• Duolife BorelissPro 60 kapslí

DuoLife MEDICAL FORMULA BORELISSPRO obsahuje složky se širokým spektrem účinků, které podporují nejen imunitu organismu, ale také činnost srdce, umožňují udržet si správnou hladinu cholesterolu, správnou funkci kloubů a kostí a mladistvý vzhled pokožky. Podporují prevenci a přispívají k zmírňování průběhu infekčních onemocnění, včetně boreliózy.


Kdy?

Doplněk stravy DuoLife MEDICAL FORMULA BORELISSPRO je určen jako podpůrný prostředek pro:

 • lidi se sníženou imunitou,
 • lidi trpící vracejícími se bakteriálními, plísňovými a virovými infekcemi,
 • lidi po pokousání klíšťaty a komáry,
 • seniory.


Jakým způsobem?

Doplněk stravy DuoLife MEDICAL FORMULA BORELISSPRO dodává organismu cenné antioxidanty obsažené v bylinných výtažcích a výtažcích z ovoce a zeleniny a přispívá tak k jeho udržení v nejlepší kondici. Bylinné výtažky, které teto produkt obsahuje, také podporují organismus při prevenci a boji s bakteriálními, virovými, plísňovými a prvokovými infekcemi. Pomáhají také udržet vysokou obranyschopnost a poskytují ochranu před účinky pokousání klíšťaty.


klíště může způsobit vážné onemocnění


DuoLife MEDICAL FORMULA BORELISSPRO podporuje:

 • obranyschopnost organismu,
 • antioxidační procesy,
 • fungování kostního a kloubního systému,
 • fungování srdce a cév,
 • stav kůže,
 • zmírňuje účinky pokousání klíšťaty a komáry.


Vyšší kvalita produktů!

 • Tobolky HPMC pro vegany a vegetariány
 • Tobolky jsou zelené díky 100 % chlorofylinu
 • Vícejazyčné etikety (12 jazyků)
 • Tobolky se zpožděným uvolňováním - klinicky testované
 • o 56 % vyšší koncentrace aktivních látek v organismu
 • Nejvyšší biologická dostupnost (vstřebatelnost) aktivních látek zvýšená o 32 %
 • Obaly bez BPA
 • Dodatečný obsah prebiotika inulinu


#EcoDuo

Zakoupením přípravku DuoLife Medical Formula BorelissPro® pomáháte realizovat strategii #EcoDuo. Tento doplněk stravy již není balený do krabičky, což pomáhá snižovat spotřebu papíru, a má místo toho pouze individuální vnitřní obal. Toto balení umožňuje zachovat nejvyšší kvalitu výrobku a zaručuje naprostou bezpečnost.

Vynechání krabiček je součástí strategie #EcoDuo. V rámci ní uskutečňujeme další ekologické projekty, díky nimž stále více pečujeme o životní prostředí.

Výtažek z cistu (léčivé byliny) je bohatý zdroj polyfenolů. Vykazuje antioxidační vlastnosti a účinně podporuje imunitní systém. Pozitivně ovlivňuje kvalitu života, brzdí procesy stárnutí organismu a pomáhá udržovat pokožku v dobrém stavu. Léčivá bylina - cist rovněž vykazuje účinek na bakteriální flóru.

BorelissPro® (vyhrazená formule ze směsi suchého extraktu plodů a zelených částí v proměnlivých proporcích) dodává organismu mnoho cenných složek vysoké hodnoty antioxidantů, které podporují funkci imunologického systému a pomáhají očišťovat organismus.

Výtažek z kořene štětky plané vykazuje imunologické vlastnosti a pomáhá očišťovat organismus. Obsahuje cenné iridoidy, které umožňují zachovat klouby a kosti v dobré kondici. Výtažek ze štětky plané podporuje a mobilizuje imunitní systém.

Teasel root extract helps to detoxify the organism and has immunostimulatory effects. It contains valuable iridoids which help to keep joints and bones fit. Teasel root extract mobilizes and boosts the effectiveness of the immune system.

Výtažek z česneku s flavonoidy a značnou koncentrací síry soustředěné v alliinu a skordininu. Česnek působí blahodárně na funkci srdce a udržení správné úrovně cholesterolu. Nejvíce je však oceňován za své příznivé působení na imunologický systém.

Výtažek z oregana má silné imunostimulační účinky. Je rovněž bohatým zdrojem flavonoidů, umožňujících ochranu buněk před volnými radikály.

Výtažek z křídlatky japonské podporuje imunologický systém, pomáhá k detoxikaci organismu a minimalizuje důsledky kontaktů s klíšťaty. 


