• Duolife Vita C - 750 ml přírodní Vitamín C

DuoLife VITA C – je to 100% přírodní komplex vitamínu C, který Vám pomůže zlepšit náladu, a také doplnit nedostatek vitamínů a minerálů v organismu. Koncentrovaná dávka energie, kterou potřebujete pro každodenní aktivity.

Kdy?

Lidský organismus si vitamín C nevyrábí, proto je nutné ho přijímat ve stravě. Nedostatek vitamínu C může přispívat k poklesu obranyschopnosti, energie a mnoha nemocem. Při oslabení organismu během virových infekcí a během rekonvalescence, nebo v období větší potřeby vitamínu C, tedy na podzim a v zimě, kdy se zvyšuje riziko nachlazení, je vhodné zvýšit přísun tohoto cenného vitamínu pomocí vhodných doplňků stravy.

Jakým způsobem?

DuoLife VITA C je nejen bohatým zdrojem přírodního vitamínu C, ale také kombinací dalších výživných látek, které podporují optimální vstřebávání a účinnost vitamínu C. Tato tekutá forma vitamínu C je ideální volbou pro ty, kteří chtějí zlepšit svou náladu, posílit svou imunitu a získat přirozenou energii. S komplexním složením bioflavonoidů, karotenoidů, rostlinných enzymů, zinku, hořčíku, vitamínu B2 a B6, DuoLife VITA C je jedinečným a účinným způsobem, jak doplnit své tělo vitamínem C.

Vitamin C pochází nejčastěji z ovoce


DuoLife Vita C je řešení pro všechny, kteří hledají bezpečný způsob na zvýšení sebedůvěry a doplnění nedostatku vitaminů a minerálních prvků, kteří prostě chtějí mít radost ze života a dobít energii.

DuoLife Vita C je jediný plně přírodní vitamin C, který svou výjimečnou formou umožňuje dodat 100 % poptávky těla na tento vitamin. Podporuje tím udržení optimálního stavu organismu a imunologického systému. Vitamin C je zdroj zdraví, energie a dobré nálady, výhradně však pod podmínkou, že není žádným způsobem modifikován, proto udržuje svou přírodní povahu – tak jako v případě DuoLife Vita C.

Acerola je jedním z nejbohatších zdrojů vitaminu C. Jeden její plod obsahuje tolik přírodního vitaminu C jako kilogram citronů. Považuje se rovněž za silný antioxidant, který navlhčuje pokožku, činí ji pružnou a předchází jejímu stárnutí.

Šípková růže obsahuje 30-40krát více vitaminu C než citrusy, které jsou známé svým bohatstvím na vitamin C. Plody šípkové růže jsou nenahraditelným zdrojem snadno vstřebatelných vitaminů, organických kyselin, minerálních solí a antioxidantů, působí podpůrně na celý organismus.

Plody CamuCamu jsou opravdová studnice přírodních vitaminů. Obsahují nejméně 2 500 mg přírodního vitaminu C na 100 g, což tvoří téměř 2 % jejich vlastní hmotnosti. Navíc jsou plody CamuCamu bohaté na antioxidanty podporující celý imunologický systém.


▼ Celý popis ▼

Proč je vhodné užívat vitamín C?

Jeho účinky jsou všestranné a velmi důležité pro dobrou kondici organismu!

 • Vitamín C podporuje funkce imunitního systému, může chránit před nachlazením a zkrátit délku infekce.
 • Je silným antioxidantem (chrání před kyslíkovými volnými radikály a zabraňuje tak destrukci buněk v důsledku oxidačního stresu).
 • Je nezbytný při tvorbě kolagenu a podporuje tak fungování kloubů, cév, dásní, kůže a zubů.
 • Podporuje vstřebávání železa z trávícího ústrojí.
 • Vhodné množství vitamínu C v organismu urychluje regeneraci po fyzické námaze, snižuje hladinu kortizolu a podporuje procesy spalování tukové tkáně během cvičení a podporuje procesy spalování tukové tkáně během cvičení a podporuje procesy spalování tukové tkáně během cvičení.
 • Chrání před chorobami srdce a arterosklerózou, reguluje lipidové hospodářství (hladinu cholesterolu). Podporuje funkce nervového systému – účastní se syntézy noradrenalinu a serotoninu

Čím se DuoLife Vita C vyznačuje?

