• DuoLife Chlorofil - 750 ml

DuoLife Chlorofil je přírodní doplněk stravy, který vám pomůže dosáhnout a udržet dobrou kondici a mladistvý vzhled. Představte si "tekutou energii", která podporuje fungování vašeho imunitního systému, trávicího traktu, srdce a cév. Tato kombinace přírodních rostlinných výtažků, chlorofylu a mátového oleje obsahuje velké množství cenných antioxidantů, aminokyselin, vitamínů a minerálů, které posilují tělesnou a duševní kondici organismu. Pokud hledáte způsob, jak podpořit své zdraví a kondici, DuoLife Chlorofil je pro vás to pravé!

Kdy?

V období intenzivní činnosti, kdy se vaše tělo a mysl potýkají s námahou, může být těžké udržet správnou rovnováhu výživy. Trvalé vystavení stresu může oslabovat imunitní systém a ovlivňovat zdraví krve. Přetížený organismus je více náchylný k infekcím a zraněním. Abyste se udrželi ve formě a zdraví, měli byste zvýšit přísun výživných látek ve stravě. DuoLife Chlorofil je přírodní doplněk stravy, který posiluje imunitní systém, trávicí trakt, srdce a cévy, a podporuje tělesnou a duševní kondici organismu. Je to skvělý způsob, jak doplnit svou stravu o cenné antioxidanty, aminokyseliny, vitamíny a minerály, které vaše tělo potřebuje pro zdraví a kondici.

DuoLife CHLOROFIL je určen jako podpůrný doplněk pro:

 • lidi, kteří si chtějí udržet dobrou kondici, energii a vitalitu,
 • lidi oslabené, ve stavu fyzického a psychického vyčerpání,
 • lidi vystavené chronickému stresu,
 • lidí, kteří si chtějí udržet správný krevní obraz, vegetariány a vegany,
 • lidi s potížemi v oblasti trávicího ústrojí,
 • lidi s vracejícími se infekcemi a těžce se hojícími ranami,
 • rekonvalescenty,
 • seniory.

žena a duolife chlorofil


Jakým způsobem?

DuoLife Chlorofil obsahuje prospěšné rostlinné výtažky z tolice, chlorelly a ječmene, které jsou doplněny mátovým olejem a chlorofyly. Tyto složky spolupracují, aby podpořily zdraví prospěšné účinky rostlinných výtažků.

DuoLife Chlorofil podporuje:

 • antioxidační procesy,
 • funkce imunitního systému,
 • fungování systému krvetvorby,
 • funkce očišťování organismu,
 • fungování srdce a cév,
 • regenerační procesy v tkáních,
 • dobrý stav pokožky,
 • funkce fyziologické střevní mikroflóry,
 • fungování trávicího ústrojí.

DuoLife Chlorofil je unikátním spojením látek, které zajišťují více energie pro realizaci různých aktivit po celý den. Je to 100% přírodní produkt, který se díky tekuté formě lehce vstřebává a k tomu je vyjímečně účinný.


Chlorofylin má silné alkalizující účinky, pomáhá odstraňovat potenciálně škodlivé toxiny a karcinogeny z organismu, brzdí procesy buněčné oxidace, zabraňuje příliš brzkému stárnutí a pomáhá odstraňovat volné radikály. Podporuje imunologický systém organismu, optimalizuje i udržuje dobrý zdravotní stav. Vzhledem k obsahu mědi, která podobně jako železo dopravuje kyslík, jsou částečky chlorofylinu schopny cestovat po celém těle. Jeho stavba, která se podobá částici hemu, kterou máme v krvi, je nazýván „zelená krev“.

Ječmen se považuje za výborný zdroj rozpustné potravinové vlákniny. Navíc má silné antioxidační účinky a bohatství vitaminů a minerálních složek pomáhá udržet rovnováhu mezi kyselinami a zásadami v lidském těle.

Mátový olej je už mnoho století znám jako dokonalý antiseptický prostředek. Znamená to, že výjimečně účinně napomáhá k očištění organismu, blahodárně ovlivňuje přírodní fyziologickou flóru. Napomáhá rovněž k zachování rovnováhy mezi kyselinami a zásadami.

Chlorela je nejbohatší zdroj chlorofylu, který je dnes znám. Všechno to je způsobeno výjimečně bohatými aminokyselinami, vitaminy a minerály, jejichž koncentrace je značně vyšší než u suchozemských rostlin. Patří ke skupině „super foods“. Napomáhá odstraňovat z organismu toxiny, těžké kovy a chemikálie.


Inovační spojení biologicky aktivních, přírodních složek uzavřených v DuoLife Chlorofyl bez konzervantů a stabilizátorů chuti garantuje nejvyšší jakost výrobku a jeho zvýšenou vstřebatelnost.


