• DuoLife Medical Formula ProRelaxin 60 kapslí


DuoLife MEDICAL FORMULA PRORELAXIN je doplněk stravy podporující zklidnění, relaxaci a utišení nervů, dobrý spánek v noci a optimální emoční rovnováhu během dne. Kompozice přírodních složek, včetně chráněné směsi z plodů pomerančovního čínského, byla uzavřena do inovativních tobolek se zpožděným uvolňováním, které zlepšují vstřebávání aktivních látek.

DuoLife MEDICAL FORMULA PRORELAXIN obsahuje rostlinné výtažky, spirulin a L-tryptofan. Produkt je cenným zdrojem aktivních sloučenin podporujících optimální spánek, chránících organismus během nadměrného stresu, napětí a neklidu a poskytujících mu podporu v situaci zhoršení nálady.

Kdy?

Současný intenzivní životní styl, stálý shon, stres, nedostatek spánku a pracovní vyhoření přispívají k poruchám fungování nervové soustavy. Podle údajů Světové zdravotnické organizace trpí depresivním onemocněním přes 300 milionů lidí1, ještě více lidí se pak týkají výkyvy nálady. Zdravý a aktivní životní styl a vyvážená strava podporují udržení dobré kondice nervové soustavy, což se projevuje emoční rovnováhou, dobrý spánkem a náladou: Fungování nervové soustavy ve stresových situacích lze podpořit pomocí vhodných doplňků.

DuoLife MEDICAL FORMULA PRORELAXIN je vhodný jako podpůrný přípravek pro:

 • lidi chtějící si udržet optimální emoční rovnováhu,
 • lidi vystavené stresu, kdy může být použit jednorázově, ale také po delší dobu,
 • lidi s poruchami spánku a usínání,
 • lidi trpící výkyvy nálady a nadměrnou ne-rvozitou a neklidem,
 • ženy v přechodu, kdy zmírňuje jeho projevy (výkyvy nálady, nervozitu, návaly horka),
 • ženy s premenstruačním syndromem (PMS).

Duševní rovnováhá může být klíč ke zdraví

Jakým způsobem?

DuoLife MEDICAL FORMULA PRORELAXIN podporuje:

 • emoční rovnováh,
 • tvorbu serotoninu a melatoninu,
 • procesy přenosu impulzů mezi neurony,
 • optimální spánek a zklidnění organismu,
 • podporuje relaxaci organismu a pomáhá zvýšit jeho odolnost vůči stresu,
 • funkce imunitního systému,
 • sexuální funkce a plodnost,
 • antioxidační mechanismy,
 • funkce fyziologické střevní mikroflóry.

DuoLife Medical Formula ProRelaxin - Doplněk stravy ProRelaxin® bohatý zdroj vitaminů, mikro- a makročástic, jakož i prvků nezbytných pro správnou funkci organismu. Usnadňuje organismu, napomáhá k jeho regeneraci a chrání jej před patologickými změnami, které jsou výsledkem příliš vysoké koncentrace toxin v našem těle. Podporou regulace pH umožňuje zachovat optimální kondici organismu.

Doplněk stravy ProRelaxin, díky dokonale vybraným složkám, napomáhá k uklidnění a usnadňuje obnovu emocionální rovnováhy. Pomáhá poradit si rovněž s neklidem, stresem, problémy s usínáním a neklidným spánkem. Podporuje fyzické a psychické sebevědomí, jakož i paměť a schopnost soustředění.

ProRelaxin (vyhrazená formule získaná z plodů pomeranče čínské (Citrus sinensis)) podporuje správnou činnost centrální nervové soustavy a odolnost organismu vůči stresu.

ProRelaxin se doporučuje při stavech všeobecné únavy a nervového vyčerpání. Dodává organismu mnoho cennych složek pomáhajících ve stavech nervového napětí. Přispívá k dosažení stavu dobré nálady a napomáhá k uvolnění.

Chmelové šišky v prášku obsahují aromatickou pryskyřici (lupulin) silici, éterický olej, glykosidy a jiné látky, které podporují činnost nervového systému. Vykazují pozitivní činnost při problémech s usínáním a zlepšují kvalitu spánku. Zlepšují sebedůvěru a podporují poznávací funkce.

Listy meduňky v prášku obsahují terpeny, pozitivně ovlivňují centrální nervovou soustavu. Pomáhají udržovat psychickou a fyzickou rovnováhu, uklidňují nervový systém ve stavech vyčerpání organismu a pomáhají zvládat stavy úzkosti.

Výtažek z květů levandule je bohatý zdroj éterických olejů, které pomáhají udržet správné psychické funkce a příslušnou funkci nervového systému. Přičiňují se ke snižování pocitu únavy a vyčerpání. Má adaptogenní vlastnosti, pomáhá v udržení optimální duševní aktivity, podporuje fyzické a duševní schopnosti v případech oslabení a únavy.

