• DuoLife Medical Formula ProStik 60 kapslí

DuoLife MEDICAL FORMULA PROSTIK je doplněk stravy, jehož základ tvoří přírodní složky uzavřené do inovativních tobolek se zpožděným uvolňováním, které zlepšují vstřebávání aktivních látek.

DuoLife MEDICAL FORMULA PROSTIK je hlavně kolagen a cenné rostlinné výtažky podporující pohybové funkce kostí, kloubní chrupavky, vazů a svalů a také udržující dobrý stav pokožky, aby si uchovala svojí přirozenou pevnost a pružnost. To je také podpora pro procesy očišťování organismu, hojení ran a poškozených tkání a správné funkce srdce a cév.

Kdy?

Doplněk stravy DuoLife MEDICAL FORMULA PROSTIK® NEW je určen pro použití jako podpůrný přípravek pro fungování pohybového ústrojí pro:

 • lidi pociťující potíže související se zánětlivými stavy a degenerací kloubů,
 • lidi s intenzivní pohybovou aktivitou, také v případě natažení či přemožení svalů,
 • lidi s degenerativními změnami nebo zánětlivými stavy v oblasti páteře,
 • rekonvalescenty po zlomeninách nebo úrazech kloubů a svalů,
 • ženy po přechodu,
 • lidi s nadváhou,
 • seniory.

Sedavé zaměstnání způsobuje problémy se zády


Jakým způsobem?

V případě intenzivní fyzické aktivity u amatérských i výkonnostních sportovců a také u osoby vystavených zatěžování kloubů (např. lidí s nadváhou) může každodenní strava podporovat doplňování látek podporujících činnost pohybového ústrojí. Podobné doplňky jsou doporučovány ženám po přechodu a seniorům za účelem podpory oslabených kostí a kloubů. Doplněk stravy DuoLife MEDICAL FORMULA PROSTIK poskytuje organismu cenné aktivní látky a přispívá tak k jeho udržení v jak nejlepší fyzické kondici. Přispívá k tvorbě kloubního maziva, které je potřebné pro správné fungování kloubů, a také k zajištění správné mineralizace kostí a zubů.

DuoLife Medical Formula ProStik® Doplněk stravy ProStik® díky své výjimečné formuli pomáhá udržovat svaly a klouby ve správném stavu a zajistit jejich pružnost a odpovídající schopnost pohybu.

Vyšší kvalita produktů!

 • Tobolky HPMC pro vegany a vegetariány
 • Tobolky jsou zelené díky 100 % chlorofylinu
 • Vícejazyčné etikety (12 jazyků)
 • Tobolky se zpožděným uvolňováním klinicky testované
 • o 56 % vyšší koncentrace aktivních látek v organismu
 • Nejvyšší biologická dostupnost (vstřebatelnost) aktivních látek zvýšená o 32 %
 • Obaly bez BPA
 • Dodatečný obsah prebiotika inulinu

Doplněk stravy ProStik® díky své výjimečné formuli pomáhá udržovat svaly a klouby ve správném stavu a zajistit jejich pružnost a odpovídající schopnost pohybu.

#EcoDuo

Zakoupením přípravku DuoLife Medical Formula ProStik® pomáháte realizovat strategii #EcoDuo. Tento doplněk stravy již není balený do krabičky, což pomáhá snižovat spotřebu papíru, a má místo toho pouze individuální vnitřní obal. Toto balení umožňuje zachovat nejvyšší kvalitu výrobku a zaručuje naprostou bezpečnost.

Vynechání krabiček je součástí strategie #EcoDuo. V rámci ní uskutečňujeme další ekologické projekty, díky nimž stále více pečujeme o životní prostředí.

Kolagen je jedním ze základních bílkovin živočišné tkáně a tvoří i složku kostí, šlach a chrupavek. Pomáhá doplnit stravu ve snadně vstřebatelnou kolagenovou bílkovinu, jakož i udržet v dobrém stavu kostní tkáň a klouby. Kolagen, který je v přípravku obsažen, je hydrolyzát kolagenu z kůže mořských ryb.

ProStik® (vyhrazená formule z plodů mangostany lahodné) doplňuje stravu přírodními složkami pomáhajícími udržovat správnou strukturu kloubní chrupavky, vazů a šlach. Je doporučen fyzicky aktivním osobám, sportovcům. Je výborný pro ty, kteří mají silně zatěžované klouby, dále lidem s nadváhou a ženám v menopauze.

