• DuoLife Collagen Powder 15 x 10,8g

DuoLife Collagen Powder je doplněk stravy ve formě sáčků s pomerančovo-brusinkovou příchutí, který obsahuje pouze složky přírodního původu. Přípravek je složen z těch nejkvalitnějších surovin. Obsahuje velmi vysoký podíl kolagenu. Složení je navíc obohaceno o výtažek z novozélandské mušle – slávky zelenoústé, výtažek z chaluhy bublinaté, přírodní vitaminy E a D3 a patentovanou složku získanou z inaktivovaných buněk kvasinek Saccharomyces cerevisiae standardizovanou na obsah selenu.


Složky obsažené v doplňku stravy DuoLife Collagen Powder podporují řadu fyziologických procesů:

 • vitamin D přispívá k udržení normálního stavu kostí;
 • vitamin D přispívá k udržení normální činnosti svalů;
 • vitamin D přispívá k normální funkci imunitního systému;
 • jod přispívá k normální tvorbě hormonů štítné žlázy a k normální činnosti štítné žlázy;
 • jod přispívá k udržení normálního stavu pokožky;
 • selen přispívá k udržení normálního stavu vlasů a nehtů;
 • selen přispívá k normální činnosti štítné žlázy;
 • vitamin E přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem.


Výhody DuoLife Collagen Powder:

DuoLife Collagen Powder
Objevte složky doplňku stravy DuoLife Collagen Powder:

Kolagen z kůže mořských ryb

Kolagen je základní bílkovina, která tvoří pojivovou tkáň. Je to základní stavební prvek kůže, chrupavek a kostí. Zhruba od 25.–30. roku života se tvorba kolagenu v našem těle snižuje, tento proces se s věkem zintenzivňuje a zhruba od 60. roku života již tělo endogenní kolagen nevytváří. Zvýšená fyzická aktivita a extrémní sporty, hormonální změny, nadměrné vystavování se slunci a nepříznivé povětrnostní podmínky mohou urychlit rozpad kolagenových vláken, což oslabuje pohybový aparát, kůže ztrácí pevnost a začínají se objevovat první vrásky.

Výtažek z novozélandské mušle – slávky zelenoústé (Perna canaliculus), z toho 2 % glykosaminoglykanů (GAG)

Novozélandská mušle (Perna canaliculus) známá také jako slávka zelenoústá je zeleně zbarvená mušle vyskytující se u pobřeží Nového Zélandu. Novozélandská mušle je důležitým zdrojem glykosaminoglykanů (GAG), omega-3 mastných kyselin, vitaminů A,C,E,D, vitaminů skupiny B a minerálů, jako je železo, vápník, sodík, draslík, fosfor a selen.

Glykosaminoglykany (GAG) tvoří spolu s kolagenními a elastinovými vlákny mezibuněčnou hmotu. Mezibuněčná hmota vyplňuje mezibuněčné prostory, a má tak významný vliv na zdraví, pružnost, odolnost a pevnost tkání a také umožňuje cirkulaci tkáňového moku, který vyživuje buňky pojivové tkáně a tkáně chrupavky.

Výtažek z chaluhy bublinaté (Fucus vesiculosus) 5:1 standardizovaný na 0,1% obsah jódu

Chaluha bublinatá (Fucus vesiculosus) je zelenohnědá řasa bohatá na jód a polysacharidy (fukoidany, laminatin a algináty). Je také zdrojem vlákniny a minerálních látek, jako je hořčík, sodík, draslík, vápník, mangan, zinek, fosfor a měď, a také vitaminů: A, C a vitaminů skupiny B [3]. Chaluha bublinatá podporuje díky obsahu jódu správnou funkci štítné žlázy a díky obsahu vlákniny napomáhá látkové přeměně, usnadňuje střevní tranzit a reguluje vyprazdňování.

Jód je mikroprvek, který přispívá k normální tvorbě hormonů štítné žlázy – tyroxinu (T4) a trijodtyroninu (T3) a normální funkci štítné žlázy. Tyto hormony jsou zodpovědné za regulaci mnoha důležitých fyziologických procesů. Stimulují základní látkovou přeměnu, regulují metabolismus sacharidů a lipidů, stimulují syntézu bílkovin (včetně kolagenu a elastinu) a enzymů. Podporují také růst těla a vývoj centrální nervové soustavy. Kromě toho se podílejí na buněčném dýchání a produkci energie, a jsou tak nezbytné pro regulaci tělesné teploty, srdeční frekvence a krevního tlaku.

Patentovaná složka získaná z inaktivovaných buněk kvasinky Saccharomyces cerevisiae standardizovaná na obsah selenu

Složka se standardizovaným obsahem selenu obsažená v přípravku se získává fermentací a následnou inaktivací speciálních řad kvasinek Saccharomyces cerevisiae. Kvasinky, které jsou přírodním zdrojem mnoha vitaminů a minerálů, jsou pěstovány a dále vyživovány, poté zpracovávány a sušeny za mírných podmínek, což umožňuje zachovaným vitaminům a minerálům interagovat s přirozenou kvasinkovou maticí jako jejich „biologický původ“ a zaručuje jejich udržitelnost a kvalitu. Získaný finální produkt obsahuje komplex perfektně vstřebatelných přírodních živin se stanoveným standardizovaným množstvím selenu.

