Lazizal Rich Advanced Face Lifting Serum je inspirovaný přírodou. Byl navržen s přihlédnutím k potřebám pleti na obličeji, krku a dekoltu. Spojení kolagenu, směsi pěti variant kyseliny hyaluronové a speciální aktivní sloučeniny se strukturou peptidu zajišťuje optimální hydrataci a zmenšuje viditelnost vrásek.

Co by si přála zralá žena vidět, když se podívá do zrcadla? Krásu, ženskost, sílu? Všechny tyto vlastnosti společně?

Krása má mnoho rozměrů, a jedním z nich jste právě Vy. Značka LAZIZAL® pečuje o Vás, Vaši pokožku a Vaši krásu.

Kolik si myslíte, že zabere, než na vlastní kůži pocítíte a uvidíte účinky produktu proti vráskám?

30 vteřin, 30 minut, 30 dní. Jenom tolik času stačí na to, abyste se mohla proměnit, vrátit se k sobě a … uvidět efekty účinkování produktů LAZIZAL®, které obnoví s léty ztracenou krásu. LAZIZAL® je návrat ke kráse, mládí, pocitu rovnováhy a vnitřní síle.

Název LAZIZAL® je palindrom – výraz, který zní stejně, když je čten zleva doprava i zprava doleva. Palindromům byl již od starověku připisován magický význam. Lidé také věřili, že jimi lze vyjádřit to, co je zdánlivě nevyjadřitelné. Magický je nejen název této značky, ale také to, co se pod ní skrývá.

Unikátní vlastnosti produktu


Až z 97,3 % přírodní produkt

LAZIZAL® je kombinace unikátních a inovativních aktivních složek v receptuře založené do vysoké míry na přírodní bázi. Efektu působení bylo dosaženo bez použití syntetických látek, parabenů, silikonů a umělých barviv. LAZIZAL® je síla vycházející z přírody.

Viditelné účinky již po 30 sekundách

U produktu LAZIZAL® Advanced Face Lift Serum jsou první efekty viditelné již po 30 sekundách. Přípravek odstraňuje tmavé kruhy pod očima a vrásky. Vyhlazuje a rozjasňuje pleť. Sérum je bohaté na aktivní složky proti vráskám. Již po 30 vteřinách je viditelný liftingový efekt, který zřetelně napíná pleť a snižuje viditelnost vrásek. Tento produkt také zlepšuje kontury obličeje. Liftingový efekt se udržuje po dobu až 8 hodin od aplikace.

Produkt for mature women

Výrobek je určen pro zralé ženy. Zralá pokožka bývá často suchá, oslabená a bez vitality. Začíná ztrácet pružnost a jas. Ke zlepšení jejího stavu je nutná náročná a specializovaná péče.

Anti-Aging Clinical Effects

Každodenní Anti-Aging péče nejenže zlepšuje stav pleti díky protivráskovým účinkům v oblasti obličeje, očí, krku a výstřihu, ale zároveň zabraňuje vzniku nových vrásek, vrací pleti její přirozený lesk a zajišťuje potřebnou hydrataci.

Triple the power of products

Značka LAZIZAL® je výjimečnou kombinací tří produktů (krému, séra a doplňku stravy), která zajišťuje komplexní péči zaměřenou proti stárnutí. Tyto kosmetické přípravky působí na kůži zvnějšku, zatímco doplněk stravy působí zároveň i zevnitř. Trojí síla produktů. Účinky: maximalizace trojí síly produktů a zesílení jejich účinků.

LAZIZAL® Advanced Face Lift Serum
je expertní péče se složením inspirovaným přírodou. Byl navržen s přihlédnutím k potřebám pleti na tváři, krku a ve výstřihu. Jedná se o kombinaci unikátních a inovativních aktivních složek založenou do nevídané míry na přírodní bázi. Patentovaný kolagen (Pat. 233679) a kyselina hyalurovaná, které mají různou molární hmotnost a působí v různých úrovních kůže, zajišťují optimální hydrataci a zabraňují vzniku vrásek.

Jak to funguje?


Máme plno aktivit a své životy žijeme intenzivně. Máme notoricky málo času. Práce, stres, napětí, nedostatek odpočinku a málo spánku – tyto faktory na nás působí destruktivně. Bohužel, s každým dalším dnem a měsícem se tohle vše odráží na pokožce. Co můžeme udělat, když chceme rychle zlepšit vzhled naší pokožky?

LAZIZAL® je koktejlový produkt Advanced Face Lift Serum, tzn. víceúčelový kosmetický produkt pro zralou pokožku, který působí okamžitě a dlouhodobě, až 8 hodin, v mnoha oblastech:1. zlepšení kontur tváře,
2. menší viditelnost stínů a váčků pod očima,
3. liftingující účinek na vrásky poblíž úst – zlepšuje kontury úst,
4. zmenšuje viditelnost vrásek a rýh souvisejících s expresivní mimikou (lví
vráska),
5. snižuje viditelnost vrásek a rýh na čele,
6. stahuje a zlepšuje vzhled pórů pokožky,
7. pozvedává obočí,
8. vyhlazuje pokožku krku a dekoltu.

