• Duolife Collagen tekutý kolagen 750 ml

DuoLife Collagen je jedinečným produktem, který se postará o vaši krásu a zdraví zevnitř. Užíváním tohoto doplňku stravy poskytnete svému tělu nejen kolagen, ale také další důležité látky potřebné pro zdraví pokožky, kostí a kloubů. Rostlinné výtažky z přesličky, kopřivy a bambusových výhonků jsou bohaté na křemík a poskytují podporu pro silné vlasy a nehty. Vitamín C z aceroly pomáhá posilovat imunitní systém a chránit organismus před volnými radikály.

Kdy?

DuoLife Collagen je vhodný pro každou ženu, která si chce udržet svůj mladistvý vzhled a zdraví. Užívejte ho již při prvních známkách stárnutí nebo pro podporu během rekonvalescence, po zlomeninách kostí nebo úrazech kloubů. Dopřejte svému tělu to nejlepší s DuoLife Collagen.

Jakým způsobem?

Tato unikátní směs aktivních složek zajišťuje, že váš organismus dostává potřebné množství kolagenu pro zachování pružnosti a hydratace pokožky, glukosaminu a chondroitinu pro podporu kloubů a kostí, a kyseliny hyaluronové pro správnou hydrataci tkání. Rostlinné výtažky bohaté na křemík posilují vlasy a nehty, a vitamín C z aceroly podporuje produkci kolagenu a posiluje imunitní systém.

Krásná pleť s DuoLife Collagen


Živiny v každé ze složek DuoLife Collagen zlepšují stav celého organismu a ovlivňují efektivní činnost jednotlivých systémů.

DuoLife Collagen znamená zdraví, mládí a dobrou kondici díky jedinému, zcela přírodnímu přípravku s obsahem složek, které účinně podporují tělesnou činnost na mnoha úrovních.

Základním charakteristickým rysem doplňku stravy DuoLife Collagen je jeho složení. Přípravek je směsí 9 složek se synergickým účinkem. Kromě kolagenu obsahuje glukosamin sulfát, chondroitin sulfát, kyselinu hyaluronovou a výtažky z aceroly, kopřivy, přesličky a bambusu.

Proč je vhodné užívat kolagen a kyselinu hyaluronovou?

 • Obě tyto látky podporují správné fungování kloubů.
 • Jsou nezbytné k udržení fyziologické úlohy kloubní chrupavky a pro její regeneraci.
 • Kolagen podporuje bariérní funkci pokožky, zvětšuje její hustotu, zabraňuje dehydrataci a redukuje známky stárnutí.
 • Kyselina hyaluronová přispívá k vyhlazení a zlepšení vzhledu pokožky a podporuje její hydrataci.
 • Jak kolagen, tak i kyselina hyaluronová podporují fungování orgánu zraku a přispívají k jeho dobrému stavu.

Co přináší spojení chondroitin sulfátu a glukosamin sulfátu?

 • Glukosamin hraje důležitou úlohu při tvorbě buněčných blan, kostí, vazů a cév a má také blahodárný vliv na vzhled pokožky.
 • Glukosamin je nezbytný pro tvorbu přírodních složek chrupavky, jako je chondroitin sulfát a kyselina hyaluronová.
 • Společné užívání glukosaminu a chondroitinu přináší nejlepší efekty a zajišťuje podporu správného fungování kostí a kloubů.

Jaké účinky má křemík obsažený v kopřivě dvoudomé, bambusových výhoncích a přesličce polní?

 • Účastní se biosyntézy kolagenu, a proto chrání nehty před praskáním, přispívá k dobrému stavu pokožky, její pružnosti a od-stranění drobných vrásek.
 • Jeho hladina v organismu s věkem klesá, což způsobuje šedivění a oslabení vlasů a křehkost a lámavost nehtů.

Čím se DuoLife COLLAGEN vyznačuje?

