• Duolife Keratin Hair Complex zdravé vlasy 750 ml

DuoLife KERATIN HAIR COMPLEX je přírodní zdroj krásy pro vaše vlasy, pokožku a nehty. Tento doplněk stravy obsahuje patentované a klinicky ověřené složky bohaté na antioxidanty, vitamíny a aminokyseliny, které podporují růst vlasů a nehtů a udržují pokožku v perfektní kondici. S tímto doplněkem budou vaše vlasy lesklé, nehty silné a pokožka zářit zdravím.

Kdy?

Vypadávání vlasů, křehké nehty a nedokonalá pokožka jsou problémy, se kterými se mnoho z nás potýká. Příčinou může být špatná strava, stres, škodlivé návyky nebo dokonce onemocnění. Abyste se vyhnuli těmto trápením, zvažte užívání 100% přírodního doplňku stravy DuoLife KERATIN HAIR COMPLEX, který je bohatý na antioxidanty, vitamíny a aminokyseliny. Tyto látky podporují růst vlasů a nehtů a posilují přirozené funkce pokožky. Vyzkoušejte a uvidíte, jak se vaše vlasy, nehty a pokožka zlepší.

Doplněk stravy DuoLife KERATIN HAIR COMPLEX je optimální volbou podpůrného přípravku pro:

 • lidi chtějící si udržet dobrý stav vlasů, pokožky a nehtů,
 • lidi s problémy vypadávání vlasů, muže i ženy,
 • lidi s tenkými a slabými vlasy a vlasy s třepícími se konečky,
 • lidi s problémy křehkých a lámavých nehtů,
 • lidi s kožními problémy, např. akné, hůře se hojícími ranami.

Jakým způsobem?

DuoLife KERATIN HAIR COMPLEX obsahuje rostlinné výtažky a šťávy bohaté na antioxidanty a solubilizovaný keratin, který dodává organismu cenné aminokyseliny. Pomáhá chránit a opravovat poškozené vlasy, nehty a pokožku.

žena s krásnými vlasy


DUOLIFE KERATIN HAIR COMPLEX ZDRAVÍ A KRÁSA V JEDNOM

 • Vypadávání Vašich vlasů snížené o 34 % už po jednoměsíční aplikaci **
 • Značné omezení vypadávání vlasů o 86 % po uskutečnění úplné ozdravné kúry **
 • Vaše vlasy 10x silnější a 2x pružnější než před kúrou **
 • Výrazně vyšší objem a hustota XXL pro tenké vlasy **
 • Výsledky působení jsou viditelné po třech měsících aplikace **


Použité složky jsou 100% přírodní a byly klinicky ověřeny. Jejich účinnost byla potvrzena testy na růst a kondici vlasů. Suroviny použité v procesu formulace mají potvrzenou účinnost v případě perorálního použití; prostředek je určen pro ženy i muže.*

KROK I - Keratin Hair Complex pomáhá vlasům růst

Extrakt z černé rýže a opuncie mexické ovlivňuje podporu růstu vlasů indukcí množení buněk v dolní části vlasových cibulek. Efektem jsou tzv. "baby hair".

KROK II – Keratin Hair Complex zpomaluje vypadávání vlasů

Jedinečná kompozice složek byla vytvořena tak, aby se optimalizoval proces stimulace a obnovy vlasů. Všechny použité složky se vzájemně doplňují a vytvářejí tak kapalnou keratinovou terapii obnovy vlasů. Aplikací tohoto prostředku lze předcházet nadměrnému vypadávání vlasů.

KROK III – Keratin Hair Complex dodává vlasům hustotu a zvyšuje jejich objem

V přípravku Keratin Hair Complex jsou obsaženy bobule amly, které jsou zdrojem vitaminu C, důležitého pro vlasovou výživu. Nedostatek vitaminu C se přičiňuje ke zhoršení činnosti kůže na hlavě, což pak působí poruchy procesu vytváření vlasu a objevují se problémy s vypadáváním vlasů. Extrakt, který je obsažen ve výrobku z jader vinných hroznů ovlivňuje výživu a stimulaci vlasových cibulek. Tyto složky jsou rozhodující pro lepší strukturu vlasu a utěsnění jeho ochranné vrstvy.


