• DuoLife Medical Formula ProCardiol 60 kapslí

DuoLife MEDICAL FORMULA PROCARDIOL je doplněk stravy založený na přírodních složkách a chráněné směsi antioxidantů uzavřených do inovativních tobolek s prodlouženým uvolňováním, které zlepšují jejich vstřebávání.

DuoLife MEDICAL FORMULA PROCARDIOL obsahuje rostlinné výtažky podporující fungování oběhové soustavy – správnou funkci srdce a cév. Tento doplněk je cenným zdrojem antioxidačních polyfenolů, které přispívají k udržení optimální hladiny cholesterolu v krvi, podporují optimální funkci žil a také chrání buňky srdečního svalu.

Kdy?

K hlavním rizikovým faktorům vzniku onemocnění srdce a cév patří nadváha, zvýšená hladina cholesterolu a kouření. Nesprávná strava obsahující vysoce zpracované potraviny, které obsahují nasycené tuky, cukr a sůl, významně zvyšují riziko infarktu, mrtvice, vysokého tlaku a aterosklerózy. Tento stav zhoršuje také nedostatek pohybu, sedavý způsob života, nadměrný stres a přepracování. Je vhodné zajistit správnou stravu a zdravý a aktivní životní styl, a zaměřit se tak na prevenci onemocnění oběhové soustavy, než je bude nutné léčit. Podporou mohou být vhodné doplňky stravy s přírodními látkami regulujícími fungování srdce a cév.
DuoLife MEDICAL FORMULA PROCARDIOL je vhodný jako podpůrný doplněk pro:

 • ty, kteří si chtějí udržet dobrý stav srdce a cév,
 • ty, kteří si chtějí udržet správnou hladinu cholesterolu v krvi,
 • ty, kteří mají za sebou infrarkt myokardu,
 • ženy po menopauze, pro seniory a osoby s nadváhou.

vyvážená strava je důležitá pro zdravé srdce


Jakým způsobem?

Doplněk stravy DuoLife MEDICAL FORMULA PROCARDIOL poskytuje organismu cenné antioxidanty obsažené v rostlinných výtažcích a přispívá tak k udržení dobrého stavu srdce, tepen a žil a podporuje také funkce jater a trávicího ústrojí.
DuoLife MEDICAL FORMULA PROCARDIOL podporuje:

 • činnost srdce,
 • činnost převodního systému srdečního,
 • pomáhá při optimalizaci potřeby kyslíku srdečního svalu,
 • funkce cév,
 • správný krevní tlak,
 • antioxidační procesy,
 • metabolismus lipidů, má příznivý vliv na hladinu cholesterolu v krvi a přispívá k redukci hladiny "zlého" cholesterolu a udržení optimální hladiny "dobrého" cholesterolu,
 • procesy očišťování organismu,
 • funkce střevní mikroflóry.

DuoLife Medical Formula ProCardiol Doplněk stravy ProCardiol® je bohatý zdroj přírodních látek, jež se vyznačují svou schopností ochranného působení na celý oběhový systém. Podporuje činnost srdce, chrání cévy, napomáhá správné regulacji hladiny cholesterolu, pomáhá udržet optimální stav srdečního svalu, cév a žil.

Vyšší kvalita produktů!

 • Tobolky HPMC pro vegany a vegetariány
 • Tobolky jsou zelené díky 100 % chlorofylinu
 • Vícejazyčné etikety (12 jazyků)
 • Tobolky se zpožděným uvolňováním klinicky testované
 • o 56 % vyšší koncentrace aktivních látek v organismu
 • Nejvyšší biologická dostupnost (vstřebatelnost) aktivních látek zvýšená o 32 %
 • Obaly bez BPA
 • Dodatečný obsah prebiotika inulinu

Doplněk stravy ProCardiol® je bohatý zdroj přírodních látek, jež se vyznačují svou schopností ochranného působení na celý oběhový systém. Podporuje činnost srdce, chrání cévy, napomáhá správné regulacji hladiny cholesterolu, pomáhá udržet optimální stav srdečního svalu, cév a žil.

