• DuoLife SunVital Natural Kids Formula 150 ml

DuoLife SunVital Natural KIDS Formula uvádí na trh řadu produktů DuoLife Kids Formula pro děti. Sirup obsahuje přírodní rostlinné složky a organický zinek.

DuoLife SunVital Natural Kids Formula je 100% přírodní doplněk stravy určený pro děti starší 6 let, sestavený na bázi přírodních vitamínů, minerálů a antioxidantů z rostlinných surovin, s přídavkem organického zinku pro podporu správného fungování obranyschopnosti a dýchacích cest mladého organismu. Standardizované rostlinné složky nejvyšší kvality a chráněné složení ze zdraví prospěšného droždí podporuje mobilizaci imunitních mechanismů, a to jak během infekce, tak i v době vyššího nebezpečí onemocnění.

Kdy?

Obranyschopnost dítěte se intenzívně rozvíjí a pracuje, a tím se učí, jak si poradit s obecně se vyskytujícími patogeny. To bohužel znamená, že naše děti jsou nemocné častěji než dospělí, u nichž "paměť" imunitního systému je už řádně vytvořená a umožňuje rychle a účinně bojovat z nebezpečím. Optimální činnost dýchacích cest a imunitního systému dítěte výrazně ovlivňuje správná strava. Avšak v situaci zvýšené náchylnosti na infekce např. na podzim a v zimě nebo v případě intenzivního sportování mohou být vhodné doplňky stravy. Užívání tohoto přípravku je také doporučováno za účelem podpoření boje mladého organismu s virovými a bakteriálními infekcemi horních a dolních dýchacích cest a také u dětí, u nichž se tyto infekce často vrací.

Jakým způsobem?

Rostlinné složky obsažené v přípravku SUNVITAL NATURAL KIDS FORMULA dodávají dětem přírodní vitamíny, minerály a antioxidanty, a doplňují tak často omezený jídelní lístek našich vybíravých jedlíků. Tento doplněk podporuje činnost imunitního systému a dýchacích cest, pomáhá udržet správné funkce bakteriální střevní mikroflóry a podporuje antioxidační procesy. V důsledku přispívá ke snížení nebezpečí infekce dítěte a během onemocnění zmírňuje příznaky a zajišťuje tak její lehčí průběh.


zdravé dítě s maminkou venku


Červené hrozny
jsou zdrojem vitaminů B, E, K a karotenu a obsahují také vzácné minerální složky jako měď, železo, vápník, hořčík, draslík nebo bór. Podporují imunitu a napomáhají odstraňovat toxiny z organismu.

Plody ostružiny obsahují mnoho vitaminů, mj. A, E, K, niacin, riboflavin nebo tiamin. Díky vysokému obsahu vitaminu C a kyseliny ellagové podporují imunitní systém. Ostružiny jsou také dobrým zdrojem antokyanů, které se vyznačují mnohostrannou biologickou aktivitou, především však svými antioxidačními vlastnostmi.

Bezinka je bohatým zdrojem antokyanů, které pomáhají udržovat řádné fungování imunitního systému. Působí také jako antioxidant, díky čemuž pomáhá při ochraně tkáně před působením volných radikálů.

Šípek obsahuje 30 - 40 krát více vitamínu C než tím známé citrusy, podporuje imunitní systém a posiluje organismus. Kromě toho obsahuje hodně velké množství vitamínů A, B, E a K, jakož i flavonoidy podporující fungování organismu7-8. Med podporuje organismus v době snížené aktivity imunitního systému. Flavonoidy, které jsou obsaženy v medu, přispívají k mikrobiologické rovnováze v orgánech a v tkáních. Med posiluje antioxidační schopnosti organismu.

Plody aceroly jsou zdrojem dobře asimilovatelného přírodního vitaminu C, obsahují také velké množství provitaminu A, tiaminu a riboflavinu. Acerola je hlavním dietetickým zdrojem antioxidantů, které posilují ochranu před volnými radikály. Pomáhají podporovat přirozené ochranné mechanismy organismu před oxidačním stresem.

SunVital® (patentovaná formule získaná z inaktivovaných buněk kvasinek Saccharomyces cerevisiae/organického zinku) podporuje organismus v posilováním řádného působení imunitního systému. Pomáhá udržovat optimální kyselo-zásaditou rovnováhu a správné kognitivní funkce. Africká pelargonie přispívá ke správnému fungování dýchací soustavy v období výskytu infekcí horních a dolních dýchacích cest. Standardizovaný extrakt z kořene africké pelargonie má mnohostranné účinky a podporuje funkce imunitního systému.

