• DuoLife Medical Formula ProMigren 60 kapslí

DuoLife MEDICAL FORMULA PROMIGREN je doplněk stravy podporující správné fungování nervové soustavy. Kompozice přírodních složek, včetně chráněné látky z plodů mangostany lahodné, bylo uzavřeno do inovativních tobolek se zpožděným uvolňováním, které zlepšují vstřebávání aktivních sloučenin.

DuoLife MEDICAL FORMULA PROMIGREN obsahuje rostlinné výtažky a vitamín B2. Přípravek je cenným zdrojem aktivních sloučenin, které přispívají ke správné funkci mozku a udržení duševních schopností podporujících ochranu organismu před migrénou a poskytujících podporu při zhoršení nálady.

Kdy?

Serotonin je důležitým neurotransmiterem centrální nervové soustavy. Společně s dopaminem a noradrenalinem přispívají k udržení správné komunikace mezi neurony v mozku. V důsledku toho pomáhá udržovat duševní schopnosti: optimální náladu a schopnost dobrého soustředění a paměť. Správné uvolňování serotoninu z nervových ukončení může také podporovat ochranu organismu před migrénou. Vhodná strava a zdravý životní styl pomáhají udržovat nervový systém v dobrém stavu. Podporu mohou také poskytnout doplňky stravy, které pomáhají udržet optimální komunikaci mezi neurony.

DuoLife MEDICAL FORMULA PROMIGREN® NEW je vhodný jako doplněk stravy pro:

 • lidi chtějící si udržet dobré duševní funkce,
 • lidi trpící migrénami s průvodními symptomy, jako je nevolnost a přecitlivělost na zvuk a světlo,
 • lidi bojující se zhoršenou náladou,
 • ženy v přechodu, jehož symptomy pomáhá zmírňovat (výkyvy nálady, návaly horka).

Jakým způsobem?

DuoLife MEDICAL FORMULA PROMIGREN® NEW podporuje:

 • činnost mozku,
 • tvorbu serotoninu a dopaminu,
 • procesy přenosu impulzů mezi neurony,
 • paměť a kognitivní funkce,
 • metabolické procesy,
 • funkce imunitního systému,
 • antioxidační mechanismy,
 • funkce fyziologické střevní mikroflóry.


Migréna je velmi bolestivé onemocnění


DuoLife Medical Formula ProMigren - Doplněk stravy ProMigren® je dokonalým zdrojem látek podporujících správnou funkci centrální nervové soustavy. Zlepšuje celkový stav organismu, zvyšuje jeho odolnost vůči negativním externím činitelům. Pozitivně ovlivňuje na tvorbu neurotransmiterů odpovědných mj. za udržení dobré duševní kondice.

Vyšší kvalita produktů!

 • Tobolky HPMC pro vegany a vegetariány
 • Tobolky jsou zelené díky 100 % chlorofylinu
 • Vícejazyčné etikety (12 jazyků)
 • Tobolky se zpožděným uvolňováním klinicky testované
 • o 56 % vyšší koncentrace aktivních látek v organismu
 • Nejvyšší biologická dostupnost (vstřebatelnost) aktivních látek zvýšená o 32 %
 • Obaly bez BPA
 • Dodatečný obsah prebiotika inulinu

Doplněk stravy ProMigren® je dokonalým zdrojem látek podporujících správnou funkci centrální nervové soustavy. Zlepšuje celkový stav organismu, zvyšuje jeho odolnost vůči negativním externím činitelům. Pozitivně ovlivňuje na tvorbu neurotransmiterů odpovědných mj. za udržení dobré duševní kondice.

#EcoDuo

Zakoupením přípravku DuoLife Medical Formula ProMigren® pomáháte realizovat strategii #EcoDuo. Tento doplněk stravy již není balený do krabičky, což pomáhá snižovat spotřebu papíru, a má místo toho pouze individuální vnitřní obal. Toto balení umožňuje zachovat nejvyšší kvalitu výrobku a zaručuje naprostou bezpečnost.
Vynechání krabiček je součástí strategie #EcoDuo. V rámci ní uskutečňujeme další ekologické projekty, díky nimž stále více pečujeme o životní prostředí.

 Všechny složky obsažené v doplňku stravy ProMigren® podporují přirozeným způsobem správnou činnost nervového systému a stimulují odolnost organismu.

Výtažek z kořene rozchodnice růžové vykazuje adaptogenní činnost, snižuje odolnost organismu vůči stresu a jiným škodlivým faktorům životního prostředí. Má pozitivní vliv na paměť a poznávací proces, usnadňuje schopnost soustředění a přijímání vjemů a ovlivňuje zvyšování intelektuálního výkonu. Za svoji biologickou aktivitu vděčí přítomnosti rozavinu a látce salizdrozide.

