• Duolife Vita C 750 ml přírodní Vitamín C

DuoLife VITA C – je to 100% přírodní komplex vitamínu C, který Vám pomůže zlepšit náladu, a také doplnit nedostatek vitamínů a minerálů v organismu. Koncentrovaná dávka energie, kterou potřebujete pro každodenní aktivity.

Kdy?

Lidský organismus si vitamín C nevyrábí, proto je nutné ho přijímat ve stravě. Nedostatek vitamínu C může přispívat k poklesu obranyschopnosti, energie a mnoha nemocem. Při oslabení organismu během virových infekcí a během rekonvalescence, nebo v období větší potřeby vitamínu C, tedy na podzim a v zimě, kdy se zvyšuje riziko nachlazení, je vhodné zvýšit přísun tohoto cenného vitamínu pomocí vhodných doplňků stravy.

Jakým způsobem?

DuoLife VITA C je nejen bohatým zdrojem přírodního vitamínu C, ale také kombinací dalších výživných látek, které podporují optimální vstřebávání a účinnost vitamínu C. Tato tekutá forma vitamínu C je ideální volbou pro ty, kteří chtějí zlepšit svou náladu, posílit svou imunitu a získat přirozenou energii. S komplexním složením bioflavonoidů, karotenoidů, rostlinných enzymů, zinku, hořčíku, vitamínu B2 a B6, DuoLife VITA C je jedinečným a účinným způsobem, jak doplnit své tělo vitamínem C.

Vitamin C pochází nejčastěji z ovoce


DuoLife Vita C je řešení pro všechny, kteří hledají bezpečný způsob na zvýšení sebedůvěry a doplnění nedostatku vitaminů a minerálních prvků, kteří prostě chtějí mít radost ze života a dobít energii.

DuoLife Vita C je jediný plně přírodní vitamin C, který svou výjimečnou formou umožňuje dodat 100 % poptávky těla na tento vitamin. Podporuje tím udržení optimálního stavu organismu a imunologického systému. Vitamin C je zdroj zdraví, energie a dobré nálady, výhradně však pod podmínkou, že není žádným způsobem modifikován, proto udržuje svou přírodní povahu – tak jako v případě DuoLife Vita C.

Acerola je jedním z nejbohatších zdrojů vitaminu C. Jeden její plod obsahuje tolik přírodního vitaminu C jako kilogram citronů. Považuje se rovněž za silný antioxidant, který navlhčuje pokožku, činí ji pružnou a předchází jejímu stárnutí.

Šípková růže obsahuje 30-40krát více vitaminu C než citrusy, které jsou známé svým bohatstvím na vitamin C. Plody šípkové růže jsou nenahraditelným zdrojem snadno vstřebatelných vitaminů, organických kyselin, minerálních solí a antioxidantů, působí podpůrně na celý organismus.

Plody CamuCamu jsou opravdová studnice přírodních vitaminů. Obsahují nejméně 2 500 mg přírodního vitaminu C na 100 g, což tvoří téměř 2 % jejich vlastní hmotnosti. Navíc jsou plody CamuCamu bohaté na antioxidanty podporující celý imunologický systém.

Proč je vhodné užívat vitamín C?

Jeho účinky jsou všestranné a velmi důležité pro dobrou kondici organismu!

 • Vitamín C podporuje funkce imunitního systému, může chránit před nachlazením a zkrátit délku infekce.
 • Je silným antioxidantem (chrání před kyslíkovými volnými radikály a zabraňuje tak destrukci buněk v důsledku oxidačního stresu).
 • Je nezbytný při tvorbě kolagenu a podporuje tak fungování kloubů, cév, dásní, kůže a zubů.
 • Podporuje vstřebávání železa z trávícího ústrojí.
 • Vhodné množství vitamínu C v organismu urychluje regeneraci po fyzické námaze, snižuje hladinu kortizolu a podporuje procesy spalování tukové tkáně během cvičení a podporuje procesy spalování tukové tkáně během cvičení a podporuje procesy spalování tukové tkáně během cvičení.
 • Chrání před chorobami srdce a arterosklerózou, reguluje lipidové hospodářství (hladinu cholesterolu). Podporuje funkce nervového systému – účastní se syntézy noradrenalinu a serotoninu

Čím se DuoLife Vita C vyznačuje?

