• Sada zubní pasty DuoLife Day & Night Beauty Care (2x50ml)

DuoLife Day & Night Beauty Care jsou efektivní pasty na zuby bez oxidu křemičitého obohacené o ohromné množství vyživovacích látek a jejich index přirozenosti činí až 98% (v souladu s normou ISO) Pasty jsou také přizpůsobeny biologickým hodinám a dennímu rytmu, což zajišťuje komplexní ochranu a péči o zuby a dásně. Vhodná péče by měla zohledňovat různorodost procesů v ústní dutině v průběhu dne a v průběhu nočního odpočinku. Právě proto byly složeny dvě různé pasty na zuby, které jsou odpovědí na problémy, kterým jsou zuby a dásně vystaveny ve dne a v noci a přitom zaručují intenzivní bělení.

Čtyři složky efektivity past

DuoLife Day & Night Beauty Care

Brusný prostředek – v pastách DuoLife Day & Night Beauty Care byl oxid křemičitý, školdivý pro zuby, nahrazen patentovaným vulkanickým sklem (perlitem) a rýžovou moukou, surovinami se 100% indexem přirozenosti. Toto neobvyklé složení zajišťuje efektivní čištění zubů. Vhodný tvar a velikost koheze obou látek umožňuje také zesvětlení zubů bez rizika poškození skloviny. Dodatečně vulkanické sklo zmírňuje nerovnosti a posiluje efekt zesvětlení zubního povlaku.


Mechanizmus působení – tradičně používané brusné látky bělící a abrazivní zasahují do konstrukce skloviny, čímž narušují její strukturu. K nejčastěji používaným patří oxid křemičitý, který ničí povlak chránící zubní plak a podporuje objevy nových úbytků a kazů, které mohou vést k mnoha chorobám. Sklovina zničená oxidem křemičitým se stává náchylnou na další změny barev, což pokud chcete udržet efekt bílých zubů vynucuje broušení jejích dalších vrstev.

V pastách DuoLife Day & Night Beauty Care jsme jako jeden z mála výrobců využili místo oxidu křemičitého hydroxylapit, zvaný také tekutou sklovinou. Tato výjimečná surovina se absorbuje do struktury zubů, nadstavuje další vrstvy skloviny a zrychluje proces remineralizace, čímž posiluje efekt bělení a zářivých, bílých zubů.


Ochrana skloviny – základním složkou skloviny je prisma obsahující miliony krystalů hydroxylapatitu. Používání hygienických prostředků každý den, dodržování diety a životního stylu a plynutí času má vliv na jeho strukturu a tím také na kondici zubů a dásní. S věkem se sklovina stírá a zuby jsou bez ní náchylné na změnu barvy a úbytky. Pasty DuoLife Day & Night Beauty Care s obsahem hydroxylapatitu jsou nejlepším výběrem. Hydroxylapatit posiluje zuby a účinně chrání před působením vnějších činitelů a před procesy, k nimž dochází v průběhu dne a noci v ústní dutině.


Sladidla – sladidla dodávají pastám příjemnou chuť a vůni, bez nich by mytí zubů vyžadovalo silné sebezapření. Pasty na zuby DuoLife Day & Night Beauty Care obsahují pouze přírodní sladidla – stévii, sorbitol, xylitol místo populárního sacharinu nebo sukralozy. Dodatečně xylitol pomáhá chránit zuby před kazy, podporuje mineralizaci a zlepšuje vyživovací vlastnosti a vlastnosti regulující sliny.

Nemáme rádi:
triklosan, natriumdodecylsulfát (SLS), umělá sladidla, fluorid, glykol, paraben, mikroplasty nebo oxid křemičitý, proto nejsou tyto látky obsaženy v pastách DuoLife Day & Night Beauty Care


Poznejte blíže sadu past na zuby DuoLife Day & Night Beauty Care a složení 2 Step Diamond EffectTM !Pasta na zuby DuoLife Day Beauty Care je prvním krokem ke 24hodinové ochraně s 2 Step Diamond EffectTM. Složení unikátních složek bylo vytvořeno, abyste mohli se svěžestí zahájit každé ráno a úsměv Vám dělal společnost v průběhu intenzivního dne.


Druhým krokem ve 24h ochraně s 2 Step Diamond EffectTM je DuoLife Night Beauty Care. Doba nočního odpočinku tvoří ideální podmínky pro remineralizaci skloviny a intenzivní bělení, proto byla bělící síla pasty podpořena aktivním bambusovým uhlím.


Pro zainteresované: Jak působí složky obsažené v sadě past na zuby DuoLife Day & Night Beauty Care?


