• DuoLife Clinical Formula ProOptical 30 kapslí

DuoLife CLINICAL FORMULA PROOPTICAL je doplněk stravy podporující zrak a dobrý oční mikrooběh. Přírodní složky byly uzavřeny do inovativních dvoufázových tobolek s modifikovaným prodlouženým uvolňováním, které zlepšují vstřebávání aktivních látek.

DuoLife CLINICAL FORMULA PROOPTICAL obsahuje antioxidační zdraví prospěšné karotenoidy: lutein, zeaxantin a astaxantin a také přírodní lykopen, rutin a cenné rostlinné výtažky. Přípravek je zdrojem mnoha aktivních sloučenin, které podporují optimální proces vidění, ochranu fotoreceptorů oční sítnice před škodlivým vlivem UV záření a funkci drobných cév ve zrakovém orgánu.

Kdy?

Přetěžování očí, poruchy sítnicového mikrooběhu, zhoršení ostrosti vidění za soumraku jsou mj. důsledky mnohahodinové práce na počítači nebo dívání se na televizi nebo displej mobilu1. Jenom velmi mladí a zdraví lidé zvládnou takové přetížení bez obtíží. S postupujícím věkem se zhoršují ochranné mechanismy oka a jeho schopnost poradit si s nepříznivými faktory, což vede ke stále větším zrakovým obtížím. Zhoršující se kondice očí tak může vyplývat z nedostatku vyživujících látek. Dobrý zrak lze podpořit vhodnými doplňky. DuoLife CLINICAL FORMULA PROOPTICAL je vhodný jako podpůrný přípravek pro:

 • lidi chtějící podporovat optimální činnost orgán zraku,
 • lidi s problémy praskajících cévek v oku a častého prokrvení očí,
 • lidi, kteří kvůli práci mohou být vystaveni problémům se zrakem, např. lidi pracující před počítačovou obrazovkou;
 • lidi, kteří by obzvlášť měli pečovat o dobrý stav zraku, jako např. řidiči;
 • seniory.


Dlouhá práce u počítače má špatný vliv na zrak


Jakým způsobem?

DuoLife CLINICAL FORMULA PROOPTICAL podporuje:

 • správné vidění, také po soumraku a při slabém osvětlení,
 • optimální funkce žluté skvrny,
 • procesy akomodace očí,
 • antioxidační procesy,
 • ochranu očí před škodlivým vlivem UV záření, čímž přispívá k redukci fotochemického poškození,
 • procesy očišťování organismu od toxinů,
 • udržení optimální osmotického tlaku tělních tekutin, včetně nitroočního tlaku,
 • homeostázu nitrobuněčného prostředí.


Přípravek DuoLife Clinical Formula ProOptical píše novou kapitolu v oblasti potravinových doplňků. Jedná se o zdroj přírodních látek chránících oči, v tobolkách s dvoufázovým prodlouženým uvolňováním. Přípravek obsahuje řadu látek, pro které byly zpracovány četné klinické studie, kterých se zúčastnilo více než 4200 pacientů.

DuoLife Clinical Formula ProOptical


Zrak je jedním z hlavních smyslů, díky němuž člověk přijímá cca 90 % všech informací z okolí. Zrak zajišťuje správné vnímání většiny podnětů. Obzvláště důležité jsou proto ochrana a posílení zraku pomocí vhodných potravinových doplňků. Je to také důvod, proč si vybrat právě DuoLife Clinical Formula ProOptical®

 • Dvoufázová tobolka
 • Klinicky testové složky
 • Testovaných pacientů*
 • Prodloužené uvolňování
 • Poměr luteinu a zeaxantinu
 • 14 standardizovaných aktivních látek

DuoLife Clinical Formula ProOptical® je obsažen ve dvoufázové tobolce s modifikovaným a prodlouženým uvolňováním. Inovativní dvoufázové uvolňování je dosaženo díky unikátnímu spojení dvou tobolek – vnější tobolky s tekutým obsahem a vnitřního tuhého jádra. Absorpce tekutých aktivních látek začíná už v žaludku, zatímco tuhé složky se uvolňují teprve v tenkém střevě, odkud míří do krevního oběhu a pak do očních tkání. Díky dvojfázovému procesu je dosahována nejvyšší úroveň absorpce.

Potravinový doplněk ProOptical® obsahuje přírodní lutein a zeaxantin v krystalické podobě, které jsou získávány pomocí patentované technologie. To má zásadní vliv na rychlost, a tudíž i účinnost absorpce. Nejvyšší biologická dostupnost těchto složek byla prokázána ve více než 70 klinických studiích, kterých se zúčastnilo více než 4200 pacientů. V rámci těchto studií byl použit lutein a zeaxantin v poměru 5:1, díky čemuž oko může využívat nejdůležitější látky v maximálním množství.

Přípravek DuoLife Clinical Formula ProOptical® obsahuje také řadu dalších látek, které posilují oči a chrání je před škodlivým UV zářením a volnými radikály.


