• DuoLife Medical Formula ProDeacid 60 kapslí

DuoLife MEDICAL FORMULA PRODEACID je doplněk stravy podporující metabolické hospodaření a procesy očišťování organismu. Kompozice přírodních složek včetně chráněné směsi antioxidantů získaných z ovocných a zeleninových výtažků byla uzavřena do inovativních tobolek se zpožděným uvolňováním, které zlepšují vstřebávání aktivních látek.

DuoLife MEDICAL FORMULA PRODEACID obsahuje rostlinné výtažky podporující kyselo-zásaditou rovnováhu tělních tekutin, metabolické hospodářství organismu a funkce trávicího ústrojí. Látky s antioxidačními vlastnostmi umožňují optimálně podporovat funkce srdce a cév a také pomáhají regulovat hladinu glukózy a cholesterolu v krvi. Rostlinné výtažky, které jsou cenným zdrojem vlákniny, poskytují podporu fungování střev a jater a podporují funkce střevní mikroflóry, které přispívají k udržení optimální hmotnosti, regulují procesy očišťování a odstraňování těžkých kovů z organismu.

Kdy?

DuoLife MEDICAL FORMULA PRODEACID je vhodný jako podpůrný doplněk pro:

 • lidi chtějící si udržet organismus v dobrém stavu, včetně kyselo-zásadité rovnováhy tělních tekutin,
 • lidi chtějící si udržet optimální látkovou přeměnu a štíhlou postavu,
 • lidi chtějící podpořit procesy očišťování organismu od toxinů a těžkých kovů,
 • lidi s trávicími potížemi,
 • lidi s nadváhou a obezitou.

zdravé trávení bez zakyseleného organismu


Jakým způsobem?

DuoLife MEDICAL FORMULA PRODEACID podporuje:

 • udržení kyselo-zásadité rovnováhy tělních tekutin,
 • látkovou přeměnu,
 • funkce trávicího ústrojí, hlavně fungování jater,
 • procesy očišťování organismu,
 • odstraňování těžkých kovů z organismu,
 • udržení optimálního osmotického tlaku tělních tekutin,
 • homeostázu nitrobuněčného prostředí,
 • správnou hladinu cholesterolu a glukózy v krvi,
 • fungování srdce a cév,
 • antioxidační mechanismy,
 • funkce imunitního systému,
 • funkce fyziologické střevní mikroflóry.

DuoLife Medical Formula ProDeacid - Doplněk stravy ProDeacid® bohatý zdroj vitaminů, mikro- a makročástic, jakož i prvků nezbytných pro správnou funkci organismu. Usnadňuje očišťování organismu, napomáhá k jeho regeneraci a chrání jej před patologickými změnami, které jsou výsledkem příliš vysoké koncentrace toxin v našem těle. Podporou regulace pH umožňuje zachovat optimální kondici organismu.

Vyšší kvalita produktů!

Tobolky HPMC pro vegany a vegetariány

Tobolky jsou zelené díky 100 % chlorofylinu

Vícejazyčné etikety (12 jazyků)

Tobolky se zpožděným uvolňováním klinicky testované

o 56 % vyšší koncentrace aktivních látek v organismu

Nejvyšší biologická dostupnost (vstřebatelnost) aktivních látek zvýšená o 32 %

Obaly bez BPA

Dodatečný obsah prebiotika inulinu

Doplněk stravy ProDeacid bohatý zdroj vitaminů, mikro- a makročástic, jakož i prvků nezbytných pro správnou funkci organismu. Usnadňuje očišťování organismu, napomáhá k jeho regeneraci a chrání jej před patologickými změnami, které jsou výsledkem příliš vysoké koncentrace toxin v našem těle. Podporou regulace pH umožňuje zachovat optimální kondici organismu.

