• DuoLife ProImmuno 60 kapslí

DuoLife MEDICAL FORMULA PROIMMUNO je doplněk stravy založený na složkách přírodního původu, včetně dvou patentovaných formulí, uzavřených v inovativních kapslích s opožděným uvolňováním, které zlepšují vstřebatelnost aktivních látek.

Přípravek DuoLife MEDICAL FORMULA PROIMMUNO obsahuje složky rostlinného původu, organický zinek a výtažky z propolisu se širokým spektrem působení: podpora optimálních funkcí imunitního systému a respiračního ústrojí i podpora boje organismu proti virovým infekcím a zánětům. Složky standardizované na obsah aktivních látek, složky s vysokou biologickou dostupností, patentovaná metoda na získávání výtažku - to vše je určeno pro nejlepší možnou podporu optimální kondice organismu, jež nesmírně důležitá během období s vyšší náchylností k infekcím.

Kdy nastává?

Virové infekce představují podstatný zdravotní problém a jejich průběh do značné míry závisí na celkovém stavu organismu. Při nadměrné pracovní zátěži, stresu a nesprávné dietě se kondice zhoršuje, což vede k poruchám imunitních funkcí a častým infekcím. Také v podzimním, zimním a jarním období často dochází k oslabení imunitních funkcí a zvýšenému výskytu infekcí. V takovém případě je suplementace dodatečnou podporou řádné diety a umožňuje dostat se dříve zpět do nejlepší kondice. Během infekce může navíc vhodná suplementace podporovat organismus při jeho boji s viry, bakteriemi a souvisejícím zánětem. Přípravek DuoLife MEDICAL FORMULA PROIMMUNO je určen k použití jako podpůrný přípravek pro:

 • osoby, které si přejí každodenně podporovat funkce imunitního systému, především během podzimní, zimní a jarní sezóny;
 • osoby se sníženou imunitou, které trápí recidivující infekce horních a dolních dýchacích cest virového i bakteriálního původu;
 • osoby obzvlášť náchylné k infekcím dýchacích cest, zejména pak z důvodu své profese (učitelé, vychovatelé, zaměstnanci ve zdravotnictví, osoby pohybující se často na místech, kde se soustřeďuje větší počet osob);
 • starší osoby (v případě chronických onemocnění, po konzultaci s lékařem).


Silná imunita pro život bez onemocnění


Jakým způsobem?

Doplněk stravy DuoLife MEDICAL FORMULA PROIMMUNO dodává organismu cenné bioaktivní látky. Kvercetin, luteolin, galangin, artepilin C, apigenin, tanšinon IIA a organický zinek obsažené v přípravku synergicky podporují své zdraví prospěšné účinky. V konečném důsledku podporují imunitní systém a respirační ústrojí jak za zdravého stavu, tak i v průběhu infekce. Polyfenoly obsažené v doplňku stravy navíc pomáhají udržet v optimálním stavu srdce, cévy, plíce a jiné orgány, jejichž správná činnost může přispívat k ochraně před těžkým průběhem onemocnění. Podstatné je rovněž to, že přítomnost výtažků jakožto "biologického pozadí" pro bioaktivní látky, a také patentované fosfolipidové formule nebo kvasinkové matrice z inaktivovaných buněk Saccharomyces cerevisiae, napomáhá dosažení optimální biologické dostupnosti účinných látek.

DuoLife MEDICAL FORMULA PROIMMUNO podporuje:

 • obranyschopnost organismu,
 • boj organismu s virovými a bakteriálními infekcemi,
 • boj se záněty,
 • funkce dýchacích cest,
 • činnost kardiovaskulárního systému,
 • antioxidační procesy.

DuoLife Medical Formula ProImmuno® je přípravek vyrobený z pečlivě vybraných přírodních složek, které vytvářejí jedinečné složení v souladu se zásadami synergie. Působení mnoha použitých surovin bylo potvrzeno řadou vědeckých publikací a klinických studií. Podle vědeckých výzkumů mohou složky přípravku DuoLife Medical Formula ProImmuno® přímo přispívat k podpoře organizmu v boji proti virovým infekcím a infekcím bakteriálním. Mohou také podporovat organismus v boji proti zánětům doprovázejícím infekce.

