• DuoLife Medical Formula ProSugar 60 kapslí

DuoLife MEDICAL FORMULA PROSUGAR je doplněk stravy podporující metabolické hospodaření organismu. Kompozice přírodních složek, včetně chráněné látky ze semen pískavice – řeckého sena, byla uzavřena do inovativních tobolek se zpožděným uvolňováním, které zlepšují vstřebávání aktivních látek.
DuoLife MEDICAL FORMULA PROSUGAR obsahuje rostlinné výtažky podporující metabolismus sacharidů v organismu, přispívající k udržení správné tělesné hmotnosti a správné hladiny glukózy a cholesterolu v krvi a také podporující procesy odstraňování toxinů z těla.

Kdy?

Již dlouhou dobu je pozorován nárůst onemocnění cukrovkou a tato nemoc se stává globální epidemií. V roce 2017 mělo cukrovku 425 mil. lidí na světě; 90 % případů z toho byla cukrovka II. typu. Tento typ cukrovky se týká nejčastěji lidí obézních s malou fyzickou aktivitou, proto je při prevenci důležitá vyvážená strava, zdravý životní styl a pečování o správnou tělesnou hmotnost a vhodné množství pohybu. Při udržení správné hladiny cukru v krvi a správné tělesné hmotnosti můžou pomoci vhodné doplňky založené na složkách podporujících metabolické hospodaření organismu. DuoLife MEDICAL FORMULA PROSUGAR je vhodný jako podpůrný doplněk pro:

 • lidi chtějící si udržet správnou hladinu glukózy v krvi,
 • lidi chtějící si udržet správnou tělesnou hmotnost,
 • lidi s nadváhou a obezitou,
 • lidi s nadměrnou chutí na sladké a chutí mezi jídly,
 • seniory.


Nadměrná konzumace cukru způsobuje zdravotní potíže


Jakým způsobem?

DuoLife MEDICAL FORMULA PROSUGAR® NEW podporuje:

 • metabolické hospodaření, hlavně metabolismus cukrů v organismu a přispívá tak ke snížení chutě na sladké,
 • správnou hladinu glukózy a cholesterolu v krvi,
 • přispívá ke zpomalení trávení složitých cukrů a pomáhá omezovat vstřebávání jednoduchých cukrů,
 • antioxidační mechanismy,
 • detoxikační procesy organismu,
 • procesy hojení ran,
 • pomáhá předcházet potížím souvisejícím s vysokou hladinou glukózy v krvi, jako jsou poruchy krevního oběhu v chodidlech a poruchy zraku,
 • funkce jater, sleziny a ledvin,
 • funkce fyziologické střevní mikroflóry.

DuoLife Medical Formula ProSugar® - Doplněk stravy ProSugar® je nedocenitelný zdroj přírodních vitaminů, prvků a makro - i mikročástic podporujících správnou funkci lidského těla. Vysoký obsah biologicky aktivních složek usnadňuje metabolismus cukrů. ProSugar® pomáhá udržet cholesterol ve správném množství a snižuje chuť na sladkosti.

Vyšší kvalita produktů!

 • Tobolky HPMC pro vegany a vegetariány
 • Tobolky jsou zelené díky 100 % chlorofylinu
 • Vícejazyčné etikety (12 jazyků)
 • Tobolky se zpožděným uvolňováním klinicky testované
 • o 56 % vyšší koncentrace aktivních látek v organismu
 • Nejvyšší biologická dostupnost (vstřebatelnost) aktivních látek zvýšená o 32 %
 • Obaly bez BPA
 • Dodatečný obsah prebiotika inulinu

Doplněk stravy ProSugar® je nedocenitelný zdroj přírodních vitaminů, prvků a makro - i mikročástic podporujících správnou funkci lidského těla. Vysoký obsah biologicky aktivních složek usnadňuje metabolismus cukrů. ProSugar® pomáhá udržet cholesterol ve správném množství a snižuje chuť na sladkosti.

Výtažek z kořene čekanky
obecné napomáhá při poruchách funkce ledvin. Je složen mj. z inulinu, podporuje regulaci množství cukru i cholesterolu v krvi. Působí jako podpora činnosti jater a žlučníku. Díky bohatství vitaminu a minerálních prvků je neobyčejně hodnotnou složkou výživy.

Výtažek z morušovníku bílého může blahodárně ovlivnit rovnováhu metabolismu uhlovodanů v lidském těle. Extrakt z listů morušovníku bílého omezuje díky obsahu látek ovlivňujících činnost enzymů účastnících se trávení uhlovodanů jejich vstřebávání po jídle.

Skořicová kůra vykazuje vlastnosti, které napomáhají správné funkci zažívacího traktu. Skořice pomáhá rovněž udržet správnou hladinu cholesterolu, lipidů a glukózy v krvi. Výtažek ze skořice pomáhá zachovat dobrou náladu a životní sílu. Skořice taktéž snižuje chuť na sladkosti a očišťuje organismus z toxinů.

