• DuoLife Medical Formula ProSelect 60 kapslí

DuoLife MEDICAL FORMULA PROSELECT je doplněk stravy, jehož základ tvoří přírodní složky a chráněná směs antioxidantů, které byly uzavřeny do inovativních tobolek s postupným uvolňováním zlepšujících vstřebávání aktivních látek.

DuoLife MEDICAL FORMULA PROSELECT jsou výtažky z rostlin a hub s komplexním účinkem: podporují nejen tělesnou imunitu, ale také srdeční činnost, funkci cév a jater a také mladistvý vzhled pokožky. Velké množství antioxidačních polyfenolů a imunostimulačních polysacharidů přispívá k udržení optimální tělesné kondice, pomáhá vytvářet přirozenou ochrannou bariéru organismu a odstraňovat volné radikály a toxiny.

Kdy?

Lidský imunitní systém si s nebezpečím dokáže poradit téměř dokonale. Avšak pro efektivní fungování je nezbytné, aby celý organizmus byl v dobré kondici. Při nadměrné tělesné a duševní námaze, přepracovanosti, stresu a špatné stravě se tělesný stav zhoršuje, což vede k poruchám imunitních funkcí a vzniku častých infekcí. V takovém případě užívání doplňků podporuje správnou stravu a pomáhá obnovit dobrou kondici. Poruchy imunitních mechanismů a oxidační stres vedou také k vzniku zdravotních potíží a stárnutí organismu; zhoubné účinky kyslíkových volných radikálů narušují funkce kůže, cév a srdce, mají nepříznivý vliv na hladinu cukru a cholesterolu v krvi a přispívají k degeneraci neuronů. Podpora antioxidačních mechanismů organismu pomocí vhodných doplňků stravy může přispět k zpomalení procesů stárnutí.

ProSelect - to nejlepší z přírody

Jakým způsobem?

Doplněk stravy DuoLife MEDICAL FORMULA PROSELECT poskytuje organismu cenné antioxidanty obsažené v bylinných, zeleninových a ovocných výtažcích, čímž přispívá k jeho udržení v co nejlepší kondici. Aktivní látky obsažené v tomto produktu, jako jsou acetogeniny, oxindolové alkaloidy, amygdalin a betaglukany, podporují organismus v boji s infekcemi a záněty a pomáhají mu udržovat vysokou úroveň obranyschopnosti. Přípravek také podporuje přirozenou bakteriální střevní flóru.

DuoLife Medical Formula ProSelect® Doplněk stravy ProSelect® se vyznačuje vysokým obsahem polyfenolů, oxoindolových alkaloidů, taninů i sterolů oraz acetogeninů. ProSelect® podporuje odstraňování volných radikálů z krve, zvětšuje její antioxidační schopnosti. Váže toxiny a pomáhá zachovat zdravá játra.

Vyšší kvalita produktů!

 • Tobolky HPMC pro vegany a vegetariány
 • Tobolky jsou zelené díky 100 % chlorofylinu
 • Vícejazyčné etikety (12 jazyků)
 • Tobolky se zpožděným uvolňováním klinicky testované
 • o 56 % vyšší koncentrace aktivních látek v organismu
 • Nejvyšší biologická dostupnost (vstřebatelnost) aktivních látek zvýšená o 32 %
 • Obaly bez BPA
 • Dodatečný obsah prebiotika inulinu

Doplněk stravy ProSelect® se vyznačuje vysokým obsahem polyfenolů, oxoindolových alkaloidů, taninů i sterolů oraz acetogeninů. ProSelect® podporuje odstraňování volných radikálů z krve, zvětšuje její antioxidační schopnosti. Váže toxiny a pomáhá zachovat zdravá játra.

#EcoDuo

Zakoupením přípravku DuoLife Medical Formula ProSelect® pomáháte realizovat strategii #EcoDuo. Tento doplněk stravy již není balený do krabičky, což pomáhá snižovat spotřebu papíru, a má místo toho pouze individuální vnitřní obal. Toto balení umožňuje zachovat nejvyšší kvalitu výrobku a zaručuje naprostou bezpečnost.

Vynechání krabiček je součástí strategie #EcoDuo. V rámci ní uskutečňujeme další ekologické projekty, díky nimž stále více pečujeme o životní prostředí.

Doplněk stravy ProSelect® obsahuje patentovanou formuli ProSelect®, tedy vybrané bohatství přírodních složek vysoké koncentrace antioxidantů, které podporují imunitní systém, zároveň podporují nervový systém.

Výtažek z meruňkových pecek standardizován na obsah amiygdalinu, účinně posiluje imunitní systém a podporuje tvorbu ochranné bariéry organismu.

Výtažek z hub schiitake podporuje imunitní systém, napomáhá procesu trávení a podporuje správnou funkci trávicího ústrojí. Je to výjimečně účinný antioxidant, který pomáhá neutralizovat volné radikály a zpomaluje proces stárnutí kůže.

Výtažek z reishi pomáhá zdolávat fyzickou a psychickou únavu zlepšováním sebevědomí a zmírňování důsledků stresu. Extrakt z reishi podporuje imunitní systém a pomáhá udržovat hormonální rovnováhu v organismu.

