Certifikáty a ocenění

Značka DuoLife byla mnohokrát vyznamenávána.

Seznamte se s cenami a oceněními, která potvrzují nejvyšší kvalitu a účinnost našich výrobků.

Zelený certifikát

Program, který vznikl s cílem podporovat a motivovat podnikatele, kteří by chtěli sladit jejich výrobky služby a technologické linky s vysokými ekologickými standardy platnými v EU. Je to významný ekologický program, který důsledně podporuje podnikatele zapojené do věci ekologické bezpečnosti výrobků. Je určen podnikatelům kteří se ve výrobním procesu řídí zásadami ekologie a výrobky, které vytvářejí, splňují zároveň kritéria nejvyšší jakosti. Dává spotřebiteli vysvědčení, prokazující, že vyznamenané výrobky a služby jsou tvořeny s myšlenkou o životním prostředí.


Certifikát Záruka nejvyšší kvality

Certifikát Záruka nejvyšší kvality je jedním z nejprestižnějších programů, které vycházejí z nových direktiv EU týkajících se systémů kvality, norem ISO, procedur spojených se systémy řízení a jakosti. Certifikát Záruka nejvyšší kvality, který byl udělen společnosti DuoLife, je vyznamenání pro věrohodné a solidní partnery ve vztahu mezi podnikateli a společnostmi, které jsou nakloněny spotřebitelům. Společnost DuoLife jako nositel Certifikátu nejvyšší jakosti nejvyšší kvality je subjekt moderního typu, který je konkurenční jak v tuzemsku, tak v zahraničí.


Neobsahuje GMO - certifikát kvality

Hospodářský subjekt může tento certifikát dostat pouze v případě, že na žádné etapě výroby a zpracování nebyly používány složky geneticky modifikované a finální produkt je neobsahuje. Program NEOBSAHUJE GMO - CERTIFIKÁT KVALITY je jasným důkazem, že výrobky nemají absolutně žádné geneticky modifikované složky.


Evropská záruka nejvyšší kvality

Certifikát Záruka nejvyšší kvality je jedním z nejprestižnějších programů, které vycházejí z nových direktiv EU týkajících se systémů kvality, norem ISO, procedur spojených se systémy řízení a jakosti. Společnost DuoLife jako nositel certifikátu Evropské záruky nejvyšší kvality je subjekt moderního typu, který je konkurenční jak v tuzemsku tak v zahraničí.


Certifikát bezpečnosti

Certifikát bezpečnosti uděluje nestranně a v řádném certifikačním procesu vysoce kvalifikovaný tým. bezpečnosti jsou výrazem důvěry člověka k instituci, která chrání jeho život a majetek a je také výrazem důvěry spotřebitele k výrobci nebo poskytovateli služby, kterou vyjadřuje nákupem výrobků či využitím služeb.


Cruelty-free

Výrobky, které PETA hodnotí jako „oproštěné od brutality“, to jsou značky, které se nacházejí v řádném seznamu podniků, které svoje výzkumy neprovádějí na zvířatech. People for the Ethical Treatment of Animals (PETA) je mezinárodní nezisková organizace a zároveň největší jednotka na světě, která se zabývá právy zvířat. Oficiální místo společnosti DuoLife na seznamu značek Cruelty-Free je dalším důkazem, že její výrobky jsou stoprocentně přírodní.


Značka V

Nadace Viva v rozsahu své činnosti certifikuje veganské výrobky tak, že uděluje jim značku V. Udělení značky V je potvrzením, že výrobek neobsahuje živočišné složky ani suroviny živočišného původu a také neobsahuje palmový olej. Navíc garantuje, že výrobky nejsou testovány na zvířatech.


Certifikát Dobrý výrobek

Certifikát „Dobrý výrobek“ je udělován potravině, která je charakteristická vysokou kvalitou, inovativností nebo tradicí a regionální recepturou. Soutěž pořádá redakce servisů portalspozywczy.pl, dlahandlu.pl a Polská organizace pro obchod a distribuci.


Certifikát ECJiP ISO 22000

Certifikát Evropského centra kvality a propagace ISO 22000 uděluje nestranně a v řádném certifikačním procesu vysoce kvalifikovaný tým. Vyznamenání od Evropského centra kvality a propagace je znamením pro zákazníka, že výrobky DuoLife, které jsou používány v souladu se zásadami správného dávkování, pracují ve prospěch lidského zdraví. Účelem programů ECKP je vybrat podnikové elity, které na trhu EU nabízejí výrobky a služby nejvyšší jakosti, které se vyznačují tím, že neškodí životnímu prostředí, jsou zdraví prospěšné a zaručují vysokou bezpečnost.