Výtažek z fazolových lusků podporuje činnost močové soustavy a trávení. Má nízký glykemický index, což pomáhá při kontrole hladiny cukru v krvi a regulaci poruch metabolismu. ProSugar® (vyhrazená formule získaná ze semen pískavice řecké seno (Trigonella foenum- graecum)) – extrakt z pískavice dodává této formule bohatství galactomannane a pozitivně ovlivňuje fungování organismu a regulaci metabolismu cukrů. Obsahuje rovněž fytosteroly, cholin a flavonoidy, jakož i vitamin C a B1, provitamin A, železo a vápník.

Jestřabina pomáhá v látkové přeměně a podporuje regulaci hladiny cukru v organismu. Obsahuje soli chrómu, které podporují činnost inzulínu. Je rovněž zdrojem guanidinu, který pomáhá zachovat optimální hladinu cukru a snižuje agregaci krevních destiček krve.

Maquiberry je známé pro svoje antioxidační účinky. Obsahuje fytosteroly, tedy přírodní rostlinné látky. Napomáhá ke snížení hladiny „špatného“ cholesterolu. Bioaktivní látky maquiberry podporuje spalování kalorií a zabraňuje nekontrolovanému náporu hladu. Vzhledem k vysokému množství vitaminů a prvků dovybavuje organismus všemi nezbytnými složkam.

Chia (šalvěj hispánská) – Chia semínka jsou nazývána „superpotraviny“. Jsou bohatá na vlákninu, která pomáhá normalizovat odolnost na inzulín a zároveň optimalizují obsah tuku a cholesterolu v krvi. Semínka jsou taky bohatá na bílkoviny a tuky omega 3, která napomáhají metabolismu tuků, podporují regulaci hladiny cholesterolu. Chrání organismus před nápory množství cukru v krvi.

Složky
Složení Složení: chráněné složení ProSugar® ze semen pískavice řecké seno (Trigonella foenum-graecum), extrakt z kořene čekanky (Cichorium intybus) 5:1, extrakt z listů morušovníku bílého (Morus alba) 5:1, skořicová kůra v prášku (Cinnamomum zeylanicum-verum), extrakt ze semen fazolí (Phaseolus vulgaris) 5:1, inulin z kořene čekanky obecné (FOS), extrakt z jestřabiny lékařské (Galega officinalis) 5:1, výtažek z plodů maqui (Aristotelia chilensis) 5:1. Složení potahu: organický derivát celulózy (HPMC), guma gellan, měďnaté komplexy chlorofylů a chlorofylinů (barvivo). Činidlo proti spékání: oxid křemičitý
Výživové hodnoty Výživové hodnoty na 100 g: Energie: 261kcal/1094kJ Bílkoviny: 23,9 g Sacharidy: 40,9 g Tuky: 0,28 g
Způsob použití
Způsob použití Způsob užívání: 1-2 kapsle denně. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Výrobek nenahrazuje pestrou stravu. Vyvážená strava a zdravý životní styl jsou důležité pro správné fungování organismu.
Přechovávání
Přechovávání Uchovávání: Uchovávejte při pokojové teplotě a mimo dosah malých dětí.
Bezpečnostní opatření
Bezpečnostní opatření Bezpečnostní opatřenív případě přecitlivělosti na kteroukoliv složku výrobku. Nepoužívejte v těhotenství a při kojení.

DuoLife Medical Formula ProSugar 60 kapslí

 • Výrobce: DuoLife
 • Kód výrobku: DLMFPSUG010100
 • EAN: 5904213000367
 • Bonusové body: 33
 • Dostupnost: Skladem
 • 665 Kč

 • Cena bez DPH: 578 Kč
 • Cena v bodech: 665

Podobné výrobky

DuoLife Medical Formula ProRelaxin 60 kapslí

DuoLife Medical Formula ProRelaxin 60 kapslí

Doba spotřeby: 31.08.2023DuoLife MEDICAL FORMULA PRORELAXIN je doplněk stravy podporující zklidnění,..

656 Kč 679 Kč Cena bez DPH: 570 Kč

DuoLife SunVital Natural Kids Formula 150 ml

DuoLife SunVital Natural Kids Formula 150 ml

DuoLife SunVital Natural KIDS Formula uvádí na trh řadu produktů DuoLife Kids Formula pro děti. Siru..

549 Kč Cena bez DPH: 477 Kč

DuoLife Medical Formula ProSelect 60 kapslí

DuoLife Medical Formula ProSelect 60 kapslí

DuoLife MEDICAL FORMULA PROSELECT je doplněk stravy, jehož základ tvoří přírodní složky a chráněná s..

665 Kč Cena bez DPH: 578 Kč

DuoLife ProImmuno 60 kapslí

DuoLife ProImmuno 60 kapslí

DuoLife MEDICAL FORMULA PROIMMUNO je doplněk stravy založený na složkách přírodního původu, včetně d..

756 Kč Cena bez DPH: 657 Kč

Tagy: Regenerace

certifikace duolife


Ocenění a certifikáty

Značka DuoLife byla mnohokrát vyznamenávána.

Seznamte se s cenami a oceněními, která potvrzují nejvyšší kvalitu a účinnost našich výrobků.