• DuoLife Collagen Powder 15 x 10,8g

DuoLife Collagen Powder je doplněk stravy ve formě sáčků s pomerančovo-brusinkovou příchutí, který obsahuje pouze složky přírodního původu. Přípravek je složen z těch nejkvalitnějších surovin. Obsahuje velmi vysoký podíl kolagenu. Složení je navíc obohaceno o výtažek z novozélandské mušle – slávky zelenoústé, výtažek z chaluhy bublinaté, přírodní vitaminy E a D3 a patentovanou složku získanou z inaktivovaných buněk kvasinek Saccharomyces cerevisiae standardizovanou na obsah selenu.


Složky obsažené v doplňku stravy DuoLife Collagen Powder podporují řadu fyziologických procesů:

 • vitamin D přispívá k udržení normálního stavu kostí;
 • vitamin D přispívá k udržení normální činnosti svalů;
 • vitamin D přispívá k normální funkci imunitního systému;
 • jod přispívá k normální tvorbě hormonů štítné žlázy a k normální činnosti štítné žlázy;
 • jod přispívá k udržení normálního stavu pokožky;
 • selen přispívá k udržení normálního stavu vlasů a nehtů;
 • selen přispívá k normální činnosti štítné žlázy;
 • vitamin E přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem.


Výhody DuoLife Collagen Powder:

DuoLife Collagen Powder
Objevte složky doplňku stravy DuoLife Collagen Powder:

Kolagen z kůže mořských ryb

Kolagen je základní bílkovina, která tvoří pojivovou tkáň. Je to základní stavební prvek kůže, chrupavek a kostí. Zhruba od 25.–30. roku života se tvorba kolagenu v našem těle snižuje, tento proces se s věkem zintenzivňuje a zhruba od 60. roku života již tělo endogenní kolagen nevytváří. Zvýšená fyzická aktivita a extrémní sporty, hormonální změny, nadměrné vystavování se slunci a nepříznivé povětrnostní podmínky mohou urychlit rozpad kolagenových vláken, což oslabuje pohybový aparát, kůže ztrácí pevnost a začínají se objevovat první vrásky.

Výtažek z novozélandské mušle – slávky zelenoústé (Perna canaliculus), z toho 2 % glykosaminoglykanů (GAG)

Novozélandská mušle (Perna canaliculus) známá také jako slávka zelenoústá je zeleně zbarvená mušle vyskytující se u pobřeží Nového Zélandu. Novozélandská mušle je důležitým zdrojem glykosaminoglykanů (GAG), omega-3 mastných kyselin, vitaminů A,C,E,D, vitaminů skupiny B a minerálů, jako je železo, vápník, sodík, draslík, fosfor a selen.

Glykosaminoglykany (GAG) tvoří spolu s kolagenními a elastinovými vlákny mezibuněčnou hmotu. Mezibuněčná hmota vyplňuje mezibuněčné prostory, a má tak významný vliv na zdraví, pružnost, odolnost a pevnost tkání a také umožňuje cirkulaci tkáňového moku, který vyživuje buňky pojivové tkáně a tkáně chrupavky.

Výtažek z chaluhy bublinaté (Fucus vesiculosus) 5:1 standardizovaný na 0,1% obsah jódu

Chaluha bublinatá (Fucus vesiculosus) je zelenohnědá řasa bohatá na jód a polysacharidy (fukoidany, laminatin a algináty). Je také zdrojem vlákniny a minerálních látek, jako je hořčík, sodík, draslík, vápník, mangan, zinek, fosfor a měď, a také vitaminů: A, C a vitaminů skupiny B [3]. Chaluha bublinatá podporuje díky obsahu jódu správnou funkci štítné žlázy a díky obsahu vlákniny napomáhá látkové přeměně, usnadňuje střevní tranzit a reguluje vyprazdňování.

Jód je mikroprvek, který přispívá k normální tvorbě hormonů štítné žlázy – tyroxinu (T4) a trijodtyroninu (T3) a normální funkci štítné žlázy. Tyto hormony jsou zodpovědné za regulaci mnoha důležitých fyziologických procesů. Stimulují základní látkovou přeměnu, regulují metabolismus sacharidů a lipidů, stimulují syntézu bílkovin (včetně kolagenu a elastinu) a enzymů. Podporují také růst těla a vývoj centrální nervové soustavy. Kromě toho se podílejí na buněčném dýchání a produkci energie, a jsou tak nezbytné pro regulaci tělesné teploty, srdeční frekvence a krevního tlaku.

Patentovaná složka získaná z inaktivovaných buněk kvasinky Saccharomyces cerevisiae standardizovaná na obsah selenu

Složka se standardizovaným obsahem selenu obsažená v přípravku se získává fermentací a následnou inaktivací speciálních řad kvasinek Saccharomyces cerevisiae. Kvasinky, které jsou přírodním zdrojem mnoha vitaminů a minerálů, jsou pěstovány a dále vyživovány, poté zpracovávány a sušeny za mírných podmínek, což umožňuje zachovaným vitaminům a minerálům interagovat s přirozenou kvasinkovou maticí jako jejich „biologický původ“ a zaručuje jejich udržitelnost a kvalitu. Získaný finální produkt obsahuje komplex perfektně vstřebatelných přírodních živin se stanoveným standardizovaným množstvím selenu.