#EcoDuo

Zakoupením přípravku DuoLife Medical Formula ProCardiol®
pomáháte realizovat strategii #EcoDuo. Tento doplněk stravy již není balený do krabičky, což pomáhá snižovat spotřebu papíru, a má místo toho pouze individuální vnitřní obal. Toto balení umožňuje zachovat nejvyšší kvalitu výrobku a zaručuje naprostou bezpečnost.

Vynechání krabiček je součástí strategie #EcoDuo. V rámci ní uskutečňujeme další ekologické projekty, díky nimž stále více pečujeme o životní prostředí.


Výtažek z hlohu podporuje srdeční činnost, napomáhá k regulaci krevního tlaku a oběhu. Výtažek z plodů hlohu obsahuje flavonoidy, které jsou používány pro zlepšení okysličení srdečního svalu. Mnohé výzkumy potvrdily, že výtažek z hlohu podporuje průtok krve věnčitými tepnami a pomáhá tolerovat fyzickou námahu.

Výtažek z ibišku dokonale propojuje antokyany, flavonoidy a organické kyseliny. Jako bohatý zdroj nenasycených mastných kyselin podporuje zachování správné hladiny cholesterolu a ochraňuje játra. Polyfenoly, které jsou v něm obsaženy, neutralizují volné radikály.

Výtažek z červených vinných hroznů obsahuje značné množství flavonoidů, tedy přírodních antioxidantů, jež chrání před chorobami srdce. Složky obsažené ve slupce vinných hroznů a v červeném vínu utěsňují cévy a zvyšují jejich pružnost. Flavonoidy, které jsou obsaženy ve vinných hroznech, příznivě ovlivňují srdeční činnost a zrak, brzdí proces stárnutí kůže. Výtažek ze slupek vinných hroznů a koncentrát červeného vína obsahují biokomplex, který působí jako silný antioxidant, v jehož složkách se nachází i resveratrol. Jeho činnost je několik desítekkrát silnější než působení vitaminu C.

Výtažek z plodů granátu je bohatý na vitaminy skupiny B a A, E a C, jakož i na kyselinu linolovou, pomáhá udržet krevní oběh v optimálním stavu. Silně podporuje proudění krve do srdce a napomáhá regulaci množství lipidů. Považuje se za nejsilnější známý antioxidant, protože vykazuje dokonce trojnásobně lepší antioxidační účinek než zelený čaj nebo červené víno, které mají tutéž schopnost.

Arónie je nejzdravější plod černého jeřábu. Pomáhá zpružnit a utěsnit cévní stěny a ovlivňuje jejich propustnost. Je bohatým zdrojem vitaminů, podporuje proces omezení oxidace lipidů, zabraňuje ukládání cholesterolu na stěnách tepen. Působí výživně a antitoxicky.

ProCardiol® (vyhrazená formule antioxidantů získaných ze směsi suchého extraktu ovoce a zeleniny v proměnlivých proporcích) podporuje činnost srdce a reguluje krevní tlak, jakož i prokrvení srdečního svalu. Urychluje rovněž zotavení po prožitých onemocněních krevního oběhu.Posiluje žíly a krevní vlásečnice. Je to výborná prevence pro ty, kteří se chtějí vyhnout podobným potížím. Srdečník se používá pro zmírnění potíží se srdcem, ke kterým dochází zejména při silných emočních prožitcích. Mírně snižuje krevní tlak, zvyšuje výkonnost srdečního svalu.Je to bohatý zdroj fenylpropanoidů, které působí jako ochrana srdce a krevního systému, ale i flavonoidů, které posilují cévní stěny.

Šišák bajkalský obsahuje biologicky aktivní sloučeniny s antioxidačním účinkem, podporující odstraňování těžkých kovů z organismu a bránící nežádoucím změnám, ke kterým dochází v cévách. Flavonoidy podporují srdce, napomáhají k jeho okysličení a podporují krevní oběh.


