• Duolife Keratin - Hair Complex zdravé vlasy 750 ml

DuoLife KERATIN HAIR COMPLEX je přírodní zdroj krásy pro vaše vlasy, pokožku a nehty. Tento doplněk stravy obsahuje patentované a klinicky ověřené složky bohaté na antioxidanty, vitamíny a aminokyseliny, které podporují růst vlasů a nehtů a udržují pokožku v perfektní kondici. S tímto doplněkem budou vaše vlasy lesklé, nehty silné a pokožka zářit zdravím.

Kdy?

Vypadávání vlasů, křehké nehty a nedokonalá pokožka jsou problémy, se kterými se mnoho z nás potýká. Příčinou může být špatná strava, stres, škodlivé návyky nebo dokonce onemocnění. Abyste se vyhnuli těmto trápením, zvažte užívání 100% přírodního doplňku stravy DuoLife KERATIN HAIR COMPLEX, který je bohatý na antioxidanty, vitamíny a aminokyseliny. Tyto látky podporují růst vlasů a nehtů a posilují přirozené funkce pokožky. Vyzkoušejte a uvidíte, jak se vaše vlasy, nehty a pokožka zlepší.

Doplněk stravy DuoLife KERATIN HAIR COMPLEX je optimální volbou podpůrného přípravku pro:

 • lidi chtějící si udržet dobrý stav vlasů, pokožky a nehtů,
 • lidi s problémy vypadávání vlasů, muže i ženy,
 • lidi s tenkými a slabými vlasy a vlasy s třepícími se konečky,
 • lidi s problémy křehkých a lámavých nehtů,
 • lidi s kožními problémy, např. akné, hůře se hojícími ranami.

Jakým způsobem?

DuoLife KERATIN HAIR COMPLEX obsahuje rostlinné výtažky a šťávy bohaté na antioxidanty a solubilizovaný keratin, který dodává organismu cenné aminokyseliny. Pomáhá chránit a opravovat poškozené vlasy, nehty a pokožku.

žena s krásnými vlasy


DUOLIFE KERATIN HAIR COMPLEX ZDRAVÍ A KRÁSA V JEDNOM

 • Vypadávání Vašich vlasů snížené o 34 % už po jednoměsíční aplikaci **
 • Značné omezení vypadávání vlasů o 86 % po uskutečnění úplné ozdravné kúry **
 • Vaše vlasy 10x silnější a 2x pružnější než před kúrou **
 • Výrazně vyšší objem a hustota XXL pro tenké vlasy **
 • Výsledky působení jsou viditelné po třech měsících aplikace **


Použité složky jsou 100% přírodní a byly klinicky ověřeny. Jejich účinnost byla potvrzena testy na růst a kondici vlasů. Suroviny použité v procesu formulace mají potvrzenou účinnost v případě perorálního použití; prostředek je určen pro ženy i muže.*

KROK I - Keratin Hair Complex pomáhá vlasům růst

Extrakt z černé rýže a opuncie mexické ovlivňuje podporu růstu vlasů indukcí množení buněk v dolní části vlasových cibulek. Efektem jsou tzv. "baby hair".

KROK II – Keratin Hair Complex zpomaluje vypadávání vlasů

Jedinečná kompozice složek byla vytvořena tak, aby se optimalizoval proces stimulace a obnovy vlasů. Všechny použité složky se vzájemně doplňují a vytvářejí tak kapalnou keratinovou terapii obnovy vlasů. Aplikací tohoto prostředku lze předcházet nadměrnému vypadávání vlasů.

KROK III – Keratin Hair Complex dodává vlasům hustotu a zvyšuje jejich objem

V přípravku Keratin Hair Complex jsou obsaženy bobule amly, které jsou zdrojem vitaminu C, důležitého pro vlasovou výživu. Nedostatek vitaminu C se přičiňuje ke zhoršení činnosti kůže na hlavě, což pak působí poruchy procesu vytváření vlasu a objevují se problémy s vypadáváním vlasů. Extrakt, který je obsažen ve výrobku z jader vinných hroznů ovlivňuje výživu a stimulaci vlasových cibulek. Tyto složky jsou rozhodující pro lepší strukturu vlasu a utěsnění jeho ochranné vrstvy.


