• DuoLife LAZIZAL Advanced Face Lift Capsules 30 kapslí

LAZIZAL® Advanced Face Lift Capsules je doplňkem stravy obsahujícím 30 kapslí, který "interně" podporuje funkce a kondici pokožky. Přírodní složky byly uzavřeny do inovativních dvoufázových tobolek s modifikovaným postupným uvolňováním, které zlepšují vstřebávání aktivních látek.

Co by si přála zralá žena vidět, když se podívá do zrcadla? Krásu, ženskost, sílu? Všechny tyto vlastnosti společně?

Krása má mnoho rozměrů, a jedním z nich jste právě Vy. Značka LAZIZAL® pečuje o Vás, Vaši pokožku a Vaši krásu.

Kolik si myslíte, že zabere, než na vlastní kůži pocítíte a uvidíte účinky produktu proti vráskám?

30 sekund, 30 minut, 30 dnů. Jenom tolik času stačí na to, abyste se mohla proměnit, vrátit se k sobě a … uvidět efekty účinkování produktů LAZIZAL®, které obnoví s léty ztracenou krásu. LAZIZAL® je návrat ke kráse, mládí, pocitu rovnováhy a vnitřní síly.

Název LAZIZAL® je palindrom, tedy výraz, který se čte stejně zleva doprava i zprava doleva. Palindromům byl již od starověku připisován magický význam. Lidé také věřili, že jimi lze vyjádřit to, co zdánlivě nelze říci slovy. Magický je nejen název této značky, ale také to, co se pod ní skrývá.

Unikátní vlastnosti produktu


100% přírodní produkt

LAZIZAL® je spojení unikátních a inovativních aktivních složek 100% přírodního původu. Síla plynoucí z přírody!

Podporuje proces redukce vrásek

Dvě chráněná složení a precizně zvolené aktivní složky přispívají ke zpomalení procesů stárnutí pokožky a redukce vrásek, podporují hydrataci a zachování kontur obličeje.

Účinky jedné ze složek byly potvrzeny klinickou studií

Klinická studie je potvrzením a zárukou účinků. Studie byla provedena v souladu se zlatým pravidlem: byla randomizována, dvojitě zaslepené, s kontrolou placebem a zúčastnilo se jí 80 dobrovolníků. Dávka použitá při studii – 70 mg oleje z pšenice seté – je obsažena v 1 tobolce LAZIZAL® Advanced Face Lift Capsules.

Tento produkt je určen pro ženy se zralou pokožkou

Zralá pokožka je často velmi suchá, oslabená a chybí ji vitalita. Začíná ztrácet pružnost a lesk. Ke zlepšení jejího stavu je nutná náročná a specializovaná péče.

Účinky viditelné již po 30 dnech používání

Klinické studie potvrzují účinnost chráněného složení. Již po 30 dnech používání bude pokožka lépe hydratovaná, hladší a pružnější a vrásky budou méně viditelné.

Triple the power of products

Značka Lazizal je výjimečnou kombinací tří produktů (krému, séra a doplňku stravy), která zajišťuje komplexní péči proti stárnutí – kosmetické produkty působí z vnějšku a souběžně s nimi působí zevnitř doplněk stravy. Účinky: maximalizace trojí síly produktů a zesílení jejich účinků.

Inovační dvoufázová tobolka

LAZIZAL® Advanced Face Lift Capsules má podobu dvoufázové tobolky s modifikovaným prodlouženým uvolňováním. Inovativní dvoufázové uvolňování je dosaženo díky unikátnímu spojení dvou tobolek – vnější tobolky s tekutým obsahem a vnitřního tuhého jádra. Aktivní látky obsažené v tekuté fázi se začínají vstřebávat již v žaludku. Tuhé složky se uvolňují až v tenkém střevě, odkud míří do krevního oběhu a pak do tkání. Dvoufázový proces zajišťuje nejvyšší úroveň absorpce.

Standardizované složky

Standardizace suroviny zaručuje určitý a stálý obsah cenné látky, a to bez ohledu na dobu nebo místo sběru původních rostlin.

