• DuoLife Medical Formula ProStik 60 kapslí

DuoLife MEDICAL FORMULA PROSTIK je doplněk stravy, jehož základ tvoří přírodní složky uzavřené do inovativních tobolek se zpožděným uvolňováním, které zlepšují vstřebávání aktivních látek.

DuoLife MEDICAL FORMULA PROSTIK je hlavně kolagen a cenné rostlinné výtažky podporující pohybové funkce kostí, kloubní chrupavky, vazů a svalů a také udržující dobrý stav pokožky, aby si uchovala svojí přirozenou pevnost a pružnost. To je také podpora pro procesy očišťování organismu, hojení ran a poškozených tkání a správné funkce srdce a cév.

Kdy?

Doplněk stravy DuoLife MEDICAL FORMULA PROSTIK® NEW je určen pro použití jako podpůrný přípravek pro fungování pohybového ústrojí pro:

 • lidi pociťující potíže související se zánětlivými stavy a degenerací kloubů,
 • lidi s intenzivní pohybovou aktivitou, také v případě natažení či přemožení svalů,
 • lidi s degenerativními změnami nebo zánětlivými stavy v oblasti páteře,
 • rekonvalescenty po zlomeninách nebo úrazech kloubů a svalů,
 • ženy po přechodu,
 • lidi s nadváhou,
 • seniory.

Sedavé zaměstnání způsobuje problémy se zády


Jakým způsobem?

V případě intenzivní fyzické aktivity u amatérských i výkonnostních sportovců a také u osoby vystavených zatěžování kloubů (např. lidí s nadváhou) může každodenní strava podporovat doplňování látek podporujících činnost pohybového ústrojí. Podobné doplňky jsou doporučovány ženám po přechodu a seniorům za účelem podpory oslabených kostí a kloubů. Doplněk stravy DuoLife MEDICAL FORMULA PROSTIK poskytuje organismu cenné aktivní látky a přispívá tak k jeho udržení v jak nejlepší fyzické kondici. Přispívá k tvorbě kloubního maziva, které je potřebné pro správné fungování kloubů, a také k zajištění správné mineralizace kostí a zubů.

DuoLife Medical Formula ProStik® Doplněk stravy ProStik® díky své výjimečné formuli pomáhá udržovat svaly a klouby ve správném stavu a zajistit jejich pružnost a odpovídající schopnost pohybu.

Vyšší kvalita produktů!

 • Tobolky HPMC pro vegany a vegetariány
 • Tobolky jsou zelené díky 100 % chlorofylinu
 • Vícejazyčné etikety (12 jazyků)
 • Tobolky se zpožděným uvolňováním klinicky testované
 • o 56 % vyšší koncentrace aktivních látek v organismu
 • Nejvyšší biologická dostupnost (vstřebatelnost) aktivních látek zvýšená o 32 %
 • Obaly bez BPA
 • Dodatečný obsah prebiotika inulinu

Doplněk stravy ProStik® díky své výjimečné formuli pomáhá udržovat svaly a klouby ve správném stavu a zajistit jejich pružnost a odpovídající schopnost pohybu.

#EcoDuo

Zakoupením přípravku DuoLife Medical Formula ProStik® pomáháte realizovat strategii #EcoDuo. Tento doplněk stravy již není balený do krabičky, což pomáhá snižovat spotřebu papíru, a má místo toho pouze individuální vnitřní obal. Toto balení umožňuje zachovat nejvyšší kvalitu výrobku a zaručuje naprostou bezpečnost.

Vynechání krabiček je součástí strategie #EcoDuo. V rámci ní uskutečňujeme další ekologické projekty, díky nimž stále více pečujeme o životní prostředí.

Kolagen je jedním ze základních bílkovin živočišné tkáně a tvoří i složku kostí, šlach a chrupavek. Pomáhá doplnit stravu ve snadně vstřebatelnou kolagenovou bílkovinu, jakož i udržet v dobrém stavu kostní tkáň a klouby. Kolagen, který je v přípravku obsažen, je hydrolyzát kolagenu z kůže mořských ryb.

ProStik® (vyhrazená formule z plodů mangostany lahodné) doplňuje stravu přírodními složkami pomáhajícími udržovat správnou strukturu kloubní chrupavky, vazů a šlach. Je doporučen fyzicky aktivním osobám, sportovcům. Je výborný pro ty, kteří mají silně zatěžované klouby, dále lidem s nadváhou a ženám v menopauze.

Ekstrakt z Mumio shilajit
má dobrý vliv na kosterní ústrojí a působí povzbudivě na organismus. Mumio podporuje příslušnou mineralizacji kostí a zubů. Tento výtažek podporuje vytváření kloubního maziva potřebného pro správnou funkci kloubů.

