• DuoLife Medical Formula ProSelect 60 kapslí

DuoLife MEDICAL FORMULA PROSELECT je doplněk stravy, jehož základ tvoří přírodní složky a chráněná směs antioxidantů, které byly uzavřeny do inovativních tobolek s postupným uvolňováním zlepšujících vstřebávání aktivních látek.

DuoLife MEDICAL FORMULA PROSELECT jsou výtažky z rostlin a hub s komplexním účinkem: podporují nejen tělesnou imunitu, ale také srdeční činnost, funkci cév a jater a také mladistvý vzhled pokožky. Velké množství antioxidačních polyfenolů a imunostimulačních polysacharidů přispívá k udržení optimální tělesné kondice, pomáhá vytvářet přirozenou ochrannou bariéru organismu a odstraňovat volné radikály a toxiny.

Kdy?

Lidský imunitní systém si s nebezpečím dokáže poradit téměř dokonale. Avšak pro efektivní fungování je nezbytné, aby celý organizmus byl v dobré kondici. Při nadměrné tělesné a duševní námaze, přepracovanosti, stresu a špatné stravě se tělesný stav zhoršuje, což vede k poruchám imunitních funkcí a vzniku častých infekcí. V takovém případě užívání doplňků podporuje správnou stravu a pomáhá obnovit dobrou kondici. Poruchy imunitních mechanismů a oxidační stres vedou také k vzniku zdravotních potíží a stárnutí organismu; zhoubné účinky kyslíkových volných radikálů narušují funkce kůže, cév a srdce, mají nepříznivý vliv na hladinu cukru a cholesterolu v krvi a přispívají k degeneraci neuronů. Podpora antioxidačních mechanismů organismu pomocí vhodných doplňků stravy může přispět k zpomalení procesů stárnutí.

ProSelect - to nejlepší z přírody

Jakým způsobem?

Doplněk stravy DuoLife MEDICAL FORMULA PROSELECT poskytuje organismu cenné antioxidanty obsažené v bylinných, zeleninových a ovocných výtažcích, čímž přispívá k jeho udržení v co nejlepší kondici. Aktivní látky obsažené v tomto produktu, jako jsou acetogeniny, oxindolové alkaloidy, amygdalin a betaglukany, podporují organismus v boji s infekcemi a záněty a pomáhají mu udržovat vysokou úroveň obranyschopnosti. Přípravek také podporuje přirozenou bakteriální střevní flóru.

DuoLife Medical Formula ProSelect® Doplněk stravy ProSelect® se vyznačuje vysokým obsahem polyfenolů, oxoindolových alkaloidů, taninů i sterolů oraz acetogeninů. ProSelect® podporuje odstraňování volných radikálů z krve, zvětšuje její antioxidační schopnosti. Váže toxiny a pomáhá zachovat zdravá játra.

Vyšší kvalita produktů!

 • Tobolky HPMC pro vegany a vegetariány
 • Tobolky jsou zelené díky 100 % chlorofylinu
 • Vícejazyčné etikety (12 jazyků)
 • Tobolky se zpožděným uvolňováním klinicky testované
 • o 56 % vyšší koncentrace aktivních látek v organismu
 • Nejvyšší biologická dostupnost (vstřebatelnost) aktivních látek zvýšená o 32 %
 • Obaly bez BPA
 • Dodatečný obsah prebiotika inulinu

Doplněk stravy ProSelect® se vyznačuje vysokým obsahem polyfenolů, oxoindolových alkaloidů, taninů i sterolů oraz acetogeninů. ProSelect® podporuje odstraňování volných radikálů z krve, zvětšuje její antioxidační schopnosti. Váže toxiny a pomáhá zachovat zdravá játra.

#EcoDuo

Zakoupením přípravku DuoLife Medical Formula ProSelect® pomáháte realizovat strategii #EcoDuo. Tento doplněk stravy již není balený do krabičky, což pomáhá snižovat spotřebu papíru, a má místo toho pouze individuální vnitřní obal. Toto balení umožňuje zachovat nejvyšší kvalitu výrobku a zaručuje naprostou bezpečnost.

Vynechání krabiček je součástí strategie #EcoDuo. V rámci ní uskutečňujeme další ekologické projekty, díky nimž stále více pečujeme o životní prostředí.

Doplněk stravy ProSelect® obsahuje patentovanou formuli ProSelect®, tedy vybrané bohatství přírodních složek vysoké koncentrace antioxidantů, které podporují imunitní systém, zároveň podporují nervový systém.

Výtažek z meruňkových pecek standardizován na obsah amiygdalinu, účinně posiluje imunitní systém a podporuje tvorbu ochranné bariéry organismu.

Výtažek z hub schiitake podporuje imunitní systém, napomáhá procesu trávení a podporuje správnou funkci trávicího ústrojí. Je to výjimečně účinný antioxidant, který pomáhá neutralizovat volné radikály a zpomaluje proces stárnutí kůže.

Výtažek z reishi pomáhá zdolávat fyzickou a psychickou únavu zlepšováním sebevědomí a zmírňování důsledků stresu. Extrakt z reishi podporuje imunitní systém a pomáhá udržovat hormonální rovnováhu v organismu.

