• DuoLife Medical Formula ProSlimer 60 kapslí

DuoLife MEDICAL FORMULA PROSLIMER jsou rostlinné výtažky podporující udržení tělesné hmotnosti, metabolické a antioxidační procesy. je bohatá na antioxidační polyfenoly podporující udržení správné hladiny glukózy a cholesterolu v krvi, které podporují lipidové a sacharidové hospodářství organismu. Je to také cenná vláknina podporující činnost střevní mikroflóry a správnou peristaltiku střev, kofein a organické kyseliny přispívající k redukci tukové tkáně.

Kdy?

Nadváha a obezita v současnosti představují celosvětový zdravotní problém1. Nadměrné množství tukové tkáně v organismu je nejenom záležitost estetické nebo psychologické povahy, ale také hrozba pro zdraví a dobrý stav organismu; obezita totiž souvisí se zvýšeným rizikem mnoha chronických onemocnění, jako je ateroskleróza, vysoký tlak a cukrovka1. Správná tělesná hmotnost je výslednicí mnoha metabolických procesů v organismu a je závislá na tom, jak organismus hospodaří se sacharidy, lipidy a vodou, hlavně je ale závislá na správné a vyvážené stravě. Vhodnou podporou pro dietetická doporučení pro lidi s nadváhou mohou být vhodné doplňky, které podpoří redukci tukové tkáně a omezování hladiny cukru a cholesterolu v krvi. Podobné doplňky mohou poskytnout podporu lidem chtějícím si udržet mladistvý vzhled pokožky a ty, kdo bojují s celulitidou.

Jakým způsobem?

Doplněk stravy DuoLife MEDICAL FORMULA PROSLIMER dodává organismu cenné antioxidanty obsažené v rostlinných výtažcích, čímž pomáhá udržovat správnou hladinu glukózy a cholesterolu v krvi. Kromě toho pomáhají přírodní aktivní látky obsažené v přípravku, jako je kyselina hydroxycitronová, kyselina chlorogenová, vláknina (včetně inulinu), kofein a triterpen, na principu synergie podporovat organismus v boji proti nadváze a celulitidě.

DuoLife ProSlimer bojuje s nadváhou

DuoLife MEDICAL FORMULA PROSLIMER podporuje:

 • hospodaření organismu lipidy a sacharidy,
 • hubnutí díky snížení chuti na sladké,
 • redukci hmotnosti, tukové tkáně a celulitidy,
 • hospodaření organismu vodou,
 • metabolické procesy,
 • regulaci hladiny „hormonu hladu“ – ghrelinu,
 • postupné omezování množství přijímaných kalorií,
 • antioxidační procesy,
 • procesy očišťování organismu,
 • činnost trávicího ústrojí, funkce střevní mikroflóry,
 • funkce cév,
 • stav pokožky díky zabránění tomu, aby ztratila svou pružnost po poklesu hmotnosti,
 • optimální výkon organismu při cvičení.

DuoLife Medical Formula ProSlimer®Doplněk stravy ProSlimer®, díky své inovační formuli a bohatým složkám podporuje boj s nadváhou. Podporuje metabolické procesy, napomáhá ke snížení tukové tkáně a regulaci vodního hospodářství v organismu.


Vyšší kvalita produktů!

 • Tobolky HPMC pro vegany a vegetariány
 • Tobolky jsou zelené díky 100 % chlorofylinu
 • Vícejazyčné etikety (12 jazyků)
 • Tobolky se zpožděným uvolňováním klinicky testované
 • o 56 % vyšší koncentrace aktivních látek v organismu
 • Nejvyšší biologická dostupnost (vstřebatelnost) aktivních látek zvýšená o 32 %
 • Obaly bez BPA
 • Dodatečný obsah prebiotika inulinu


Doplněk stravy ProSlimer®, díky své inovační formuli a bohatým složkám podporuje boj s nadváhou. Podporuje metabolické procesy, napomáhá ke snížení tukové tkáně a regulaci vodního hospodářství v organismu. Navíc se přičiňuje k udržení příslušné úrovně cholesterolu a pomáhá zlepšovat trávicí proces.

ProSlimer® pomáhá snížit tělesnou hmotnost a pak ji udržovat na správné úrovni, zároveň dodává organismu potřebné vitaminy a minerály nutné pro jeho správnou funkci.

Výtažek z garcinie kambodžské – v něm obsažená kyselina hydroxycitronová příznivě ovlivňuje proces lipogeneze tak, že játra jsou schopna nastřádat více energie, což sníží chuť k jídlu, které je sytější.

Výtažek z plodů acai – plody díky vysokému obsahu vlákniny napomáhají látkové přeměně a podporují proces trávení, optimalizují hladinu cholesterolu. Dávají pocit nasycení, pomáhají kontrolovat a postupně omezovat množství přijatých kalorií. Bohatství vitaminů obsažených v plodech acai chrání organismus před prázdnotou během procesu hubnutí a snižuje chuť na sladkosti.