Ekstrakt z Mumio shilajit
má dobrý vliv na kosterní ústrojí a působí povzbudivě na organismus. Mumio podporuje příslušnou mineralizacji kostí a zubů. Tento výtažek podporuje vytváření kloubního maziva potřebného pro správnou funkci kloubů.

Výtažek z vrbové kury podporuje imunologický systém a pomáhá udržet klouby a kosti v dobrém stavu. Tento výtažek optimalizuje působením fenolových glykosidů práci celého organismu.

Výtažek z kořene harpagofytu podporuje imunitní systém, působí na zachování kloubů v dobré kondici a usnadňuje jejich pohyblivost.

Extrakt z byliny pupečníku azijského pomáhá udržovat zdravé kosti, rovněž působí na správnou funkci kloubů a svalů. Má také pozitivní vliv na kardiovaskulární system a podporuje syntézu kolagenu.

Výtažek z kořene anděliky má očišťující funkci. Podporuje vylučování trávicích šťáv, sliny, jakož i moče a potu. Andělika podporuje správné fungování močového ústrojí a jater a napomáhá k procesu odstraňování vody z organismu. 

Složky
Složení Složení: inulin vláknina z kořene čekanky (FOS), mořský kolagen z kůže mořských ryb, ProStik® (recept na zpracování ovoce (Garcinia mangostana) s chráněným označením původu) výtažek z mumio shilajit (Asphaltum punjabianum) 10:1, výtažek z vrby bílé (Salix alba)10:1, výtažek z herpagofytu ležatého (Harpagophytum procumbens) 10:1, výtažek z pupečníka asijského (Centella asiatica) 10:1, výtažek z anděliky lékařské (Angelica archangelica) 10:1. Složení povlaku: organický derivát celulózy (HPMC), guma gellan, měďnaté komplexy chlorofylů a chlorofylinů (barvivo). Protispékavé činidlo: oxid křemičitý.
Výživové hodnoty Výživové hodnoty na 100 g: Energie: 345kcal/1443kJ Bílkoviny: 28,9 g Sacharidy: 55,8 g Tuky: 0,6 g
Způsob použití
Způsob použití Způsob použití: 1-2 tobolky denně Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Výrobek nelze používat jako náhražku pestré stravy. Vyrovnaná strava a zdravý životní styl jsou důležité pro správnou funkci organismu.
Přechovávání
Přechovávání Skladování: Skladujte v pokojové teplotě v místě nedostupném pro malé děti.
Bezpečnostní opatření
Bezpečnostní opatření Bezpečnostní opatření: Alergie na kteroukoli složku výrobku. Nevhodné pro těhotné a kojící ženy.

DuoLife Medical Formula ProStik 60 kapslí

 • Výrobce: DuoLife
 • Kód výrobku: DLMFPSTI010100
 • EAN: 5904213000176
 • Bonusové body: 33
 • Dostupnost: Skladem
 • 679 Kč

 • Cena bez DPH: 590 Kč
 • Cena v bodech: 679

Podobné výrobky

DuoLife Medical Formula ProRelaxin 60 kapslí

DuoLife Medical Formula ProRelaxin 60 kapslí

Doba spotřeby: 31.08.2023DuoLife MEDICAL FORMULA PRORELAXIN je doplněk stravy podporující zklidnění,..

656 Kč 679 Kč Cena bez DPH: 570 Kč

DuoLife Medical Formula ProCholterol 60 kapslí

DuoLife Medical Formula ProCholterol 60 kapslí

Jak snížit vysoký cholesterol? Přírodní řešení s DuoLife ProCholterolCholesterol je tuk, který se na..

679 Kč Cena bez DPH: 590 Kč

DuoLife Medical Formula ProSlimer 60 kapslí

DuoLife Medical Formula ProSlimer 60 kapslí

DuoLife MEDICAL FORMULA PROSLIMER jsou rostlinné výtažky podporující udržení tělesné hmotnosti, meta..

679 Kč Cena bez DPH: 590 Kč

DuoLife Chlorofil 750 ml

DuoLife Chlorofil 750 ml

DuoLife Chlorofil je přírodní doplněk stravy, který vám pomůže dosáhnout a udržet dobrou kondici a m..

650 Kč Cena bez DPH: 565 Kč

Tagy: Regenerace

certifikace duolife


Ocenění a certifikáty

Značka DuoLife byla mnohokrát vyznamenávána.

Seznamte se s cenami a oceněními, která potvrzují nejvyšší kvalitu a účinnost našich výrobků.