Výtažek z vrbové kury podporuje imunologický systém a pomáhá udržet klouby a kosti v dobrém stavu. Tento výtažek optimalizuje působením fenolových glykosidů práci celého organismu.

Výtažek z kořene harpagofytu podporuje imunitní systém, působí na zachování kloubů v dobré kondici a usnadňuje jejich pohyblivost.

Extrakt z byliny pupečníku azijského pomáhá udržovat zdravé kosti, rovněž působí na správnou funkci kloubů a svalů. Má také pozitivní vliv na kardiovaskulární system a podporuje syntézu kolagenu.

Výtažek z kořene anděliky má očišťující funkci. Podporuje vylučování trávicích šťáv, sliny, jakož i moče a potu. Andělika podporuje správné fungování močového ústrojí a jater a napomáhá k procesu odstraňování vody z organismu. 


▼ Celý popis ▼
Složky
Složení inulin z kořene čekanky obecné (Cichorium intybus), kolagen z kůže mořských ryb, ProStik® [patentovaná formule z plodů mangostanu pravého (Garcinia mangostana)], extrakt z mumie šilajitu (Asphaltum punjabianum) 10:1, extrakt z kůry vrby (Salix alba) 10: 1, extrakt z kořene harpagofytu (Harpagophytum procumbens) 10:1, extrakt z byliny centella asiatica 10:1, extrakt z kořene anděliky lékařské (Angelica archangelica) 10:1, protispékavá látka oxid křemičitý (z rýže). Složení obalu kapsle: hydroxymethylpropylcelulóza (HPMC), želírující látka – guma gellan, barvivo – měďnaté komplexy chlorofylů a chlorofylinů.
Výživové hodnoty Výživové hodnoty na 100 g: Energie: 351,2 kcal/ 1490,1 kJ Tuky: 0,6 g z toho: nasycené mastné kyseliny: 0,28 g Sacharidy: 55,8 g z toho: cukry: 2,4 g Vláknina: 3,6 g Bílkoviny: 28,9 g Sůl: 0,310 g
Způsob použití
Způsob použití 1-2 tobolky denně Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Výrobek nelze používat jako náhražku pestré stravy. Vyrovnaná strava a zdravý životní styl jsou důležité pro správnou funkci organismu.
Přechovávání
Přechovávání Skladujte při pokojové teplotě a mimo dosah malých dětí.
Bezpečnostní opatření
Bezpečnostní opatření Přecitlivělost na kteroukoli složku výrobku. Nepoužívejte v těhotenství a při kojení. Máte-li chronické onemocnění nebo užíváte-li léky, poraďte se před užitím přípravku se svým lékařem.

DuoLife Medical Formula ProStik 60 kapslí

 • Výrobce: DuoLife
 • Kód výrobku: DLMFPSTI010200
 • EAN: 5904213000176
 • Získáte bonusových bodů: 33
 • Dostupnost: Skladem
 • 726,15 Kč

 • Cena bez DPH: 648,35 Kč
 • Cena v bodech: 679

Tagy: Medical Formula, kloubní zdraví, pohybový aparát

Podobné výrobky

DuoLife Medical Formula ProSlimer 60 kapslí

DuoLife Medical Formula ProSlimer 60 kapslí

DuoLife MEDICAL FORMULA PROSLIMER jsou rostlinné výtažky podporující udržení tělesné hmotnosti, meta..

724,81 Kč Cena bez DPH: 647,15 Kč

DuoLife Medical Formula ProCardiol 60 kapslí

DuoLife Medical Formula ProCardiol 60 kapslí

DuoLife MEDICAL FORMULA PROCARDIOL je doplněk stravy založený na přírodních složkách a chráněné směs..

661,28 Kč Cena bez DPH: 590,43 Kč

DuoLife Clinical Formula ProOptical 30 kapslí

DuoLife Clinical Formula ProOptical 30 kapslí

DuoLife CLINICAL FORMULA PROOPTICAL je doplněk stravy podporující zrak a dobrý oční mikrooběh. Příro..

1 655,65 Kč Cena bez DPH: 1 478,26 Kč

DuoLife Medical Formula ProSelect 60 kapslí

DuoLife Medical Formula ProSelect 60 kapslí

DuoLife MEDICAL FORMULA PROSELECT je doplněk stravy, jehož základ tvoří přírodní složky a chráněná s..

726,00 Kč Cena bez DPH: 648,21 Kč

Věrnostní program DuoLife

Věrnostní program

certifikace duolife


Ocenění a certifikáty

Značka DuoLife byla mnohokrát vyznamenávána.

Seznamte se s cenami a oceněními, která potvrzují nejvyšší kvalitu a účinnost našich výrobků.