Selen je důležitý mikroprvek obsažený ve dvou aminokyselinách: selenomethioninu a selenocysteinu. Selen přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem, optimální funkci imunitního systému, normální funkci štítné žlázy a normální spermatogenezi a také pomáhá udržovat zdravé vlasy a nehty

Přírodní vitamin E (D-alfa-tokoferyl-sukcinát)

Vitamin E nazývaný „vitamin mládí“ a „vitamin plodnosti“ přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem.

Přírodní vitamin D3 (cholekalciferol)

Vitamin D3 je syntetizován v kůži vlivem slunečního záření pouze tehdy, když je to zapotřebí. Vitamin D3 je cennou složkou, protože přispívá k normálnímu vstřebávání/využití vápníku a fosforu v těle, udržení zdravých zubů a kostí a udržení optimální hladiny vápníku v krvi. Navíc pomáhá udržovat normální činnost imunitního systému, přispívá k normální činnosti svalů a podílí se na procesu dělení buněk.

Stévie (steviol-glykosidy) – přírodní sladidlo

Steviol-glykosidy jsou zcela přírodní sladidlo. Stévie (Stevia rebaudiana) je rostlina, která se v Jižní Americe používá již po staletí. Steviol-glykosidy představují skupinu cenných složek obsažených v rostlině – tyto látky jsou 300–400krát sladší než cukr, proto je jejich obsah v přípravku DuoLife Collagen Powder velmi malý. Steviol-glykosidy mají nulovou kalorickou hodnotu a nejsou vstřebávány v lidském trávicím traktu [8]. Vědecké studie prokázaly, že stévii lze bezpečně používat v denní stravě. Není pochyb o tom, že uvedení stévie na potravinový trh je prvním krokem ke změně špatných stravovacích návyků souvisejících s používáním velkého množství cukru v každodenní stravě.

Složky
Složení Složení: kolagen z kůží mořských ryb, regulátor kyselosti: kyselina citronová, přírodní pomerančové aroma, barvivo: betalainová červeň, výtažek z novozélandské mušle – slávky zelenoústé (Perna canaliculus), z toho 2 % glykosaminoglykanů (GAG), patentovaná složka získaná z inaktivovaných kvasinkových buněk Saccharomyces cerevisiae standardizovaná na obsah selenu, výtažek z chaluhy bublinaté (Fucus vesiculosus) 5:1 standardizovaný na 0,1% obsah jódu, přírodní vitamin E (D-alfa-tokoferyl-sukcinát), přírodní vitamin D3 (cholekalciferol), protispékavá látka – oxid křemičitý (z rýže), přírodní brusinkové aroma, sladidlo: steviol-glykosidy ze stévie.
Způsob použití
Způsob použití Způsob užití: 1 sáček denně. Obsah sáčku rozpusťte ve sklenici vody nebo jiné studené tekutiny a dobře promíchejte. Lze také nasypat na pokrm. Spotřebujte ihned po přípravě. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Pro správné fungování organismu je důležitá vyvážená strava a zdravý životní styl.
Přechovávání
Přechovávání Skladování: skladujte při pokojové teplotě, mimo dosah dětí. Pečujte o životní prostředí s DuoLife a třiďte odpad. Po použití přípravku chraňte životní prostředí. Karton, štítek a sáček vyhoďte do označených nádob na odpad.
Bezpečnostní opatření
Bezpečnostní opatření Upozornění: Upozornění: Neužívejte v případě přecitlivělosti na kteroukoliv ze složek. Nedoporučuje se pro těhotné a kojící ženy. Máte-li chronické onemocnění nebo užíváte-li léky, poraďte se před užitím přípravku se svým lékařem.

DuoLife Collagen Powder 15 x 10,8g

 • Výrobce: DuoLife
 • Kód výrobku: DLPOPCOPOD0100
 • Bonusové body: 85
 • Dostupnost: Skladem u dodavatele (2-4 dny)
 • 1 700 Kč
 • 1 599 Kč

 • Cena bez DPH: 1 390 Kč
 • Cena v bodech: 1700

Podobné výrobky

Duolife Keratin Hair Complex zdravé vlasy 750 ml

Duolife Keratin Hair Complex zdravé vlasy 750 ml

DuoLife KERATIN HAIR COMPLEX je přírodní zdroj krásy pro vaše vlasy, pokožku a nehty. Tento doplněk ..

1 061 Kč Cena bez DPH: 923 Kč

DuoLife Medical Formula ProMigren 60 kapslí

DuoLife Medical Formula ProMigren 60 kapslí

DuoLife MEDICAL FORMULA PROMIGREN je doplněk stravy podporující správné fungování nervové soustavy. ..

682 Kč Cena bez DPH: 593 Kč

DuoLife RegenOil Liquid Gold Omega 3 mastné kyseliny 250 ml

DuoLife RegenOil Liquid Gold Omega 3 mastné kyseliny 250 ml

DuoLife REGENOIL LIQUID GOLD je jako zlatý elixír pro vaše tělo. Tato 100% přírodní formulace obsahu..

855 Kč Cena bez DPH: 743 Kč

DuoLife Medical Formula ProStik 60 kapslí

DuoLife Medical Formula ProStik 60 kapslí

DuoLife MEDICAL FORMULA PROSTIK je doplněk stravy, jehož základ tvoří přírodní složky uzavřené do in..

679 Kč Cena bez DPH: 590 Kč

Tagy: Prevence

certifikace duolife


Ocenění a certifikáty

Značka DuoLife byla mnohokrát vyznamenávána.

Seznamte se s cenami a oceněními, která potvrzují nejvyšší kvalitu a účinnost našich výrobků.