• DUOLIFE Ginseng

DUOLIFE Ginseng je doplněk stravy z řady Pure Formula, který obsahuje komplex výtažků z tří druhů ženšenu: pravého, amerického a sibiřského v koncentrované dávce. Je uzavřen v kapslích s derivátem organické celulózy (HPMC) s postupným uvolňováním.  Ženšen posiluje vitalitu a koncentraci a podporuje udržení sexuální výkonnosti.

DUOLIFE Ginseng

DUOLIFE Ginseng je doplněk stravy z řady Pure Formula, který obsahuje komplex výtažků z tří druhů ženšenu: pravého, amerického a sibiřského v koncentrované dávce. Je uzavřen v kapslích s derivátem organické celulózy (HPMC) s postupným uvolňováním. 


Ženšen pravý:

- pomáhá udržet vitalitu. (ID 3674)

- přispívá ke snížení únavy. (ID 3675)

- podporuje koncentraci. (ID 3673)

- podporuje optimální kognitivní procesy. (ID 3870)

- pomáhá udržet sexuální výkonnost. (ID 3677)

- podporuje normální činnost imunitního systému. (ID 3672)

- přispívá z udržení normální hladiny glukózy v krvi. (ID 3669)

Ženšen sibiřský:

- podporuje činnost imunitního systému. (ID 3704)

- přispívá k udržení optimálních duševních schopností. (ID 3753)

- přispívá k udržení optimálního krevního tlaku. (ID 3346)


Výhody produktu


DUOLIFE Ginseng - výhody


Složení doplňku stravy DUOLIFE Ginseng 


Ženšen pravý je také nazýván ginseng nebo všelék. Jde o rostlinu, která pochází z Dálného východu, kde se používá již více než 4000 let. Ženšen za své cenné vlastnosti vděčí obsahu mnoha unikátních účinných látek. Nejdůležitější z nich se nachází v kořeni ženšenu a jsou to tzv. ginsenosidy (asi 40 různých látek) patřící do skupiny saponinů. Jejich obsah v kořenech dosahuje cca 2–3 %. V různých odrůdách ženšenu se nejčastěji vyskytuje a opakuje 11 nejznámějších ginsenosidů: Rb1, Rb2, Rc, Rd, Re, Rf, Rg1, Rg2, Rg3, Rh1 a Rh2. Ginsenosidy a jejich vzájemný poměr určují použití a vlastnosti daného druhu ženšenu a ovlivňují jejich specifické vlastnosti. Kromě ginsenosidů dodává kořen ženšenu tělu také řadu vitaminů a minerálů, včetně vitaminu C, E, vitaminů skupiny B (B1, B2 a B12), dále železo, hořčík, vápník, mangan, křemík, fosfor, zinek, molybden a síru. Byla prostudována řada dalších vlastností ženšenu pravého, které podporují lidské tělo.

Ženšen pravý podporuje udržení vitality. (ID 3674)

Ženšen pravý přispívá ke snížení únavy. (ID 3675)

Ženšen pravý podporuje koncentraci. (ID 3673)

Ženšen pravý podporuje optimální kognitivní procesy. (ID 3870)

Ženšen pravý podporuje udržení sexuální výkonnosti. (ID 3677)

Ženšen pravý podporuje normální funkci imunitního systému. (ID 3672)

Ženšen pravý přispívá z udržení normální hladiny glukózy v krvi. (ID 3669)

Ženšen americký je také nazýván ženšen pětilistý. Je to trvalka z čeledi araliaceae, která pochází z východního pobřeží Severní Ameriky. Pěstuje se především ve státě Wisconsin a v kanadském Ontariu, protože v těchto místech jsou ideální podmínky pro růst a syntézu účinných látek (ginsenosidů). Je příbuzný ženšenu pravému a stejně jako on vděčí za své cenné vlastnosti především ginsenosidům, které se hojně nacházejí v kořenech, listech, stonku a plodech rostliny. Kromě toho americký ženšen obsahuje vysoké množství účinných látek, jako jsou terpeny, fenolické sloučeniny, aminokyseliny, flavonoidy, esenciální oleje, vitaminy a minerály.

Sibiřský ženšen, jinak eleuterokok ostnitý. Pochází z oblastí jihovýchodní Asie a za svůj název vděčí tomu, že se vyskytuje ve východní Sibiři. Sibiřský ženšen obsahuje především eleuterosidy AG a IM, které zajišťují většinu cenných vlastností této rostliny. Kromě toho je sibiřský ženšen bohatý na účinné látky jako mj. ginsenosidy, panaxany, panaxinoly, vitaminy skupiny B, vitaminy A a C, vápník, měď, fosfor, zinek, draslík, železo, hořčík, sodík a mnoho dalších.

