• DuoLife ProImmuno 60 kapslí

DuoLife MEDICAL FORMULA PROIMMUNO je doplněk stravy založený na složkách přírodního původu, včetně dvou patentovaných formulí, uzavřených v inovativních kapslích s opožděným uvolňováním, které zlepšují vstřebatelnost aktivních látek.

Přípravek DuoLife MEDICAL FORMULA PROIMMUNO obsahuje složky rostlinného původu, organický zinek a výtažky z propolisu se širokým spektrem působení: podpora optimálních funkcí imunitního systému a respiračního ústrojí i podpora boje organismu proti virovým infekcím a zánětům. Složky standardizované na obsah aktivních látek, složky s vysokou biologickou dostupností, patentovaná metoda na získávání výtažku - to vše je určeno pro nejlepší možnou podporu optimální kondice organismu, jež nesmírně důležitá během období s vyšší náchylností k infekcím.

Kdy nastává?

Virové infekce představují podstatný zdravotní problém a jejich průběh do značné míry závisí na celkovém stavu organismu. Při nadměrné pracovní zátěži, stresu a nesprávné dietě se kondice zhoršuje, což vede k poruchám imunitních funkcí a častým infekcím. Také v podzimním, zimním a jarním období často dochází k oslabení imunitních funkcí a zvýšenému výskytu infekcí. V takovém případě je suplementace dodatečnou podporou řádné diety a umožňuje dostat se dříve zpět do nejlepší kondice. Během infekce může navíc vhodná suplementace podporovat organismus při jeho boji s viry, bakteriemi a souvisejícím zánětem. Přípravek DuoLife MEDICAL FORMULA PROIMMUNO je určen k použití jako podpůrný přípravek pro:

 • osoby, které si přejí každodenně podporovat funkce imunitního systému, především během podzimní, zimní a jarní sezóny;
 • osoby se sníženou imunitou, které trápí recidivující infekce horních a dolních dýchacích cest virového i bakteriálního původu;
 • osoby obzvlášť náchylné k infekcím dýchacích cest, zejména pak z důvodu své profese (učitelé, vychovatelé, zaměstnanci ve zdravotnictví, osoby pohybující se často na místech, kde se soustřeďuje větší počet osob);
 • starší osoby (v případě chronických onemocnění, po konzultaci s lékařem).


Silná imunita pro život bez onemocnění


Jakým způsobem?

Doplněk stravy DuoLife MEDICAL FORMULA PROIMMUNO dodává organismu cenné bioaktivní látky. Kvercetin, luteolin, galangin, artepilin C, apigenin, tanšinon IIA a organický zinek obsažené v přípravku synergicky podporují své zdraví prospěšné účinky. V konečném důsledku podporují imunitní systém a respirační ústrojí jak za zdravého stavu, tak i v průběhu infekce. Polyfenoly obsažené v doplňku stravy navíc pomáhají udržet v optimálním stavu srdce, cévy, plíce a jiné orgány, jejichž správná činnost může přispívat k ochraně před těžkým průběhem onemocnění. Podstatné je rovněž to, že přítomnost výtažků jakožto "biologického pozadí" pro bioaktivní látky, a také patentované fosfolipidové formule nebo kvasinkové matrice z inaktivovaných buněk Saccharomyces cerevisiae, napomáhá dosažení optimální biologické dostupnosti účinných látek.

DuoLife MEDICAL FORMULA PROIMMUNO podporuje:

 • obranyschopnost organismu,
 • boj organismu s virovými a bakteriálními infekcemi,
 • boj se záněty,
 • funkce dýchacích cest,
 • činnost kardiovaskulárního systému,
 • antioxidační procesy.

DuoLife Medical Formula ProImmuno® je přípravek vyrobený z pečlivě vybraných přírodních složek, které vytvářejí jedinečné složení v souladu se zásadami synergie. Působení mnoha použitých surovin bylo potvrzeno řadou vědeckých publikací a klinických studií. Podle vědeckých výzkumů mohou složky přípravku DuoLife Medical Formula ProImmuno® přímo přispívat k podpoře organizmu v boji proti virovým infekcím a infekcím bakteriálním. Mohou také podporovat organismus v boji proti zánětům doprovázejícím infekce.