Dýňová semínka jsou zdrojem polynenasycených mastných kyselin, vitamínů A, C, E a B2 i B6. Zvláště důležité jsou poslední dva zmíněné vitaminy, které spolu s vitamínem A podporují správné působení sliznic a dýchacích cest.

Česnek je zdrojem aliinu, který je enzymem alinázou rozkládán prostřednictvím nestabiliního produktu na alicin. Česnek pozitivně působí na dýchací cesty, podporuje přirozenou bakteriální flóru a napomáhá lepšímu prokrvení koronárních cév.

Právenka latnatá je bylina, která se přirozeně vyskytuje v Indii a na Srí Lance. Všechny části této rostliny jsou hořké, proto je místními nazývaná Maha-tikta, což doslova znamená „král hořkosti“. Hlavní aktivní složkou je andrografolid spadající do diterpenů, který podporuje práci imunitního systému.



▼ Celý popis ▼
Složky
Složení Koncentrovaná šťáva z ovoce červených hroznů, koncentrovaná šťáva z ovoce ostružin, extrakt z ovoce bezinky (Sambucus nigra) standardizován ohledně obsahu polyfenolů (včetně antykyjanidinů) 10:1, šťáva z ovoce šípku, med, extrakt z ovoce aceroly (Malpighia glabra) standardizován ohledně obsahu vitaminu C 50:1, SunVital® (vyhrazená formule získána z inaktivovaných kvasinkových buněk Saccharomyces cerevisiae)/ organický zinek), extrakt z kořene africké pelargonie (Pelargonium sidoides) 4:1, extrakt z dýňových semínek (Cucurbita pepo) 4:1, extrakt z česneku (Allium sativum) 4:1, extrakt z listů právenky latnaté (Andrographis paniculata) 4:1.
Výživové hodnoty Výživové hodnoty na 100 ml: Energie: 343kcal/1456kJ Bílkoviny: 2,5 g Sacharidy: 80,7 g Tuky: < 0,1 g
Způsob použití
Způsob použití 5 ml denně před jídlem. V době intenzivního poklesu imunity 2krát denně po 5 ml před jídlem. Před použitím pokaždé potřepte. Nepožívejte nad doporučené množství během dne. Sirup je určen pro děti starší 6 let. K odměření tekutiny použijte přiloženou odměrku.
Přechovávání
Přechovávání Výrobek skladujte při pokojové teplotě v místě nedostupném pro děti. Po otevření uschovejte v ledničce a požijte během 30 dnů. Chraňte před přímým vlivem slunečních paprsků. Protože je doplněk stravy DuoLife přírodní výrobek, chuť a konzistence jednotlivých výrobních šarží se můžou lišit v závislosti na ročním období a surovinách, které se použily k výrobě. Případný sediment je vytvořen přírodními složkami a tento proces je typický pro tento druh výrobků. Pro odstranění sedimentu před požitím potřepte.
Bezpečnostní opatření
Bezpečnostní opatření Bezpečnostní opatření: Hypersenzitivita na kteroukoliv složku výrobku. Nevhodné pro těhotné a kojící ženy. Doplněk stravy nesmí nahrazovat pestrou stravu. Vyvážený způsob stravování a zdravý způsob života jsou důležité pro správné fungování organismu. Datum minimální trvanlivosti: potisk vedle čárového kódu. Číslo šarže se nachází v podobě potisku na povrchu skleněné láhve.

DuoLife SunVital Natural Kids Formula 150 ml

  • Výrobce: DuoLife
  • Kód výrobku: DLKFPSUN010000
  • EAN: 5902659132697
  • Získáte bonusových bodů: 27
  • Dostupnost: Skladem u dodavatele (2-4 dny)
  • 535 Kč

  • Cena bez DPH: 477 Kč
  • Cena v bodech: 549

Tagy: imunita, trávení, zdraví dětí

Věrnostní program DuoLife

Věrnostní program

certifikace duolife


Ocenění a certifikáty

Značka DuoLife byla mnohokrát vyznamenávána.

Seznamte se s cenami a oceněními, která potvrzují nejvyšší kvalitu a účinnost našich výrobků.