Hydroxylapatit

Hydroxylapatit je biomimetickou minerální složkou věnovanou kategorii oral care. Hydroxylapatit je složkou lidské skloviny a kostí, je zdrojem vápníku a fosfátu. Surovina je schopna se vstřebat do skloviny a utěsnit mikroztráty. Tokijská Lékařská univerzita dokázala, že hydroxylapatit předchází objevu nových ztrát- výzkum u dětí pravidelně si myjících zuby pastou s touto složkou v porovnání s pastou bez hydroxylapatitu.

Vulkanické sklo

Surovina EcoCert. Perlit je minerál (vulkanické sklo) s jemným abrazivním působením doporučované jako dodatek do pasty na zuby. Zlepšuje brusné vlastnosti, efektivně čistí zubní plak; posiluje lešticí vlastnosti.

Rýžová mouka

Je základním brusným prvkem v pastě. Vyplatí se zdůraznit, že rýže je bezlepkovým zrnkem.

Xylitol

Má více než čtyřnásobně nižší glykemický index než bílý cukr, protože náš organizmus jej zpracovává při minimálním podílu inzulinu. Nezávislé výzkumy potvrzují, že xylitol je schopen vrátit kaz až o 50%.

Sorbitol

Telemetrické pH testy na univerzitě v Curychu potvrzují, že sorbitol „je bezpečný pro zuby“, díky čemuž jej lze využívat v produktech s logem TOOTH FRIENDLY.

Mentol

Dodává výraznou mátovou chuť i pach. Vykazuje protizánětlivé působení zastavuje rozvoj mikroorganizmů.

Kokosová voda

Kokosy, používané v surovině, jsou pěstovány převážně v Thajsku. Složky kokosové vody pomáhají chránit ústní dutinu zpomalováním vývoje bakterií (S. salivarius, S mutans, S. mitis, L. acidophilus) a hub (C albicans, C. tropicalis a A. niger).

Výtažek z góji

Surovina s protizánětlivými a antioxidačními vlastnostmi.

Výtažek z Vilínu virginského

Je zdrojem aktivních složek s protizánětlivými, antioxidačními a detoxikačními vlastnostmi.

Bambusové uhlí

Bambusové uhlí je získáváno z bambusového dřeva. Jeho silné absorpční vlastnosti mají, samozřejmě, vliv na čisticí a bělicí působení.

Výtažek z angreštu indického

Vitamín C podporuje syntézu kolagenu – je to látka tvořící mj. dásně, vlákna ozubnice, zubovinu a kosti. Zajišťuje jim také správnou hustotu

Echinacea

Vykazuje protizánětlivé působení zastavuje rozvoj mikroorganizmů.

Khaki

Vykazuje antibakteriální působení Surovina vykazuje zmírňující působení pro zápach z úst.▼ Celý popis ▼

Sada zubní pasty DuoLife Day & Night Beauty Care (2x50ml)

  • Výrobce: DuoLife
  • Kód výrobku: DLKOPPDN010100
  • EAN: 5902659136039
  • Získáte bonusových bodů: 19
  • Dostupnost: Dočasně nedostupné

Podobné výrobky

Pro Vita C Body Scrub 200ml

Pro Vita C Body Scrub 200ml

Cukrový peeling Pro Vita C Body Scrub s brusinkovými částečkami čistí a jemně exfoliuje odumřelé k..

692,00 Kč Cena bez DPH: 571,90 Kč

Pro Vita C Hand Cream 75ml

Pro Vita C Hand Cream 75ml

Krém na ruce Pro Vita C Hand Cream díky vitaminové složce ECF Pro Nutri-Form™ obohacené o kakaové má..

312,74 Kč Cena bez DPH: 258,46 Kč

Pro Keratin Hair Complex Conditioner 200ml

Pro Keratin Hair Complex Conditioner 200ml

Kondicionér Pro Keratin Hair Complex Conditioner je revitalizační podpora pro vlasy. Jedná se o ko..

960,00 Kč Cena bez DPH: 793,39 Kč

Pro Keratin Hair Complex Shampoo 200ml

Pro Keratin Hair Complex Shampoo 200ml

Šampon DuoLife Keratin Hair Complex Advanced Formula je kosmetický přípravek na suché, zničené, pošk..

672,72 Kč Cena bez DPH: 555,97 Kč

Věrnostní program DuoLife

Věrnostní program

certifikace duolife


Ocenění a certifikáty

Značka DuoLife byla mnohokrát vyznamenávána.

Seznamte se s cenami a oceněními, která potvrzují nejvyšší kvalitu a účinnost našich výrobků.