• DuoLife Medical Formula ProDeacid 60 kapslí

DuoLife MEDICAL FORMULA PRODEACID je doplněk stravy podporující metabolické hospodaření a procesy očišťování organismu. Kompozice přírodních složek včetně chráněné směsi antioxidantů získaných z ovocných a zeleninových výtažků byla uzavřena do inovativních tobolek se zpožděným uvolňováním, které zlepšují vstřebávání aktivních látek.

DuoLife MEDICAL FORMULA PRODEACID obsahuje rostlinné výtažky podporující kyselo-zásaditou rovnováhu tělních tekutin, metabolické hospodářství organismu a funkce trávicího ústrojí. Látky s antioxidačními vlastnostmi umožňují optimálně podporovat funkce srdce a cév a také pomáhají regulovat hladinu glukózy a cholesterolu v krvi. Rostlinné výtažky, které jsou cenným zdrojem vlákniny, poskytují podporu fungování střev a jater a podporují funkce střevní mikroflóry, které přispívají k udržení optimální hmotnosti, regulují procesy očišťování a odstraňování těžkých kovů z organismu.

Kdy?

DuoLife MEDICAL FORMULA PRODEACID je vhodný jako podpůrný doplněk pro:

 • lidi chtějící si udržet organismus v dobrém stavu, včetně kyselo-zásadité rovnováhy tělních tekutin,
 • lidi chtějící si udržet optimální látkovou přeměnu a štíhlou postavu,
 • lidi chtějící podpořit procesy očišťování organismu od toxinů a těžkých kovů,
 • lidi s trávicími potížemi,
 • lidi s nadváhou a obezitou.

zdravé trávení bez zakyseleného organismu


Jakým způsobem?

DuoLife MEDICAL FORMULA PRODEACID podporuje:

 • udržení kyselo-zásadité rovnováhy tělních tekutin,
 • látkovou přeměnu,
 • funkce trávicího ústrojí, hlavně fungování jater,
 • procesy očišťování organismu,
 • odstraňování těžkých kovů z organismu,
 • udržení optimálního osmotického tlaku tělních tekutin,
 • homeostázu nitrobuněčného prostředí,
 • správnou hladinu cholesterolu a glukózy v krvi,
 • fungování srdce a cév,
 • antioxidační mechanismy,
 • funkce imunitního systému,
 • funkce fyziologické střevní mikroflóry.

DuoLife Medical Formula ProDeacid - Doplněk stravy ProDeacid® bohatý zdroj vitaminů, mikro- a makročástic, jakož i prvků nezbytných pro správnou funkci organismu. Usnadňuje očišťování organismu, napomáhá k jeho regeneraci a chrání jej před patologickými změnami, které jsou výsledkem příliš vysoké koncentrace toxin v našem těle. Podporou regulace pH umožňuje zachovat optimální kondici organismu.

Vyšší kvalita produktů!

Tobolky HPMC pro vegany a vegetariány

Tobolky jsou zelené díky 100 % chlorofylinu

Vícejazyčné etikety (12 jazyků)

Tobolky se zpožděným uvolňováním klinicky testované

o 56 % vyšší koncentrace aktivních látek v organismu

Nejvyšší biologická dostupnost (vstřebatelnost) aktivních látek zvýšená o 32 %

Obaly bez BPA

Dodatečný obsah prebiotika inulinu

Doplněk stravy ProDeacid bohatý zdroj vitaminů, mikro- a makročástic, jakož i prvků nezbytných pro správnou funkci organismu. Usnadňuje očišťování organismu, napomáhá k jeho regeneraci a chrání jej před patologickými změnami, které jsou výsledkem příliš vysoké koncentrace toxin v našem těle. Podporou regulace pH umožňuje zachovat optimální kondici organismu.

#EcoDuo

Zakoupením přípravku DuoLife Medical Formula ProDeacid® pomáháte realizovat strategii #EcoDuo. Tento doplněk stravy již není balený do krabičky, což pomáhá snižovat spotřebu papíru, a má místo toho pouze individuální vnitřní obal. Toto balení umožňuje zachovat nejvyšší kvalitu výrobku a zaručuje naprostou bezpečnost.