Přínosy:


- pevná, vyhlazená a liftingovaná pokožka obličeje, krku a dekoltu,
- zlepšení pružnosti a pevnosti pokožky,
- pokožka se stává zřetelně vyhlazená – efekt podobný botoxu,
- Upozorňujeme, že efekt liftingu se udržuje do 8 hod. po aplikaci. Produkt dávkovaný podle doporučeného používání nevyběluje pokožku.
- redukce množství a velikosti vrásek,
- rozjasnění a lepší hydratace pokožky,
- za cca 10-15 min. je možné na pokožku nanést make up.

Krém a sérum


LAZIZAL® Advanced Face Lift Serum je produkt s lehkou, smyslnou a sametovou konzistencí. Na rozdíl od krému působí sérum silněji a přitom má lehčí konzistenci. Účinné látky přecházejí do hlubších vrstev kůže a sérum se díky vhodnému složení rychle vstřebává, nezanáší póry a nezanechává pokožku mastnou.

Trojí síla produktů LAZIZAL®


Značka LAZIZAL® je výjimečnou kombinací tří produktů (krému, séra a doplňku stravy), která zajišťuje komplexní péči zaměřenou proti stárnutí. Tyto kosmetické přípravky působí na kůži z vnějšku, zatímco doplněk stravy působí zároveň i zevnitř. Účinky: maximalizace trojí síly produktů a zesílení jejich účinků.

Vnímáme potřeby každé z nás a zveme do světa péče ve stylu slow, tedy neuspěchané, intuitivní péče o vlastní pokožku. Krása ve stylu slow to je návrat k přírodní kosmetice, univerzální kráse a nadčasové a mnohostranné péči.

Dopřejte Vaší pokožce péči, díky které se budete bez ohledu na svůj věk cítit výjimečně!


Víte o tomto séru, že ... Unikátní vlastnosti produktu


1. Od okamžiku nanesení produktu na pokožku – viditelný efekt vyrovnání vrásek za 30 sekund až 3 minuty – QUICK LIFTING.
2. Tento produkt je možné označit za elixír mládí pro naši pokožku.
3. Obsahuje Hexapeptid 8, který působí na pokožku podobně jako botox.
4. Index přírodního původu tohoto přípravku je 97,3 %..

Podívejte se na vzdělávací videa:
▼ Celý popis ▼
Složky
Složení Složení:Aqua/Water, Sodium Silicate, Magnesium Aluminum Silicate, Acetyl Hexapeptide-8, Hyaluronic Acid, Collagen, Hydrolyzed Glycosaminoglycans, Glycerin, Leuconostoc/Radish Root Ferment Filtrate, Silver Citrate, Lactic Acid, Citric Acid, Parfum/Fragrance, Sodium Hydroxide, Ethylhexylglycerin, Phenoxyethanol, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Citronellol, Coumarin, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool, CI 17200, CI 10316. Aktivní složky: Instantly Beauty, Glycohyal LW, kolagen
Způsob použití
Způsob použití Před prvním použitím otočte dolní část dávkovače ze zavřené do otevřené polohy. 1.| Před použitím protřepejte. 2.| Naneste menší množství (cca 0,2-1 ml) na dlaň. 3.| Nanášejte bodově na vrásky anebo kruhy pod očima, jemně vklepávejte (netřete) a vyhýbejte se okolí očí. 4.|Po aplikaci omezte mimiku obličeje na cca 30 vteřin. Poté vyčkejte zhruba 10-15 minut, až se přípravek úplně vstřebá. Ovívání vějířem vstřebání séra urychlí. 5.|Teď je pleť řádně připravená na líčení. Je možné změnit pořadí aplikace přípravku: naneste make-up, pak lehce vklepejte sérum bodově, v místech, kde jsou vrásky. Nakonec můžete obličej napudrovat. Používejte výrobky pro práškový make-up. Upozornění: Použijete-li příliš velké množství séra, mohou na kůži zůstat bílé zbytky. Můžete je odstranit vlhkým tamponem.

Lazizal Rich Advanced Face Lifting Serum 10 ml

  • Výrobce: DuoLife
  • Kód výrobku: LZKOPRFS010100
  • EAN: 5902659137258
  • Získáte bonusových bodů: 64
  • Dostupnost: Skladem u dodavatele (2-4 dny)
  • 1 299 Kč

  • Cena bez DPH: 1 074 Kč
  • Cena v bodech: 1299

Tagy: Lazizal, oživení, vypnutí, rozjasnění

Podobné výrobky

LAZIZAL Rich Face Lifting  Cream 50 ml

LAZIZAL Rich Face Lifting Cream 50 ml

Co by si přála vidět zralá žena, když se podívá do zrcadla? Krásu, ženskost, sílu?Všechny tyto vlas..

2 279 Kč Cena bez DPH: 1 883 Kč

DuoLife LAZIZAL Advanced Face Lift Capsules 30 kapslí

DuoLife LAZIZAL Advanced Face Lift Capsules 30 kapslí

LAZIZAL® Advanced Face Lift Capsules je doplňkem stravy obsahujícím 30 kapslí, který "interně" podpo..

1 473 Kč Cena bez DPH: 1 217 Kč

Věrnostní program DuoLife

Věrnostní program

certifikace duolife


Ocenění a certifikáty

Značka DuoLife byla mnohokrát vyznamenávána.

Seznamte se s cenami a oceněními, která potvrzují nejvyšší kvalitu a účinnost našich výrobků.