KERATIN THERAPY. FOR YOUR INTERNAL STENGTH

 • obsahuje solubilizovaný kapalný keratin
 • klinický účinek (u vybraných složek)
 • neobsahuje konzervační látky
 • Anti-Aging Complex
 • 100% přírodní p)
 • 100% GMO FREE
 • suroviny mají mezinárodní patenty (u vybraných složek)

* Týká se vybraných složek

** Výzkum byl proveden ve skupině 21 osob. Prověřování účinnosti se provádí každé dva týdny užívání. Zkoušky se provádějí ve výzkumné laboratoři.


▼ Celý popis ▼

Víte, jak rostou vlasy?

Vlasy jsou produktem pokožky. Za svou schopnost růst vděčí vlasové cibulce, která je zahloubena v pokožce a je jedinou živou součástí vlasu. Cibulka je na dně vlasového váčku a tvoří ji buňky zárodečné matrix, které obklopují vlasový váček; vlasový váček obsahuje nervy a je prokrvený. Správně fungující buňky matrix produkují keratinocyty, které tvoří vlas. Růst vlasů probíhá cyklicky. Každý vlasový váček funguje tři až více než deset let a pak odpočívá; cyklus života vlasového váčku se skládá z následujících tří fází:

ANAGEN – aktivní fáze růstu vlasu. V jejím průběhu buňky matrix ve vlasovém váčku se intenzivně dělí, aby vytvořily nový vlas.
KATAGEN – přechodná fáze růstu vlasu. U lidí se zdravými vlasy se kolem 80 % vlasů nachází v anagenní fázi, 1% v ketagenní fázi a 19 % v telogenní fázi. Vlas je vytlačován k povrchu pokožky.
TELOGEN – fáze odpočinku. Vlasový váček odpočívá a vlas pomalu vystupuje z pokožky. Nejčastěji opouští cibulka vlasový váček sama, někdy ale je vytlačovaná novým vlasem v anagenní fázi.

U lidí se zdravými vlasy se kolem 80 % vlasů nachází v anagenní fázi, 1 % v ketagénní fázi a 19 % v telogenní fázi. Nadměrné vypadávání vlasů je spojeno s poruchou rovnováhy mezi jednotlivými fázemi jejich růstu.

Výtažek z organických výhonků hrachu obsažený v DuoLife KERATIN HAIR COMPLEX má testy včetně klinických potvrzený příznivý vliv na vlasy a nehty:

 • redukuje vypadávání vlasů o 34 % po jednom měsíci a o 37 % po dvou měsících užívání denní dávky 100 mg*. Denní dávka látky, která byla použitá při testování, je stejná jako v 50 ml produktu!
 • přispívá ke stimulaci růstu vlasu tím, že aktivuje buňky vlasové matrix, a pomáhá tak obnovit přirozenou rovnováhu mezi anagenních a telogenní fází životního cyklu vlasových váčků a v důsledku toho dochází ke zhoustnutí anagenních vlasů,
 • podporuje dobrou kondici vlasů, omezuje jejich lámavost a zvyšuje lesk,
 • přispívá k rychlejšímu růstu a zlepšení stavu nehtových plošek.

Proč je keratin obsažený v preparátu solubilizovaný?

Keratin je bílkovina, která je hlavním stavebním prvkem vlasů a nehtů. Je ale fyziologicky nerozpustná ve vodě a nevstřebává se z trávicího ústrojí. Proto se ústní cestou užívají produkty její degradace, které jsou rozpustné ve vodě a jsou označovány jako solubilizovaný nebo hydrolyzovaný keratin. Takových keratin si udržuje aminokyselinový profil výchozí bílkoviny, včetně velkého množství cenných sírových aminokyselin. Všechny aminokyseliny jsou vstřebávány po podání ústy a jsou přírodním stavebním prvkem pro keratin vlasů a nehtů.

Solubilizovaný keratin použitý v receptuře DuoLife Keratin Hair Complex pochází z ovčí vlny a má potvrzený testy včetně klinických příznivý vliv na vlasy, pokožku a nehty:
 • posiluje vlasy a pomáhá redukovat jejich vypadávání,
 • podporuje růst zdravých vlasů a nehtů,
 • pomáhá obnovit přirozenou rovnováhu mezi anagenní a telogenní fází životního cyklu vlasu,
 • zvyšuje obsah aminokyselin (cystinu, serinu, metioninu a kyseliny glutamové) ve vlasech a má příznivý vliv na jejich strukturu a odolnost,
 • dodává vlasům lesk,
 • podporuje optimální hydrataci a pružnost pokožky, pomáhá redukovat vrásky,
 • přispívá ke snížení lámavosti nehtů.