▼ Celý popis ▼
Složky
Složení Složení: inulin z kořene čekanky obecné (FOS), výtažek z listů cistu (Cistus creticus) 10:1, vyhrazená formule BorelissPro® antioxidantů získaných ze směsi suchých výtažků ovoce, zeleniny a bylin ve střídavém poměru (z pecek a slupek vinných hroznů (Vitis vinifera), z plodů brusnice borůvky (Vaccinium myrtillus), z růžic brokolice (Brassica oleracea var cymosa), z listů brukve zelné (Brassica oleracea var viridis), z listů čajovníku ínského (Camellia sinensis), z listů cibule kuchyňské (Alium cepa), ze stonku česneku kuchyňského (Alium sativum), z ovoce grapefruitu (Citrus paradisi), ze stonku chřestu lékařského (Asparagus officinalis), z ovoce pomerančovníku ínského (Citrus sinensis), z ovoce ananasovníku chocholatého (Ananas comosus), z plodů třešně ptačí (Prunus avium), z ovoce meruňky obecné (Prunus armeniaca), z ovoce jabloně domácí (Malus domestica), z plodů papáje obecné (Carica papaya), z plodů jahody (Fragaria ananasa), z plodů černého rybízu (Ribes nigrum), z kořene mrkve obecné (Daucus carota), z plodů okurky seté (Cucumis sativus), z plodů olivovníku evropského (Olea europaea), z plodů rajče jedlého (Solanum lycopersicum)), výtažek z kořene štětky lesní (Dipsacus fullonum) 10:1, výtažek ze stonku česneku (Allium sativum) 10:1, výtažek z byliny oregano (Origanum vulgare) 10:1, výtažek z kořene křídlatky japonské (Polygonum cuspidatum) 10:1. Složky obalu: organický derivát celulózy (HPMC), gellanová guma, měďnaté komplexy chlorofylů a chlorofylinů (barvivo). Látka působící proti spékání: křemen.
Výživové hodnoty Výživové hodnoty na 100 g: Energie: 350kcal/1487kJ Bílkoviny: 19,1 g Sacharidy: 65,8 g Tuky: 0,21 g
Způsob použití
Způsob použití Způsob použití: 1-2 tobolky denně Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Výrobek nelze používat jako náhražku pestré stravy. Vyrovnaná strava a zdravý životní styl jsou důležité pro správnou funkci organismu.
Přechovávání
Přechovávání Skladování: Skladujte v pokojové teplotě v místě nedostupném pro malé děti.
Bezpečnostní opatření
Bezpečnostní opatření Bezpečnostní opatření: Alergie na kteroukoli složku výrobku. Nevhodné pro těhotné a kojící ženy.

Duolife BorelissPro 60 kapslí

 • Výrobce: DuoLife
 • Kód výrobku: DLMFPBOR010200
 • EAN: 5904213000169
 • Získáte bonusových bodů: 33
 • Dostupnost: Skladem
 • 726,00 Kč

 • Cena bez DPH: 648,21 Kč
 • Cena v bodech: 679

Tagy: Medical Formula, antibakteriální, protizánětlivé, imunita

Podobné výrobky

DuoLife Clinical Formula ProBactilardii 2 x 20 kapslí

DuoLife Clinical Formula ProBactilardii 2 x 20 kapslí

Datum minimální trvanlivosti: 06.06.2025DuoLife Clinical Formula ProBactilardii je vysoce kvalitní p..

1 392,70 Kč Cena bez DPH: 1 243,48 Kč

DuoLife Medical Formula ProDeacid 60 kapslí

DuoLife Medical Formula ProDeacid 60 kapslí

DuoLife MEDICAL FORMULA PRODEACID je doplněk stravy podporující metabolické hospodaření a procesy oč..

726,01 Kč Cena bez DPH: 648,22 Kč

DuoLife Medical Formula ProSlimer 60 kapslí

DuoLife Medical Formula ProSlimer 60 kapslí

DuoLife MEDICAL FORMULA PROSLIMER jsou rostlinné výtažky podporující udržení tělesné hmotnosti, meta..

724,81 Kč Cena bez DPH: 647,15 Kč

DuoLife Medical Formula ProSelect 60 kapslí

DuoLife Medical Formula ProSelect 60 kapslí

DuoLife MEDICAL FORMULA PROSELECT je doplněk stravy, jehož základ tvoří přírodní složky a chráněná s..

726,00 Kč Cena bez DPH: 648,21 Kč

Věrnostní program DuoLife

Věrnostní program

certifikace duolife


Ocenění a certifikáty

Značka DuoLife byla mnohokrát vyznamenávána.

Seznamte se s cenami a oceněními, která potvrzují nejvyšší kvalitu a účinnost našich výrobků.