DuoLife Medical Formula ProImmuno – nová dimenze imunity


DuoLife Medical Formula ProImmuno® je přípravek vyrobený z pečlivě vybraných přírodních složek, které vytváří jedinečné složení v souladu se zásadami synergie. Použité složky jsou dostupné v podobě izolovaných účinných látek nebo ve formě surovin standardizovaných na obsah účinných látek. Znamená to, že obsah zdraví prospěšných látek v doplňku stravy je přesně definován a zaručen. Jejich vysoká a klinicky prokázaná biologická dostupnost zajišťuje správné vstřebávání, čímž umožňuje podporu imunitního systému, oběhové soustavy a respiračního ústrojí – obzvlášť v případě virových infekcí totiž průběh onemocnění závisí do značné míry na jejich stavu.

Působení mnoha použitých surovin bylo potvrzeno řadou vědeckých publikací a klinických studií. Podle vědeckých výzkumů mohou složky přípravku DuoLife Medical Formula ProImmuno® přímo přispívat k podpoře organizmu v boji proti bakteriálním a virovým infekcím. Mohou také podporovat tělo v boji proti zánětům doprovázejícím infekce.

Klíčové vlastnosti DuoLife Medical Formula ProImmuno®

Pomáhá organizmu v boji proti virovým infekcím a záněty

Záměrně vybrané složky výrobku podporují imunitní systém a respirační ústrojí, pomáhají tělu bojovat s infekcemi typickými pro období podzim-zima-jaro jako např. chřipka nebo jiné virové infekce. Pomáhají chránit organizmus v případě snížené imunity, zejména v sezóně příznivé pro vznik infekcí.

Vysoká klinicky prokázaná biologická dostupnost složek

Mnoho výrobců volí složení výrobku pouze z hlediska množství aktivních látek. Ve společnosti DuoLife je stejný význam přikládán míře jejich vstřebatelnosti. Pouze vysoká biologická dostupnost zaručuje účinnost a prospěšnost pro zdraví.

Vysoký obsah potenciálních inhibitorů virových proteáz

Podle vědeckých pozorování inhibitory virových proteáz mohou pomoci organismu v boji proti virovým infekcím.

Inovativní kombinace standardizovaných fytonutrientů

Standardizace surovin zaručuje, že v každé dávce přípravku nalezneme stejnou dávku účinných látek.

Mnohostranné působení

Vedle přímého účinku mají jeho složky také další zdraví prospěšné vlastnosti, zejména pak antioxidační účinky, které pomáhají snižovat oxidační stres a udržovat optimální činnost imunitního systému, srdce, cév a mozku. Tělo se sníženou imunitou, zatížené dalšími chronickými nemocemi je vystaveno většímu nebezpečí vážného průběhu infekcí, zejména těch virových.

Jasný původ složek a jejich fungování potvrzené testy

Původ suroviny má významný vliv na jeho kvalitu. Společnost DuoLife dohlíží na to, aby suroviny pocházely z nejcennějších odrůd a regionů a jejich účinek byl potvrzen nejnovějšími vědeckými výzkumy.

Synergický účinek

Synergický účinek znamená vzájemné doplňování účinku živin, které jim pomáhá v maximálním množství proniknout do buněk organismu a zároveň posiluje jejich individuální působení. Snaha vyloučit antagonisty, které blokují absorpci aktivních složek, umožňuje biologickou dostupnost dále zvýšit. Současné použití obou principů umožňuje zvýšit vstřebatelnost a optimalizovat účinek přípravku.

Patentované složky

Bohaté a jedinečné složky obsažené v inovativních přípravcích, které jsou chráněny ochrannou známkou ®, jsou výrobním tajemstvím společnosti DuoLife.

Přírodní fytonutrienty

Všechny použité složky jsou 100% přírodní. Výrobek DuoLife Medical Formula ProImmuno® neobsahuje žádná umělá barviva ani konzervační látky. Firma říká hlasité „ne!“ také GMO.

100% bezpečnost

Složky obsažené v našem výrobku jsou zcela bezpečné, certifikované a byly podrobeny řadě klinických testů.

„Ano“ pro vegetariány

Přípravek DuoLife Medical Formula ProImmuno® je ideální pro vegetariány.

Proč je vhodné užívat DuoLife Medical Formula ProImmuno®

Doplněk stravy DuoLife Medical Formula ProImmuno vychází z nejnovějších poznatků a vědeckých výzkumů, včetně těch z roku 2020. Na jejich základě jsme vytvořili produkt, který byl vyvinut a připraven v poměru zajišťujícím původně předpokládaný účinek, tj. podporu těla v boji proti virovým infekcím. Celý proces spočívá ve čtyřech jednoduchých krocích.