Jak funguje patentované složení výtažku z černé rýže a květů opuncie fíkové?

Antokyany obsažené v obou látkách mají silné antioxidační účinky a chrání kožní buňky před působením volných radikálů (vznikajících mj. vlivem UV záření) a s tím souvisejícím oxidačním stresem.

 • Opuncie podporuje odolnost pokožky a pomáhá stimulovat její regeneraci, podporuje hojení ran a působí proti vráskám. Je také přirozeným inhibitorem 5alfa-reduktázy testosteronu. Tento enzym může přispívat ke zkrácení anagenní fáze životního cyklu vlasu a přispívat tak k jejich vypadávání. Rostlinné inhibitory 5alfa-reduktázy, jako je opuncie fíková a černá rýže, mohou podporovat terapii proti vypadávání vlasů, akné a nadměrné tvorbě mazu. Spojení obou výtažků má synergické účinky a blokování enzymu je pak mnohem silnější než u každého z těchto výtažků zvlášť. Tato směs je patentově chráněná.
 • Černá rýže je druh rýže s největší antioxidační aktivitou; podporuje antioxidační a ochranné účinky opuncie na kožní buňky a vlasové váčky.

Plody amly, kvajávy a maliny a také hroznová semínka podporují kondici vlasů, pokožky a nehtů díky antioxidačním vlastnostem.

 • Amla (neboli indický angrešt) je cenným zdrojem vitamínu C; tento vitamín je nezbytný pro syntézu kolagenu v pokožce a jako silný antioxidant představuje přírodní ochranu pokožky před škodlivým vlivem UV záření; amla také podporuje kondici vlasů a pomáhá předcházet jejich šedivění a vypadávání, podporuje také vstřebávání vápníku a má pozitivní vliv na stav nehtů, kostí a zubů.
 • Hroznová semínka obsahují mnoho antioxidačních polyfenolů, díky čemuž mohou mj. chránit vlasy a pokožku před předčasným stárnutím způsobeným slunečním zářením; podporují také růst anagenních vlasů a chrání vitamín C.
 • Kvajáva a maliny podporují antioxidační účinky ostatních rostlin díky obsahu cenných polyfenolů a vitamínu C; přispívají k udržení dobrého stavu vlasů a pokožky a pomáhají v boji proti infekcím a zánětům.

Jakou roli má křemík obsažený ve výtažcích z listů kopřivy a přesličky?

 • Křemík se účastní biosyntézy kolagenu, a proto chrání nehty před praskáním, přispívá k dobrému stavu pokožky, zvyšuje její pružnost a likviduje drobné vrásky.
 • Posiluje také cévní stěny, které se stávají pružnější, dále snižuje prostupnost vlásečnic a podporuje procesy hojení ran.
 • Množství křemíku v organismu s rostoucím věkem klesá, což způsobuje šedivění vlasů, lámavost nehtů a vlasů a pokles odolnosti proti infekcím.

Čím se DuoLife KERATIN HAIR COMPLEX vyznačuje?