 • Tekutá forma tohoto produktu se zachovaným biologickým pozadím jeho složek, usnadňující uvolňování aktivních látek a jejich vstřebávání do krevního oběhu a zvýšená absorpce se pak projevují efektivnější distribucí na místo působení (příznivý vliv na procesy LADME*).
 • Trvanlivost přípravku je zajištěna metodou IHHP™ by DuoLife – (Innovation High Hydrostatic Process™ by DuoLife) založenou na koncepci "minimálního zpracování". Výhodou této metody je vysoká zdravotní kvalita a trvanlivost přípravku a také uchování přirozených výživových i senzorických vlastností oproti výrobkům stabilizovaným klasickým způsobem. Použitý technologický proces probíhá při nízké teplotě (pro ochranu aktivních složek) a je založen na synergickém působení mnoha faktorů zajišťujících trvanlivost, což umožňuje udržet nejvyšší kvalitu produktu bez použití konzervačních látek.
 • 100% přírodní složky, standardizované na obsah aktivních látek; kolagen obsažený v přípravku se vyskytuje ve formě ve vodě rozpustného polypeptidového hydrolyzátu s nízkou molární hmotností (průměrně 2000 Da). Je zdrojem aminokyselin, včetně egzogenních, a jejich dipeptidů a tripeptidů, které jsou velmi dobře vstřebatelné z trávicího ústrojí. Poté, co se dostanou do krve, jsou aminokyseliny a peptidy distribuovány do kůže, chrupavek a jiných struktur pojivové tkáně, kde jsou substrátem při syntéze přírodního kolagenu I a II, indukují syntézu kyseliny hyaluronové a povzbuzují růst a migraci fibroblastů. Cenná je také synergie účinků složek produktu: kolagenu a vitamínu C – vitamín C je nezbytný pro syntézu kolagenu v organismu, a proto je prospěšná společná suplementace těchto látek.
  Receptura zohledňující synergické a antagonistické účinky jednotlivých složek.
 • Produkt NEOBSAHUJE konzervanty a JE BEZ GMO – suroviny použité pro výrobu doplňku NEPOCHÁZEJÍ z geneticky modifikovaných organismů.
 • Produkt NEOBSAHUJE lepek – je vhodný pro lidi s alergií na lepek.
 • Speciální láhev ze skla pro farmaceutické účely – tmavé sklo chrání před světlem a výkyvy teploty, je odolné proti uvolňování do přípravku rozpustných minerálních látek z vnitřního povrchu.
 • Zastřešující značka – účinky tekuté formy doplňuje kosmetický produkt s vysokým indexem přírodního původu z řady DuoLife Beauty Care – TĚLOVÉ MÁSLO – hydratující, vyhlazující, regenerující a zlepšující kondici pokožky
Složky
Složení Pyré z plodů manga, kolagen z kůží mořských ryb, glukosamin sulfát z korýšů, standardizovaný extrakt z aceroly (včetně vitamínu C), chondroitin sulfát ze žraloka, extrakt z kopřivy (250 mg/50 ml), výtažek z bambusových výhonků standardizovaný na obsah oxidu křemičitého, výtažek z přesličky rolní standardizovaný na obsah oxidu křemičitého (150 mg/50 ml), kyselina hyaluronová. Neobsahuje konzervační látky ani geneticky modifikované složky.
Výživové hodnoty Výživové hodnoty na 100 ml: Energie: 72kcal/301kJ Bílkoviny: 5,9 g Sacharidy: 10,3 g Tuky: <0,1 g
Způsob použití
Způsob použití 25-50 ml 1x denně před jídlem. Před každým použitím protřepejte. Nepřekračujte maximální doporučenou denní dávku. Výrobek nenahrazuje pestrou stravu. Vyvážená strava a zdravý životní styl jsou důležité pro správné fungování organismu.
Přechovávání
Přechovávání Uchovávejte při pokojové teplotě a mimo dosah dětí. Po otevření uchovávejte v lednici a spotřebujte do 30 dnů. Chraňte před přímým slunečním zářením. Vzhledem k tomu, že doplněk stravy DuoLife je přírodní produkt, může se chuť a konzistence jednotlivých šarží lišit v závislosti na ročním období a surovinách používaných při výrobě. Případná usazenina je přírodního původu, jedná se jev typický pro tyto výrobky. Pro rozmíchání usazeniny výrobek před použitím protřepejte.
Bezpečnostní opatření
Bezpečnostní opatření Bezpečnostní opatření: v případě přecitlivělosti na kteroukoliv složku výrobku. Neužívejte v těhotenství a při kojení. Datum minimální trvanlivosti a číslo výrobní šarže: uvedeno na obalu.

Duolife Collagen tekutý kolagen 750 ml

 • Kód výrobku: DLLQPCOL010000
 • EAN: 5906874160114
 • Bonusové body: 40
 • Dostupnost: Skladem u dodavatele (2-4 dny)
 • 3 020 Kč

 • Cena bez DPH: 2 626 Kč
 • Cena v bodech: 805

Podobné výrobky

Duolife Keratin Hair Complex zdravé vlasy 750 ml

Duolife Keratin Hair Complex zdravé vlasy 750 ml

DuoLife KERATIN HAIR COMPLEX je přírodní zdroj krásy pro vaše vlasy, pokožku a nehty. Tento doplněk ..

1 061 Kč Cena bez DPH: 923 Kč

DuoLife Fiber Powder Prebiotika 15 x 10g

DuoLife Fiber Powder Prebiotika 15 x 10g

DuoLife Fiber Powder Prebiotika je přírodní přípravek, který obsahuje prebiotickou vlákninu ve formě..

949 Kč Cena bez DPH: 825 Kč

DuoLife RegenOil Liquid Gold Omega 3 mastné kyseliny 250 ml

DuoLife RegenOil Liquid Gold Omega 3 mastné kyseliny 250 ml

DuoLife REGENOIL LIQUID GOLD je jako zlatý elixír pro vaše tělo. Tato 100% přírodní formulace obsahu..

855 Kč Cena bez DPH: 743 Kč

DuoLife Clinical Formula ProBactilardii 2 x 20 kapslí

DuoLife Clinical Formula ProBactilardii 2 x 20 kapslí

DuoLife Clinical Formula ProBactilardii je vysoce kvalitní přípravek, který obsahuje unikátní probio..

1 430 Kč Cena bez DPH: 1 243 Kč

certifikace duolife


Ocenění a certifikáty

Značka DuoLife byla mnohokrát vyznamenávána.

Seznamte se s cenami a oceněními, která potvrzují nejvyšší kvalitu a účinnost našich výrobků.