• Duolife Collagen - tekutý kolagen 750 ml

DuoLife Collagen je jedinečným produktem, který se postará o vaši krásu a zdraví zevnitř. Užíváním tohoto doplňku stravy poskytnete svému tělu nejen kolagen, ale také další důležité látky potřebné pro zdraví pokožky, kostí a kloubů. Rostlinné výtažky z přesličky, kopřivy a bambusových výhonků jsou bohaté na křemík a poskytují podporu pro silné vlasy a nehty. Vitamín C z aceroly pomáhá posilovat imunitní systém a chránit organismus před volnými radikály.

Kdy?

DuoLife Collagen je vhodný pro každou ženu, která si chce udržet svůj mladistvý vzhled a zdraví. Užívejte ho již při prvních známkách stárnutí nebo pro podporu během rekonvalescence, po zlomeninách kostí nebo úrazech kloubů. Dopřejte svému tělu to nejlepší s DuoLife Collagen.

Jakým způsobem?

Tato unikátní směs aktivních složek zajišťuje, že váš organismus dostává potřebné množství kolagenu pro zachování pružnosti a hydratace pokožky, glukosaminu a chondroitinu pro podporu kloubů a kostí, a kyseliny hyaluronové pro správnou hydrataci tkání. Rostlinné výtažky bohaté na křemík posilují vlasy a nehty, a vitamín C z aceroly podporuje produkci kolagenu a posiluje imunitní systém.

Krásná pleť s DuoLife Collagen


Živiny v každé ze složek DuoLife Collagen zlepšují stav celého organismu a ovlivňují efektivní činnost jednotlivých systémů.

DuoLife Collagen znamená zdraví, mládí a dobrou kondici díky jedinému, zcela přírodnímu přípravku s obsahem složek, které účinně podporují tělesnou činnost na mnoha úrovních.


▼ Celý popis ▼

Základním charakteristickým rysem doplňku stravy DuoLife Collagen je jeho složení. Přípravek je směsí 9 složek se synergickým účinkem. Kromě kolagenu obsahuje glukosamin sulfát, chondroitin sulfát, kyselinu hyaluronovou a výtažky z aceroly, kopřivy, přesličky a bambusu.

Proč je vhodné užívat kolagen a kyselinu hyaluronovou?

 • Obě tyto látky podporují správné fungování kloubů.
 • Jsou nezbytné k udržení fyziologické úlohy kloubní chrupavky a pro její regeneraci.
 • Kolagen podporuje bariérní funkci pokožky, zvětšuje její hustotu, zabraňuje dehydrataci a redukuje známky stárnutí.
 • Kyselina hyaluronová přispívá k vyhlazení a zlepšení vzhledu pokožky a podporuje její hydrataci.
 • Jak kolagen, tak i kyselina hyaluronová podporují fungování orgánu zraku a přispívají k jeho dobrému stavu.

Co přináší spojení chondroitin sulfátu a glukosamin sulfátu?

 • Glukosamin hraje důležitou úlohu při tvorbě buněčných blan, kostí, vazů a cév a má také blahodárný vliv na vzhled pokožky.
 • Glukosamin je nezbytný pro tvorbu přírodních složek chrupavky, jako je chondroitin sulfát a kyselina hyaluronová.
 • Společné užívání glukosaminu a chondroitinu přináší nejlepší efekty a zajišťuje podporu správného fungování kostí a kloubů.

Jaké účinky má křemík obsažený v kopřivě dvoudomé, bambusových výhoncích a přesličce polní?

 • Účastní se biosyntézy kolagenu, a proto chrání nehty před praskáním, přispívá k dobrému stavu pokožky, její pružnosti a od-stranění drobných vrásek.
 • Jeho hladina v organismu s věkem klesá, což způsobuje šedivění a oslabení vlasů a křehkost a lámavost nehtů.

Čím se DuoLife COLLAGEN vyznačuje?