#EcoDuo

Zakoupením přípravku DuoLife Medical Formula ProDeacid® pomáháte realizovat strategii #EcoDuo. Tento doplněk stravy již není balený do krabičky, což pomáhá snižovat spotřebu papíru, a má místo toho pouze individuální vnitřní obal. Toto balení umožňuje zachovat nejvyšší kvalitu výrobku a zaručuje naprostou bezpečnost.

Vynechání krabiček je součástí strategie #EcoDuo. V rámci ní uskutečňujeme další ekologické projekty, díky nimž stále více pečujeme o životní prostředí.


Výtažek z červené řepy má silné alkalizující vlastnosti, proto se doporučuje všem, kteří se snaží snížit kyselost organismu. Vyznačuje se bohatstvím lehce vstřebatelných vitaminů a minerálů, které pomáhají obnovit rovnováhu kyselin a zásad a podporují odstranění toxin a těžkých kovů z organismu.

Výtažek z baklažánu účinně pomáhá očišťovat organismus s toxinu, který v něm zůstává, a podporuje obnovovat příslušnou úroveň pH. Baklažán je dobrým zdrojem vlákniny, draslíku, vápníku a hořčíku. Navíc podporuje trávení. Výtažek z baklažánu přirozeně podporuje látkovou přeměnu, předchází onemocněním oběhového systému a kladně ovlivňuje regulaci úrovně cholesterolu.

Výtažek z plodů mangaje bohatým zdrojem vitaminu C a vitaminů ze skupiny B, které podporují nervový a imunitní systém. Enzymy, které jsou v mangu přítomny, zlepšují proces trávení bílkovin. Tyto plody jsou bohaté na mangiferin - biologicky aktivní látku, která úspěšně ovlivňuje složení bakteriální flóry trávicího ústrojí.

Výtažek z plodů kiwi obsahuje velké množství vitaminu C a E, vitamin ze skupiny B a draslíku, zinku, fosforu a hořčíku. Srdeční glykosidy obsažené v kiwi podporují činnost srdce a optimalizují krevní oběh. Tento extrakt radikálů a podporuje regeneraci poškozených buněk. Pektin, který je obsažen v krvi, blahodárně působí na složeníradikálů a podporuje regeneraci poškozených buněk. Pektin, který je obsažen v krvi, blahodárně působí na složení chrání před působením volných radikálů a podporuje regeneraci poškozených buněk. Pektin, který je obsažen v krvi, blahodárně působí na složení bakteriální flóry trávicího ústrojí a očišťuje organismus z toxin.

ProDeacid® (vyhrazená formule antioxidantů získaných směsi suchého extraktu ovoce a zeleniny v proměnlivých proporcích) napomáhá účinně očišťovat organismus z toxin, které tam zůstává, a těžkých kovů. Podporuje regulaci pH našeho organismu.

Výtažek z grapefruitu je bohatým zdrojem vitaminu C a β-karotenu, díky čemu podporuje odolnost organismu. Má pozitivní vliv na činnost srdce, podporuje regulaci cholesterolu a tlaku. Grapefruity tvoří důležitou složku stravy pro ty, kdo chtějí zhubnout. Je potvrzeno, že extrakt z pecek grapefruitu příznivě ovlivňuje složení bakteriální flóry zažívacího ústrojí a podporuje očišťování organismu.

Výtažek z vinných hroznů obsahuje mnoho vitaminů, m.j. B, C, D, E a PP a mikročástic: bóru, vápníku, železa, hořčíku, draslíku a mědi, díky čemu pomáhá při okysličování a detoxikaci organismu, podporuje přitom jeho odolnost. Vinné hrozny díky svému vysokému obsahu polyfenolů účinně napomáhají k očišťování organismu.

Výtažek z prosa je zdrojem mnoha vitaminů a složek a minerálních složek.Podporuje činnost nervového, hormonálního a oběhového systému. Je obrovským zdrojem vitamin skupiny B, C, D, E, A a K. Obsahuje navíc velké množství hořčíku, vápníku, fosforu, železa, zinku, jódu, draslíku, mědi, lithia, selenu a manganu, jakož i beta-karotenu, tukových kyselin Omega 6 a vlákniny. 

