• DuoLife Medical Formula ProRelaxin 60 kapslí


DuoLife MEDICAL FORMULA PRORELAXIN je doplněk stravy podporující zklidnění, relaxaci a utišení nervů, dobrý spánek v noci a optimální emoční rovnováhu během dne. Kompozice přírodních složek, včetně chráněné směsi z plodů pomerančovního čínského, byla uzavřena do inovativních tobolek se zpožděným uvolňováním, které zlepšují vstřebávání aktivních látek.

DuoLife MEDICAL FORMULA PRORELAXIN obsahuje rostlinné výtažky, spirulin a L-tryptofan. Produkt je cenným zdrojem aktivních sloučenin podporujících optimální spánek, chránících organismus během nadměrného stresu, napětí a neklidu a poskytujících mu podporu v situaci zhoršení nálady.

Kdy?

Současný intenzivní životní styl, stálý shon, stres, nedostatek spánku a pracovní vyhoření přispívají k poruchám fungování nervové soustavy. Podle údajů Světové zdravotnické organizace trpí depresivním onemocněním přes 300 milionů lidí1, ještě více lidí se pak týkají výkyvy nálady. Zdravý a aktivní životní styl a vyvážená strava podporují udržení dobré kondice nervové soustavy, což se projevuje emoční rovnováhou, dobrý spánkem a náladou: Fungování nervové soustavy ve stresových situacích lze podpořit pomocí vhodných doplňků.

DuoLife MEDICAL FORMULA PRORELAXIN je vhodný jako podpůrný přípravek pro:

 • lidi chtějící si udržet optimální emoční rovnováhu,
 • lidi vystavené stresu, kdy může být použit jednorázově, ale také po delší dobu,
 • lidi s poruchami spánku a usínání,
 • lidi trpící výkyvy nálady a nadměrnou ne-rvozitou a neklidem,
 • ženy v přechodu, kdy zmírňuje jeho projevy (výkyvy nálady, nervozitu, návaly horka),
 • ženy s premenstruačním syndromem (PMS).

Duševní rovnováhá může být klíč ke zdraví

Jakým způsobem?

DuoLife MEDICAL FORMULA PRORELAXIN podporuje:

 • emoční rovnováh,
 • tvorbu serotoninu a melatoninu,
 • procesy přenosu impulzů mezi neurony,
 • optimální spánek a zklidnění organismu,
 • podporuje relaxaci organismu a pomáhá zvýšit jeho odolnost vůči stresu,
 • funkce imunitního systému,
 • sexuální funkce a plodnost,
 • antioxidační mechanismy,
 • funkce fyziologické střevní mikroflóry.

DuoLife Medical Formula ProRelaxin - Doplněk stravy ProRelaxin® bohatý zdroj vitaminů, mikro- a makročástic, jakož i prvků nezbytných pro správnou funkci organismu. Usnadňuje organismu, napomáhá k jeho regeneraci a chrání jej před patologickými změnami, které jsou výsledkem příliš vysoké koncentrace toxin v našem těle. Podporou regulace pH umožňuje zachovat optimální kondici organismu.

Doplněk stravy ProRelaxin, díky dokonale vybraným složkám, napomáhá k uklidnění a usnadňuje obnovu emocionální rovnováhy. Pomáhá poradit si rovněž s neklidem, stresem, problémy s usínáním a neklidným spánkem. Podporuje fyzické a psychické sebevědomí, jakož i paměť a schopnost soustředění.

ProRelaxin (vyhrazená formule získaná z plodů pomeranče čínské (Citrus sinensis)) podporuje správnou činnost centrální nervové soustavy a odolnost organismu vůči stresu.

ProRelaxin se doporučuje při stavech všeobecné únavy a nervového vyčerpání. Dodává organismu mnoho cennych složek pomáhajících ve stavech nervového napětí. Přispívá k dosažení stavu dobré nálady a napomáhá k uvolnění.

Chmelové šišky v prášku obsahují aromatickou pryskyřici (lupulin) silici, éterický olej, glykosidy a jiné látky, které podporují činnost nervového systému. Vykazují pozitivní činnost při problémech s usínáním a zlepšují kvalitu spánku. Zlepšují sebedůvěru a podporují poznávací funkce.

Listy meduňky v prášku obsahují terpeny, pozitivně ovlivňují centrální nervovou soustavu. Pomáhají udržovat psychickou a fyzickou rovnováhu, uklidňují nervový systém ve stavech vyčerpání organismu a pomáhají zvládat stavy úzkosti.

Výtažek z květů levandule je bohatý zdroj éterických olejů, které pomáhají udržet správné psychické funkce a příslušnou funkci nervového systému. Přičiňují se ke snižování pocitu únavy a vyčerpání. Má adaptogenní vlastnosti, pomáhá v udržení optimální duševní aktivity, podporuje fyzické a duševní schopnosti v případech oslabení a únavy.