▼ Celý popis ▼

Produkt obsahuje chlorofiliny, jedny z nejsilnějších známých antioxidantů. DuoLife Chlorofil funguje jako synergické spojení přírodních bioaktivních látek. Neobsahuje žádné konzervanty, ochucovadla ani vonné látky, což zaručuje nejvyšší kvalitu. Důkladně promyšlené složení pak umožňuje vstřebávání výživných látek na vysoké úrovni.

Co to je chlorofylin a jak funguje?

Chlorofylin je derivát chlorofylu, zeleného barviva rostlin, díky kterému jsou schopny provádět fotosyntézu. Jeho stavba se podobá nejenom chlorofylu, ale také hemu – složce hemoglobinu, která se vyskytuje v červených krvinkách a dopravuje kyslík. Chlorofylin má zdraví prospěšné účinky obdobné jako chlorofyl. Oproti výchozí látce se navíc vyznačuje lepší trvanlivostí a rozpustností ve vodě.

Chlorofylin je cenným antioxidantem, chrání buňky před oxidačním stresem a předčasným stárnutím, podporuje funkci srdce a cév a čisticí procesy v organismu. Je schopen vázat (komplexovat) karcinogeny (rakovinné faktory), pomáhá také chránit organismus před infekcemi a přispívá ke zbavení se zápachu z úst.

Rostlinné výtažky z ječmene, chlorelly a tolice synergicky podporují své zdraví prospěšné účinky.

 • Železo, které je obsaženo ve všech těchto třech rostlinách, je substrátem při syntéze hemoglobinu, čímž podporuje imunitu a správnou funkci krvetvorby a pomáhá tak předcházet anemii. 1 g tolice obsahuje téměř dvakrát více železa než špenát!
 • Tyto rostliny jsou zdrojem aminokyselin, včetně egzogenních, které jsou cenným stavebním prvkem bílkovin, čímž podporují dobrý stav kůže a mohou také přispívat k regeneraci poškozených tkání a hojení ran.
 • Všechny tři rostliny mají antioxidační vlastnosti, odstraňují škodlivé volné radikály, podporují činnost srdce a cév a také pomáhají udržet správnou hladinu cholesterolu a glukózy v krvi.
 • Podporují činnost trávicího ústrojí: zlepšují trávení ; chlorella a ječmen působí jako prebiotika a stimulují růst prospěšné střevní mikroflóry. Ječmen je důležitým zdrojem potravní vlákniny, která urychluje průchodnost střev a přispívá k udržení správné tělesné hmotnosti – vláknina je tzv. balastní složkou – je nestravitelná, ale vyplňuje trávicí trakt a prodlužuje pocit nasycení.
 • Všechny tři rostliny také přispívají ke správnému fungování imunitního systému, podporují organismus v boji s infekcemi a přispívají ke zlepšení čisticích pochodů v organismu.
 • Tolice a chlorella jsou cenným zdrojem chlorofylu a jejich zdraví prospěšné účinky se blíží chlorofylinu; obě tyto rostliny obsahují také vitamín K podporující správnou srážlivost krve.

Mátový olej jenom osvěžuje a ochucuje?

Nejenom! Mátový olej podporuje organismus v boji s bakteriálními, virovými a plísňovými infekcemi. Má antioxidační účinky, ovlivňuje správnou funkci srdce a cév a podporuje prevenci chronických onemocnění. Trvanlivost přípravku je zajištěna metodou IHHP™ by DuoLife – (Innovation High Hydrostatic Process™ by DuoLife) založenou na koncepci "minimálního zpracování"

Čím se DuoLife CHLOROFIL vyznačuje?