Selen je důležitý mikroprvek obsažený ve dvou aminokyselinách: selenomethioninu a selenocysteinu. Selen přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem, optimální funkci imunitního systému, normální funkci štítné žlázy a normální spermatogenezi a také pomáhá udržovat zdravé vlasy a nehty

Přírodní vitamin E (D-alfa-tokoferyl-sukcinát)

Vitamin E nazývaný „vitamin mládí“ a „vitamin plodnosti“ přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem.

Přírodní vitamin D3 (cholekalciferol)

Vitamin D3 je syntetizován v kůži vlivem slunečního záření pouze tehdy, když je to zapotřebí. Vitamin D3 je cennou složkou, protože přispívá k normálnímu vstřebávání/využití vápníku a fosforu v těle, udržení zdravých zubů a kostí a udržení optimální hladiny vápníku v krvi. Navíc pomáhá udržovat normální činnost imunitního systému, přispívá k normální činnosti svalů a podílí se na procesu dělení buněk.

Stévie (steviol-glykosidy) – přírodní sladidlo

Steviol-glykosidy jsou zcela přírodní sladidlo. Stévie (Stevia rebaudiana) je rostlina, která se v Jižní Americe používá již po staletí. Steviol-glykosidy představují skupinu cenných složek obsažených v rostlině – tyto látky jsou 300–400krát sladší než cukr, proto je jejich obsah v přípravku DuoLife Collagen Powder velmi malý. Steviol-glykosidy mají nulovou kalorickou hodnotu a nejsou vstřebávány v lidském trávicím traktu [8]. Vědecké studie prokázaly, že stévii lze bezpečně používat v denní stravě. Není pochyb o tom, že uvedení stévie na potravinový trh je prvním krokem ke změně špatných stravovacích návyků souvisejících s používáním velkého množství cukru v každodenní stravě.


▼ Celý popis ▼
Složky
Složení Složení: kolagen z kůží mořských ryb, regulátor kyselosti: kyselina citronová, přírodní pomerančové aroma, barvivo: betalainová červeň, výtažek z novozélandské mušle – slávky zelenoústé (Perna canaliculus), z toho 2 % glykosaminoglykanů (GAG), patentovaná složka získaná z inaktivovaných kvasinkových buněk Saccharomyces cerevisiae standardizovaná na obsah selenu, výtažek z chaluhy bublinaté (Fucus vesiculosus) 5:1 standardizovaný na 0,1% obsah jódu, přírodní vitamin E (D-alfa-tokoferyl-sukcinát), přírodní vitamin D3 (cholekalciferol), protispékavá látka – oxid křemičitý (z rýže), přírodní brusinkové aroma, sladidlo: steviol-glykosidy ze stévie.
Způsob použití
Způsob použití Způsob užití: 1 sáček denně. Obsah sáčku rozpusťte ve sklenici vody nebo jiné studené tekutiny a dobře promíchejte. Lze také nasypat na pokrm. Spotřebujte ihned po přípravě. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Pro správné fungování organismu je důležitá vyvážená strava a zdravý životní styl.
Přechovávání
Přechovávání Skladování: skladujte při pokojové teplotě, mimo dosah dětí. Pečujte o životní prostředí s DuoLife a třiďte odpad. Po použití přípravku chraňte životní prostředí. Karton, štítek a sáček vyhoďte do označených nádob na odpad.
Bezpečnostní opatření
Bezpečnostní opatření Upozornění: Upozornění: Neužívejte v případě přecitlivělosti na kteroukoliv ze složek. Nedoporučuje se pro těhotné a kojící ženy. Máte-li chronické onemocnění nebo užíváte-li léky, poraďte se před užitím přípravku se svým lékařem.

DuoLife Collagen Powder 15 x 10,8g

 • Výrobce: DuoLife
 • Kód výrobku: DLPOPCOPOD0100
 • Získáte bonusových bodů: 85
 • Dostupnost: Skladem u dodavatele (2-4 dny)
 • 1 655,65 Kč

 • Cena bez DPH: 1 478,26 Kč
 • Cena v bodech: 1700

Tagy: Powder, kloubní zdraví, krása, kosti, kolagen

Podobné výrobky

DuoLife Fiber Powder Prebiotika 15 x 10g

DuoLife Fiber Powder Prebiotika 15 x 10g

DuoLife Fiber Powder Prebiotika je přírodní přípravek, který obsahuje prebiotickou vlákninu ve formě..

925,22 Kč Cena bez DPH: 826,09 Kč

DuoLife Vita C Powder 15 x 7g

DuoLife Vita C Powder 15 x 7g

DuoLife Vita C Powder je doplněk stravy ve formě sáčků s pomerančovo-grepovou příchutí, který obsa..

1 236,87 Kč Cena bez DPH: 1 104,35 Kč

Věrnostní program DuoLife

Věrnostní program

certifikace duolife


Ocenění a certifikáty

Značka DuoLife byla mnohokrát vyznamenávána.

Seznamte se s cenami a oceněními, která potvrzují nejvyšší kvalitu a účinnost našich výrobků.