Složky
Složení Složení: extrakt z červené řepy (Beta vulgaris) 5:1, extrakt z lilku (Solanum melongena) 5:1, inulin z kořene čekanky obecné (FOS), extrakt z plodů manga (Mangifera indica) 5:1, extrakt z kiwi (Actinidia chinensis Planch) 5:1, vyhrazené složení ProDeacid® obsahující antioxidanty ze směsi suchých extraktů z ovoce a zeleniny v různých poměrech (z ovoce ananasu (Ananas comosus), třešní (Prunus avium), hroznových jadérek a slupek (Vitis vinifera), listů čínského čaje (Camellia sinensis), brokolice (Brassica oleracea var italica)), extrakt z grapefruitu (Citrus paradisi) 5:1, hroznový extrakt (Vitis vinifera) 5:1, extrakt ze zrn prosa (Panicum miliaceum) 5:1. Složení potahu: organický derivát celulózy (HPMC), guma gellan, měďnaté komplexy chlorofylů a chlorofylinů (barvivo). Činidlo proti spékání: oxid křemičitý
Výživové hodnoty Výživové hodnoty na 100 g: Energie: 343kcal/ 1435kJ Bílkoviny: 20 g Sacharidy: 65 g Tuky: <0,1 g
Způsob použití
Způsob použití Způsob užívání: 1-2 kapsle denně. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Výrobek nenahrazuje pestrou stravu. Vyvážená strava a zdravý životní styl jsou důležité pro správné fungování organismu.
Přechovávání
Přechovávání Uchovávání: Uchovávejte při pokojové teplotě a mimo dosah malých dětí.
Bezpečnostní opatření
Bezpečnostní opatření Bezpečnostní opatření: nepoužívejte v případě přecitlivělosti na kteroukoliv složku výrobku. Nepoužívejte v těhotenství a při kojení.

DuoLife Medical Formula ProDeacid 60 kapslí

 • Výrobce: DuoLife
 • Kód výrobku: DLMFPDEA010100
 • EAN: 5904213000350
 • Bonusové body: 33
 • Dostupnost: Skladem u dodavatele (2-4 dny)
 • 679 Kč

 • Cena bez DPH: 590 Kč
 • Cena v bodech: 679

Podobné výrobky

Duolife BorelissPro 60 kapslí

Duolife BorelissPro 60 kapslí

DuoLife MEDICAL FORMULA BORELISSPRO obsahuje složky se širokým spektrem účinků, které podporují neje..

679 Kč Cena bez DPH: 590 Kč

DuoLife My Mind Zlepšení koncentrace 750ml

DuoLife My Mind Zlepšení koncentrace 750ml

DuoLife My Mind je doplněk stravy v tekuté formě, obsahující přírodní složky rostlinného původu včet..

1 205 Kč Cena bez DPH: 1 048 Kč

DuoLife Medical Formula ProCholterol 60 kapslí

DuoLife Medical Formula ProCholterol 60 kapslí

Jak snížit vysoký cholesterol? Přírodní řešení s DuoLife ProCholterolCholesterol je tuk, který se na..

679 Kč Cena bez DPH: 590 Kč

DuoLife SunVital Natural Kids Formula 150 ml

DuoLife SunVital Natural Kids Formula 150 ml

DuoLife SunVital Natural KIDS Formula uvádí na trh řadu produktů DuoLife Kids Formula pro děti. Siru..

549 Kč Cena bez DPH: 477 Kč

Tagy: Regenerace

certifikace duolife


Ocenění a certifikáty

Značka DuoLife byla mnohokrát vyznamenávána.

Seznamte se s cenami a oceněními, která potvrzují nejvyšší kvalitu a účinnost našich výrobků.