• DuoLife Medical Formula ProDeacid 60 kapslí

DuoLife MEDICAL FORMULA PRODEACID je doplněk stravy podporující metabolické hospodaření a procesy očišťování organismu. Kompozice přírodních složek včetně chráněné směsi antioxidantů získaných z ovocných a zeleninových výtažků byla uzavřena do inovativních tobolek se zpožděným uvolňováním, které zlepšují vstřebávání aktivních látek.

DuoLife MEDICAL FORMULA PRODEACID obsahuje rostlinné výtažky podporující kyselo-zásaditou rovnováhu tělních tekutin, metabolické hospodářství organismu a funkce trávicího ústrojí. Látky s antioxidačními vlastnostmi umožňují optimálně podporovat funkce srdce a cév a také pomáhají regulovat hladinu glukózy a cholesterolu v krvi. Rostlinné výtažky, které jsou cenným zdrojem vlákniny, poskytují podporu fungování střev a jater a podporují funkce střevní mikroflóry, které přispívají k udržení optimální hmotnosti, regulují procesy očišťování a odstraňování těžkých kovů z organismu.

Kdy?

DuoLife MEDICAL FORMULA PRODEACID je vhodný jako podpůrný doplněk pro:

 • lidi chtějící si udržet organismus v dobrém stavu, včetně kyselo-zásadité rovnováhy tělních tekutin,
 • lidi chtějící si udržet optimální látkovou přeměnu a štíhlou postavu,
 • lidi chtějící podpořit procesy očišťování organismu od toxinů a těžkých kovů,
 • lidi s trávicími potížemi,
 • lidi s nadváhou a obezitou.

zdravé trávení bez zakyseleného organismu


Jakým způsobem?

DuoLife MEDICAL FORMULA PRODEACID podporuje:

 • udržení kyselo-zásadité rovnováhy tělních tekutin,
 • látkovou přeměnu,
 • funkce trávicího ústrojí, hlavně fungování jater,
 • procesy očišťování organismu,
 • odstraňování těžkých kovů z organismu,
 • udržení optimálního osmotického tlaku tělních tekutin,
 • homeostázu nitrobuněčného prostředí,
 • správnou hladinu cholesterolu a glukózy v krvi,
 • fungování srdce a cév,
 • antioxidační mechanismy,
 • funkce imunitního systému,
 • funkce fyziologické střevní mikroflóry.

DuoLife Medical Formula ProDeacid - Doplněk stravy ProDeacid® bohatý zdroj vitaminů, mikro- a makročástic, jakož i prvků nezbytných pro správnou funkci organismu. Usnadňuje očišťování organismu, napomáhá k jeho regeneraci a chrání jej před patologickými změnami, které jsou výsledkem příliš vysoké koncentrace toxin v našem těle. Podporou regulace pH umožňuje zachovat optimální kondici organismu.

Vyšší kvalita produktů!

Tobolky HPMC pro vegany a vegetariány

Tobolky jsou zelené díky 100 % chlorofylinu

Vícejazyčné etikety (12 jazyků)

Tobolky se zpožděným uvolňováním klinicky testované

o 56 % vyšší koncentrace aktivních látek v organismu

Nejvyšší biologická dostupnost (vstřebatelnost) aktivních látek zvýšená o 32 %

Obaly bez BPA

Dodatečný obsah prebiotika inulinu

Doplněk stravy ProDeacid bohatý zdroj vitaminů, mikro- a makročástic, jakož i prvků nezbytných pro správnou funkci organismu. Usnadňuje očišťování organismu, napomáhá k jeho regeneraci a chrání jej před patologickými změnami, které jsou výsledkem příliš vysoké koncentrace toxin v našem těle. Podporou regulace pH umožňuje zachovat optimální kondici organismu.