Vynechání krabiček je součástí strategie #EcoDuo. V rámci ní uskutečňujeme další ekologické projekty, díky nimž stále více pečujeme o životní prostředí.


Výtažek z červené řepy má silné alkalizující vlastnosti, proto se doporučuje všem, kteří se snaží snížit kyselost organismu. Vyznačuje se bohatstvím lehce vstřebatelných vitaminů a minerálů, které pomáhají obnovit rovnováhu kyselin a zásad a podporují odstranění toxin a těžkých kovů z organismu.

Výtažek z baklažánu účinně pomáhá očišťovat organismus s toxinu, který v něm zůstává, a podporuje obnovovat příslušnou úroveň pH. Baklažán je dobrým zdrojem vlákniny, draslíku, vápníku a hořčíku. Navíc podporuje trávení. Výtažek z baklažánu přirozeně podporuje látkovou přeměnu, předchází onemocněním oběhového systému a kladně ovlivňuje regulaci úrovně cholesterolu.

Výtažek z plodů mangaje bohatým zdrojem vitaminu C a vitaminů ze skupiny B, které podporují nervový a imunitní systém. Enzymy, které jsou v mangu přítomny, zlepšují proces trávení bílkovin. Tyto plody jsou bohaté na mangiferin - biologicky aktivní látku, která úspěšně ovlivňuje složení bakteriální flóry trávicího ústrojí.

Výtažek z plodů kiwi obsahuje velké množství vitaminu C a E, vitamin ze skupiny B a draslíku, zinku, fosforu a hořčíku. Srdeční glykosidy obsažené v kiwi podporují činnost srdce a optimalizují krevní oběh. Tento extrakt radikálů a podporuje regeneraci poškozených buněk. Pektin, který je obsažen v krvi, blahodárně působí na složeníradikálů a podporuje regeneraci poškozených buněk. Pektin, který je obsažen v krvi, blahodárně působí na složení chrání před působením volných radikálů a podporuje regeneraci poškozených buněk. Pektin, který je obsažen v krvi, blahodárně působí na složení bakteriální flóry trávicího ústrojí a očišťuje organismus z toxin.

ProDeacid® (vyhrazená formule antioxidantů získaných směsi suchého extraktu ovoce a zeleniny v proměnlivých proporcích) napomáhá účinně očišťovat organismus z toxin, které tam zůstává, a těžkých kovů. Podporuje regulaci pH našeho organismu.

Výtažek z grapefruitu je bohatým zdrojem vitaminu C a β-karotenu, díky čemu podporuje odolnost organismu. Má pozitivní vliv na činnost srdce, podporuje regulaci cholesterolu a tlaku. Grapefruity tvoří důležitou složku stravy pro ty, kdo chtějí zhubnout. Je potvrzeno, že extrakt z pecek grapefruitu příznivě ovlivňuje složení bakteriální flóry zažívacího ústrojí a podporuje očišťování organismu.

Výtažek z vinných hroznů obsahuje mnoho vitaminů, m.j. B, C, D, E a PP a mikročástic: bóru, vápníku, železa, hořčíku, draslíku a mědi, díky čemu pomáhá při okysličování a detoxikaci organismu, podporuje přitom jeho odolnost. Vinné hrozny díky svému vysokému obsahu polyfenolů účinně napomáhají k očišťování organismu.

Výtažek z prosa je zdrojem mnoha vitaminů a složek a minerálních složek.Podporuje činnost nervového, hormonálního a oběhového systému. Je obrovským zdrojem vitamin skupiny B, C, D, E, A a K. Obsahuje navíc velké množství hořčíku, vápníku, fosforu, železa, zinku, jódu, draslíku, mědi, lithia, selenu a manganu, jakož i beta-karotenu, tukových kyselin Omega 6 a vlákniny. 