KERATIN THERAPY. FOR YOUR INTERNAL STENGTH

 • obsahuje solubilizovaný kapalný keratin
 • klinický účinek (u vybraných složek)
 • neobsahuje konzervační látky
 • Anti-Aging Complex
 • 100% přírodní p)
 • 100% GMO FREE
 • suroviny mají mezinárodní patenty (u vybraných složek)

* Týká se vybraných složek

** Výzkum byl proveden ve skupině 21 osob. Prověřování účinnosti se provádí každé dva týdny užívání. Zkoušky se provádějí ve výzkumné laboratoři.


▼ Celý popis ▼

Víte, jak rostou vlasy?

Vlasy jsou produktem pokožky. Za svou schopnost růst vděčí vlasové cibulce, která je zahloubena v pokožce a je jedinou živou součástí vlasu. Cibulka je na dně vlasového váčku a tvoří ji buňky zárodečné matrix, které obklopují vlasový váček; vlasový váček obsahuje nervy a je prokrvený. Správně fungující buňky matrix produkují keratinocyty, které tvoří vlas. Růst vlasů probíhá cyklicky. Každý vlasový váček funguje tři až více než deset let a pak odpočívá; cyklus života vlasového váčku se skládá z následujících tří fází:

ANAGEN – aktivní fáze růstu vlasu. V jejím průběhu buňky matrix ve vlasovém váčku se intenzivně dělí, aby vytvořily nový vlas.
KATAGEN – přechodná fáze růstu vlasu. U lidí se zdravými vlasy se kolem 80 % vlasů nachází v anagenní fázi, 1% v ketagenní fázi a 19 % v telogenní fázi. Vlas je vytlačován k povrchu pokožky.
TELOGEN – fáze odpočinku. Vlasový váček odpočívá a vlas pomalu vystupuje z pokožky. Nejčastěji opouští cibulka vlasový váček sama, někdy ale je vytlačovaná novým vlasem v anagenní fázi.

U lidí se zdravými vlasy se kolem 80 % vlasů nachází v anagenní fázi, 1 % v ketagénní fázi a 19 % v telogenní fázi. Nadměrné vypadávání vlasů je spojeno s poruchou rovnováhy mezi jednotlivými fázemi jejich růstu.

Výtažek z organických výhonků hrachu obsažený v DuoLife KERATIN HAIR COMPLEX má testy včetně klinických potvrzený příznivý vliv na vlasy a nehty:

 • redukuje vypadávání vlasů o 34 % po jednom měsíci a o 37 % po dvou měsících užívání denní dávky 100 mg*. Denní dávka látky, která byla použitá při testování, je stejná jako v 50 ml produktu!
 • přispívá ke stimulaci růstu vlasu tím, že aktivuje buňky vlasové matrix, a pomáhá tak obnovit přirozenou rovnováhu mezi anagenních a telogenní fází životního cyklu vlasových váčků a v důsledku toho dochází ke zhoustnutí anagenních vlasů,
 • podporuje dobrou kondici vlasů, omezuje jejich lámavost a zvyšuje lesk,
 • přispívá k rychlejšímu růstu a zlepšení stavu nehtových plošek.

Proč je keratin obsažený v preparátu solubilizovaný?

Keratin je bílkovina, která je hlavním stavebním prvkem vlasů a nehtů. Je ale fyziologicky nerozpustná ve vodě a nevstřebává se z trávicího ústrojí. Proto se ústní cestou užívají produkty její degradace, které jsou rozpustné ve vodě a jsou označovány jako solubilizovaný nebo hydrolyzovaný keratin. Takových keratin si udržuje aminokyselinový profil výchozí bílkoviny, včetně velkého množství cenných sírových aminokyselin. Všechny aminokyseliny jsou vstřebávány po podání ústy a jsou přírodním stavebním prvkem pro keratin vlasů a nehtů.

Solubilizovaný keratin použitý v receptuře DuoLife Keratin Hair Complex pochází z ovčí vlny a má potvrzený testy včetně klinických příznivý vliv na vlasy, pokožku a nehty:
 • posiluje vlasy a pomáhá redukovat jejich vypadávání,
 • podporuje růst zdravých vlasů a nehtů,
 • pomáhá obnovit přirozenou rovnováhu mezi anagenní a telogenní fází životního cyklu vlasu,
 • zvyšuje obsah aminokyselin (cystinu, serinu, metioninu a kyseliny glutamové) ve vlasech a má příznivý vliv na jejich strukturu a odolnost,
 • dodává vlasům lesk,
 • podporuje optimální hydrataci a pružnost pokožky, pomáhá redukovat vrásky,
 • přispívá ke snížení lámavosti nehtů.

