• DuoLife Medical Formula ProRelaxin 60 kapslí

Doba spotřeby: 31.08.2023

DuoLife MEDICAL FORMULA PRORELAXIN je doplněk stravy podporující zklidnění, relaxaci a utišení nervů, dobrý spánek v noci a optimální emoční rovnováhu během dne. Kompozice přírodních složek, včetně chráněné směsi z plodů pomerančovního čínského, byla uzavřena do inovativních tobolek se zpožděným uvolňováním, které zlepšují vstřebávání aktivních látek.

DuoLife MEDICAL FORMULA PRORELAXIN obsahuje rostlinné výtažky, spirulin a L-tryptofan. Produkt je cenným zdrojem aktivních sloučenin podporujících optimální spánek, chránících organismus během nadměrného stresu, napětí a neklidu a poskytujících mu podporu v situaci zhoršení nálady.

Kdy?

Současný intenzivní životní styl, stálý shon, stres, nedostatek spánku a pracovní vyhoření přispívají k poruchám fungování nervové soustavy. Podle údajů Světové zdravotnické organizace trpí depresivním onemocněním přes 300 milionů lidí1, ještě více lidí se pak týkají výkyvy nálady. Zdravý a aktivní životní styl a vyvážená strava podporují udržení dobré kondice nervové soustavy, což se projevuje emoční rovnováhou, dobrý spánkem a náladou: Fungování nervové soustavy ve stresových situacích lze podpořit pomocí vhodných doplňků.

DuoLife MEDICAL FORMULA PRORELAXIN je vhodný jako podpůrný přípravek pro:

 • lidi chtějící si udržet optimální emoční rovnováhu,
 • lidi vystavené stresu, kdy může být použit jednorázově, ale také po delší dobu,
 • lidi s poruchami spánku a usínání,
 • lidi trpící výkyvy nálady a nadměrnou ne-rvozitou a neklidem,
 • ženy v přechodu, kdy zmírňuje jeho projevy (výkyvy nálady, nervozitu, návaly horka),
 • ženy s premenstruačním syndromem (PMS).

Duševní rovnováhá může být klíč ke zdraví

Jakým způsobem?

DuoLife MEDICAL FORMULA PRORELAXIN podporuje:

 • emoční rovnováh,
 • tvorbu serotoninu a melatoninu,
 • procesy přenosu impulzů mezi neurony,
 • optimální spánek a zklidnění organismu,
 • podporuje relaxaci organismu a pomáhá zvýšit jeho odolnost vůči stresu,
 • funkce imunitního systému,
 • sexuální funkce a plodnost,
 • antioxidační mechanismy,
 • funkce fyziologické střevní mikroflóry.

DuoLife Medical Formula ProRelaxin - Doplněk stravy ProRelaxin® bohatý zdroj vitaminů, mikro- a makročástic, jakož i prvků nezbytných pro správnou funkci organismu. Usnadňuje organismu, napomáhá k jeho regeneraci a chrání jej před patologickými změnami, které jsou výsledkem příliš vysoké koncentrace toxin v našem těle. Podporou regulace pH umožňuje zachovat optimální kondici organismu.

Doplněk stravy ProRelaxin, díky dokonale vybraným složkám, napomáhá k uklidnění a usnadňuje obnovu emocionální rovnováhy. Pomáhá poradit si rovněž s neklidem, stresem, problémy s usínáním a neklidným spánkem. Podporuje fyzické a psychické sebevědomí, jakož i paměť a schopnost soustředění.

ProRelaxin (vyhrazená formule získaná z plodů pomeranče čínské (Citrus sinensis)) podporuje správnou činnost centrální nervové soustavy a odolnost organismu vůči stresu.

ProRelaxin se doporučuje při stavech všeobecné únavy a nervového vyčerpání. Dodává organismu mnoho cennych složek pomáhajících ve stavech nervového napětí. Přispívá k dosažení stavu dobré nálady a napomáhá k uvolnění.

Chmelové šišky v prášku obsahují aromatickou pryskyřici (lupulin) silici, éterický olej, glykosidy a jiné látky, které podporují činnost nervového systému. Vykazují pozitivní činnost při problémech s usínáním a zlepšují kvalitu spánku. Zlepšují sebedůvěru a podporují poznávací funkce.

Listy meduňky v prášku obsahují terpeny, pozitivně ovlivňují centrální nervovou soustavu. Pomáhají udržovat psychickou a fyzickou rovnováhu, uklidňují nervový systém ve stavech vyčerpání organismu a pomáhají zvládat stavy úzkosti.