ProSelect® (vyhrazená formule antioxidantů získaných ze směsi suchého extraktu plodů a zelených částí v změněných proporcích) díky dokonale vybraným přírodním složkám je bohatým zdrojem antioxidantů a výživných látek, podporuje imunitní systém. Preparát ProSelect® pomáhá odstraňovat z organismu volné radikály a toxiny, očišťovat krev a obnovovat vitální síly.

Výtažek z plodů gravioly podporuje imunitní systém a dodává energii nutnou k optimalizaci každodenních funkcí organismu. Ovlivňuje imunitní systém zvyšováním sebevědomí a dodává energii.

Výtažek z vilcacory účinně podporuje imunitní systém a umožňuje organismu, aby obnovil svou životní sílu. Podporuje rovněž látkovou přeměnu a dodává denní dávku energie.

Složky
Složení Složení: inulín z kořene čekanky obecné (FOS), extrakt z byliny řendiháku plstnatého (Uncaria tomentosa) 10:1, extrakt z plodů láhevníku (Annona muricata) 10:1, vyhrazená formule ProSelect® antioxidantů získaných ze směsi suchých extraktů plodů zeleniny a bylin v różnych poměrech (z pecek a šupek plodů vína (Vitis vinifera), z plodů brusnice borůvka (Vaccinium myrtillus), z květů brokolic (Brassica oleracea var. cymosa), z listů brukve zelné (Brassica oleracea var. viridis), z listů čínského čaje (Camellia sinensis), z listů cibule kuchyňské (Alium cepa), ze stonky česneku kuchyňského (Alium sativum), z plodů grepu (Citrus paradisi), ze stonky chřestu lékařského (Asparagus officinalis), z plodů sladkého pomeranče (Citrus sinensis), z plodů ananasovníku chocholatého (Ananas comosus), z plodů třešně ptačí (Prunus avium), z plodů meruňky obecné (Prunus armeniaca), z plodů jabloně domácí (Malus domestica), z plodů papáje obecné (Carica papaya), z plodů jahody (Fragaria ananassa), z plodů černého rybízu (Ribes nigrum), z kořene mrkve obecné (Daucus carota), z plodů okurky seté (Cucumis sativus), z plodů olivovníku evropského (Olea europaea), z plodů rajčete jedlého (Solanum lycopersicum)), extrakt z hub reishi (Ganoderma lucidum) 10:1, extrakt z hub shiitake (Lentinula edodes) 10:1, extrakt z pecek meruňky (Prunus armeniaca) standardizovaný do hodnoty 1% amygdalinu. Složení obalu: organický derivát celulózy (HPMC), guma gellan, měďnaté komplexy chlorofylů a chlorofylinů (barvivo). Protispékací látka: oxid křemičitý.
Výživové hodnoty Výživové hodnoty na 100 g: Energie: 350kcal/1485kJ Bílkoviny: 19,3 g Sacharidy: 66,1 g Tuky: 0,18 g
Způsob použití
Způsob použití Způsob použití: 1-2 tobolky denně Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Výrobek nelze používat jako náhražku pestré stravy. Vyrovnaná strava a zdravý životní styl jsou důležité pro správnou funkci organismu.
Přechovávání
Přechovávání Skladování: Skladujte v pokojové teplotě v místě nedostupném pro malé děti.
Bezpečnostní opatření
Bezpečnostní opatření Bezpečnostní opatření: Alergie na kteroukoli složku výrobku. Nevhodné pro těhotné a kojící ženy.

DuoLife Medical Formula ProSelect 60 kapslí

 • Výrobce: DuoLife
 • Kód výrobku: DLMFPSEL010100
 • Dostupnost: Skladem u dodavatele
 • 695 Kč
 • 679 Kč

 • Cena bez DPH: 590 Kč

Podobné výrobky

DuoLife SunVital Natural Kids Formula 150 ml

DuoLife SunVital Natural Kids Formula 150 ml

DuoLife SunVital Natural KIDS Formula uvádí na trh řadu produktů DuoLife Kids Formula pro děti. Siru..

420 Kč Cena bez DPH: 365 Kč

DuoLife Medical Formula ProDeacid 60 kapslí

DuoLife Medical Formula ProDeacid 60 kapslí

DuoLife MEDICAL FORMULA PRODEACID je doplněk stravy podporující metabolické hospodaření a procesy oč..

679 Kč 695 Kč Cena bez DPH: 590 Kč

DuoLife Fiber Powder Prebiotika 20 x 10 g

DuoLife Fiber Powder Prebiotika 20 x 10 g

DuoLife Fiber Powder Prebiotika je přírodní přípravek, který obsahuje prebiotickou vlákninu ve formě..

929 Kč 950 Kč Cena bez DPH: 808 Kč

DuoLife Medical Formula ProSugar 60 kapslí

DuoLife Medical Formula ProSugar 60 kapslí

DuoLife MEDICAL FORMULA PROSUGAR je doplněk stravy podporující metabolické hospodaření organismu. Ko..

679 Kč 695 Kč Cena bez DPH: 590 Kč

Tagy: Regenerace

Ocenění a certifikáty

Značka DuoLife byla mnohokrát vyznamenávána.

Seznamte se s cenami a oceněními, která potvrzují nejvyšší kvalitu a účinnost našich výrobků.