Výtažek z květů šafránu
se používá jako podpora při potížích s usínáním. Pomáhá udržet duševní rovnováhu, podporuje správnou syntézu některých neurotransmiterů, snižuje pocit únavy a vyčerpání. Pozitivně ovlivňuje emocionální rovnováhu.

L-Tryptofan je aminokyselina nezbytná pro správnou funkci organismu a produkci serotoninu v mozku. Doporučuje se při nespavosti a špatné náladě. Podporuje organismus udržet stav uvolnění a klidu. Pomáhá taktéž zachovat sebedůvěru a pohodu.

Výtažek z kořene maca
je zdrojem dobře vstřebatelné bílkoviny. Podobně jak ženšen patří k rostlinám s adaptogenními vlastnostmi. Kořen maca navíc pomáhá při stavech špatné nálady a nervového vypětí a podporuje poznávací procesy.

Spirulina obsahuje komplex vitaminů ze skupiny B, včetně vitaminu B12, výborně podporuje buňky centrální nervové soustavy. Přírodní spirulina se vyznačuje vysokou vstřebatelností, kolem 85 - 95%.Je složena z kompletnych aminokyselin, proto může blahodárně působit na obnovu nervového systému a ochranu mozkových buněk.


▼ Celý popis ▼
Složky
Složení inulin z kořene čekanky obecné listové (FOS), patentované složení ProRelaxin® z plodů pomeračnovníku čínského /Citrus sinensis), šišek chmelu v prášku (Humulus lupulus), listů máty v prášku (Melissa officinalis), výtažků z květů levandule (Lavandula angustifolia) 5:1 výtažků z květů šafránu (Crocus sativus) 5:1, L-tryptofanu, výtažku z kořene Maca (Lepidium meyenii) 4:1, spiruliny. Složky potahu tablet: organický derivát celulózy (HPMC), guma gellan, měďnaté komplexy chlorofylů a chlorofylin (barvivo). Protispékavá látka: Oxid křemičitý.
Výživové hodnoty Výživové hodnoty na 100 g: Energie: 318kcal/1344kJ Bílkoviny: 28,4 g Sacharidy: 42,5 g Tuky: 0,6 g
Způsob použití
Způsob použití 1-2 kapsle denně Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Výrobek nelze používat jako náhražku pestré stravy. Vyrovnaná strava a zdravý životní styl jsou důležité pro správnou funkci organismu.
Přechovávání
Přechovávání Skladování: Skladujte v pokojové teplotě v místě nedostupném pro malé děti.
Bezpečnostní opatření
Bezpečnostní opatření Alergie na kteroukoli složku výrobku. Nevhodné pro těhotné a kojící ženy.

DuoLife Medical Formula ProRelaxin 60 kapslí

 • Výrobce: DuoLife
 • Kód výrobku: DLMFPREL010100
 • EAN: 5904213000312
 • Bonusové body: 33
 • Dostupnost: Skladem u dodavatele (2-4 dny)
 • 679 Kč

 • Cena bez DPH: 590 Kč
 • Cena v bodech: 679

Tagy: Medical Formula, relaxace, stres, duševní zdraví

Podobné výrobky

DuoLife Medical Formula ProCholterol 60 kapslí

DuoLife Medical Formula ProCholterol 60 kapslí

Jak snížit vysoký cholesterol? Přírodní řešení s DuoLife ProCholterolCholesterol je tuk, který se na..

679 Kč Cena bez DPH: 590 Kč

DuoLife Medical Formula ProDeacid 60 kapslí

DuoLife Medical Formula ProDeacid 60 kapslí

DuoLife MEDICAL FORMULA PRODEACID je doplněk stravy podporující metabolické hospodaření a procesy oč..

679 Kč Cena bez DPH: 590 Kč

DuoLife Medical Formula ProCardiol 60 kapslí

DuoLife Medical Formula ProCardiol 60 kapslí

DuoLife MEDICAL FORMULA PROCARDIOL je doplněk stravy založený na přírodních složkách a chráněné směs..

679 Kč Cena bez DPH: 590 Kč

DuoLife Clinical Formula ProBactilardii 2 x 20 kapslí

DuoLife Clinical Formula ProBactilardii 2 x 20 kapslí

DuoLife Clinical Formula ProBactilardii je vysoce kvalitní přípravek, který obsahuje unikátní probio..

1 430 Kč Cena bez DPH: 1 243 Kč

Věrnostní program DuoLife

Věrnostní program

certifikace duolife


Ocenění a certifikáty

Značka DuoLife byla mnohokrát vyznamenávána.

Seznamte se s cenami a oceněními, která potvrzují nejvyšší kvalitu a účinnost našich výrobků.