• DuoLife My Mind - Zlepšení koncentrace 750ml

DuoLife My Mind je doplněk stravy v tekuté formě, obsahující přírodní složky rostlinného původu včetně patentovaných složek CogniviaTM a Aronvit®, s inositolem a aktivní formou vitaminu B12 (methylkobalaminem). Přípravek obsahuje látky nejvyšší kvality, které podporují soustředění, paměť a kognitivní procesy u mladých lidí i seniorů. Je důležitým zdrojem vitaminů a mnoha účinných látek obsažených ve standardizovaných rostlinných výtažcích. Zdraví prospěšný účinek složek obsažených v doplňku stravy byl prokázán klinickými studiemi a doložen vědeckými publikacemi.


Proč je vhodné užívat DuoLife My Mind?

Díky vlastnostem složek obsažených v přípravku je účinek podporující paměť, kognitivní procesy a koncentraci pociťován již 1 hodinu po podání jedné dávky preparátu. Účinek následně roste s každým dalším dnem pravidelného užívání doplňku.

DuoLife My Mind je určen jako podpůrný doplněk pro:

 • lidi, kteří chtějí každý den podporovat soustředění, paměť a kognitivní procesy;
 • pracující lidi;
 • lidi, kteří vykonávají duševní činnost, včetně těch, kteří se učí: studenty a žáky;
 • seniory;
 • lidi s poruchami paměti a příznaky demence;
 • lidi s poruchou koncentrace vystavené chronickému stresu;
 • lidi, kteří pečují o optimální stav nervového systému;
 • lidi, kteří zaznamenali pokles energie a vitality;
 • lidi se špatnou náladou.

Vegan

Vhodné pro vegany a vegetariány.

Pohodlný způsob podávání

Vhodné k přímé spotřebě.

Doplněk stravy DuoLife My Mind je vhodné kombinovat s přípravky:

 • DuoLife Clinical Formula ProBactilardii®;
 • DuoLife Den;
 • DuoLife RegenOil Liquid GoldTM;
 • DuoLife Chlorofil;
 • DuoLife Medical Formula ProDeacid®.

▼ Celý popis ▼

Čím se odlišuje DuoLife My Mind

Podpora paměti 1

Přípravek je vyrobený z nejkvalitnějších přírodních rostlinných výtažků a dalších složek rostlinného původu: inositolu a vitaminu B12, které podporují koncentraci, paměť a kognitivní procesy u mladých lidí i seniorů. Složky doplňku stravy DuoLife My Mind podporují paměť a koncentraci a udržují dobrou náladu – tento účinek byl vědecky doložený a prokázaný klinickými studiemi.

Složky s klinickými studiemi

Látky, které tento přípravek obsahuje, prošly četnými klinickými zkouškami.

 • U složky CogniviaTM*bylo provedeno až 7(!) klinických studií dokládajících vliv látky na kognitivní a paměťové funkce u lidí, a také na krátkodobou i dlouhodobou paměť.
 • Inositol má antioxidační účinek, chrání neurony, zlepšuje náladu a podporuje energetický metabolismus systému.
 • Ginkgo biloba (Ginkgo biloba)má antioxidační vlastnosti a podporuje dobrý stav mozkových cév, čímž přispívá k zlepšení cerebrální cirkulace a podporuje tak zapamatování, pozornost a učení. Zdraví prospěšný účinek ginkgo biloby byl doložen stovkami klinických studií.
 • Rostlinné výtažky z rozchodnice růžové, klanoprašky čínské a bakopy drobnolisté/brahmi mají adaptogenní vlastnosti, čímž zvyšují schopnost těla přizpůsobit se měnícím se podmínkám prostředí a přispívají k ochraně nervového systému před jeho poškozením. Všechny tři rostlinné výtažky mají vliv na paměť, kognitivní procesy, náladu a duševní pohodu, což je v široké míře podloženo vědeckými poznatky a prokázáno klinickými studiemi.

100 % přírodních rostlinných výtažků

100% přírodní rostlinné výtažky s přidanými složkami přírodního původu (inositol a vitamin B12), které podporují paměť, kognitivní procesy a koncentraci a přispívají k udržení optimální energie a vitality.