DuoLife Medical Formula ProImmuno – nová dimenze imunity


DuoLife Medical Formula ProImmuno® je přípravek vyrobený z pečlivě vybraných přírodních složek, které vytváří jedinečné složení v souladu se zásadami synergie. Použité složky jsou dostupné v podobě izolovaných účinných látek nebo ve formě surovin standardizovaných na obsah účinných látek. Znamená to, že obsah zdraví prospěšných látek v doplňku stravy je přesně definován a zaručen. Jejich vysoká a klinicky prokázaná biologická dostupnost zajišťuje správné vstřebávání, čímž umožňuje podporu imunitního systému, oběhové soustavy a respiračního ústrojí – obzvlášť v případě virových infekcí totiž průběh onemocnění závisí do značné míry na jejich stavu.

Působení mnoha použitých surovin bylo potvrzeno řadou vědeckých publikací a klinických studií. Podle vědeckých výzkumů mohou složky přípravku DuoLife Medical Formula ProImmuno® přímo přispívat k podpoře organizmu v boji proti bakteriálním a virovým infekcím. Mohou také podporovat tělo v boji proti zánětům doprovázejícím infekce.

Klíčové vlastnosti DuoLife Medical Formula ProImmuno®

Pomáhá organizmu v boji proti virovým infekcím a záněty

Záměrně vybrané složky výrobku podporují imunitní systém a respirační ústrojí, pomáhají tělu bojovat s infekcemi typickými pro období podzim-zima-jaro jako např. chřipka nebo jiné virové infekce. Pomáhají chránit organizmus v případě snížené imunity, zejména v sezóně příznivé pro vznik infekcí.

Vysoká klinicky prokázaná biologická dostupnost složek

Mnoho výrobců volí složení výrobku pouze z hlediska množství aktivních látek. Ve společnosti DuoLife je stejný význam přikládán míře jejich vstřebatelnosti. Pouze vysoká biologická dostupnost zaručuje účinnost a prospěšnost pro zdraví.

Vysoký obsah potenciálních inhibitorů virových proteáz

Podle vědeckých pozorování inhibitory virových proteáz mohou pomoci organismu v boji proti virovým infekcím.

Inovativní kombinace standardizovaných fytonutrientů

Standardizace surovin zaručuje, že v každé dávce přípravku nalezneme stejnou dávku účinných látek.

Mnohostranné působení

Vedle přímého účinku mají jeho složky také další zdraví prospěšné vlastnosti, zejména pak antioxidační účinky, které pomáhají snižovat oxidační stres a udržovat optimální činnost imunitního systému, srdce, cév a mozku. Tělo se sníženou imunitou, zatížené dalšími chronickými nemocemi je vystaveno většímu nebezpečí vážného průběhu infekcí, zejména těch virových.

Jasný původ složek a jejich fungování potvrzené testy

Původ suroviny má významný vliv na jeho kvalitu. Společnost DuoLife dohlíží na to, aby suroviny pocházely z nejcennějších odrůd a regionů a jejich účinek byl potvrzen nejnovějšími vědeckými výzkumy.

Synergický účinek

Synergický účinek znamená vzájemné doplňování účinku živin, které jim pomáhá v maximálním množství proniknout do buněk organismu a zároveň posiluje jejich individuální působení. Snaha vyloučit antagonisty, které blokují absorpci aktivních složek, umožňuje biologickou dostupnost dále zvýšit. Současné použití obou principů umožňuje zvýšit vstřebatelnost a optimalizovat účinek přípravku.

Patentované složky

Bohaté a jedinečné složky obsažené v inovativních přípravcích, které jsou chráněny ochrannou známkou ®, jsou výrobním tajemstvím společnosti DuoLife.

Přírodní fytonutrienty

Všechny použité složky jsou 100% přírodní. Výrobek DuoLife Medical Formula ProImmuno® neobsahuje žádná umělá barviva ani konzervační látky. Firma říká hlasité „ne!“ také GMO.

100% bezpečnost

Složky obsažené v našem výrobku jsou zcela bezpečné, certifikované a byly podrobeny řadě klinických testů.

„Ano“ pro vegetariány

Přípravek DuoLife Medical Formula ProImmuno® je ideální pro vegetariány.

Proč je vhodné užívat DuoLife Medical Formula ProImmuno®

Doplněk stravy DuoLife Medical Formula ProImmuno vychází z nejnovějších poznatků a vědeckých výzkumů, včetně těch z roku 2020. Na jejich základě jsme vytvořili produkt, který byl vyvinut a připraven v poměru zajišťujícím původně předpokládaný účinek, tj. podporu těla v boji proti virovým infekcím. Celý proces spočívá ve čtyřech jednoduchých krocích.

