• Aloes Micellar Cleansing Water 200 ml

DuoLife Beauty Care Aloe Micellar Cleansing Water je velmi účinná čisticí péče z řady DuoLife Aloe, jejímž základem jsou vysoce koncentrované přírodní složky. Řada obličejové kosmetiky s aloe vera jsou produkty, které kromě využívání prospěšných účinků této rostliny byly obohaceny mnoha aktivními látkami se synergickými nebo komplementární účinky, které dále rozšiřují jejich blahodárné účinky na naši pokožku.

Objevte čistou krásu s přípravkem DuoLife Beauty Care Aloe Micellar Cleansing Water a využijte blahodárné účinky produktů řady DuoLife Aloe


DuoLife Beauty Care Aloe Micellar Cleansing Water je velmi účinná čisticí péče z řady DuoLife Aloe, jejímž základem jsou vysoce koncentrované přírodní složky. Řada obličejové kosmetiky s aloe vera jsou produkty, které kromě využívání prospěšných účinků této rostliny byly obohaceny mnoha aktivními látkami se synergickými nebo komplementární účinky, které dále rozšiřují jejich blahodárné účinky na naši pokožku.

Hydratační síla aloe vera ve spojení s čisticími účinky výtažků ze stévie a bambusu nám umožnila vytvořit produkt DuoLife Beauty Care Aloe Micellar Cleansing Water pro důkladné odstranění make-upu a veškerých nečistot, aniž by přitom docházelo k podráždění kůže nebo porušení její hydro-lipidové rovnováhy. Čisticí péče DuoLife Beauty Care Aloe Micellar Cleansing Water dává pokožce pocit komfortu a působí preventivně proti prvním vráskám již ve velmi rané fázi.

Zapamatujte si!

Mládí je ideální doba, kdy začít s lehkou péčí zabraňující stárnutí. Vhodná péče pomůže zpomalit stárnutí a nadlouho poskytne pokožce zářivý a zdravý vzhled.

Budoucnost Vaší kůže s DuoLife Beauty Care Aloe Micellar Cleansing Water


Odstraňování make-upu je nejdůležitější rituál na konci dne. Při něm se kůže očistí a připraví na nanesení krému. DuoLife Beauty Care Aloe Micellar Cleansing Water můžete používat nejenom na čištění pleti na obličeji, ale také očí a krku. Díky své dokonalé kompozici mladou pokožku účinně osvěžuje a navrací ji zdravý vzhled. Díky tomu se kůže stává sametově hladkou a obnovuje se její přirozený lesk. Jemné složení tohoto přípravku, jehož pH se blíží úrovni slz, efektivně odstraňuje nečistoty z víček a řas.

Seznamte se se všemi přínosy, které poskytne Vaší pokožce přípravek DuoLife Beauty Care Aloe Micellar Cleansing Water:- jednoduché a přírodní složení aktivizuje geny mládí,
- jemné a účinné čištění,
- obnovení svěžího vzhledu kůže (odstranění nedostatku kyslíku),
- připravení pokožky na další fáze péče,
- efektivní odstranění make-upu,
- zvýšení pružnosti a pevnosti pokožky.

Tajemství perfektní péče


Čištění - Hydratace a ochrana - Regenerace


Koncepce Age Preventing vyvinutá odborníky využívá blahodárné vlastnosti aktivních látek, které odstraňují nedostatek kyslíku a provádějí detoxikaci naší pokožky. Důvěřujte synergii přírody a technologie vyvinuté nejlepšími odborníky, abyste zabránili prvním změnám, které se začínají projevovat již v mládí. Tyto přípravky působí na mladou pokožku preventivně a tak, aby později nebylo potřeba zlepšovat její vzhled radikálními metodami. Kosmetika z řady s aloe vera zaručí pokožce to, aby zůstala co nejdéle krásná, zářící a pružná a bez viditelných známek stárnutí.

Až 99,5% přírodní produkt

Aloe vera – výtažek z aloe pomáhá pokožce při regeneraci její posílením, uklidněním a ochranou. Pokožka se tak stane hydratovanou a zářící

Anti free radicals - volné radikály vznikají v důsledku různých faktorů. Mezi hlavní z nich patří stres, znečištěné ovzduší, umělé látky přidávané do potravin nebo léky. Způsobem, jak bojovat s volnými radikály, jsou adaptogeny, které mají silné antioxidační účinky a zabraňují tak jejich vzniku.

