• DuoLife Medical Formula ProSlimer 60 kapslí

DuoLife MEDICAL FORMULA PROSLIMER jsou rostlinné výtažky podporující udržení tělesné hmotnosti, metabolické a antioxidační procesy. je bohatá na antioxidační polyfenoly podporující udržení správné hladiny glukózy a cholesterolu v krvi, které podporují lipidové a sacharidové hospodářství organismu. Je to také cenná vláknina podporující činnost střevní mikroflóry a správnou peristaltiku střev, kofein a organické kyseliny přispívající k redukci tukové tkáně.

Kdy?

Nadváha a obezita v současnosti představují celosvětový zdravotní problém1. Nadměrné množství tukové tkáně v organismu je nejenom záležitost estetické nebo psychologické povahy, ale také hrozba pro zdraví a dobrý stav organismu; obezita totiž souvisí se zvýšeným rizikem mnoha chronických onemocnění, jako je ateroskleróza, vysoký tlak a cukrovka1. Správná tělesná hmotnost je výslednicí mnoha metabolických procesů v organismu a je závislá na tom, jak organismus hospodaří se sacharidy, lipidy a vodou, hlavně je ale závislá na správné a vyvážené stravě. Vhodnou podporou pro dietetická doporučení pro lidi s nadváhou mohou být vhodné doplňky, které podpoří redukci tukové tkáně a omezování hladiny cukru a cholesterolu v krvi. Podobné doplňky mohou poskytnout podporu lidem chtějícím si udržet mladistvý vzhled pokožky a ty, kdo bojují s celulitidou.

Jakým způsobem?

Doplněk stravy DuoLife MEDICAL FORMULA PROSLIMER dodává organismu cenné antioxidanty obsažené v rostlinných výtažcích, čímž pomáhá udržovat správnou hladinu glukózy a cholesterolu v krvi. Kromě toho pomáhají přírodní aktivní látky obsažené v přípravku, jako je kyselina hydroxycitronová, kyselina chlorogenová, vláknina (včetně inulinu), kofein a triterpen, na principu synergie podporovat organismus v boji proti nadváze a celulitidě.

DuoLife ProSlimer bojuje s nadváhou

DuoLife MEDICAL FORMULA PROSLIMER podporuje:

 • hospodaření organismu lipidy a sacharidy,
 • hubnutí díky snížení chuti na sladké,
 • redukci hmotnosti, tukové tkáně a celulitidy,
 • hospodaření organismu vodou,
 • metabolické procesy,
 • regulaci hladiny „hormonu hladu“ – ghrelinu,
 • postupné omezování množství přijímaných kalorií,
 • antioxidační procesy,
 • procesy očišťování organismu,
 • činnost trávicího ústrojí, funkce střevní mikroflóry,
 • funkce cév,
 • stav pokožky díky zabránění tomu, aby ztratila svou pružnost po poklesu hmotnosti,
 • optimální výkon organismu při cvičení.

DuoLife Medical Formula ProSlimer®Doplněk stravy ProSlimer®, díky své inovační formuli a bohatým složkám podporuje boj s nadváhou. Podporuje metabolické procesy, napomáhá ke snížení tukové tkáně a regulaci vodního hospodářství v organismu.


Vyšší kvalita produktů!

 • Tobolky HPMC pro vegany a vegetariány
 • Tobolky jsou zelené díky 100 % chlorofylinu
 • Vícejazyčné etikety (12 jazyků)
 • Tobolky se zpožděným uvolňováním klinicky testované
 • o 56 % vyšší koncentrace aktivních látek v organismu
 • Nejvyšší biologická dostupnost (vstřebatelnost) aktivních látek zvýšená o 32 %
 • Obaly bez BPA
 • Dodatečný obsah prebiotika inulinu


Doplněk stravy ProSlimer®, díky své inovační formuli a bohatým složkám podporuje boj s nadváhou. Podporuje metabolické procesy, napomáhá ke snížení tukové tkáně a regulaci vodního hospodářství v organismu. Navíc se přičiňuje k udržení příslušné úrovně cholesterolu a pomáhá zlepšovat trávicí proces.

ProSlimer® pomáhá snížit tělesnou hmotnost a pak ji udržovat na správné úrovni, zároveň dodává organismu potřebné vitaminy a minerály nutné pro jeho správnou funkci.

Výtažek z garcinie kambodžské – v něm obsažená kyselina hydroxycitronová příznivě ovlivňuje proces lipogeneze tak, že játra jsou schopna nastřádat více energie, což sníží chuť k jídlu, které je sytější.

Výtažek z plodů acai – plody díky vysokému obsahu vlákniny napomáhají látkové přeměně a podporují proces trávení, optimalizují hladinu cholesterolu. Dávají pocit nasycení, pomáhají kontrolovat a postupně omezovat množství přijatých kalorií. Bohatství vitaminů obsažených v plodech acai chrání organismus před prázdnotou během procesu hubnutí a snižuje chuť na sladkosti.

Výtažek z plodů goji pomáhá udržovat správnou úroveň cukru v krvi a podporuje látkovou přeměnu. Je bohatý na vlákninu, která odpovídajícím způsobem podporuje trávicí ústrojí a zlepšuje jeho funkci. Obsahuje β-sitosterol, což předchází absorpci cholesterolu a nenasycených mastných kyselin – m.in. napomáhá při hubnutí – kyselina linolová a kyselina Omega.