Výtažek z plodů goji pomáhá udržovat správnou úroveň cukru v krvi a podporuje látkovou přeměnu. Je bohatý na vlákninu, která odpovídajícím způsobem podporuje trávicí ústrojí a zlepšuje jeho funkci. Obsahuje β-sitosterol, což předchází absorpci cholesterolu a nenasycených mastných kyselin – m.in. napomáhá při hubnutí – kyselina linolová a kyselina Omega.

Výtažek z mladého ječmene obsahuje živé trávicí enzymy, které podporují práci trávicího ústrojí, látkovou přeměnu a očišťují organismus z toxin.

Výtažek ze zelené kávy pomáhá dosáhnout správnou tělesnou hmotnost a podporuje ledviny při vylučování vody. Tento extrakt pomáhá v hubnutí a udržení tělesné hmotnosti. Pomáhá snížit chuť k jídlu. Zelená káva podporuje udržet správnou úroveň glukózy v krvi.

Kyselina chlorogenová – organická chemická látka ze skupiny polyfenolů, zpomaluje vylučování glukózy do krevního oběhu. Podporuje udržení správné tělesné hmotnosti a správného metabolismu lipidů. Přispívá k udržení optimální koncentrace glukozy v krvi a správného průběhu metabolismu makrosložek.

BioSlimer® (vyhrazená formule získaná z citrusových plodů a guarany (Paullinia cupana) doplňuje stravu přírodními látkami přispívajícími k udržení správné tělesné hmotnosti. Doporučuje se těm, kteří bojují s nadváhou, obezitou a celulitidou a je vhodný pro doplňování nezbytných vitaminů a minerálů do těla.

Výtažek z pupečníku asijského podporuje snížení tělesné hmotnosti a přispívá ke správné úrovni cholesterolu v krvi. Podporuje procesy metabolismu a pomáhá snižovat pocit únavy a vyčerpání.

Složky
Složení Složení: výtažek z plodů Garcinia cambogia 5:1, výtažek z plodů acai (Euterpe oleracea) 5:1, výtažek z plodů goji (Lycium barbarum) 5:1, výtažek z trávy mladého ječmene (Hordeum vulgare) 4:1, výtažek ze zelené kávy standardizovaný pro obsah 50% kyseliny chlorogenové (včetně 2,87% kofeinu), patentovaný vzorec BioSlimer® získaná od citrusových plodů a guarany (Paullinia cupana), bylinný výtažek z pupečníku asijského (Centella asiatica) 10:1, inulin z kořene čekanky obecné (FOS). Složky potahu tablet: organický derivát celulózy (HPMC), guma gellan, měďnaté komplexy chlorofylů a chlorofylin (barvivo). Protispékavá látka: oxid křemičitý.
Výživové hodnoty Výživové hodnoty na 100 g: Energie: 342kcal/1448kJ Bílkoviny: 19,2 g Sacharidy: 59,1 g Tuky: 0,9 g
Způsob použití
Způsob použití Dávkování: 1-2 kapsle denně. Nepřekračujte maximální denní dávku. Přípravek nelze používat jako náhradu (náhradu) vyvážené stravy. Vyvážená strava a zdravý životní styl jsou důležitými faktory pro správné fungování organismu.
Přechovávání
Přechovávání Skladování: Skladujte v pokojové teplotě v místě nedostupném pro malé děti.
Bezpečnostní opatření
Bezpečnostní opatření Bezpečnostní opatření: Alergie na kteroukoli složku výrobku. Nevhodné pro těhotné a kojící ženy.

DuoLife Medical Formula ProSlimer 60 kapslí

 • Výrobce: DuoLife
 • Kód výrobku: DLMFPSLI010100
 • Dostupnost: Skladem u dodavatele
 • 695 Kč
 • 679 Kč

 • Cena bez DPH: 590 Kč

Podobné výrobky

DuoLife Clinical Formula ProBactilardii 2 x 20 kapslí

DuoLife Clinical Formula ProBactilardii 2 x 20 kapslí

DuoLife Clinical Formula ProBactilardii je vysoce kvalitní přípravek, který obsahuje unikátní probio..

1 459 Kč 1 490 Kč Cena bez DPH: 1 269 Kč

DuoLife Medical Formula ProSugar 60 kapslí

DuoLife Medical Formula ProSugar 60 kapslí

DuoLife MEDICAL FORMULA PROSUGAR je doplněk stravy podporující metabolické hospodaření organismu. Ko..

679 Kč 695 Kč Cena bez DPH: 590 Kč

DuoLife Medical Formula ProMigren 60 kapslí

DuoLife Medical Formula ProMigren 60 kapslí

DuoLife MEDICAL FORMULA PROMIGREN je doplněk stravy podporující správné fungování nervové soustavy. ..

695 Kč Cena bez DPH: 604 Kč

Duolife BorelissPro 60 kapslí

Duolife BorelissPro 60 kapslí

DuoLife MEDICAL FORMULA BORELISSPRO obsahuje složky se širokým spektrem účinků, které podporují neje..

679 Kč 695 Kč Cena bez DPH: 590 Kč

Tagy: Regenerace

Ocenění a certifikáty

Značka DuoLife byla mnohokrát vyznamenávána.

Seznamte se s cenami a oceněními, která potvrzují nejvyšší kvalitu a účinnost našich výrobků.