Jak funguje patentované složení výtažku z černé rýže a květů opuncie fíkové?

Antokyany obsažené v obou látkách mají silné antioxidační účinky a chrání kožní buňky před působením volných radikálů (vznikajících mj. vlivem UV záření) a s tím souvisejícím oxidačním stresem.

 • Opuncie podporuje odolnost pokožky a pomáhá stimulovat její regeneraci, podporuje hojení ran a působí proti vráskám. Je také přirozeným inhibitorem 5alfa-reduktázy testosteronu. Tento enzym může přispívat ke zkrácení anagenní fáze životního cyklu vlasu a přispívat tak k jejich vypadávání. Rostlinné inhibitory 5alfa-reduktázy, jako je opuncie fíková a černá rýže, mohou podporovat terapii proti vypadávání vlasů, akné a nadměrné tvorbě mazu. Spojení obou výtažků má synergické účinky a blokování enzymu je pak mnohem silnější než u každého z těchto výtažků zvlášť. Tato směs je patentově chráněná.
 • Černá rýže je druh rýže s největší antioxidační aktivitou; podporuje antioxidační a ochranné účinky opuncie na kožní buňky a vlasové váčky.

Plody amly, kvajávy a maliny a také hroznová semínka podporují kondici vlasů, pokožky a nehtů díky antioxidačním vlastnostem.

 • Amla (neboli indický angrešt) je cenným zdrojem vitamínu C; tento vitamín je nezbytný pro syntézu kolagenu v pokožce a jako silný antioxidant představuje přírodní ochranu pokožky před škodlivým vlivem UV záření; amla také podporuje kondici vlasů a pomáhá předcházet jejich šedivění a vypadávání, podporuje také vstřebávání vápníku a má pozitivní vliv na stav nehtů, kostí a zubů.
 • Hroznová semínka obsahují mnoho antioxidačních polyfenolů, díky čemuž mohou mj. chránit vlasy a pokožku před předčasným stárnutím způsobeným slunečním zářením; podporují také růst anagenních vlasů a chrání vitamín C.
 • Kvajáva a maliny podporují antioxidační účinky ostatních rostlin díky obsahu cenných polyfenolů a vitamínu C; přispívají k udržení dobrého stavu vlasů a pokožky a pomáhají v boji proti infekcím a zánětům.

Jakou roli má křemík obsažený ve výtažcích z listů kopřivy a přesličky?

 • Křemík se účastní biosyntézy kolagenu, a proto chrání nehty před praskáním, přispívá k dobrému stavu pokožky, zvyšuje její pružnost a likviduje drobné vrásky.
 • Posiluje také cévní stěny, které se stávají pružnější, dále snižuje prostupnost vlásečnic a podporuje procesy hojení ran.
 • Množství křemíku v organismu s rostoucím věkem klesá, což způsobuje šedivění vlasů, lámavost nehtů a vlasů a pokles odolnosti proti infekcím.

Čím se DuoLife KERATIN HAIR COMPLEX vyznačuje?