Kompletní složky

Uchované biologické pozadí zlepšuje biologická dostupnost složek.

Produkt vhodný pro vegany a vegetariány


LAZIZAL® Advanced Face Lift Capsules je doplňkem stravy obsahujícím 30 kapslí, který "interně" podporuje funkce a kondici pokožky. Přírodní složky byly uzavřeny do inovativních dvoufázových tobolek s modifikovaným postupným uvolňováním, které zlepšují vstřebávání aktivních látek. LAZIZAL® Advanced Face Lift Capsules obsahují až dvě chráněná složení, včetně komplexu lipidového oleje ze semen pšenice seté a bioflavonoidů se zdraví prospěšnými antioxidačními účinky. Přípravek je zdrojem cenných aktivních látek podporujících optimální funkce pokožky. Přírodní vitamíny E, C a beta karoten (provitamín A), fytokeramidy, rostlinné výtažky a kyselina hyaluronová podporují udržení správné pružnosti a hydratace pokožky a podporují redukci vrásek.

Jak to funguje?


Máme plno aktivit a své životy žijeme intenzivně. Máme notoricky málo času. Práce, stres, napětí, nedostatek odpočinku a málo spánku – tyto faktory na nás působí destruktivně. Bohužel každý den a každý měsíc se toto všechno odráží na pokožce. Jak lze rychle zlepšit vzhled pokožky na dlouhou dobu?

LAZIZAL® představuje produkt obsahující LAZIZAL® Advanced Face Lift Capsules, který je určený pro zralou pokožku. Je to multifunkční produkt, který pomáhá v mnoha oblastech:- pomáhá zpomalovat proces stárnutí,
- podporuje proces redukce vrásek, vyhlazuje je a zpomaluje jejich vznik,
- podporuje zlepšení oválného tvaru obličeje,
- přispívá ke snížení viditelnosti stínů a pytlů pod očima,
- podporuje udržení optimální pevnosti a pružnosti pokožky,
- podporuje proces obnovy pokožky a syntézu kolagenu a elastinu,
- podporuje dehydratovanou pokožku a pokožku bez lesku,
- přispívá k dobrému stavu rtů a pokožky kolem úst a zabraňuje jejich vysušování,
- podporuje udržení potřebné hydratace pokožky,
- podporuje proces zesvětlování přebarvení.

PŘÍNOSY potvrzené klinickými studiemi


Výsledky klinických studií jedné ze složek tohoto produktu potvrzují účinky již po 30 dnech používání.

1. Redukce vrásek o 13 % po 30 dnech používání a až o 18 % po 60 dnech používání.
V kontrolní skupině, které bylo podáváno placebo, se množství vrásek po 60 dnech studie udržovala na stejné úrovni.*

2. Zvýšení pružnosti pokožky o 22 % po 30 dnech používání a až o 35 % po 60 dnech používání.*

3. Zvýšení hydratace pokožky o 27 % po 30 dnech používání a až o 41 % po 60 dnech používání.*

4. Vyhlazení pokožky o 29 % po 30 dnech používání a až o 35 % po 60 dnech používání.*

5. Pokles transepidermální ztráty vody o 14 % po 30 dnech používání se udržoval na stabilní úrovni po dobu dalších 30 dnů.
V kontrolní skupině, které bylo podáváno placebo, nedošlo ke zlepšení dehydratace pokožky v důsledku transepidermální ztráty vody po celou dobu trvání studie.*

6. Hrubost pokožky se snížila o 57 % po 30 dnech používání a až o 64 % po 60 dnech používání.*

* Zpracováno podle klinické studie chráněného složení oleje ze semen pšenice seté (Triticum vulgare), která byla provedena na 60 dobrovolnících, denní dávka = 70 mg je obsažena v 1 tobolce doplňku stravy LAZIZAL® Face Lift Capsules.Trojí síla produktů LAZIZAL®


Značka LAZIZAL® je výjimečná kombinace tří produktů (krému, séra a potravinového doplňku), která zajišťuje komplexní péči proti stárnutí – kosmetické produkty působí z vnějšku, potravinový doplněk působí současně zevnitř. Efekt: maximalizace a posílení účinků produktů.

