneticky modifikované výrobky. Datum minimální trvanlivosti: potisk vedle čárového kódu. Číslo šarže se nachází v podobě potisku na povrchu skleněné láhve.

DuoLife RegenOil Liquid Gold Omega 3 - mastné kyseliny 250 ml

 • Kód výrobku: DLLQPREG010000
 • EAN: 5902659132703
 • Získáte bonusových bodů: 42
 • Dostupnost: Skladem u dodavatele (2-4 dny)
 • 833 Kč

 • Cena bez DPH: 743 Kč
 • Cena v bodech: 855

Tagy: Liquid Formula, srdce, mozek, imunita

Podobné výrobky

DuoLife My Gastrin - 750 ml

DuoLife My Gastrin - 750 ml

Datum minimální trvanlivosti: 10.8.2024DuoLife My Gastrin je tekutý doplněk stravy, který vám pomůže..

860 Kč 877 Kč Cena bez DPH: 768 Kč

Duolife Moje krev - morfologie tekutá 750 ml

Duolife Moje krev - morfologie tekutá 750 ml

DuoLife MOJE KREV je revolučním produktem, který nabízí komplexní podporu pro vaše tělo a mysl. S un..

915 Kč Cena bez DPH: 817 Kč

Duolife Keratin - Hair Complex zdravé vlasy 750 ml

Duolife Keratin - Hair Complex zdravé vlasy 750 ml

DuoLife KERATIN HAIR COMPLEX je přírodní zdroj krásy pro vaše vlasy, pokožku a nehty. Tento doplněk ..

1 033 Kč Cena bez DPH: 923 Kč

Duolife Vita C - 750 ml přírodní Vitamín C

Duolife Vita C - 750 ml přírodní Vitamín C

DuoLife VITA C – je to 100% přírodní komplex vitamínu C, který Vám pomůže zlepšit náladu, a také dop..

662 Kč Cena bez DPH: 591 Kč

Věrnostní program DuoLife

Věrnostní program

certifikace duolife


Ocenění a certifikáty

Značka DuoLife byla mnohokrát vyznamenávána.

Seznamte se s cenami a oceněními, která potvrzují nejvyšší kvalitu a účinnost našich výrobků.