• DuoLife Medical Formula ProMigren 60 kapslí

DuoLife MEDICAL FORMULA PROMIGREN je doplněk stravy podporující správné fungování nervové soustavy. Kompozice přírodních složek, včetně chráněné látky z plodů mangostany lahodné, bylo uzavřeno do inovativních tobolek se zpožděným uvolňováním, které zlepšují vstřebávání aktivních sloučenin.

DuoLife MEDICAL FORMULA PROMIGREN obsahuje rostlinné výtažky a vitamín B2. Přípravek je cenným zdrojem aktivních sloučenin, které přispívají ke správné funkci mozku a udržení duševních schopností podporujících ochranu organismu před migrénou a poskytujících podporu při zhoršení nálady.

Kdy?

Serotonin je důležitým neurotransmiterem centrální nervové soustavy. Společně s dopaminem a noradrenalinem přispívají k udržení správné komunikace mezi neurony v mozku. V důsledku toho pomáhá udržovat duševní schopnosti: optimální náladu a schopnost dobrého soustředění a paměť. Správné uvolňování serotoninu z nervových ukončení může také podporovat ochranu organismu před migrénou. Vhodná strava a zdravý životní styl pomáhají udržovat nervový systém v dobrém stavu. Podporu mohou také poskytnout doplňky stravy, které pomáhají udržet optimální komunikaci mezi neurony.

DuoLife MEDICAL FORMULA PROMIGREN® NEW je vhodný jako doplněk stravy pro:

 • lidi chtějící si udržet dobré duševní funkce,
 • lidi trpící migrénami s průvodními symptomy, jako je nevolnost a přecitlivělost na zvuk a světlo,
 • lidi bojující se zhoršenou náladou,
 • ženy v přechodu, jehož symptomy pomáhá zmírňovat (výkyvy nálady, návaly horka).

Jakým způsobem?

DuoLife MEDICAL FORMULA PROMIGREN® NEW podporuje:

 • činnost mozku,
 • tvorbu serotoninu a dopaminu,
 • procesy přenosu impulzů mezi neurony,
 • paměť a kognitivní funkce,
 • metabolické procesy,
 • funkce imunitního systému,
 • antioxidační mechanismy,
 • funkce fyziologické střevní mikroflóry.


Migréna je velmi bolestivé onemocnění


DuoLife Medical Formula ProMigren - Doplněk stravy ProMigren® je dokonalým zdrojem látek podporujících správnou funkci centrální nervové soustavy. Zlepšuje celkový stav organismu, zvyšuje jeho odolnost vůči negativním externím činitelům. Pozitivně ovlivňuje na tvorbu neurotransmiterů odpovědných mj. za udržení dobré duševní kondice.

Vyšší kvalita produktů!

 • Tobolky HPMC pro vegany a vegetariány
 • Tobolky jsou zelené díky 100 % chlorofylinu
 • Vícejazyčné etikety (12 jazyků)
 • Tobolky se zpožděným uvolňováním klinicky testované
 • o 56 % vyšší koncentrace aktivních látek v organismu
 • Nejvyšší biologická dostupnost (vstřebatelnost) aktivních látek zvýšená o 32 %
 • Obaly bez BPA
 • Dodatečný obsah prebiotika inulinu

Doplněk stravy ProMigren® je dokonalým zdrojem látek podporujících správnou funkci centrální nervové soustavy. Zlepšuje celkový stav organismu, zvyšuje jeho odolnost vůči negativním externím činitelům. Pozitivně ovlivňuje na tvorbu neurotransmiterů odpovědných mj. za udržení dobré duševní kondice.

#EcoDuo

Zakoupením přípravku DuoLife Medical Formula ProMigren® pomáháte realizovat strategii #EcoDuo. Tento doplněk stravy již není balený do krabičky, což pomáhá snižovat spotřebu papíru, a má místo toho pouze individuální vnitřní obal. Toto balení umožňuje zachovat nejvyšší kvalitu výrobku a zaručuje naprostou bezpečnost.
Vynechání krabiček je součástí strategie #EcoDuo. V rámci ní uskutečňujeme další ekologické projekty, díky nimž stále více pečujeme o životní prostředí.

 Všechny složky obsažené v doplňku stravy ProMigren® podporují přirozeným způsobem správnou činnost nervového systému a stimulují odolnost organismu.