Vnímáme potřeby každé z nás a zveme do světa péče ve stylu slow, tedy neuspěchané, intuitivní péče o vlastní pokožku. Krása ve stylu slow je návrat k přírodní kosmetice, univerzální a nadčasové kráse a vícerozměrné přírodní péči.

Darujte své pokožce péči, díky které se budete bez ohledu na svůj věk cítit výjimečně!

Podívejte se na vzdělávací videa:
▼ Celý popis ▼
Složky
Složení Složení: olej z brutnáku lékařského (Borago officinalis) standardizovaný na obsah polynenasycené mastné kyseliny gamalinolové (GLA), výtažek z plodů Amly (Emblica officinalis) 10:1 standardizovaný na obsah vitamínu C, chráněné složení oleje ze semen pšenice seté (Triticum vulgare) obsahující komplex lipidů, včetně fytokeramidů a digalaktozyl diglyceridu (DGDG), chráněné složení výtažku z hořkého pomeranče (Citrus aurantium) 5:1 standardizované na obsah bioflavonoidů, kyselina hyaluronová (v podobě hyaluronátu sodného), přírodní vitamín E (D-alfa-tokoferol) ve slunečnicovém oleji, mikronizované krystaly beta-karotenu získané fermentací z Blakeslea trispora, suspendované ve slunečnicovém oleji. Složení obalu vnější a vnitřní tobolky: organický derivát celulózy (HPMC). Protispékavá látka: oxid křemičitý.
Způsob použití
Způsob použití 1 tobolka denně. Nepřekračujte doporučenou maximální denní dávku. Produkt není určen jako náhrada pestré stravy. Vyvážený způsob stravování a zdravý životní styl jsou důležité pro správné fungování organismu.
Přechovávání
Přechovávání Skladujte při pokojové teplotě, mimo dosah dětí.
Bezpečnostní opatření
Bezpečnostní opatření Bezpečnostní opatření: přecitlivělost na kteroukoli složku výrobku. Výrobek by neměly užívat těhotné a kojící ženy. Máte-li chronické onemocnění nebo užíváte-li léky, poraďte se před zahájením užívání produktu se svým lékařem. Minimální trvanlivost do: datum minimální trvanlivosti je uvedeno na obalu výrobku. Datum minimální trvanlivosti je zároveň číslo výrobní šarže.

DuoLife LAZIZAL Advanced Face Lift Capsules 30 kapslí

  • Výrobce: DuoLife
  • Kód výrobku: LZFLPFLC010100
  • EAN: 5902659137265
  • Získáte bonusových bodů: 73
  • Dostupnost: Skladem u dodavatele (2-4 dny)
  • 1 473 Kč

  • Cena bez DPH: 1 217 Kč
  • Cena v bodech: 1479

Tagy: Lazizal, omlazení, vnitřní péče, anti-aging

Podobné výrobky

LAZIZAL Rich Face Lifting  Cream 50 ml

LAZIZAL Rich Face Lifting Cream 50 ml

Co by si přála vidět zralá žena, když se podívá do zrcadla? Krásu, ženskost, sílu?Všechny tyto vlas..

2 279 Kč Cena bez DPH: 1 883 Kč

Lazizal Rich Advanced Face Lifting Serum 10 ml

Lazizal Rich Advanced Face Lifting Serum 10 ml

Lazizal Rich Advanced Face Lifting Serum je inspirovaný přírodou. Byl navržen s přihlédnutím k potře..

1 299 Kč Cena bez DPH: 1 074 Kč

Věrnostní program DuoLife

Věrnostní program

certifikace duolife


Ocenění a certifikáty

Značka DuoLife byla mnohokrát vyznamenávána.

Seznamte se s cenami a oceněními, která potvrzují nejvyšší kvalitu a účinnost našich výrobků.