#EcoDuo

Zakoupením přípravku DuoLife Medical Formula ProDeacid® pomáháte realizovat strategii #EcoDuo. Tento doplněk stravy již není balený do krabičky, což pomáhá snižovat spotřebu papíru, a má místo toho pouze individuální vnitřní obal. Toto balení umožňuje zachovat nejvyšší kvalitu výrobku a zaručuje naprostou bezpečnost.

Vynechání krabiček je součástí strategie #EcoDuo. V rámci ní uskutečňujeme další ekologické projekty, díky nimž stále více pečujeme o životní prostředí.


Výtažek z červené řepy má silné alkalizující vlastnosti, proto se doporučuje všem, kteří se snaží snížit kyselost organismu. Vyznačuje se bohatstvím lehce vstřebatelných vitaminů a minerálů, které pomáhají obnovit rovnováhu kyselin a zásad a podporují odstranění toxin a těžkých kovů z organismu.

Výtažek z baklažánu účinně pomáhá očišťovat organismus s toxinu, který v něm zůstává, a podporuje obnovovat příslušnou úroveň pH. Baklažán je dobrým zdrojem vlákniny, draslíku, vápníku a hořčíku. Navíc podporuje trávení. Výtažek z baklažánu přirozeně podporuje látkovou přeměnu, předchází onemocněním oběhového systému a kladně ovlivňuje regulaci úrovně cholesterolu.

Výtažek z plodů mangaje bohatým zdrojem vitaminu C a vitaminů ze skupiny B, které podporují nervový a imunitní systém. Enzymy, které jsou v mangu přítomny, zlepšují proces trávení bílkovin. Tyto plody jsou bohaté na mangiferin - biologicky aktivní látku, která úspěšně ovlivňuje složení bakteriální flóry trávicího ústrojí.

Výtažek z plodů kiwi obsahuje velké množství vitaminu C a E, vitamin ze skupiny B a draslíku, zinku, fosforu a hořčíku. Srdeční glykosidy obsažené v kiwi podporují činnost srdce a optimalizují krevní oběh. Tento extrakt radikálů a podporuje regeneraci poškozených buněk. Pektin, který je obsažen v krvi, blahodárně působí na složeníradikálů a podporuje regeneraci poškozených buněk. Pektin, který je obsažen v krvi, blahodárně působí na složení chrání před působením volných radikálů a podporuje regeneraci poškozených buněk. Pektin, který je obsažen v krvi, blahodárně působí na složení bakteriální flóry trávicího ústrojí a očišťuje organismus z toxin.

ProDeacid® (vyhrazená formule antioxidantů získaných směsi suchého extraktu ovoce a zeleniny v proměnlivých proporcích) napomáhá účinně očišťovat organismus z toxin, které tam zůstává, a těžkých kovů. Podporuje regulaci pH našeho organismu.

Výtažek z grapefruitu je bohatým zdrojem vitaminu C a β-karotenu, díky čemu podporuje odolnost organismu. Má pozitivní vliv na činnost srdce, podporuje regulaci cholesterolu a tlaku. Grapefruity tvoří důležitou složku stravy pro ty, kdo chtějí zhubnout. Je potvrzeno, že extrakt z pecek grapefruitu příznivě ovlivňuje složení bakteriální flóry zažívacího ústrojí a podporuje očišťování organismu.

Výtažek z vinných hroznů obsahuje mnoho vitaminů, m.j. B, C, D, E a PP a mikročástic: bóru, vápníku, železa, hořčíku, draslíku a mědi, díky čemu pomáhá při okysličování a detoxikaci organismu, podporuje přitom jeho odolnost. Vinné hrozny díky svému vysokému obsahu polyfenolů účinně napomáhají k očišťování organismu.

Výtažek z prosa je zdrojem mnoha vitaminů a složek a minerálních složek.Podporuje činnost nervového, hormonálního a oběhového systému. Je obrovským zdrojem vitamin skupiny B, C, D, E, A a K. Obsahuje navíc velké množství hořčíku, vápníku, fosforu, železa, zinku, jódu, draslíku, mědi, lithia, selenu a manganu, jakož i beta-karotenu, tukových kyselin Omega 6 a vlákniny. 