Výtažek z květů levandule je bohatý zdroj éterických olejů, které pomáhají udržet správné psychické funkce a příslušnou funkci nervového systému. Přičiňují se ke snižování pocitu únavy a vyčerpání. Má adaptogenní vlastnosti, pomáhá v udržení optimální duševní aktivity, podporuje fyzické a duševní schopnosti v případech oslabení a únavy.

Výtažek z květů šafránu
se používá jako podpora při potížích s usínáním. Pomáhá udržet duševní rovnováhu, podporuje správnou syntézu některých neurotransmiterů, snižuje pocit únavy a vyčerpání. Pozitivně ovlivňuje emocionální rovnováhu.

L-Tryptofan je aminokyselina nezbytná pro správnou funkci organismu a produkci serotoninu v mozku. Doporučuje se při nespavosti a špatné náladě. Podporuje organismus udržet stav uvolnění a klidu. Pomáhá taktéž zachovat sebedůvěru a pohodu.

Výtažek z kořene maca
je zdrojem dobře vstřebatelné bílkoviny. Podobně jak ženšen patří k rostlinám s adaptogenními vlastnostmi. Kořen maca navíc pomáhá při stavech špatné nálady a nervového vypětí a podporuje poznávací procesy.

Spirulina obsahuje komplex vitaminů ze skupiny B, včetně vitaminu B12, výborně podporuje buňky centrální nervové soustavy. Přírodní spirulina se vyznačuje vysokou vstřebatelností, kolem 85 - 95%.Je složena z kompletnych aminokyselin, proto může blahodárně působit na obnovu nervového systému a ochranu mozkových buněk.

Složky
Složení inulin z kořene čekanky obecné listové (FOS), patentované složení ProRelaxin® z plodů pomeračnovníku čínského /Citrus sinensis), šišek chmelu v prášku (Humulus lupulus), listů máty v prášku (Melissa officinalis), výtažků z květů levandule (Lavandula angustifolia) 5:1 výtažků z květů šafránu (Crocus sativus) 5:1, L-tryptofanu, výtažku z kořene Maca (Lepidium meyenii) 4:1, spiruliny. Složky potahu tablet: organický derivát celulózy (HPMC), guma gellan, měďnaté komplexy chlorofylů a chlorofylin (barvivo). Protispékavá látka: Oxid křemičitý.
Výživové hodnoty Výživové hodnoty na 100 g: Energie: 318kcal/1344kJ Bílkoviny: 28,4 g Sacharidy: 42,5 g Tuky: 0,6 g
Způsob použití
Způsob použití 1-2 kapsle denně Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Výrobek nelze používat jako náhražku pestré stravy. Vyrovnaná strava a zdravý životní styl jsou důležité pro správnou funkci organismu.
Přechovávání
Přechovávání Skladování: Skladujte v pokojové teplotě v místě nedostupném pro malé děti.
Bezpečnostní opatření
Bezpečnostní opatření Alergie na kteroukoli složku výrobku. Nevhodné pro těhotné a kojící ženy.

DuoLife Medical Formula ProRelaxin 60 kapslí

 • Výrobce: DuoLife
 • Kód výrobku: DLMFPREL010100
 • EAN: 5904213000312
 • Bonusové body: 33
 • Dostupnost: Skladem
 • 679 Kč
 • 656 Kč

 • Cena bez DPH: 570 Kč
 • Cena v bodech: 679

Podobné výrobky

DuoLife Fiber Prebiotika 750 ml

DuoLife Fiber Prebiotika 750 ml

DuoLife Fiber je přírodním způsobem jak podpořit zdraví trávicího systému. Tento přípravek obsahuje ..

771 Kč Cena bez DPH: 670 Kč

DuoLife Medical Formula ProStik 60 kapslí

DuoLife Medical Formula ProStik 60 kapslí

DuoLife MEDICAL FORMULA PROSTIK je doplněk stravy, jehož základ tvoří přírodní složky uzavřené do in..

679 Kč Cena bez DPH: 590 Kč

DuoLife Medical Formula ProMigren 60 kapslí

DuoLife Medical Formula ProMigren 60 kapslí

DuoLife MEDICAL FORMULA PROMIGREN je doplněk stravy podporující správné fungování nervové soustavy. ..

682 Kč Cena bez DPH: 593 Kč

DuoLife Clinical Formula ProOptical 30 kapslí

DuoLife Clinical Formula ProOptical 30 kapslí

DuoLife CLINICAL FORMULA PROOPTICAL je doplněk stravy podporující zrak a dobrý oční mikrooběh. Příro..

1 699 Kč Cena bez DPH: 1 477 Kč

Tagy: Regenerace

certifikace duolife


Ocenění a certifikáty

Značka DuoLife byla mnohokrát vyznamenávána.

Seznamte se s cenami a oceněními, která potvrzují nejvyšší kvalitu a účinnost našich výrobků.