▼ Celý popis ▼
Složky
Složení extrakt z plodů hlohu (Crataegus oxyacantha) 10:1, extrakt z květů ibišku (Hibiscus sabdariffa) 5:1, extrakt ze slupek červených hroznů (Vitis vinifera) 5:1, extrakt z plodů granátového jablka (Punica granatum) 10: 1, inulin z kořene čekanky obecné (Cichorium intybus), patentovaná antioxidační formule ProCardiol® získaná ze směsi suchých ovocných a zeleninových extraktů v proměnlivém poměru (plody vinné révy (Vitis vinifera), plody olivovníku evropského (Olea europaea), listy artyčoku (Cynara scolymus)), extrakt z plodů aronie (Aronia melanocarpa) 5: 1, výtažek z byliny aronie (Leonurus cardiaca) 5:1, výtažek ze štítné žlázy bajkalské (Scutellaria baicalensis) 5:1, protispékavá látka oxid křemičitý (z rýže). Složení obalu kapsle: hydroxymethylpropylcelulóza (HPMC), želírující látka – guma gellan, barvivo – měďnaté komplexy chlorofylů a chlorofylinů.
Výživové hodnoty Výživové hodnoty na 100 g: Energie: 332,4 kcal/ 1406,1 kJ Tuky: 0,16 g z toho: nasycené mastné kyseliny: 0,1 g Sacharidy: 54 g z toho: cukry: 9,9 g Vláknina: 13,2 g Bílkoviny: 22,1 g Sůl: 0,935 g
Způsob použití
Způsob použití Způsob užití: 1-2 tobolky denně Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Pro správné fungování organismu je důležitá vyvážená strava a zdravý životní styl.
Přechovávání
Přechovávání Skladujte při pokojové teplotě a mimo dosah malých dětí.
Bezpečnostní opatření
Bezpečnostní opatření Upozornění: Přecitlivělost na některou ze složek přípravku. Nepoužívejte v těhotenství a při kojení. Máte-li chronické onemocnění nebo užíváte-li léky, poraďte se před užitím přípravku se svým lékařem.

DuoLife Medical Formula ProCardiol 60 kapslí

 • Výrobce: DuoLife
 • Kód výrobku: DLMFPCAR010200
 • EAN: 5904213000374
 • Bonusové body: 33
 • Dostupnost: Skladem u dodavatele (2-4 dny)
 • 661 Kč

 • Cena bez DPH: 590 Kč
 • Cena v bodech: 679

Tagy: Medical Formula, srdce, krevní oběh, cévy

Podobné výrobky

DuoLife Medical Formula ProSugar 60 kapslí

DuoLife Medical Formula ProSugar 60 kapslí

Datum minimální trvanlivosti: 30.6.2024DuoLife MEDICAL FORMULA PROSUGAR je doplněk stravy podporujíc..

633 Kč 648 Kč Cena bez DPH: 565 Kč

DuoLife Medical Formula ProRelaxin 60 kapslí

DuoLife Medical Formula ProRelaxin 60 kapslí

DuoLife MEDICAL FORMULA PRORELAXIN je doplněk stravy podporující zklidnění, relaxaci a utišení nervů..

661 Kč Cena bez DPH: 590 Kč

DuoLife ProImmuno 60 kapslí

DuoLife ProImmuno 60 kapslí

DuoLife MEDICAL FORMULA PROIMMUNO je doplněk stravy založený na složkách přírodního původu, včetně d..

736 Kč Cena bez DPH: 657 Kč

DuoLife Medical Formula ProMigren 60 kapslí

DuoLife Medical Formula ProMigren 60 kapslí

DuoLife MEDICAL FORMULA PROMIGREN je doplněk stravy podporující správné fungování nervové soustavy. ..

664 Kč Cena bez DPH: 593 Kč

Věrnostní program DuoLife

Věrnostní program

certifikace duolife


Ocenění a certifikáty

Značka DuoLife byla mnohokrát vyznamenávána.

Seznamte se s cenami a oceněními, která potvrzují nejvyšší kvalitu a účinnost našich výrobků.