Výtažek z mladého ječmene obsahuje živé trávicí enzymy, které podporují práci trávicího ústrojí, látkovou přeměnu a očišťují organismus z toxin.

Výtažek ze zelené kávy pomáhá dosáhnout správnou tělesnou hmotnost a podporuje ledviny při vylučování vody. Tento extrakt pomáhá v hubnutí a udržení tělesné hmotnosti. Pomáhá snížit chuť k jídlu. Zelená káva podporuje udržet správnou úroveň glukózy v krvi.

Kyselina chlorogenová – organická chemická látka ze skupiny polyfenolů, zpomaluje vylučování glukózy do krevního oběhu. Podporuje udržení správné tělesné hmotnosti a správného metabolismu lipidů. Přispívá k udržení optimální koncentrace glukozy v krvi a správného průběhu metabolismu makrosložek.

BioSlimer® (vyhrazená formule získaná z citrusových plodů a guarany (Paullinia cupana) doplňuje stravu přírodními látkami přispívajícími k udržení správné tělesné hmotnosti. Doporučuje se těm, kteří bojují s nadváhou, obezitou a celulitidou a je vhodný pro doplňování nezbytných vitaminů a minerálů do těla.

Výtažek z pupečníku asijského podporuje snížení tělesné hmotnosti a přispívá ke správné úrovni cholesterolu v krvi. Podporuje procesy metabolismu a pomáhá snižovat pocit únavy a vyčerpání.

Složky
Složení Složení: výtažek z plodů Garcinia cambogia 5:1, výtažek z plodů acai (Euterpe oleracea) 5:1, výtažek z plodů goji (Lycium barbarum) 5:1, výtažek z trávy mladého ječmene (Hordeum vulgare) 4:1, výtažek ze zelené kávy standardizovaný pro obsah 50% kyseliny chlorogenové (včetně 2,87% kofeinu), patentovaný vzorec BioSlimer® získaná od citrusových plodů a guarany (Paullinia cupana), bylinný výtažek z pupečníku asijského (Centella asiatica) 10:1, inulin z kořene čekanky obecné (FOS). Složky potahu tablet: organický derivát celulózy (HPMC), guma gellan, měďnaté komplexy chlorofylů a chlorofylin (barvivo). Protispékavá látka: oxid křemičitý.
Výživové hodnoty Výživové hodnoty na 100 g: Energie: 342kcal/1448kJ Bílkoviny: 19,2 g Sacharidy: 59,1 g Tuky: 0,9 g
Způsob použití
Způsob použití Dávkování: 1-2 kapsle denně. Nepřekračujte maximální denní dávku. Přípravek nelze používat jako náhradu (náhradu) vyvážené stravy. Vyvážená strava a zdravý životní styl jsou důležitými faktory pro správné fungování organismu.
Přechovávání
Přechovávání Skladování: Skladujte v pokojové teplotě v místě nedostupném pro malé děti.
Bezpečnostní opatření
Bezpečnostní opatření Bezpečnostní opatření: Alergie na kteroukoli složku výrobku. Nevhodné pro těhotné a kojící ženy.

DuoLife Medical Formula ProSlimer 60 kapslí

 • Výrobce: DuoLife
 • Kód výrobku: DLMFPSLI010100
 • EAN: 5904213000305
 • Bonusové body: 33
 • Dostupnost: Skladem
 • 679 Kč

 • Cena bez DPH: 590 Kč
 • Cena v bodech: 679

Podobné výrobky

DuoLife Medical Formula ProCholterol 60 kapslí

DuoLife Medical Formula ProCholterol 60 kapslí

Jak snížit vysoký cholesterol? Přírodní řešení s DuoLife ProCholterolCholesterol je tuk, který se na..

679 Kč Cena bez DPH: 590 Kč

DuoLife Medical Formula ProSelect 60 kapslí

DuoLife Medical Formula ProSelect 60 kapslí

DuoLife MEDICAL FORMULA PROSELECT je doplněk stravy, jehož základ tvoří přírodní složky a chráněná s..

665 Kč Cena bez DPH: 578 Kč

Duolife Keratin Hair Complex zdravé vlasy 750 ml

Duolife Keratin Hair Complex zdravé vlasy 750 ml

DuoLife KERATIN HAIR COMPLEX je přírodní zdroj krásy pro vaše vlasy, pokožku a nehty. Tento doplněk ..

1 061 Kč Cena bez DPH: 923 Kč

Duolife Collagen tekutý kolagen 750 ml 3 + 1 SLEVA

Duolife Collagen tekutý kolagen 750 ml 3 + 1 SLEVA

To si nemůžete nechat ujít! Tekutý Collagen, obohacený antioxidanty, pomáhá kůži zac..

3 020 Kč 3 220 Kč Cena bez DPH: 2 626 Kč

Tagy: Regenerace

certifikace duolife


Ocenění a certifikáty

Značka DuoLife byla mnohokrát vyznamenávána.

Seznamte se s cenami a oceněními, která potvrzují nejvyšší kvalitu a účinnost našich výrobků.