 • Tekutá forma, která je nejbližší té, ve které se vitamín C vyskytuje v přírodě, usnadňuje jeho uvolňování a vstřebávání do krevního oběhu. Zvýšená absorpce se pak projevuje účinnější distribucí na místa působení (příznivý vliv na procesy LADME**).
 • Trvanlivost přípravku zajištěna metodou IHHP™ by DuoLife – (Innovation High Hydrostatic Process™ by DuoLife) založenou na koncepci "minimálního zpracování". Výhodou této metody je vysoká zdravotní kvalita a trvanlivost přípravku a také uchování přirozených výživových i senzorických vlastností oproti výrobkům stabilizovaným klasickým způsobem. Použitý technologický proces probíhá při nízké teplotě (pro ochranu aktivních složek) a je založen na synergickém působení mnoha faktorů zajišťujících trvanlivost, což umožňuje udržet nejvyšší kvalitu produktu bez použití konzervačních látek.
 • 100% přírodní složky a 100 % jejich obsahu v přípravku – DuoLife Vita C je kompozicí výtažků a šťáv z ovoce přirozené bohatého na vitamín C, které současně tvoří komplexní biologické pozadí zaručující vysokou vstřebatelnost a účinnost.
 • Receptura zohledňující synergické a antagonistické účinky jednotlivých složek.
 • Produkt NEOBSAHUJE konzervanty, stabilizátory chuti a JE BEZ GMO – suroviny použité pro jeho výrobu NEPOCHÁZEJÍ z geneticky modifikovaných rostlin.
 • Produkt NEOBSAHUJE lepek – je vhodný pro lidi s alergií na lepek.
 • Speciální láhev ze skla pro farmaceutické účely – tmavé sklo chrání před světlem a výkyvy teploty, je odolné proti uvolňování do přípravku rozpustných minerálních látek z vnitřního povrchu.
 • Koncentrované složení – komfortní užívání jenom jednou denně.
 • Zastřešující značka – účinky tekuté formy doplňuje kosmetický produkt s vysokým indexem přírodního původu z řady DuoLife Beauty Care – KRÉM NA RUCE, který zlepšuje stav pokožky, vyhlazuje ji, hydratuje a chrání.

Inovační spojení biologicky aktivních, přírodních složek obsažených v DuoLife Vita C, bez konzervantů a bez stabilizátorů chuti. Zaručuje nejvyšší jakost výrobku a zvýšenou vstřebatelnost.

Složky
Složení šťáva z plodů šípkové růže, šťáva z pyré z plodů aceroly, extrakt z plodů aceroly se standardizovaným obsahem 50 % vitamínu C, extrakt z plodů CamuCamu. Neobsahuje konzervační látky ani geneticky modifikované složky.
Způsob použití
Způsob použití 25-50 ml 1x denně před jídlem. Před každým použitím protřepejte. Nepřekračujte maximální doporučenou denní dávku. Výrobek nenahrazuje pestrou stravu. Vyvážená strava a zdravý životní styl jsou důležité pro správné fungování organismu.
Přechovávání
Přechovávání Uchovávejte při pokojové teplotě a mimo dosah dětí. Po otevření uchovávejte v lednici a spotřebujte do 30 dnů. Chraňte před přímým slunečním zářením. Vzhledem k tomu, že doplněk stravy DuoLife je přírodní produkt, může se chuť a konzistence jednotlivých šarží lišit v závislosti na ročním období a surovinách používaných při výrobě. Případná usazenina je přírodního původu, jedná se jev typický pro tyto výrobky. Pro rozmíchání usazeniny výrobek před použitím protřepejte.
Bezpečnostní opatření
Bezpečnostní opatření Bezpečnostní opatření: V případě přecitlivělosti na kteroukoliv složku výrobku. Neužívejte v těhotenství a při kojení. Datum minimální trvanlivosti a číslo šarže: na obalu.

Duolife Vita C - 750 ml přírodní Vitamín C

 • Kód výrobku: DLLQPVIT010000
 • EAN: 5904213000787
 • Získáte bonusových bodů: 33
 • Dostupnost: Skladem
 • 726,15 Kč

 • Cena bez DPH: 648,35 Kč
 • Cena v bodech: 679

Tagy: Liquid Formula, imunita, odolnost, energie

Podobné výrobky

DuoLife My Mind - Zlepšení koncentrace 750ml

DuoLife My Mind - Zlepšení koncentrace 750ml

DuoLife My Mind je doplněk stravy v tekuté formě, obsahující přírodní složky rostlinného původu včet..

1 173,57 Kč Cena bez DPH: 1 047,83 Kč

Duolife Aloes - aloe vera 750 ml

Duolife Aloes - aloe vera 750 ml

DuoLife ALOES je tím pravým doplňkem pro ty, kdo hledají přírodní cestu k udržení kondice, vitality ..

689,00 Kč Cena bez DPH: 615,18 Kč

Duolife Keratin - Hair Complex zdravé vlasy 750 ml

Duolife Keratin - Hair Complex zdravé vlasy 750 ml

DuoLife KERATIN HAIR COMPLEX je přírodní zdroj krásy pro vaše vlasy, pokožku a nehty. Tento doplněk ..

1 033,32 Kč Cena bez DPH: 922,61 Kč

DuoLife Fiber - Prebiotika 750 ml

DuoLife Fiber - Prebiotika 750 ml

DuoLife Fiber je přírodním způsobem jak podpořit zdraví trávicího systému. Tento přípravek obsahuje ..

805,00 Kč Cena bez DPH: 718,75 Kč

Věrnostní program DuoLife

Věrnostní program

certifikace duolife


Ocenění a certifikáty

Značka DuoLife byla mnohokrát vyznamenávána.

Seznamte se s cenami a oceněními, která potvrzují nejvyšší kvalitu a účinnost našich výrobků.