Patentovaná složka CogniviaTM*

Patentovaná složka na bázi organického výtažku z listů šalvěje lékařské (Salvia officinalis) 5:1 a organického mikroenkapsulovaného esenciálního oleje z šalvěje levandulolisté (Salvia lavandulifolia). CogniviaTM* je složka s klinicky prokázaným účinkem, která díky svým vlastnostem dokáže zlepšit paměť již první den podávání a tento efekt je posilován s každým dalším dnem užíváním. Studie prokázaly, že esenciální olej z šalvěje levandulolisté zlepšuje náladu, kvalitu a rychlost paměti, zejména dlouhodobé, a výtažek z šalvěje lékařské přispívá k zvýšení soustředění a pozornosti.

Účinek již 1 hodinu po podání díky patentované složce CogniviaTM*

Klinické studie potvrzují příznivý vliv složek látky CogniviaTM* na dlouhodobou paměť a kognitivní funkce, který je patrný po podání jediné dávky přípravku již 1 hodinu po užití a může trvat několik hodin.

Vyšší účinek při dlouhodobém užívání

Nejnovější poznatky byly zveřejněny v roce 2021 a potvrzují synergický účinek celé látky na kognitivní procesy u mladých lidí i seniorů při jednorázovém podání látky i při užívání po dobu dalších 28 dní.

Cognivia App

Účinek složky Cognivia™* obsažené v doplňku stravy DuoLife My Mind na paměť lze nezávisle ověřit pomocí aplikace CogniviaApp. Aplikace je dostupná pro telefony se systémem iOS. Testy v aplikaci jsou totožné s testy provedenými v rámci klinických studií.

MecobalActive®** – patentovaná složka vitaminu B12

Patentovaná aktivní forma vitaminu B12 (methylkobalamin) přispívá k normální funkci neuronů a podporuje paměť a kognitivní procesy.

Ve skupině kobalaminů hraje methylkobalamin klíčovou roli při procesech pozornosti a učení. Nedostatek vitaminu B12 je pozorován u lidí trpících poruchami paměti a kognitivními poruchami, přičemž jeho suplementace může u těchto lidí významně podpořit paměť.

Aronvit®

Patentovaná složka výtažku z plodů aronie (Aronia melanocarpa) standardizovaná na 25% obsah anthokyanů. Plody aronie obsahují obě složky s cennými antioxidačními vlastnostmi, mj.: antokyany, flavonoly, fenolové kyseliny a třísloviny a také vitaminy (C, B2, B6, E, PP) a minerální látky (Mo, Mn, Cu, B, I, Co). Klinické studie a vědecké poznatky z let 2020–2021 prokázaly, že pravidelné užívání výtažku z aronie má významný vliv na paměť.

Gluten free

Přípravek neobsahuje lepek.

Less is more

Přípravek neobsahuje přidaná umělá dochucovadla a aromatizující látky, umělá plniva a GMO.

Synergický účinek

Vhodně zvolené složení látek obsažených v doplňku stravy DuoLife My Mind podporuje optimální paměť, koncentraci a kognitivní procesy. Studie in vivo prokázaly příznivý synergický účinek obou složek látky CogniviaTM*. Studie dokládají, že kombinace obou druhů šalvěje má významně lepší vliv na paměťové procesy než oba druhy užívané samostatně. Tento účinek je také pozorován již po prvním podání látky (1–6 hodin po podání jediné dávky již první den studie) a roste s každým dalším dnem užívání doplňku.


*CogniviaTM je ochranná známka společnosti Nexira.
** MecobalActive® je ochranná známka společnosti HEALTHTECH BIO ACTIVES, S.L.U.