▼ Celý popis ▼
Složky
Složení Složení : organický olej ze semen perily křovité (Perilla frutescens), standardizovaný pro obsah a-linolenové kyseliny vyšší než 60%, výtažek z ovocné šťávy aceroly (Malpighia glabra) 12-15:1, standardizovaný pro obsah vitamínu C, mikronizované krystaly luteinu a zeaxanthinu, extrahovaných z aksamitníku rozkladitého (Tagetes erecta) suspendované ve světlicovém oleji, získaném z plodů světlice barvířské (Carthamus tinctorius), výtažek z aplanspor zelených mikrořas (Haematococcus pluvialis), standardizovaný pro obsah astaksanty, směs karotenoidů extrahovaných z plodů rajčat, v tom mikrokapsulovaný přírodní lykopen, soli organického zinku (citronan zinečnatý), výtažek z klanoprašky čínské (Schisandra chinensis), 3: 1 standardizovaný pro obsah 5 % schizandrinu, výtažek z pecek hroznů (Vitis vinifera), 120:1 standardizovaný pro obsah 95 % proanthokyanidinů (včetně 92 % polyfenolů), výtažek z brusnice borůvky (Vaccinium myrtillus), standardizovaným pro obsah 25 % antokyanů, výtažek z plodů černého bezu (Sambucus nigra), z 4:1 standardizovaný pro obsah 30 % polyfenolů, extrakt z listů černého rybízu (Ribes nigrum), standardizovaný pro obsah 1 % rutiny, výtažek z plodů temnoplodce černoplodého (Aronia melanocarpa), standardizovaný pro obsah 40 % polyfenolů (katechiny), koncentrovaná směs karotenoidů extrahovaných z květů aksamitníku rozkladitého (Tagetes erecta), suspendovaný v sójovém oleji získaném ze sójových bobů (Glycine max Merr), v tom zeaxanthin, výtažek z tyčinek šafránu (Crocus sativus), 2-4:1 standardizovaný pro obsah 2 % krocinu a 2 % safranalu. Složení potahu tablet: želatina z kůže mořských ryb - vnější kapsle, organický derivát celulózy (HPMC) - vnitřní kapsle. Protispékavá látka: oxid křemičitý.
Výživové hodnoty Výživové hodnoty na 100 g: Energie: 577 kcal/ 2384 kJ Bílkoviny: 15 g Sacharidy: 9,8 g Tuky: 53 g
Způsob použití
Způsob použití Způsob použití: 1 kapsle denně. Nepřekračujte maximální denní doporučenou dávku.
Přechovávání
Přechovávání Skladování: Skladujte v pokojové teplotě v místě nedostupném pro malé děti.
Bezpečnostní opatření
Bezpečnostní opatření Bezpečnostní opatření: Alergie na kteroukoli složku výrobku. Nevhodné pro těhotné a kojící ženy. Výrobek nelze používat jako náhražku pestré stravy. Vyrovnaná strava a zdravý životní styl jsou důležité pro správnou funkci organismu. Při souběžném léčení antidepresivy a při současném užívání antikoagulantů kontaktujte svého lékaře nebo lékárníka. Datum minimální trvanlivosti je uvedeno na obalu výrobku. Datum minimální trvanlivosti je současně číslo výrobní šarže.

DuoLife Clinical Formula ProOptical 30 kapslí

 • Výrobce: DuoLife
 • Kód výrobku: DLCFPOPT010200
 • EAN: 5902659133076
 • Získáte bonusových bodů: 84
 • Dostupnost: Skladem u dodavatele (2-4 dny)
 • 1 655,65 Kč

 • Cena bez DPH: 1 478,26 Kč
 • Cena v bodech: 1699

Tagy: Clinical Formula, zrak, imunita, cévy

Podobné výrobky

DuoLife Clinical Formula ProBactilardii 2 x 20 kapslí

DuoLife Clinical Formula ProBactilardii 2 x 20 kapslí

Datum minimální trvanlivosti: 06.06.2025DuoLife Clinical Formula ProBactilardii je vysoce kvalitní p..

1 392,70 Kč Cena bez DPH: 1 243,48 Kč

DuoLife Medical Formula ProMigren 60 kapslí

DuoLife Medical Formula ProMigren 60 kapslí

DuoLife MEDICAL FORMULA PROMIGREN je doplněk stravy podporující správné fungování nervové soustavy. ..

726,01 Kč Cena bez DPH: 648,22 Kč

DuoLife Medical Formula ProSelect 60 kapslí

DuoLife Medical Formula ProSelect 60 kapslí

DuoLife MEDICAL FORMULA PROSELECT je doplněk stravy, jehož základ tvoří přírodní složky a chráněná s..

726,00 Kč Cena bez DPH: 648,21 Kč

DuoLife Medical Formula ProSlimer 60 kapslí

DuoLife Medical Formula ProSlimer 60 kapslí

DuoLife MEDICAL FORMULA PROSLIMER jsou rostlinné výtažky podporující udržení tělesné hmotnosti, meta..

724,81 Kč Cena bez DPH: 647,15 Kč

Věrnostní program DuoLife

Věrnostní program

certifikace duolife


Ocenění a certifikáty

Značka DuoLife byla mnohokrát vyznamenávána.

Seznamte se s cenami a oceněními, která potvrzují nejvyšší kvalitu a účinnost našich výrobků.