Certifikát Evropského centra kvality a propagace ISO 9001

Certifikát Evropského centra kvality a propagace ISO 9001 je mezinárodní ocenění udělované nejlépe zorganizovaným systémům řízení kvality v organizaci. Společnosti, které toto prestižní ocenění dostávají, musejí splnit osm přísných norem, kam patří orientace na zákazníka, výkonné řízení udávající správný směr rozvoje, silné zapojení těch, kteří organizaci budují, příslušný, systémový přístup, vysoká kvalita realizovaných procesů, analytický přístup v procesu rozhodování, vytváření výhodných a dobrých vztahů s dodavateli materiálu a služeb a stálé zdokonalování účinných procesů.


Doporučení SPA Prestige Awards 2017

SPA Prestige Awards 2017, organizátor nejprestižnějších soutěží v branži SPA & WELLNESS doporučil DuoLife Collagen jako nejkvalitnější produkt splňující všechna očekávání zákazníků a jako vůdčí doplněk stravy věrohodné značky. Reference komise SPA Prestige Awards 2017 je jasná a konkrétní informace pro všechny salony krásy, kosmetické salony, hotely, SPA salony a centra estetické medicíny, jejichž zákazníci doceňují vysokou kvalitu služeb a výrobků. DuoLife Collagen byl vysoce hodnocen za unikátní recepturu vycházející z přírodních, certifikovaných složek.


Zlatý OTIS 2016 pro DuoLife Dzień i Noc

Nejprestižnější soutěž farmaceutického a lékařského odvětví v Polsku. Výbor Institutu ceny důvěry Zlatý OTIS vyznamenává ty firmy a výrobky, které jsou zvláště hodny pozornosti pro svůj účinek, kvalitu a působení a které jsou nabízeny zákazníkům.

Výrobky DuoLife oceněné certifikátem důvěry Zlatý OTIS je důkazem popularity, jakou se těší tato značka v oboru welness a uznání náročných zástupců lékařských a farmaceutických oborů.


Kvalita roku 2015

Na kongresu, kde je přes 600 účastníků, jsou udělovány oficiální ceny Kvalita roku. Jediná takové událost v Polsku seskupuje zástupce podnikatelů, vědy a samosprávy. Společnost DuoLife dostala tuto cenu v roce 2013 a 2015 a dostala se tak na pevnou pozici na trhu s výrobky nejvyšší kvality. K udělení této ceny poblahopřál v oficiálním dopise sám prezident Polské republiky Andrzej Duda, který tím ocenil vklad do hospodářství a vyjádřil uznání hodnotám, jakými se vyznamenané subjekty řídí. Kvalita roku je jedna z nejprestižnějších ocenění přiznávaných významným podnikům.


Věnec spotřebitelů Odhalení roku 2015

Nejprestižnější polské spotřebitelské referendum, jehož účelem je každým rokem zvolit nejpopulárnější výrobky a značky ve své kategorii.

Značka DuoLife byla vyznamenána Věncem spotřebitelů v kategorii Odhalení roku 2015 za jeden z nejpopulárnějších a oceňovaných výrobků na polském trhu. Tento výsledek je dalším důkazem toho, jak spotřebitelé důvěřují značce DuoLife.


Zlatý OTIS pro DuoLife Medical Formula

Nejprestižnější soutěž farmaceutického a lékařského odvětví v Polsku. Výbor Institutu ceny důvěry Zlatý OTIS vyznamenává ty firmy a výrobky, které jsou zvláště hodny pozornosti pro svůj účinek, kvalitu a působení a které jsou nabízeny zákazníkům.

Výrobky DuoLife oceněné certifikátem důvěry Zlatý OTIS je důkazem popularity, jakou se těší tato značka v oboru welness a uznání náročných zástupců lékařských a farmaceutických oborů.


Certifikát Rzetelna Firma [Transparentní společnost]

Program Rzetelna Firma [Transparentní společnost] je cílen na podnikatele, kteří chtějí ukázat, že transparentnost a poctivost v obchodě, je pro ně nejdůležitější. Usnadňuje to vývin pozitivního image firmy jako věrohodné a solventní. Účastníci programu obdrží Certifikát transparentnosti, který potvrdí absenci nesplacených závazků uvedených v Státním rejstříku dluhů BIG SA.

Certifikát je vydáván tradiční formou a v elektronické formě – aktualizované průběžně a dostupné on-line. Díky tomu je objektivní informací o solidnosti a solventnosti společnosti.