▼ Celý popis ▼
Složky
Složení výtažek z červené řepy (Beta vulgaris) 5:1, výtažek z lilku (Solanum melongena) 5:1, inulin z kořene čekanky obecné (Cichorium intybus), výtažek z plodů manga (Mangifera indica) 5:1, výtažek z plodů kiwi (Actinidia chinensis Planch) 5:1, přípravek ProDeacid® s chráněným složením obsahující antioxidanty ze směsi suchých ovocných a zeleninových výtažků s variabilním poměrem [z plodů ananasu chocholatého (Ananas comosus), z plodů třešně obecné (Prunus avium), z hroznových semínek a slupek (Vitis vinifera), z listů čínského čaje (Camellia sinensis)*, z brokolice (Brassica oleracea var italica)], výtažek z grapefruitu (Citrus paradisi) 5:1, výtažek z hroznů (Vitis vinifera) 5:1, výtažek z prosa (Panicum miliaceum) 5:1, protispékavá látka – oxid křemičitý (z rýže). Složení obalu kapsle: hydroxymethylpropylcelulóza (HPMC), želírující látka – guma gellan, barvivo – měďnaté komplexy chlorofylů a chlorofylinů.
Výživové hodnoty Energie: 349 kcal/ 1480,9 kJ Tuky: < 0,1 g z toho: nasycené mastné kyseliny: < 0,1 g Sacharidy: 65 g z toho: cukry: 8,2 g Vláknina: 4,4 g Bílkoviny: 20 g Sůl: 0,8 g
Způsob použití
Způsob použití 1-2 kapsle denně. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Výrobek nenahrazuje pestrou stravu. Vyvážená strava a zdravý životní styl jsou důležité pro správné fungování organismu.
Přechovávání
Přechovávání Skladujte při pokojové teplotě a mimo dosah malých dětí.
Bezpečnostní opatření
Bezpečnostní opatření Přecitlivělost na kteroukoli složku výrobku. Produkt neužívejte, pokud tentýž den konzumujete jiné produkty, které obsahují zelený čaj. Neužívejte v denním množství 800 mg 3-galusanu (-) epigalokatechinu nebo větším. Výrobek by neměly konzumovat těhotné nebo kojící ženy a děti mladší 18 let. Výrobek byste neměli konzumovat nalačno. Máte-li chronické onemocnění nebo užíváte-li léky, poraďte se před užitím přípravku se svým lékařem.

DuoLife Medical Formula ProDeacid 60 kapslí

 • Výrobce: DuoLife
 • Kód výrobku: DLMFPDEA010200
 • EAN: 5904213000350
 • Bonusové body: 33
 • Dostupnost: Skladem
 • 648 Kč

 • Cena bez DPH: 578 Kč
 • Cena v bodech: 679

Tagy: Medical Formula, žaludek, trávení, kyselost

Podobné výrobky

DuoLife Medical Formula ProSlimer 60 kapslí

DuoLife Medical Formula ProSlimer 60 kapslí

Datum minimální trvanlivosti: 1.7.2024DuoLife MEDICAL FORMULA PROSLIMER jsou rostlinné výtažky podpo..

652 Kč 661 Kč Cena bez DPH: 582 Kč

DuoLife Medical Formula ProSugar 60 kapslí

DuoLife Medical Formula ProSugar 60 kapslí

Datum minimální trvanlivosti: 30.6.2024DuoLife MEDICAL FORMULA PROSUGAR je doplněk stravy podporujíc..

633 Kč 648 Kč Cena bez DPH: 565 Kč

DuoLife Medical Formula ProSelect 60 kapslí

DuoLife Medical Formula ProSelect 60 kapslí

DuoLife MEDICAL FORMULA PROSELECT je doplněk stravy, jehož základ tvoří přírodní složky a chráněná s..

648 Kč Cena bez DPH: 578 Kč

Duolife BorelissPro 60 kapslí

Duolife BorelissPro 60 kapslí

DuoLife MEDICAL FORMULA BORELISSPRO obsahuje složky se širokým spektrem účinků, které podporují neje..

661 Kč Cena bez DPH: 590 Kč

Věrnostní program DuoLife

Věrnostní program

certifikace duolife


Ocenění a certifikáty

Značka DuoLife byla mnohokrát vyznamenávána.

Seznamte se s cenami a oceněními, která potvrzují nejvyšší kvalitu a účinnost našich výrobků.