 • Tekutá forma, která je nejbližší té, ve které se vitamín C vyskytuje v přírodě, usnadňuje jeho uvolňování a vstřebávání do krevního oběhu. Zvýšená absorpce se pak projevuje účinnější distribucí na místa působení (příznivý vliv na procesy LADME**).
 • Trvanlivost přípravku zajištěna metodou IHHP™ by DuoLife – (Innovation High Hydrostatic Process™ by DuoLife) založenou na koncepci "minimálního zpracování". Výhodou této metody je vysoká zdravotní kvalita a trvanlivost přípravku a také uchování přirozených výživových i senzorických vlastností oproti výrobkům stabilizovaným klasickým způsobem. Použitý technologický proces probíhá při nízké teplotě (pro ochranu aktivních složek) a je založen na synergickém působení mnoha faktorů zajišťujících trvanlivost, což umožňuje udržet nejvyšší kvalitu produktu bez použití konzervačních látek.
 • 100% přírodní složky a 100 % jejich obsahu v přípravku – DuoLife Vita C je kompozicí výtažků a šťáv z ovoce přirozené bohatého na vitamín C, které současně tvoří komplexní biologické pozadí zaručující vysokou vstřebatelnost a účinnost.
 • Receptura zohledňující synergické a antagonistické účinky jednotlivých složek.
 • Produkt NEOBSAHUJE konzervanty, stabilizátory chuti a JE BEZ GMO – suroviny použité pro jeho výrobu NEPOCHÁZEJÍ z geneticky modifikovaných rostlin.
 • Produkt NEOBSAHUJE lepek – je vhodný pro lidi s alergií na lepek.
 • Speciální láhev ze skla pro farmaceutické účely – tmavé sklo chrání před světlem a výkyvy teploty, je odolné proti uvolňování do přípravku rozpustných minerálních látek z vnitřního povrchu.
 • Koncentrované složení – komfortní užívání jenom jednou denně.
 • Zastřešující značka – účinky tekuté formy doplňuje kosmetický produkt s vysokým indexem přírodního původu z řady DuoLife Beauty Care – KRÉM NA RUCE, který zlepšuje stav pokožky, vyhlazuje ji, hydratuje a chrání.

Inovační spojení biologicky aktivních, přírodních složek obsažených v DuoLife Vita C, bez konzervantů a bez stabilizátorů chuti. Zaručuje nejvyšší jakost výrobku a zvýšenou vstřebatelnost.

Složky
Složení šťáva z plodů šípkové růže, šťáva z pyré z plodů aceroly, extrakt z plodů aceroly se standardizovaným obsahem 50 % vitamínu C, extrakt z plodů CamuCamu. Neobsahuje konzervační látky ani geneticky modifikované složky.
Způsob použití
Způsob použití 25-50 ml 1x denně před jídlem. Před každým použitím protřepejte. Nepřekračujte maximální doporučenou denní dávku. Výrobek nenahrazuje pestrou stravu. Vyvážená strava a zdravý životní styl jsou důležité pro správné fungování organismu.
Přechovávání
Přechovávání Uchovávejte při pokojové teplotě a mimo dosah dětí. Po otevření uchovávejte v lednici a spotřebujte do 30 dnů. Chraňte před přímým slunečním zářením. Vzhledem k tomu, že doplněk stravy DuoLife je přírodní produkt, může se chuť a konzistence jednotlivých šarží lišit v závislosti na ročním období a surovinách používaných při výrobě. Případná usazenina je přírodního původu, jedná se jev typický pro tyto výrobky. Pro rozmíchání usazeniny výrobek před použitím protřepejte.
Bezpečnostní opatření
Bezpečnostní opatření Bezpečnostní opatření: V případě přecitlivělosti na kteroukoliv složku výrobku. Neužívejte v těhotenství a při kojení. Datum minimální trvanlivosti a číslo šarže: na obalu.

Duolife Vita C 750 ml přírodní Vitamín C

 • Kód výrobku: DLLQPVIT010000
 • EAN: 5904213000787
 • Bonusové body: 33
 • Dostupnost: Skladem
 • 680 Kč

 • Cena bez DPH: 591 Kč
 • Cena v bodech: 679

Podobné výrobky

DuoLife Medical Formula ProCholterol 60 kapslí

DuoLife Medical Formula ProCholterol 60 kapslí

Jak snížit vysoký cholesterol? Přírodní řešení s DuoLife ProCholterolCholesterol je tuk, který se na..

679 Kč Cena bez DPH: 590 Kč

DuoLife Fiber Prebiotika 750 ml

DuoLife Fiber Prebiotika 750 ml

DuoLife Fiber je přírodním způsobem jak podpořit zdraví trávicího systému. Tento přípravek obsahuje ..

771 Kč Cena bez DPH: 670 Kč

Duolife Keratin Hair Complex zdravé vlasy 750 ml

Duolife Keratin Hair Complex zdravé vlasy 750 ml

DuoLife KERATIN HAIR COMPLEX je přírodní zdroj krásy pro vaše vlasy, pokožku a nehty. Tento doplněk ..

1 061 Kč Cena bez DPH: 923 Kč

Duolife Collagen tekutý kolagen 750 ml 3 + 1 SLEVA

Duolife Collagen tekutý kolagen 750 ml 3 + 1 SLEVA

To si nemůžete nechat ujít! Tekutý Collagen, obohacený antioxidanty, pomáhá kůži zac..

3 020 Kč 3 220 Kč Cena bez DPH: 2 626 Kč

certifikace duolife


Ocenění a certifikáty

Značka DuoLife byla mnohokrát vyznamenávána.

Seznamte se s cenami a oceněními, která potvrzují nejvyšší kvalitu a účinnost našich výrobků.