Sibiřský ženšen podporuje funkce imunitního systému. (ID 3704)

Sibiřský ženšen přispívá k udržení optimálních duševních schopností. (ID 3753)

Sibiřský ženšen přispívá k udržení optimálního krevního tlaku. (ID 3346)

Doplněk stravy DUOLIFE Ginseng obsahuje také jablečnou vlákninu a vitamin B6, které synergicky podporují účinek hlavních složek – ženšenu pravého, ženšenu amerického a ženšenu sibiřského.


DuoLife Pure Formula - Keep it Simple


▼ Celý popis ▼
Složky
Složení Složení – obsah v jedné denní dávce (2 kapsle): výtažek z ženšenu pravého (Panax ginseng C.A. Mey) 1:1 (200 mg) standardizovaný na 7% obsah ginsenosidů (14 mg), výtažek z ženšenu amerického (Panax quinquefolius L.) 2:1 (200 mg) standardizovaný 5% obsah ginsenosidů (10 mg), jablečná vláknina, výtažek z ženšenu sibiřského (Eleutherococcus senticosus) 3:1 (120 mg) standardizovaný 0,8% obsah eleuterosidů (0,96 mg), protispékavá látka: oxid křemičitý (z rýže), vitamin B6 (pyridoxin 5′-fosfát) – 2,8 mg (200 % RHP*). Složení obalu kapsle: hydroxymethylpropylcelulóza (HPMC).  * RHP – Referenční hodnota příjmu u průměrné dospělé osoby (8400 kJ/2000 kcal).  Výživové hodnoty na 100 g  Energie: 194 kcal/ 812,2 kJ Tuky: 0,93 g (z toho: nasycené mastné kyseliny: 0,13 g) Sacharidy: 41,5 g (z toho: cukry: 1,3 g) Vláknina: 19,5 g Bílkoviny: 2 g Sůl: 0,02 g
Způsob použití
Způsob použití Způsob užití: 2 kapsle denně během jídla. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Pro správné fungování organismu je důležitá vyvážená strava a zdravý životní styl.
Přechovávání
Přechovávání Skladování: Skladujte při pokojové teplotě a mimo dosah malých dětí.
Bezpečnostní opatření
Bezpečnostní opatření Upozornění: nepoužívejte v případě přecitlivělosti na kteroukoli ze složek. Nepoužívejte v těhotenství a při kojení. Máte-li chronické onemocnění nebo užíváte-li léky, poraďte se před užitím přípravku se svým lékařem. 

DUOLIFE Ginseng

  • Kód výrobku: PFSDPGIN010100
  • Dostupnost: Skladem u dodavatele (2-4 dny)
  • 522,02 Kč

  • Cena bez DPH: 466,09 Kč
  • Cena v bodech: 536

Tagy: Pure Formula, imunita, výkonnost, duševní zdraví

Podobné výrobky

DUOLIFE Berberine

DUOLIFE Berberine

DUOLIFE Berberine je doplněk stravy z řady Pure Formula, který obsahuje berberin z výtažku z kořene..

638,89 Kč Cena bez DPH: 570,43 Kč

DUOLIFE D3 in Nigella Oil

DUOLIFE D3 in Nigella Oil

DUOLIFE D3 in Nigella Oil je doplněk stravy z řady Pure Formula, který obsahuje vitamin D3 rozpuště..

638,89 Kč Cena bez DPH: 570,43 Kč

DUOLIFE Maca

DUOLIFE Maca

DUOLIFE Maca je doplněk stravy z řady Pure Formula, který obsahuje výtažek z kořene macy v koncentr..

522,02 Kč Cena bez DPH: 466,09 Kč

DUOLIFE Melatonin

DUOLIFE Melatonin

DUOLIFE Melatonin je doplněk stravy z řady Pure Formula obsahující melatonin uzavřený v kapslích z ..

522,02 Kč Cena bez DPH: 466,09 Kč

Věrnostní program DuoLife

Věrnostní program

certifikace duolife


Ocenění a certifikáty

Značka DuoLife byla mnohokrát vyznamenávána.

Seznamte se s cenami a oceněními, která potvrzují nejvyšší kvalitu a účinnost našich výrobků.