Krok 1
Náležité vstřebávání díky vysoké biologické dostupnosti složek

Krok 2
Podpora při boji proti virům a zánětům

Krok 3
Neutralizace volných radikálů

Krok 4
Podpora celkové kondice organizmu

Chcete-li zajistit bezpečnost těla, zvolte DuoLife Medical Formula ProImmuno a nenechte viry, aby nad vámi zvítězily!


▼ Celý popis ▼
Složky
Složení patentovaná formule ProImmuno® flavonoidů z květů jerlínu japonského (Styphnolobium japonicum) standardizovaná na obsah kvercetinu s fosfolipidy a luteolinu, patentovaná formule organického zinku získaná z inaktivovaných buněk kvasinek Saccharomyces cerevisiae, inulin z kořene čekanky obecné (Cichorium intybus), výtažek z propolisu standardizovaný na obsah galanginu, výtažek z propolisu zeleného standardizovaný na obsah artepilinu C, výtažek z kořene šalvěje červenokořenné (Salvia miltiorrhiza) standardizovaný na obsah tanšinonu IIA, apigenin z plodů grapefruitu (Citrus paradisi). Složení obalu: organický derivát celulózy (HPMC), guma gellan, měďnaté komplexy chlorofylů a chlorofylinů (barvivo). Protispékavá látka: oxid křemičitý. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Výrobek nesmí být užíván jako substitut (náhražka) pestré stravy. Vyvážený způsob stravování a zdravý životní styl jsou důležité pro správné fungování organismu.
Výživové hodnoty Výživové hodnoty na 100 g: Energie: 311kcal/1292kJ Bílkoviny: 13,1g Sacharidy: 24,4g Tuky: 8,4 g
Způsob použití
Způsob použití 1-2 tobolky denně Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Výrobek nelze používat jako náhražku pestré stravy. Vyrovnaná strava a zdravý životní styl jsou důležité pro správnou funkci organismu.
Přechovávání
Přechovávání Skladujte v pokojové teplotě v místě nedostupném pro malé děti.
Bezpečnostní opatření
Bezpečnostní opatření nepoužívejte v případě přecitlivělosti na kteroukoliv složku výrobku. Nepoužívejte v těhotenství a při kojení. Není vhodné pro osoby do 18 let. Osoby s chronickým onemocněním by se před použitím přípravku měly obrátit na lékaře. Datum minimální trvanlivosti je uvedeno uvnitř balení na etiketě výrobku. Datum minimální trvanlivosti je zároveň číslem šarže. Uchovávání: Uchovávejte při pokojové teplotě a mimo dosah malých dětí.

DuoLife ProImmuno 60 kapslí

 • Výrobce: DuoLife
 • Kód výrobku: DLMFPIMM010200
 • EAN: 5902659136749
 • Bonusové body: 37
 • Dostupnost: Skladem u dodavatele (2-4 dny)
 • 736 Kč

 • Cena bez DPH: 657 Kč
 • Cena v bodech: 756

Tagy: Medical Formula, imunita, odolnost, zdraví

Podobné výrobky

DuoLife Medical Formula ProMigren 60 kapslí

DuoLife Medical Formula ProMigren 60 kapslí

DuoLife MEDICAL FORMULA PROMIGREN je doplněk stravy podporující správné fungování nervové soustavy. ..

664 Kč Cena bez DPH: 593 Kč

DuoLife Clinical Formula ProOptical 30 kapslí

DuoLife Clinical Formula ProOptical 30 kapslí

DuoLife CLINICAL FORMULA PROOPTICAL je doplněk stravy podporující zrak a dobrý oční mikrooběh. Příro..

1 656 Kč Cena bez DPH: 1 478 Kč

DuoLife Medical Formula ProCholterol 60 kapslí

DuoLife Medical Formula ProCholterol 60 kapslí

Jak snížit vysoký cholesterol? Přírodní řešení s DuoLife ProCholterolCholesterol je tuk, který se na..

661 Kč Cena bez DPH: 590 Kč

DuoLife Medical Formula ProSlimer 60 kapslí

DuoLife Medical Formula ProSlimer 60 kapslí

Datum minimální trvanlivosti: 1.7.2024DuoLife MEDICAL FORMULA PROSLIMER jsou rostlinné výtažky podpo..

652 Kč 661 Kč Cena bez DPH: 582 Kč

Věrnostní program DuoLife

Věrnostní program

certifikace duolife


Ocenění a certifikáty

Značka DuoLife byla mnohokrát vyznamenávána.

Seznamte se s cenami a oceněními, která potvrzují nejvyšší kvalitu a účinnost našich výrobků.