ProSelect® (vyhrazená formule antioxidantů získaných ze směsi suchého extraktu plodů a zelených částí v změněných proporcích) díky dokonale vybraným přírodním složkám je bohatým zdrojem antioxidantů a výživných látek, podporuje imunitní systém. Preparát ProSelect® pomáhá odstraňovat z organismu volné radikály a toxiny, očišťovat krev a obnovovat vitální síly.

Výtažek z plodů gravioly podporuje imunitní systém a dodává energii nutnou k optimalizaci každodenních funkcí organismu. Ovlivňuje imunitní systém zvyšováním sebevědomí a dodává energii.

Výtažek z vilcacory účinně podporuje imunitní systém a umožňuje organismu, aby obnovil svou životní sílu. Podporuje rovněž látkovou přeměnu a dodává denní dávku energie.

Složky
Složení Složení: inulín z kořene čekanky obecné (FOS), extrakt z byliny řendiháku plstnatého (Uncaria tomentosa) 10:1, extrakt z plodů láhevníku (Annona muricata) 10:1, vyhrazená formule ProSelect® antioxidantů získaných ze směsi suchých extraktů plodů zeleniny a bylin v różnych poměrech (z pecek a šupek plodů vína (Vitis vinifera), z plodů brusnice borůvka (Vaccinium myrtillus), z květů brokolic (Brassica oleracea var. cymosa), z listů brukve zelné (Brassica oleracea var. viridis), z listů čínského čaje (Camellia sinensis), z listů cibule kuchyňské (Alium cepa), ze stonky česneku kuchyňského (Alium sativum), z plodů grepu (Citrus paradisi), ze stonky chřestu lékařského (Asparagus officinalis), z plodů sladkého pomeranče (Citrus sinensis), z plodů ananasovníku chocholatého (Ananas comosus), z plodů třešně ptačí (Prunus avium), z plodů meruňky obecné (Prunus armeniaca), z plodů jabloně domácí (Malus domestica), z plodů papáje obecné (Carica papaya), z plodů jahody (Fragaria ananassa), z plodů černého rybízu (Ribes nigrum), z kořene mrkve obecné (Daucus carota), z plodů okurky seté (Cucumis sativus), z plodů olivovníku evropského (Olea europaea), z plodů rajčete jedlého (Solanum lycopersicum)), extrakt z hub reishi (Ganoderma lucidum) 10:1, extrakt z hub shiitake (Lentinula edodes) 10:1, extrakt z pecek meruňky (Prunus armeniaca) standardizovaný do hodnoty 1% amygdalinu. Složení obalu: organický derivát celulózy (HPMC), guma gellan, měďnaté komplexy chlorofylů a chlorofylinů (barvivo). Protispékací látka: oxid křemičitý.
Výživové hodnoty Výživové hodnoty na 100 g: Energie: 350kcal/1485kJ Bílkoviny: 19,3 g Sacharidy: 66,1 g Tuky: 0,18 g
Způsob použití
Způsob použití Způsob použití: 1-2 tobolky denně Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Výrobek nelze používat jako náhražku pestré stravy. Vyrovnaná strava a zdravý životní styl jsou důležité pro správnou funkci organismu.
Přechovávání
Přechovávání Skladování: Skladujte v pokojové teplotě v místě nedostupném pro malé děti.
Bezpečnostní opatření
Bezpečnostní opatření Bezpečnostní opatření: Alergie na kteroukoli složku výrobku. Nevhodné pro těhotné a kojící ženy.

DuoLife Medical Formula ProSelect 60 kapslí

 • Výrobce: DuoLife
 • Kód výrobku: DLMFPSEL010100
 • EAN: 5904213000183
 • Bonusové body: 33
 • Dostupnost: Skladem u dodavatele (2-4 dny)
 • 665 Kč

 • Cena bez DPH: 578 Kč
 • Cena v bodech: 665

Podobné výrobky

DuoLife Fiber Powder Prebiotika 15 x 10g

DuoLife Fiber Powder Prebiotika 15 x 10g

DuoLife Fiber Powder Prebiotika je přírodní přípravek, který obsahuje prebiotickou vlákninu ve formě..

949 Kč Cena bez DPH: 825 Kč

Duolife BorelissPro 60 kapslí

Duolife BorelissPro 60 kapslí

DuoLife MEDICAL FORMULA BORELISSPRO obsahuje složky se širokým spektrem účinků, které podporují neje..

679 Kč Cena bez DPH: 590 Kč

DuoLife Medical Formula ProCholterol 60 kapslí

DuoLife Medical Formula ProCholterol 60 kapslí

Jak snížit vysoký cholesterol? Přírodní řešení s DuoLife ProCholterolCholesterol je tuk, který se na..

679 Kč Cena bez DPH: 590 Kč

DuoLife Collagen Powder 15 x 10,8g

DuoLife Collagen Powder 15 x 10,8g

DuoLife Collagen Powder je doplněk stravy ve formě sáčků s pomerančovo-brusinkovou příchutí, který..

1 599 Kč 1 700 Kč Cena bez DPH: 1 390 Kč

Tagy: Regenerace

certifikace duolife


Ocenění a certifikáty

Značka DuoLife byla mnohokrát vyznamenávána.

Seznamte se s cenami a oceněními, která potvrzují nejvyšší kvalitu a účinnost našich výrobků.