Složky
Složení Složení: extrakt z červené řepy (Beta vulgaris) 5:1, extrakt z lilku (Solanum melongena) 5:1, inulin z kořene čekanky obecné (FOS), extrakt z plodů manga (Mangifera indica) 5:1, extrakt z kiwi (Actinidia chinensis Planch) 5:1, vyhrazené složení ProDeacid® obsahující antioxidanty ze směsi suchých extraktů z ovoce a zeleniny v různých poměrech (z ovoce ananasu (Ananas comosus), třešní (Prunus avium), hroznových jadérek a slupek (Vitis vinifera), listů čínského čaje (Camellia sinensis), brokolice (Brassica oleracea var italica)), extrakt z grapefruitu (Citrus paradisi) 5:1, hroznový extrakt (Vitis vinifera) 5:1, extrakt ze zrn prosa (Panicum miliaceum) 5:1. Složení potahu: organický derivát celulózy (HPMC), guma gellan, měďnaté komplexy chlorofylů a chlorofylinů (barvivo). Činidlo proti spékání: oxid křemičitý
Výživové hodnoty Výživové hodnoty na 100 g: Energie: 343kcal/ 1435kJ Bílkoviny: 20 g Sacharidy: 65 g Tuky: <0,1 g
Způsob použití
Způsob použití Způsob užívání: 1-2 kapsle denně. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Výrobek nenahrazuje pestrou stravu. Vyvážená strava a zdravý životní styl jsou důležité pro správné fungování organismu.
Přechovávání
Přechovávání Uchovávání: Uchovávejte při pokojové teplotě a mimo dosah malých dětí.
Bezpečnostní opatření
Bezpečnostní opatření Bezpečnostní opatření: nepoužívejte v případě přecitlivělosti na kteroukoliv složku výrobku. Nepoužívejte v těhotenství a při kojení.

DuoLife Medical Formula ProDeacid 60 kapslí

 • Výrobce: DuoLife
 • Kód výrobku: DLMFPDEA010100
 • Dostupnost: Skladem
 • 695 Kč
 • 679 Kč

 • Cena bez DPH: 590 Kč

Podobné výrobky

DuoLife Den a Noc Komplexní vitamíny a minerály 2 x 750 ml

DuoLife Den a Noc Komplexní vitamíny a minerály 2 x 750 ml

DuoLife DEN a NOC - dva jedinečné doplňky stravy pro každodenní kondici těla i mysli. Ráno si dopřej..

2 299 Kč 2 340 Kč Cena bez DPH: 1 999 Kč

DuoLife Clinical Formula ProBactilardii 2 x 20 kapslí

DuoLife Clinical Formula ProBactilardii 2 x 20 kapslí

DuoLife Clinical Formula ProBactilardii je vysoce kvalitní přípravek, který obsahuje unikátní probio..

1 459 Kč 1 490 Kč Cena bez DPH: 1 269 Kč

DuoLife Fiber Powder Prebiotika 20 x 10 g

DuoLife Fiber Powder Prebiotika 20 x 10 g

DuoLife Fiber Powder Prebiotika je přírodní přípravek, který obsahuje prebiotickou vlákninu ve formě..

929 Kč 950 Kč Cena bez DPH: 808 Kč

DuoLife Medical Formula ProCardiol 60 kapslí

DuoLife Medical Formula ProCardiol 60 kapslí

DuoLife MEDICAL FORMULA PROCARDIOL je doplněk stravy založený na přírodních složkách a chráněné směs..

679 Kč 695 Kč Cena bez DPH: 590 Kč

Tagy: Regenerace

Ocenění a certifikáty

Značka DuoLife byla mnohokrát vyznamenávána.

Seznamte se s cenami a oceněními, která potvrzují nejvyšší kvalitu a účinnost našich výrobků.