Výtažek z kořene rozchodnice růžové vykazuje adaptogenní činnost, snižuje odolnost organismu vůči stresu a jiným škodlivým faktorům životního prostředí. Má pozitivní vliv na paměť a poznávací proces, usnadňuje schopnost soustředění a přijímání vjemů a ovlivňuje zvyšování intelektuálního výkonu. Za svoji biologickou aktivitu vděčí přítomnosti rozavinu a látce salizdrozide.

Výtažek z listů řimbaby obecné (Feverfew) napomáhá správné funkci nervové soustavy, přičiňuje se ke snížení pocitu vyčerpání a únavy. Pomáhá udržet dobrý duševní stav. S ohledem na široké spektrum působení je považována za „středověký Acylpyrin”.

ProMigren® (vyhrazená formule z plodů mangostany lahodné) vykazuje schopnost napravit nesprávnou přeměnu energie v mitochondriích a zvýšenou úroveň spotřeby energie v mozkové tkáni. Napomáhá metabolickým procesům, snižuje pocit únavy, vyčerpání a hypersomnie. Podporuje přirozený obranný mechanismus organismu, zvyšuje odolnost vůči škodlivým vnějším činitelům.

Riboflavin je nutný pro správnou funkci nervového systemu a účastní se v procesech oxidace a redukce. Riboflavin pomáhá zachovat optimální energetický metabolismus.

Výtažek ze semen pupalky dvouleté reguluje hladinu prostaglandinu v podrážděných tkáních a povzbuzuje zakončení nervových vláken. Chrání je před negativním působením externích faktorů a podporuje nervový systém.

Složky
Složení Složení: inulin z kořene čekanky obecné (FOS), patentovaná formule ProMigren® z plodů mangostany lahodné (Garcinia mangostana), výtažek z kořene rozchodnice růžové (Rhodiola rosea) 5:1, výtažek ze semen pupalky dvouleté (Oenothera biennis) 5:1, výtažek z listů kopretiny řimbaby (Tanacetum parthenium) 5:1, riboflavin (vitamin B2). Složení potahu: organický derivát celulózy (HPMC), guma gellan, měďnaté komplexy chlorofylů a chlorofylinů (barvivo). Činidlo proti spékání: oxid křemičitý
Výživové hodnoty Výživové hodnoty na 100 g: Energie: 304kcal/1270k Bílkoviny: 8,5 g Sacharidy: 64,9 g Tuky: 1,0 g
Způsob použití
Způsob použití Způsob užívání: 1-2 kapsle denně. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Výrobek nenahrazuje pestrou stravu. Vyvážená strava a zdravý životní styl jsou důležité pro správné fungování organismu.
Přechovávání
Přechovávání Uchovávání: Uchovávejte při pokojové teplotě a mimo dosah malých dětí.
Bezpečnostní opatření
Bezpečnostní opatření Bezpečnostní opatření v případě přecitlivělosti na kteroukoliv složku výrobku. Nepoužívejte v těhotenství a při kojení.

DuoLife Medical Formula ProMigren 60 kapslí

 • Výrobce: DuoLife
 • Kód výrobku: DLMFPMIG010100
 • Dostupnost: Skladem
 • 695 Kč

 • Cena bez DPH: 604 Kč

Podobné výrobky

DuoLife Medical Formula ProDeacid 60 kapslí

DuoLife Medical Formula ProDeacid 60 kapslí

DuoLife MEDICAL FORMULA PRODEACID je doplněk stravy podporující metabolické hospodaření a procesy oč..

679 Kč 695 Kč Cena bez DPH: 590 Kč

Duolife Aloes aloe vera 750 ml

Duolife Aloes aloe vera 750 ml

DuoLife ALOES je tím pravým doplňkem pro ty, kdo hledají přírodní cestu k udržení kondice, vitality ..

639 Kč 650 Kč Cena bez DPH: 556 Kč

Duolife BorelissPro 60 kapslí

Duolife BorelissPro 60 kapslí

DuoLife MEDICAL FORMULA BORELISSPRO obsahuje složky se širokým spektrem účinků, které podporují neje..

679 Kč 695 Kč Cena bez DPH: 590 Kč

DuoLife Medical Formula ProCardiol 60 kapslí

DuoLife Medical Formula ProCardiol 60 kapslí

DuoLife MEDICAL FORMULA PROCARDIOL je doplněk stravy založený na přírodních složkách a chráněné směs..

679 Kč 695 Kč Cena bez DPH: 590 Kč

Tagy: Regenerace

Ocenění a certifikáty

Značka DuoLife byla mnohokrát vyznamenávána.

Seznamte se s cenami a oceněními, která potvrzují nejvyšší kvalitu a účinnost našich výrobků.