 • Tekutá forma tohoto produktu se zachovaným biologickým pozadím jeho složek, usnadňující uvolňování aktivních látek a jejich vstřebávání do krevního oběhu a zvýšená absorpce se pak projevují efektivnější distribucí na místo působení (příznivý vliv na procesy LADME*).
 • Trvanlivost přípravku je zajištěna metodou IHHP™ by DuoLife – (Innovation High Hydrostatic Process™ by DuoLife) založenou na koncepci "minimálního zpracování". Výhodou této metody je vysoká zdravotní kvalita a trvanlivost přípravku a také uchování přirozených výživových i senzorických vlastností oproti výrobkům stabilizovaným klasickým způsobem. Použitý technologický proces probíhá při nízké teplotě (pro ochranu aktivních složek) a je založen na synergickém působení mnoha faktorů zajišťujících trvanlivost, což umožňuje udržet nejvyšší kvalitu produktu bez použití konzervačních látek.
 • 100% přírodní složky, včetně rostlinných výtažků, synergicky podporují své účinky.
 • Receptura zohledňující synergické a antagonistické účinky jednotlivých složek.
 • Produkt NEOBSAHUJE konzervanty a je BEZ GMO – suroviny použité pro jeho výrobu NEPOCHÁZEJÍ z geneticky modifikovaných organismů; tento přípravek také neobsahuje přídavná ochucovadla a aromatizující látky.
 • Produkt NEOBSAHUJE lepek – je vhodný pro lidi s alergií na lepek.
 • Speciální láhev ze skla pro farmaceutické účely – tmavé sklo chrání před světlem a výkyvy teploty, je odolné proti uvolňování minerálních látek z vnitřního povrchu láhve do přípravku.
 • Zastřešující značka – účinky tekuté formy doplňuje kosmetický produkt s vysokým indexem přírodního původu řady DuoLife Beauty Care – TĚLOVÝ PEELING, který čistí pokožku, stimuluje krevní oběh a zlepšuje schopnost pokožky vstřebávat balzám/krém.
Složky
Složení čištěná voda, 20% sodná sůl měďnatého komplexu chlorofylinu, chlorella standardizovaná na 50% obsah bílkovin, výtažek ze šťávy z ječmene 25:1, mátový olej, výtažek z natě vojtěšky 10:1, rostlinný glycerin – stabilizátor. Neobsahuje konzervační látky ani geneticky modifikované složky.
Výživové hodnoty Výživové hodnoty na 100 ml: Energie: 5kcal/21kJ Bílkoviny: <0,5 g Sacharidy: 1,4 g Tuky: <0,1 g
Způsob použití
Způsob použití 10-20 ml 1x denně před jídlem. Před každým použitím protřepejte. Nepřekračujte maximální doporučenou denní dávku. Výrobek nenahrazuje pestrou stravu. Vyvážená strava a zdravý životní styl jsou důležité pro správné fungování organismu.
Přechovávání
Přechovávání Uchovávejte při pokojové teplotě a mimo dosah dětí. Po otevření uchovávejte v lednici a spotřebujte do 30 dnů. Chraňte před přímým slunečním zářením. Vzhledem k tomu, že doplněk stravy DuoLife je přírodní produkt, může se chuť a konzistence jednotlivých šarží lišit v závislosti na ročním období a surovinách používaných při výrobě. Případná usazenina je přírodního původu, jedná se jev typický pro tyto výrobky. Pro rozmíchání usazeniny výrobek před použitím protřepejte.
Bezpečnostní opatření
Bezpečnostní opatření Bezpečnostní opatření: V případě přecitlivělosti na kteroukoliv složku výrobku. Neužívejte v těhotenství a při kojení. Datum minimální trvanlivosti a číslo šarže: na obalu.

DuoLife Chlorofil - 750 ml

 • Kód výrobku: DLLQPCHL010000
 • EAN: 5904213000831
 • Získáte bonusových bodů: 32
 • Dostupnost: Skladem
 • 689,00 Kč

 • Cena bez DPH: 615,18 Kč
 • Cena v bodech: 650

Tagy: Liquid Formula, imunita, trávení, detoxikace

Podobné výrobky

DuoLife Den a Noc - Komplexní vitamíny a minerály 2 x 750 ml

DuoLife Den a Noc - Komplexní vitamíny a minerály 2 x 750 ml

DuoLife DEN a NOC - dva jedinečné doplňky stravy pro každodenní kondici těla i mysli. Ráno si dopřej..

2 410,43 Kč Cena bez DPH: 2 152,17 Kč

DuoLife My Mind - Zlepšení koncentrace 750ml

DuoLife My Mind - Zlepšení koncentrace 750ml

DuoLife My Mind je doplněk stravy v tekuté formě, obsahující přírodní složky rostlinného původu včet..

1 173,57 Kč Cena bez DPH: 1 047,83 Kč

DuoLife RegenOil Liquid Gold Omega 3 - mastné kyseliny 250 ml

DuoLife RegenOil Liquid Gold Omega 3 - mastné kyseliny 250 ml

DuoLife REGENOIL LIQUID GOLD je jako zlatý elixír pro vaše tělo. Tato 100% přírodní formulace obsahu..

911,99 Kč Cena bez DPH: 814,28 Kč

Duolife Collagen - tekutý kolagen 750 ml

Duolife Collagen - tekutý kolagen 750 ml

DuoLife Collagen je jedinečným produktem, který se postará o vaši krásu a zdraví zevnitř. Užíváním t..

794,00 Kč Cena bez DPH: 708,93 Kč

Věrnostní program DuoLife

Věrnostní program

certifikace duolife


Ocenění a certifikáty

Značka DuoLife byla mnohokrát vyznamenávána.

Seznamte se s cenami a oceněními, která potvrzují nejvyšší kvalitu a účinnost našich výrobků.