• DuoLife Vita C Powder 15 x 7g

DuoLife Vita C Powder je doplněk stravy ve formě sáčků s pomerančovo-grepovou příchutí, který obsahuje 100 % složek přírodního původu. Splňuje požadavky lidí, kteří hledají produkt na doplnění nedostatku vitaminu C.

DuoLife Vita C Powder jsou sáčky obsahující přírodní vitamin C získaný z řady rostlinných výtažků, včetně šípků, amla a pohankových klíčků. Doplněk stravy navíc obsahuje patentovanou složku Phyto-C® na bázi 11 druhů zeleniny a ovoce neboli tzv. superfoods, která je kromě další porce vitaminu C bohatá také na polyfenoly, které vykazují antioxidační vlastnosti a odstraňují volné kyslíkové radikály.


Vitamin C:

  • přispívá k normálnímu energetickému metabolismu;přispívá k normální funkci imunitního systému;
  • přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci krevních cév, kostí, chrupavek, kůže, zubů a dásní;
  • přispívá k normální činnosti nervové soustavy;
  • přispívá k normální psychické činnosti;
  • napomáhá ochraně buněk před oxidativním stresem;
  • přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání.


  Výhody DuoLife Vita C Powder

  DuoLife Vita C Powder - výhody  Objevte složky doplňku stravy DuoLife Vita C Powder:


  Patentovaná složka Phyto-C® – obsahuje 11 důležitých rostlin (tzv. ang. superfoods) v podobě výtažků nebo sušených surovin. Všechny rostliny obsažené v této složce jsou cenným zdrojem bioaktivních složek, zejména polyfenolů. Superfoods je označení pro nezpracované přírodní potraviny bohaté na účinné látky a živiny, které po zařazení do každodenní stravy doplňují antioxidanty, esenciální aminokyseliny, vlákninu, vitaminy a minerály.

  Šípek (Rosa canina) je ovoce s nadprůměrným obsahem vitaminu C – 100 g čerstvých plodů obsahuje 680–1200 mg tohoto vitaminu. Vitamin C, který se vyskytuje v šípcích, lidský organismus velmi dobře vstřebává a je 3 až 5krát aktivnější než její syntetický protějšek. V šípcích je více než 130 účinných látek. Kromě vitaminu C obsahují také obrovské množství antioxidantů, vitaminy: E, K, mnoho vitaminů skupiny B, ale i minerály jako draslík, vápník, hořčík, fosfor nebo železo.

  Amla (indický angrešt (Phyllanthus emblica)) je ovoce, které pochází z dlouhověkého stromu. Je velmi cenným zdrojem vitaminu C, proto se tato rostlina používá v medicíně a kosmetice již odedávna.

  Plod angreštu indického přispívá k udržení dobré fyzické kondice (ID 2858)

  Pohankové klíčky (Fagopyrum esculentum) jsou cennou potravinou s vysokým obsahem vitaminů (zejména vitaminu C), minerálních látek, organických kyselin a antioxidačních polyfenolů (rutin, kvercetin a další).

  Palatinóza™ (isomaltulosa) je sacharid přírodního původu, často označovaný jako „inteligentní“, který se mimo jiné vyznačuje nízkým glykemickým indexem. Konzumace potravin/nápojů, které obsahují isomaltulosu místo cukru, vede k menšímu zvýšení hladiny glukózy v krvi než po požití potravin/nápojů obsahujících cukr.

  Steviol-glykosidy jsou zcela přírodní sladidlo. Stévie (Stevia rebaudiana) je rostlina, která se v Jižní Americe používá již po staletí. Steviol-glykosidy představují skupinu cenných složek obsažených v rostlině – tyto látky jsou 300–400krát sladší než cukr, proto je jejich obsah v přípravku DuoLife Vita C Powder velmi malý. Steviol-glykosidy mají nulovou kalorickou hodnotu a nejsou vstřebávány v lidském trávicím traktu. Vědecké studie prokázaly, že stévii lze bezpečně používat v denní stravě. Není pochyb o tom, že uvedení stévie na potravinový trh je prvním krokem ke změně špatných stravovacích návyků souvisejících s používáním velkého množství cukru v každodenní stravě.