 • Tekutá forma tohoto produktu se zachovaným biologickým pozadím jeho složek, usnadňující uvolňování aktivních látek a jejich vstřebávání do krevního oběhu, zvýšená absorpce se pak projevuje efektivnější distribucí na místo působení (příznivý vliv na procesy LADME*).
 • Trvanlivost přípravku zajištěna metodou IHHP™ by DuoLife – (Innovation High Hydrostatic Process™ by DuoLife) založenou na koncepci "minimálního zpracování". Výhodou této metody je vysoká zdravotní kvalita a trvanlivost přípravku a také uchování přirozených výživových i senzorických vlastností oproti výrobkům stabilizovaným klasickým způsobem. Použitý technologický proces probíhá při nízké teplotě (pro ochranu aktivních složek) a je založen na synergickém působení mnoha faktorů zajišťujících trvanlivost, což umožňuje udržet nejvyšší kvalitu produktu bez použití konzervačních látek.
 • 100% přírodní složky, včetně standardizovaných látek a látek s klinickými testy.
 • Receptura zohledňující synergické a antagonistické účinky jednotlivých složek.
 • Produkt NEOBSAHUJE konzervanty a JE BEZ GMO – suroviny použité pro výrobu doplňku NEPOCHÁZEJÍ z geneticky modifikovaných organismů.
 • Produkt NEOBSAHUJE lepek – je vhodný pro lidi s alergií na lepek.
 • Speciální láhev ze skla pro farmaceutické účely – tmavé sklo chrání před světlem a výkyvy teploty, je odolné proti uvolňování do přípravku rozpustných minerálních látek z vnitřního povrchu.
 • Koncentrované složení – a díky němu komfortní užívání – jednou denně.
 • Zastřešující značka – účinky tekuté formy doplňují kosmetické produkty s vysokým indexem přírodního původu řady DuoLife Advanced Formula – VLASOVÝ ŠAMPON a KONDICIONÉR, určené pro vypadávající, suché, zničené vlasy a vlasy s třepícími se konečky a bez lesku.
Složky
Složení Složení: pyré z plodů kvajávy, šťáva z plodů malin, kombinace výtažku z černé rýže a květů opuncie mexické standardizovaná na obsah antokyanů (250 mg/50 ml), výtažek z plodů angreštu indického standardizovaný na obsah vitamínu C, výtažek z organických hrachových výhonků (100 mg/50 ml), solubilizovaný keratin (100 mg/50 ml), výtažek z listů kopřivy dvoudomé (70 mg/50 ml), výtažek z hroznových jader standardizovaný na obsah polyfenolů (50 mg/50 ml), výtažek z byliny přesličky rolní (50 mg/50 ml).
Výživové hodnoty Výživové hodnoty na 100 ml: Energie: 39 kcal/166kJ Bílkoviny: 0,6g Sacharidy: 8,2g Tuky: <0,1 g
Způsob použití
Způsob použití Způsob užití: 25 až 50 ml jednou denně před jídlem. Před použitím vždy protřepat. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Výrobek nesmí být užíván jako substitut (náhražka) pestré stravy. Vyvážený způsob stravování a zdravý životní styl jsou důležité pro správné fungování organismu.
Přechovávání
Přechovávání Skladování: výrobek skladujte v pokojové teplotě mimo dosah dětí. Po otevření uchovávejte v ledničce a spotřebujte do 30 dnů. Chraňte před přímým slunečním zářením. S ohledem na skutečnost, že doplněk stravy DuoLife je přírodním produktem, se mohou chuť a konzistence jeho jednotlivých šarží lišit v závislosti na ročním období a surovinách, které byly použity k výrobě. Případný sediment je tvořen přírodními složkami a je procesem typickým pro výrobky tohoto typu. Pro rozptýlení sedimentu před použitím protřepejte.
Bezpečnostní opatření
Bezpečnostní opatření Bezpečnostní opatření: přecitlivělost na kteroukoliv složku výrobku. Výrobek by neměly užívat těhotné a kojící ženy.

Duolife Keratin Hair Complex zdravé vlasy 750 ml

 • Kód výrobku: DLLQPKHC010100
 • EAN: 5902659133724
 • Bonusové body: 53
 • Dostupnost: Skladem
 • 1 061 Kč

 • Cena bez DPH: 923 Kč
 • Cena v bodech: 1061

Tagy: Liquid Formula, krása, vlasy, pokožka, nehty

Podobné výrobky

DuoLife My Gastrin 750 ml

DuoLife My Gastrin 750 ml

DuoLife My Gastrin je tekutý doplněk stravy, který vám pomůže udržet vaše trávení v těch nejlepších ..

900 Kč Cena bez DPH: 783 Kč

DuoLife Fiber Prebiotika 750 ml

DuoLife Fiber Prebiotika 750 ml

DuoLife Fiber je přírodním způsobem jak podpořit zdraví trávicího systému. Tento přípravek obsahuje ..

770 Kč Cena bez DPH: 670 Kč

DuoLife Den a Noc Komplexní vitamíny a minerály 2 x 750 ml

DuoLife Den a Noc Komplexní vitamíny a minerály 2 x 750 ml

DuoLife DEN a NOC - dva jedinečné doplňky stravy pro každodenní kondici těla i mysli. Ráno si dopřej..

2 475 Kč Cena bez DPH: 2 152 Kč

DuoLife Chlorofil 750 ml

DuoLife Chlorofil 750 ml

DuoLife Chlorofil je přírodní doplněk stravy, který vám pomůže dosáhnout a udržet dobrou kondici a m..

650 Kč Cena bez DPH: 565 Kč

Věrnostní program DuoLife

Věrnostní program

certifikace duolife


Ocenění a certifikáty

Značka DuoLife byla mnohokrát vyznamenávána.

Seznamte se s cenami a oceněními, která potvrzují nejvyšší kvalitu a účinnost našich výrobků.