 • Tekutá forma tohoto produktu se zachovaným biologickým pozadím jeho složek, usnadňující uvolňování aktivních látek a jejich vstřebávání do krevního oběhu, zvýšená absorpce se pak projevuje efektivnější distribucí na místo působení (příznivý vliv na procesy LADME*).
 • Trvanlivost přípravku zajištěna metodou IHHP™ by DuoLife – (Innovation High Hydrostatic Process™ by DuoLife) založenou na koncepci "minimálního zpracování". Výhodou této metody je vysoká zdravotní kvalita a trvanlivost přípravku a také uchování přirozených výživových i senzorických vlastností oproti výrobkům stabilizovaným klasickým způsobem. Použitý technologický proces probíhá při nízké teplotě (pro ochranu aktivních složek) a je založen na synergickém působení mnoha faktorů zajišťujících trvanlivost, což umožňuje udržet nejvyšší kvalitu produktu bez použití konzervačních látek.
 • 100% přírodní složky, včetně standardizovaných látek a látek s klinickými testy.
 • Receptura zohledňující synergické a antagonistické účinky jednotlivých složek.
 • Produkt NEOBSAHUJE konzervanty a JE BEZ GMO – suroviny použité pro výrobu doplňku NEPOCHÁZEJÍ z geneticky modifikovaných organismů.
 • Produkt NEOBSAHUJE lepek – je vhodný pro lidi s alergií na lepek.
 • Speciální láhev ze skla pro farmaceutické účely – tmavé sklo chrání před světlem a výkyvy teploty, je odolné proti uvolňování do přípravku rozpustných minerálních látek z vnitřního povrchu.
 • Koncentrované složení – a díky němu komfortní užívání – jednou denně.
 • Zastřešující značka – účinky tekuté formy doplňují kosmetické produkty s vysokým indexem přírodního původu řady DuoLife Advanced Formula – VLASOVÝ ŠAMPON a KONDICIONÉR, určené pro vypadávající, suché, zničené vlasy a vlasy s třepícími se konečky a bez lesku.
Složky
Složení Složení: pyré z plodů kvajávy, šťáva z plodů malin, kombinace výtažku z černé rýže a květů opuncie mexické standardizovaná na obsah antokyanů (250 mg/50 ml), výtažek z plodů angreštu indického standardizovaný na obsah vitamínu C, výtažek z organických hrachových výhonků (100 mg/50 ml), solubilizovaný keratin (100 mg/50 ml), výtažek z listů kopřivy dvoudomé (70 mg/50 ml), výtažek z hroznových jader standardizovaný na obsah polyfenolů (50 mg/50 ml), výtažek z byliny přesličky rolní (50 mg/50 ml).
Výživové hodnoty Výživové hodnoty na 100 ml: Energie: 39 kcal/166kJ Bílkoviny: 0,6g Sacharidy: 8,2g Tuky: <0,1 g
Způsob použití
Způsob použití Způsob užití: 25 až 50 ml jednou denně před jídlem. Před použitím vždy protřepat. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Výrobek nesmí být užíván jako substitut (náhražka) pestré stravy. Vyvážený způsob stravování a zdravý životní styl jsou důležité pro správné fungování organismu.
Přechovávání
Přechovávání Skladování: výrobek skladujte v pokojové teplotě mimo dosah dětí. Po otevření uchovávejte v ledničce a spotřebujte do 30 dnů. Chraňte před přímým slunečním zářením. S ohledem na skutečnost, že doplněk stravy DuoLife je přírodním produktem, se mohou chuť a konzistence jeho jednotlivých šarží lišit v závislosti na ročním období a surovinách, které byly použity k výrobě. Případný sediment je tvořen přírodními složkami a je procesem typickým pro výrobky tohoto typu. Pro rozptýlení sedimentu před použitím protřepejte.
Bezpečnostní opatření
Bezpečnostní opatření Bezpečnostní opatření: přecitlivělost na kteroukoliv složku výrobku. Výrobek by neměly užívat těhotné a kojící ženy.

Duolife Keratin - Hair Complex zdravé vlasy 750 ml

 • Kód výrobku: DLLQPKHC010100
 • EAN: 5902659133724
 • Bonusové body: 53
 • Dostupnost: Skladem
 • 1 033 Kč

 • Cena bez DPH: 923 Kč
 • Cena v bodech: 1061

Tagy: Liquid Formula, krása, vlasy, pokožka, nehty

Podobné výrobky

DuoLife Chlorofil - 750 ml

DuoLife Chlorofil - 750 ml

DuoLife Chlorofil je přírodní doplněk stravy, který vám pomůže dosáhnout a udržet dobrou kondici a m..

633 Kč Cena bez DPH: 565 Kč

Duolife Vita C - 750 ml přírodní Vitamín C

Duolife Vita C - 750 ml přírodní Vitamín C

DuoLife VITA C – je to 100% přírodní komplex vitamínu C, který Vám pomůže zlepšit náladu, a také dop..

662 Kč Cena bez DPH: 591 Kč

Duolife Moje krev - morfologie tekutá 750 ml

Duolife Moje krev - morfologie tekutá 750 ml

DuoLife MOJE KREV je revolučním produktem, který nabízí komplexní podporu pro vaše tělo a mysl. S un..

915 Kč Cena bez DPH: 817 Kč

Duolife Collagen - tekutý kolagen 750 ml

Duolife Collagen - tekutý kolagen 750 ml

DuoLife Collagen je jedinečným produktem, který se postará o vaši krásu a zdraví zevnitř. Užíváním t..

784 Kč Cena bez DPH: 700 Kč

Věrnostní program DuoLife

Věrnostní program

certifikace duolife


Ocenění a certifikáty

Značka DuoLife byla mnohokrát vyznamenávána.

Seznamte se s cenami a oceněními, která potvrzují nejvyšší kvalitu a účinnost našich výrobků.