 • Tekutá forma tohoto produktu se zachovaným biologickým pozadím jeho složek, usnadňující uvolňování aktivních látek a jejich vstřebávání do krevního oběhu a zvýšená absorpce se pak projevují efektivnější distribucí na místo působení (příznivý vliv na procesy LADME*).
 • Trvanlivost přípravku je zajištěna metodou IHHP™ by DuoLife – (Innovation High Hydrostatic Process™ by DuoLife) založenou na koncepci "minimálního zpracování". Výhodou této metody je vysoká zdravotní kvalita a trvanlivost přípravku a také uchování přirozených výživových i senzorických vlastností oproti výrobkům stabilizovaným klasickým způsobem. Použitý technologický proces probíhá při nízké teplotě (pro ochranu aktivních složek) a je založen na synergickém působení mnoha faktorů zajišťujících trvanlivost, což umožňuje udržet nejvyšší kvalitu produktu bez použití konzervačních látek.
 • 100% přírodní složky, standardizované na obsah aktivních látek; kolagen obsažený v přípravku se vyskytuje ve formě ve vodě rozpustného polypeptidového hydrolyzátu s nízkou molární hmotností (průměrně 2000 Da). Je zdrojem aminokyselin, včetně egzogenních, a jejich dipeptidů a tripeptidů, které jsou velmi dobře vstřebatelné z trávicího ústrojí. Poté, co se dostanou do krve, jsou aminokyseliny a peptidy distribuovány do kůže, chrupavek a jiných struktur pojivové tkáně, kde jsou substrátem při syntéze přírodního kolagenu I a II, indukují syntézu kyseliny hyaluronové a povzbuzují růst a migraci fibroblastů. Cenná je také synergie účinků složek produktu: kolagenu a vitamínu C – vitamín C je nezbytný pro syntézu kolagenu v organismu, a proto je prospěšná společná suplementace těchto látek.
  Receptura zohledňující synergické a antagonistické účinky jednotlivých složek.
 • Produkt NEOBSAHUJE konzervanty a JE BEZ GMO – suroviny použité pro výrobu doplňku NEPOCHÁZEJÍ z geneticky modifikovaných organismů.
 • Produkt NEOBSAHUJE lepek – je vhodný pro lidi s alergií na lepek.
 • Speciální láhev ze skla pro farmaceutické účely – tmavé sklo chrání před světlem a výkyvy teploty, je odolné proti uvolňování do přípravku rozpustných minerálních látek z vnitřního povrchu.
 • Zastřešující značka – účinky tekuté formy doplňuje kosmetický produkt s vysokým indexem přírodního původu z řady DuoLife Beauty Care – TĚLOVÉ MÁSLO – hydratující, vyhlazující, regenerující a zlepšující kondici pokožky
Složky
Složení Pyré z plodů manga, kolagen z kůží mořských ryb, glukosamin sulfát z korýšů, standardizovaný extrakt z aceroly (včetně vitamínu C), chondroitin sulfát ze žraloka, extrakt z kopřivy (250 mg/50 ml), výtažek z bambusových výhonků standardizovaný na obsah oxidu křemičitého, výtažek z přesličky rolní standardizovaný na obsah oxidu křemičitého (150 mg/50 ml), kyselina hyaluronová. Neobsahuje konzervační látky ani geneticky modifikované složky.
Výživové hodnoty Výživové hodnoty na 100 ml: Energie: 72kcal/301kJ Bílkoviny: 5,9 g Sacharidy: 10,3 g Tuky: <0,1 g
Způsob použití
Způsob použití 25-50 ml 1x denně před jídlem. Před každým použitím protřepejte. Nepřekračujte maximální doporučenou denní dávku. Výrobek nenahrazuje pestrou stravu. Vyvážená strava a zdravý životní styl jsou důležité pro správné fungování organismu.
Přechovávání
Přechovávání Uchovávejte při pokojové teplotě a mimo dosah dětí. Po otevření uchovávejte v lednici a spotřebujte do 30 dnů. Chraňte před přímým slunečním zářením. Vzhledem k tomu, že doplněk stravy DuoLife je přírodní produkt, může se chuť a konzistence jednotlivých šarží lišit v závislosti na ročním období a surovinách používaných při výrobě. Případná usazenina je přírodního původu, jedná se jev typický pro tyto výrobky. Pro rozmíchání usazeniny výrobek před použitím protřepejte.
Bezpečnostní opatření
Bezpečnostní opatření Bezpečnostní opatření: v případě přecitlivělosti na kteroukoliv složku výrobku. Neužívejte v těhotenství a při kojení. Datum minimální trvanlivosti a číslo výrobní šarže: uvedeno na obalu.

Duolife Collagen - tekutý kolagen 750 ml

 • Kód výrobku: DLLQPCOL010000
 • EAN: 5906874160114
 • Získáte bonusových bodů: 40
 • Dostupnost: Skladem
 • 784 Kč

 • Cena bez DPH: 700 Kč
 • Cena v bodech: 805

Tagy: Liquid Formula, krása, zdraví, klouby, kosti, kolagen

Podobné výrobky

Duolife Keratin - Hair Complex zdravé vlasy 750 ml

Duolife Keratin - Hair Complex zdravé vlasy 750 ml

DuoLife KERATIN HAIR COMPLEX je přírodní zdroj krásy pro vaše vlasy, pokožku a nehty. Tento doplněk ..

1 033 Kč Cena bez DPH: 923 Kč

DuoLife RegenOil Liquid Gold Omega 3 - mastné kyseliny 250 ml

DuoLife RegenOil Liquid Gold Omega 3 - mastné kyseliny 250 ml

DuoLife REGENOIL LIQUID GOLD je jako zlatý elixír pro vaše tělo. Tato 100% přírodní formulace obsahu..

833 Kč Cena bez DPH: 743 Kč

Duolife Aloes - aloe vera 750 ml

Duolife Aloes - aloe vera 750 ml

DuoLife ALOES je tím pravým doplňkem pro ty, kdo hledají přírodní cestu k udržení kondice, vitality ..

633 Kč Cena bez DPH: 565 Kč

DuoLife Den a Noc - Komplexní vitamíny a minerály 2 x 750 ml

DuoLife Den a Noc - Komplexní vitamíny a minerály 2 x 750 ml

DuoLife DEN a NOC - dva jedinečné doplňky stravy pro každodenní kondici těla i mysli. Ráno si dopřej..

2 410 Kč Cena bez DPH: 2 152 Kč

Věrnostní program DuoLife

Věrnostní program

certifikace duolife


Ocenění a certifikáty

Značka DuoLife byla mnohokrát vyznamenávána.

Seznamte se s cenami a oceněními, která potvrzují nejvyšší kvalitu a účinnost našich výrobků.