• DuoLife Beauty Care Collagen Hyaluron 4D 50ml - kolagen

DuoLife Collagen Beauty Care Hyaluron 4D je určen pro každodenní péči o suchou a smíšenou pleť se sklonem k vzniku drsných míst, pocitu stažené pokožky a znatelné dehydratace. Jedinečný komplex čtyř druhů kyseliny hyaluronové 4D díky rozdílné velikosti částic postupně proniká do kůže a okamžitě ji hydratuje ve všech vrstvách. Hydratační účinek přetrvává 24 hodin po nanesení.


Můžeme si zachovat krásný, mladý, zdravý a zářivý vzhled pokožky i přes pokročilý věk a přirozeně postupující procesy stárnutí?S řadou DuoLife Collagen Beauty Care je to MOŽNÉ!


Objevte jedinečné vlastnosti DuoLife Collagen Beauty Care Hialuron 4D


Advanced Collagen Technology

Použití kolagenového hydrátu s patentovanou metodou tepelné a mikrobiologické stabilizace nám zajišťuje jedinečnost a exkluzivitu na evropském trhu. Kolagen je bílkovina, kterou se živí mnoho skupin mikroorganismů, a proto je nezbytná jeho mikrobiologická stabilizace, jež zaručuje bezpečné používání v kosmetických přípravcích. Kolagenový hydrát použitý v našich přípravcích má zároveň tepelnou i mikrobiologickou stabilitu potvrzenou patentem Pat.233679.

High Hydratation

DuoLife Collagen Beauty Care Hialuron 4D má vynikající hydratační vlastnosti.


HYMAGIC 4D jedinečná kombinace čtyř druhů kyseliny hyaluronové s různými vlastnostmi, které pronikají do všech vrstev naší kůže.Struktura Hymagic 4D Trojrozměrná síť zadržující vodu.    Přesné zaměření na jednotlivé vrstvy kůže.    Zdravá, hydratovaná a pružná pokožka.


Výsledky výzkumu ukazují, že již po hodině od nanesení přípravku se hydratace kůže díky HYMAGIC 4D zvyšuje o 155,1 %. HYMAGIC 4D poskytuje okamžitou víceúrovňovou hydrataci a udržuje pokožku hladkou a pružnou.


Víte, že DuoLife Beauty Care Collagen Hialuron 4D je…

 • přípravek určený pro péči o suchou a smíšenou pleť se sklonem k vzniku drsných míst, pocitu stažené pokožky a znatelné dehydratace;
 • monopřípravek, který působí selektivně na konkrétní problém pokožky obličeje, krku a dekoltu;
 • tepelně stabilní kolagenový hydrát až do teploty 32 °C, což bylo potvrzeno patentem;
 • přípravek, v němž byl použit komplex 4 druhů kyseliny hyaluronové, která proniká do různých vrstev kůže, aby zajistila hloubkovou hydrataci na více úrovních (HYMAGIC 4D);
 • 99,3% přírodní produkt;
 • přípravek, který neobsahuje parabeny a vonné látky – je bez potenciálních alergenů;
 • praktické balení zajišťující hygienické použití kosmetiky – no touch formula.


Je dobré vědět


1) Proč má přípravek hnědou barvu? Proč jiní výrobci nabízejí tento typ výrobků světlé barvy?

 • Hnědá barva DuoLife Collagen Beauty Care Hialuron 4D je důsledkem přítomnosti melaninu.

2) Proč je vůně přípravku tak specifická?

 • DuoLife Collagen Beauty Care Hialuron 4Dnení parfémovaný, neobsahuje vonné látky. Kolagenový hydrát je získáván z rybích kůží.

3) Je DuoLife Collagen Beauty Care Hialuron 4D chráněn patentem?

 • Patentem je chráněna metoda tepelné a mikrobiologické stabilizace čistého kolagenového hydrátu.

4) Co je příčinou lepivosti obsahu výrobku a jemné lepivosti po nanesení – je to kvůli množství kolagenu? Pokud ano, jaké je jeho množství?

 • Jemná lepivost je výsledkem použití vysoce koncentrovaného hydrátu obsahujícího bílkoviny – kolagen. Množství kolagenového hydrátu činí 89,6%.

5) Jak a kdy mám používat DuoLife Collagen Beauty Care Hialuron 4D?

 • Lze ho používat ráno i večer. DuoLife Collagen Beauty Care Hialuron 4D nepřipomíná krém ani sérum, protože se jedná o přípravek s vysokou koncentrací čistých bílkovin. Pokud se chcete ráno nalíčit, na vyčištěnou a vlhkou pokožku obličeje, krku a dekoltu naneste tenkou vrstvu přípravku. Jemně vklepejte. Počkejte asi 5–10 minut, než se přípravek vstřebá. Abyste po vstřebání předešli pocitu napnutí pleti, použijte vhodný krém, který také vklepejte. Nejlepší výsledky zajistí používání vhodného krému z řady DuoLife Collagen Beauty Care. Pokud se přípravek pod make-upem nebo krémem „válí“, znamená to, že při další aplikaci je potřeba snížit jeho množství.