  Phyto-C® je ochranná známka společnosti VDF FutureCeuticals, Inc. používaná na základě licence.  ▼ Celý popis ▼
  Složky
  Složení Složení: limetková šťáva v prášku z koncentrátu, sladidlo: isomaltulosa (PalatinózaTM)*, výtažek z plodů růže šípkové (Rosa canina) 20:1 standardizovaný na 70% obsah vitaminu C, výtažek z plodů amla (Phyllanthus emblica) 10:1 standardizovaný na 70% obsah vitaminu C, přírodní pomerančové aroma, Phyto-C® – patentovaná složka na bázi 11 druhů zeleniny a ovoce v různém poměru, standardizovaná na 15% obsah polyfenolů a 12% obsah vitaminu C [výtažek z plodů aceroly (Malpighia glabra), výtažek z semen zelené kávy, výtažek z listů zeleného čaje (Camellia sinensis)**, výtažek z oddenku kurkumy (Curcuma longa), plody borůvky v prášku (Vaccinium myrtillus), plody jahody v prášku (Fragaria × ananassa), plody maqui v prášku (Aristotelia chilensis), bobule acai v prášku (Euterpe oleracea), plody višně obecné v prášku (Prunus cerasus), listy kadeřávku v prášku (Brassica oleracea var. sabellica), květenství brokolice v prášku (Brassica oleracea var. italica), výtažek z klíčků pohanky obecné (Fagopyrum esculentum) 100:1 standardizovaný na 40% obsah vitaminu C, protispékavá látka – oxid křemičitý (z rýže), sladidlo: steviol-glykosidy ze stévie, přírodní grepfruitové aroma. * Isomaltulosa (PalatinózaTM) je zdrojem glukózy a fruktózy. ** Denní dávka přípravku obsahuje 12 mg katechinů a 6,4 mg epigallokatechin-3-gallátu z výtažku z listů zeleného čaje. Phyto-C® je ochranná známka společnosti VDF FutureCeuticals, Inc. používaná na základě licence.
  Způsob použití
  Způsob použití Způsob užití: 1 sáček denně. Obsah sáčku rozpusťte ve sklenici vody nebo jiné studené tekutiny a dobře promíchejte. Spotřebujte ihned po přípravě. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Pro správné fungování organismu je důležitá vyvážená strava a zdravý životní styl.
  Přechovávání
  Přechovávání Skladování: skladujte při pokojové teplotě, mimo dosah dětí. Pečujte o životní prostředí s DuoLife a třiďte odpad. Po použití přípravku chraňte životní prostředí. Karton, štítek a sáček vyhoďte do označených nádob na odpad.
  Bezpečnostní opatření
  Bezpečnostní opatření Upozornění: Neužívejte v případě přecitlivělosti na kteroukoliv ze složek. Nepoužívejte v těhotenství a při kojení. Nedoporučuje se pro děti mladší 18 let. Nepodávejte osobám se sklonem k tvorbě ledvinových kamenů nebo osobám trpícím ledvinovými kameny. Máte-li chronické onemocnění nebo užíváte-li léky, poraďte se před užitím přípravku se svým lékařem. Neužívejte nalačno.

  DuoLife Vita C Powder 15 x 7g

  • Výrobce: DuoLife
  • Kód výrobku: DLPOPVCPOD0100
  • Získáte bonusových bodů: 63
  • Dostupnost: Skladem u dodavatele (2-4 dny)
  • 1 237 Kč

  • Cena bez DPH: 1 104 Kč
  • Cena v bodech: 1270

  Tagy: Powder, imunita, odolnost, energie

  Podobné výrobky

  DuoLife Fiber Powder Prebiotika 15 x 10g

  DuoLife Fiber Powder Prebiotika 15 x 10g

  DuoLife Fiber Powder Prebiotika je přírodní přípravek, který obsahuje prebiotickou vlákninu ve formě..

  925 Kč Cena bez DPH: 826 Kč

  DuoLife Collagen Powder 15 x 10,8g

  DuoLife Collagen Powder 15 x 10,8g

  DuoLife Collagen Powder je doplněk stravy ve formě sáčků s pomerančovo-brusinkovou příchutí, který..

  1 656 Kč Cena bez DPH: 1 478 Kč

  Věrnostní program DuoLife

  Věrnostní program

  certifikace duolife


  Ocenění a certifikáty

  Značka DuoLife byla mnohokrát vyznamenávána.

  Seznamte se s cenami a oceněními, která potvrzují nejvyšší kvalitu a účinnost našich výrobků.