Složky
Složení Složení: šťáva z plodů aronie z koncentrátu, šťáva z červených hroznů z koncentrátu, inositol, CogniviaTM* – patentovaná složka na bázi organického výtažku z listů šalvěje lékařské (Salvia officinalis) 5:1 a organického mikroenkapsulovaného esenciálního oleje z šalvěje levandulolisté (Salvia lavandulifolia), výtažek z plodů aceroly (Malpighia glabra) 50:1 standardizovaný na 50% obsah vitaminu C, výtažek z plodů klanoprašky čínské (Schisandra chinensis) 10:1 (200 mg/50 ml) standardizovaný na 10% obsah schizandrinu, výtažek z listů ginkgo biloba (Ginkgo biloba) 50:1 (100 mg/50 ml), výtažek z kořene rozchodnice růžové (Rhodiola rosea) 3:1 (100 mg/50 ml), Aronvit® – patentovaná složka výtažku z plodů aronie (Aronia melanocarpa) standardizovaná na 25% obsah anthokyanů, výtažek z listů rozmarýnu (Rosmarinus officinalis) 10:1, výtažek z listů bakopy drobnolisté/brahmi (Bacopa monnieri) 5:1 (50 mg/50 ml), MecobalActive®** – patentovaná aktivní složka vitaminu B12 (methylkobalaminu).
Výživové hodnoty Obsah složek v denní dávce výrobku 25 ml - 50 ml Inositol 1,5 g - 3 g CogniviaTM*– patentovaná organická složka výtažku z šalvěje lékařské a mikroenkapsulovaného oleje z šalvěje levandulolisté 300 mg - 600 mg Vitamin C z výtažku z plodů aceroly (Malpighia glabra) 52,5 mg (66 % RHP***) - 105 mg (131 % RHP***) Vtamin B12 MecobalActive®**(methylkobalamin) 100 µg (4000 % RHP***) - 200 µg (8000 % RHP***) *** RHP – Referenční hodnota příjmu u průměrné dospělé osoby (8400kJ/2000kcal).
Způsob použití
Způsob použití Osoby starší 12 let: 25–50 ml ráno s jídlem. Před použitím vždy protřepat. Nepřekračujte doporučenou maximální denní dávku. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Pro správné fungování organismu je důležitá vyvážená strava a zdravý životní styl. V případě pochybností ohledně užívání doplňku stravy se poraďte s lékařem nebo lékárníkem.
Přechovávání
Přechovávání Přípravek skladujte při pokojové teplotě, mimo dosah dětí. Po otevření uchovávejte v lednici a spotřebujte do 30 dnů. Chraňte před přímým slunečním zářením. Doplněk stravy DuoLife je přírodní produkt, a proto chuť a konzistence jednotlivých šarží se může lišit podle ročního období a surovin použitých při výrobě. Případná usazenina je přírodního původu, jedná se jev typický pro tyto výrobky. Pro rozptýlení sedimentu před použitím protřepejte.
Bezpečnostní opatření
Bezpečnostní opatření Přecitlivělost na kteroukoli složku výrobku. Výrobek by neměly užívat těhotné a kojící ženy. Přípravek vysaďte 14 dní před plánovaným chirurgickým zákrokem. Máte-li chronické onemocnění nebo užíváte-li léky, poraďte se před užitím přípravku se svým lékařem.

DuoLife My Mind - Zlepšení koncentrace 750ml

 • Kód výrobku: DLLQPMMI010100
 • EAN: 5902659139566
 • Získáte bonusových bodů: 60
 • Dostupnost: Skladem
 • 1 173,57 Kč

 • Cena bez DPH: 1 047,83 Kč
 • Cena v bodech: 1205

Tagy: Liquid Formula, koncentrace, paměť, duševní zdraví

Podobné výrobky

DuoLife Den a Noc - Komplexní vitamíny a minerály 2 x 750 ml

DuoLife Den a Noc - Komplexní vitamíny a minerály 2 x 750 ml

DuoLife DEN a NOC - dva jedinečné doplňky stravy pro každodenní kondici těla i mysli. Ráno si dopřej..

2 410,43 Kč Cena bez DPH: 2 152,17 Kč

Duolife Vita C - 750 ml přírodní Vitamín C

Duolife Vita C - 750 ml přírodní Vitamín C

DuoLife VITA C – je to 100% přírodní komplex vitamínu C, který Vám pomůže zlepšit náladu, a také dop..

726,15 Kč Cena bez DPH: 648,35 Kč

Duolife Keratin - Hair Complex zdravé vlasy 750 ml

Duolife Keratin - Hair Complex zdravé vlasy 750 ml

DuoLife KERATIN HAIR COMPLEX je přírodní zdroj krásy pro vaše vlasy, pokožku a nehty. Tento doplněk ..

1 033,32 Kč Cena bez DPH: 922,61 Kč

DuoLife Chlorofil - 750 ml

DuoLife Chlorofil - 750 ml

DuoLife Chlorofil je přírodní doplněk stravy, který vám pomůže dosáhnout a udržet dobrou kondici a m..

689,00 Kč Cena bez DPH: 615,18 Kč

Věrnostní program DuoLife

Věrnostní program

certifikace duolife


Ocenění a certifikáty

Značka DuoLife byla mnohokrát vyznamenávána.

Seznamte se s cenami a oceněními, která potvrzují nejvyšší kvalitu a účinnost našich výrobků.