Výtažek z listů řimbaby obecné (Feverfew) napomáhá správné funkci nervové soustavy, přičiňuje se ke snížení pocitu vyčerpání a únavy. Pomáhá udržet dobrý duševní stav. S ohledem na široké spektrum působení je považována za „středověký Acylpyrin”.

ProMigren® (vyhrazená formule z plodů mangostany lahodné) vykazuje schopnost napravit nesprávnou přeměnu energie v mitochondriích a zvýšenou úroveň spotřeby energie v mozkové tkáni. Napomáhá metabolickým procesům, snižuje pocit únavy, vyčerpání a hypersomnie. Podporuje přirozený obranný mechanismus organismu, zvyšuje odolnost vůči škodlivým vnějším činitelům.

Riboflavin je nutný pro správnou funkci nervového systemu a účastní se v procesech oxidace a redukce. Riboflavin pomáhá zachovat optimální energetický metabolismus.

Výtažek ze semen pupalky dvouleté reguluje hladinu prostaglandinu v podrážděných tkáních a povzbuzuje zakončení nervových vláken. Chrání je před negativním působením externích faktorů a podporuje nervový systém.


▼ Celý popis ▼
Složky
Složení inulin z kořene čekanky obecné (Cichorium intybus), patentovaná složka ProMigren® z plodů mangostany lahodné (Garcinia mangostana), výtažek z kořene rozchodnice růžové (Rhodiola rosea) 3:1, výtažek ze semen pupalky dvouleté (Oenothera biennis) 5:1, protispékavá látka – oxid křemičitý (z rýže), výtažek z listů řimbaby obecné (Tanacetum parthenium) 3:1, riboflavin (vitamin B2). Složení obalu kapsle: hydroxymethylpropylcelulóza (HPMC), želírující látka – guma gellan, barvivo – měďnaté komplexy chlorofylů a chlorofylinů.
Výživové hodnoty Výživové hodnoty na 100 g: Energie: 330,8 kcal/ 1397,6 kJ Tuky: 1,00 g z toho: nasycené mastné kyseliny: 0,48 g Sacharidy: 64,9 g z toho: cukry: 7,8 g Vláknina: 14,1 g Bílkoviny: 8,5 g Sůl: 1,452 g
Způsob použití
Způsob použití 1-2 tobolky denně. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Pro správné fungování organismu je důležitá vyvážená strava a zdravý životní styl.
Přechovávání
Přechovávání Skladujte při pokojové teplotě a mimo dosah malých dětí.
Bezpečnostní opatření
Bezpečnostní opatření Přecitlivělost na kteroukoli složku výrobku. Nepoužívejte v těhotenství a při kojení. Máte-li chronické onemocnění nebo užíváte-li léky, poraďte se před užitím přípravku se svým lékařem.

DuoLife Medical Formula ProMigren 60 kapslí

 • Výrobce: DuoLife
 • Kód výrobku: DLMFPMIG010200
 • EAN: 5904213000329
 • Získáte bonusových bodů: 34
 • Dostupnost: Skladem u dodavatele (2-4 dny)
 • 664 Kč

 • Cena bez DPH: 593 Kč
 • Cena v bodech: 682

Tagy: Medical Formula, migréna, bolest hlavy, nervový systém

Podobné výrobky

DuoLife Medical Formula ProDeacid 60 kapslí

DuoLife Medical Formula ProDeacid 60 kapslí

DuoLife MEDICAL FORMULA PRODEACID je doplněk stravy podporující metabolické hospodaření a procesy oč..

648 Kč Cena bez DPH: 578 Kč

DuoLife Medical Formula ProSugar 60 kapslí

DuoLife Medical Formula ProSugar 60 kapslí

DuoLife MEDICAL FORMULA PROSUGAR je doplněk stravy podporující metabolické hospodaření organismu. Ko..

755 Kč Cena bez DPH: 674 Kč

DuoLife Medical Formula ProStik 60 kapslí

DuoLife Medical Formula ProStik 60 kapslí

DuoLife MEDICAL FORMULA PROSTIK je doplněk stravy, jehož základ tvoří přírodní složky uzavřené do in..

661 Kč Cena bez DPH: 590 Kč

DuoLife Clinical Formula ProOptical 30 kapslí

DuoLife Clinical Formula ProOptical 30 kapslí

DuoLife CLINICAL FORMULA PROOPTICAL je doplněk stravy podporující zrak a dobrý oční mikrooběh. Příro..

1 656 Kč Cena bez DPH: 1 478 Kč

Věrnostní program DuoLife

Věrnostní program

certifikace duolife


Ocenění a certifikáty

Značka DuoLife byla mnohokrát vyznamenávána.

Seznamte se s cenami a oceněními, která potvrzují nejvyšší kvalitu a účinnost našich výrobků.