Mapa obličeje – místa, kde se nejrychleji a nejčastěji objevují první viditelné vrásky


Kolagen je nejdůležitější bílkovina pojivové tkáně vytvořené pouze z aminokyselin, které spojují buňky jako lepidlo (jeho název pochází z řeckého slova „kolla“, což znamená „lepidlo“)1. Škáru ze 70–85 % tvoří kolagen a díky němu si zachovává spojitost, strukturu a pružnost, což jsou všechny faktory, které rozhodují o jejím mladém vzhledu bez vrásek. Bohužel již ve věku kolem 25 let začíná docházet k úbytku kolagenu – má se za to, že ročně dojde přibližně k 1% ztrátě2. Je to ovlivněno procesy probíhajícími v kůži, jako jsou:


 • přirozená degenerace kolagenu – podkožní tkáň přestává být pružná a začne se vlnit;
 • úbytek kyseliny hyaluronové – přispívá k dehydrataci kůže, suchá kůže je náchylnější k vzniku vrásek;
 • oslabení ochranné hydrolipidové bariéry pokožky – vede k vysušování kůže a zvyšuje nepříznivý vliv vnějších faktorů;
 • snížená aktivita mazových a potních žláz – zhoršuje problém vysušení kůže.


Prohlédnout vzdělávací video


▼ Celý popis ▼
Složky
Složení Aqua/Water, Glycerin, Collagen, Leuconostoc/Radish Root Ferment Filtrate, Sodium Hyaluronate, Sodium Acetylated Hyaluronate, Sodium Hyaluronate Crosspolymer, Hydrolyzed Sodium Hyaluronate, Pentylene Glycol, Lactic Acid, Sodium Benzoate, Sodium Hydroxide, Citric Acid, Ethylhexylglycerin, Silver Citrate.
Způsob použití
Způsob použití Na vyčištěnou a vlhkou pokožku obličeje, krku a dekoltu naneste tenkou vrstvu přípravku. Jemně vklepejte, nemasírujte. Počkejte asi 5–10 minut, než se přípravek vstřebá. Abyste po vstřebání předešli pocitu napnutí pleti, použijte vhodný krém, který také vklepejte. Nejlepší výsledky zajistí používání vhodného krému z řady DuoLife Collagen Beauty Care. Pokud se přípravek pod make-upem nebo krémem „válí“, znamená to, že při další aplikaci je potřeba snížit jeho množství.
Přechovávání
Přechovávání DuoLife Collagen Beauty Care Hialuron 4D skladujte na tmavém a suchém místě, nevystavuje jej přímému slunečnímu světlu. Přípravek je nutno skladovat při teplotě do 32 °C.
Bezpečnostní opatření
Bezpečnostní opatření Nepoužívejte v případě alergie na kteroukoliv ze složek. Přípravek je určen pro péči o pleť obličeje, krku, dekoltu, kolem jařmového oblouku a lícních kostí. Nepoužívejte přímo pod oko, do očí a na víčka.

DuoLife Beauty Care Collagen Hyaluron 4D 50ml - kolagen

 • Výrobce: DuoLife
 • Kód výrobku: DLKOPH4D01CO00
 • Získáte bonusových bodů: 64
 • Dostupnost: Dočasně nedostupné

Podobné výrobky

Pro Aloe Daily Shampoo 210ml

Pro Aloe Daily Shampoo 210ml

Pro Aloe Daily Shampoo 210 ml je mycí a hydratační šampon pro každodenní použití. Použitý jablečný ..

399,00 Kč Cena bez DPH: 329,75 Kč

Duolife Aloe Shower Gel 200ml

Duolife Aloe Shower Gel 200ml

Pro Aloe Shower Gel 200 ml je čisticí přípravek, který podporuje vaše každodenní rituály péče o poko..

423,50 Kč Cena bez DPH: 350,00 Kč

Pro Keratin Hair Complex Shampoo 200ml

Pro Keratin Hair Complex Shampoo 200ml

Šampon DuoLife Keratin Hair Complex Advanced Formula je kosmetický přípravek na suché, zničené, pošk..

672,72 Kč Cena bez DPH: 555,97 Kč

Pro Keratin Hair Complex Conditioner 200ml

Pro Keratin Hair Complex Conditioner 200ml

Kondicionér Pro Keratin Hair Complex Conditioner je revitalizační podpora pro vlasy. Jedná se o ko..

960,00 Kč Cena bez DPH: 793,39 Kč

Věrnostní program DuoLife

Věrnostní program

certifikace duolife


Ocenění a certifikáty

Značka DuoLife byla mnohokrát vyznamenávána.

Seznamte se s cenami a oceněními, která potvrzují nejvyšší kvalitu a účinnost našich výrobků.