Výtažek z květů šafránu
se používá jako podpora při potížích s usínáním. Pomáhá udržet duševní rovnováhu, podporuje správnou syntézu některých neurotransmiterů, snižuje pocit únavy a vyčerpání. Pozitivně ovlivňuje emocionální rovnováhu.

L-Tryptofan je aminokyselina nezbytná pro správnou funkci organismu a produkci serotoninu v mozku. Doporučuje se při nespavosti a špatné náladě. Podporuje organismus udržet stav uvolnění a klidu. Pomáhá taktéž zachovat sebedůvěru a pohodu.

Výtažek z kořene maca
je zdrojem dobře vstřebatelné bílkoviny. Podobně jak ženšen patří k rostlinám s adaptogenními vlastnostmi. Kořen maca navíc pomáhá při stavech špatné nálady a nervového vypětí a podporuje poznávací procesy.

Spirulina obsahuje komplex vitaminů ze skupiny B, včetně vitaminu B12, výborně podporuje buňky centrální nervové soustavy. Přírodní spirulina se vyznačuje vysokou vstřebatelností, kolem 85 - 95%.Je složena z kompletnych aminokyselin, proto může blahodárně působit na obnovu nervového systému a ochranu mozkových buněk.


▼ Celý popis ▼
Složky
Složení látka s chráněným složením ProRelaxin® z čínských pomerančů (Citrus sinensis), výtažek z šišek chmele (Humulus lupulus) 5:1, výtažek z listů meduňky lékařské (Melissa officinalis) 10:1, inulin z kořene čekanky obecné (Cichorium intybus), výtažek z květu levandule (Lavandula angustifolia) 5:1, výtažek z květů šafránu (Crocus sativus) 5:1, L-tryptofan, výtažek z kořene macy (Lepidium meyenii) 4:1, spirulina, protispékavá látka – oxid křemičitý (z rýže). Složení obalu kapsle: hydroxymethylpropylcelulóza (HPMC), želírující látka – guma gellan, barvivo – měďnaté komplexy chlorofylů a chlorofylinů.
Výživové hodnoty Výživové hodnoty na 100 g: Energie: 318 kcal/ 1343,5 kJ Tuky: 0,6 g z toho: nasycené mastné kyseliny: 0,24 g Sacharidy: 42,5 g z toho: cukry: 4,2 g Vláknina: 14,5 g Bílkoviny: 28,4 g Sůl: 0,355 g
Způsob použití
Způsob použití 1-2 tobolky denně Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Pro správné fungování organismu je důležitá vyvážená strava a zdravý životní styl.
Přechovávání
Přechovávání Skladujte při pokojové teplotě a mimo dosah malých dětí.
Bezpečnostní opatření
Bezpečnostní opatření Přecitlivělost na kteroukoli složku výrobku. Nepoužívejte v těhotenství a při kojení. Máte-li chronické onemocnění nebo užíváte-li léky, poraďte se před užitím přípravku se svým lékařem.

DuoLife Medical Formula ProRelaxin 60 kapslí

 • Výrobce: DuoLife
 • Kód výrobku: DLMFPREL010200
 • EAN: 5904213000312
 • Získáte bonusových bodů: 33
 • Dostupnost: Skladem
 • 661 Kč

 • Cena bez DPH: 590 Kč
 • Cena v bodech: 679

Tagy: Medical Formula, relaxace, stres, duševní zdraví

Podobné výrobky

DuoLife Clinical Formula ProOptical 30 kapslí

DuoLife Clinical Formula ProOptical 30 kapslí

DuoLife CLINICAL FORMULA PROOPTICAL je doplněk stravy podporující zrak a dobrý oční mikrooběh. Příro..

1 656 Kč Cena bez DPH: 1 478 Kč

DuoLife Medical Formula ProSugar 60 kapslí

DuoLife Medical Formula ProSugar 60 kapslí

DuoLife MEDICAL FORMULA PROSUGAR je doplněk stravy podporující metabolické hospodaření organismu. Ko..

755 Kč Cena bez DPH: 674 Kč

Duolife BorelissPro 60 kapslí

Duolife BorelissPro 60 kapslí

DuoLife MEDICAL FORMULA BORELISSPRO obsahuje složky se širokým spektrem účinků, které podporují neje..

661 Kč Cena bez DPH: 590 Kč

DuoLife ProImmuno 60 kapslí

DuoLife ProImmuno 60 kapslí

DuoLife MEDICAL FORMULA PROIMMUNO je doplněk stravy založený na složkách přírodního původu, včetně d..

736 Kč Cena bez DPH: 657 Kč

Věrnostní program DuoLife

Věrnostní program

certifikace duolife


Ocenění a certifikáty

Značka DuoLife byla mnohokrát vyznamenávána.

Seznamte se s cenami a oceněními, která potvrzují nejvyšší kvalitu a účinnost našich výrobků.