Krok 1
Náležité vstřebávání díky vysoké biologické dostupnosti složek

Krok 2
Podpora při boji proti virům a zánětům

Krok 3
Neutralizace volných radikálů

Krok 4
Podpora celkové kondice organizmu

Chcete-li zajistit bezpečnost těla, zvolte DuoLife Medical Formula ProImmuno a nenechte viry, aby nad vámi zvítězily!

Složky
Složení patentovaná formule ProImmuno® flavonoidů z květů jerlínu japonského (Styphnolobium japonicum) standardizovaná na obsah kvercetinu s fosfolipidy a luteolinu, patentovaná formule organického zinku získaná z inaktivovaných buněk kvasinek Saccharomyces cerevisiae, inulin z kořene čekanky obecné (Cichorium intybus), výtažek z propolisu standardizovaný na obsah galanginu, výtažek z propolisu zeleného standardizovaný na obsah artepilinu C, výtažek z kořene šalvěje červenokořenné (Salvia miltiorrhiza) standardizovaný na obsah tanšinonu IIA, apigenin z plodů grapefruitu (Citrus paradisi). Složení obalu: organický derivát celulózy (HPMC), guma gellan, měďnaté komplexy chlorofylů a chlorofylinů (barvivo). Protispékavá látka: oxid křemičitý. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Výrobek nesmí být užíván jako substitut (náhražka) pestré stravy. Vyvážený způsob stravování a zdravý životní styl jsou důležité pro správné fungování organismu.
Výživové hodnoty Výživové hodnoty na 100 g: Energie: 311kcal/1292kJ Bílkoviny: 13,1g Sacharidy: 24,4g Tuky: 8,4 g
Způsob použití
Způsob použití 1-2 tobolky denně Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Výrobek nelze používat jako náhražku pestré stravy. Vyrovnaná strava a zdravý životní styl jsou důležité pro správnou funkci organismu.
Přechovávání
Přechovávání Skladujte v pokojové teplotě v místě nedostupném pro malé děti.
Bezpečnostní opatření
Bezpečnostní opatření nepoužívejte v případě přecitlivělosti na kteroukoliv složku výrobku. Nepoužívejte v těhotenství a při kojení. Není vhodné pro osoby do 18 let. Osoby s chronickým onemocněním by se před použitím přípravku měly obrátit na lékaře. Datum minimální trvanlivosti je uvedeno uvnitř balení na etiketě výrobku. Datum minimální trvanlivosti je zároveň číslem šarže. Uchovávání: Uchovávejte při pokojové teplotě a mimo dosah malých dětí.

DuoLife ProImmuno 60 kapslí

 • Výrobce: DuoLife
 • Kód výrobku: DLMFPIMM010100
 • Dostupnost: Skladem u dodavatele
 • 730 Kč

 • Cena bez DPH: 635 Kč

Podobné výrobky

Duolife Vita C 750 ml přírodní Vitamín C

Duolife Vita C 750 ml přírodní Vitamín C

DuoLife VITA C – je to 100% přírodní komplex vitamínu C, který Vám pomůže zlepšit náladu, a také dop..

639 Kč 650 Kč Cena bez DPH: 556 Kč

DuoLife Clinical Formula ProBactilardii 2 x 20 kapslí

DuoLife Clinical Formula ProBactilardii 2 x 20 kapslí

DuoLife Clinical Formula ProBactilardii je vysoce kvalitní přípravek, který obsahuje unikátní probio..

1 459 Kč 1 490 Kč Cena bez DPH: 1 269 Kč

DuoLife My Gastrin 750 ml

DuoLife My Gastrin 750 ml

DuoLife My Gastrin je tekutý doplněk stravy, který vám pomůže udržet vaše trávení v těch nejlepších ..

929 Kč 950 Kč Cena bez DPH: 808 Kč

DuoLife Medical Formula ProRelaxin 60 kapslí

DuoLife Medical Formula ProRelaxin 60 kapslí

DuoLife MEDICAL FORMULA PRORELAXIN je doplněk stravy podporující zklidnění, relaxaci a utišení nervů..

679 Kč 695 Kč Cena bez DPH: 590 Kč

Tagy: Regenerace

Ocenění a certifikáty

Značka DuoLife byla mnohokrát vyznamenávána.

Seznamte se s cenami a oceněními, která potvrzují nejvyšší kvalitu a účinnost našich výrobků.