Conception of Age Preventing – systém regenerace pokožky založený na původní koncepci zpomalující proces stárnutí mladé pokožky – Age Preventing. Základem této koncepce, kterou vyvinuli technologové, je prevence známek stárnutí pokožky ve velmi rané fázi, kdy proces buněčné obnovy je dostatečně krátký a nenarušuje regenerační funkci naší pokožky. Aplikace vhodné kombinace látek na mladou pokožku zpomaluje proces jejího stárnutí.

Product for Young skin – s postupem času dochází k dynamickým proměnám potřeb pokožky. Doba mládí, kdy se můžeme ještě bránit vzniku vrásek, a ne už jen odstraňovat jejich efekty, je nejvhodnější doba, kdy začít s včasnou péči proti stárnutí.

Powered by nature – základ řady Aloe Beauty Care tvoří přírodní složky, ze kterých tento přípravek využívá to nejlepší pro naši pokožku.

Produkt vhodný pro vegany

Objevte aktivní složky produktu


Výtažek z aloe vera:
- zklidňuje podráždění,
- hydratuje.

Výtažek z bambusu:
- posiluje pokožku,
- je přírodním zdrojem křemíku, který je nezbytný pro udržení dobrého stavu a fungování pokožky.

Výtažek ze stévie:
- hydratuje pokožku,
- dezinfikuje pokožku a omezuje vznik kožního mazu.

Víte, čím se vyznačuje přípravek DuoLife Beauty Care Aloe Micellar Cleansing Water?


- velmi vysoký index obsahu přírodních složek až 99,5 %

- do tohoto produktu jsme přidali výtažek z aloe vera v podobě koncentrované šťávy z dužiny listů této rostliny. I když řada kosmetických přípravků dostupných na trhu obsahuje šťávu z aloe (Aloe barbadensis Leaf Juice), obsahují ji ve skutečnosti mnohonásobně méně. Výtažek z aloe (Aloe barbadensis Leaf Extract) obsahuje ve skutečnosti mnohem více aloe než například gel s aloe.

- micelární voda obohacená řadou aktivních látek má s aloe synergické účinky, což rozšiřuje její blahodárné působení.

- synergie šťávy a krémů působí na mladou pokožku tak, aby omezovaly nutnost použití radikálních metod pro zlepšení jejího vzhledu

- pH produktu je stejné jako pH slz, díky čemuž nedochází k podráždění očí

Produkt obsahuje následující složky:

• výtažek ze stévie s geniálními hydratačními vlastnostmi. Odhaduje se, že jeho hydratační účinky jsou pětkrát vyšší než u glycerinu, který se v kosmetice používá nejčastěji. Zlepšuje také chuťové vlastnosti přípravku, pročež je odstraňování make-upu ze rtů mnohem příjemnější.
• výtažek z aloe s hydratačními, zklidňujícími a tonizačními účinky
• výtažek z bambusu obsahující bohatství cenných složek jako oxid křemičitý, aminokyseliny a minerály. Bambus má protizánětlivé, stahující a antiseptické účinky.
• neobsahuje látky, které jsou v kosmetických přípravcích nežádoucí a také neoblíbené jako např. PEG, dimetikon, fenoxyethanol, deriváty polyakrylátů

Podívejte se na propagační video▼ Celý popis ▼
Složky
Složení Aqua/Water, Propanediol, Caprylyl/Capryl Glucoside, Phyllostachys Bambusoides Extract, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Stevia Rebaudiana Leaf Extract, Glycerin, Glyceryl Caprylate, Sodium Phytate, Citric Acid, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Parfum/Fragrance.
Způsob použití
Způsob použití Naneste přípravek na kosmetický tampon a jemně přetřete obličej, krk a rty. Při odličování očí přidržte navlhčený tampon na víčku a stahujte ho směrem k řasám.
Přechovávání
Přechovávání Skladujte při pokojové teplotě.
Bezpečnostní opatření
Bezpečnostní opatření Nepoužívejte v případě přecitlivělosti na kteroukoliv ze složek.

Aloes Micellar Cleansing Water 200 ml

  • Výrobce: DuoLife
  • Kód výrobku: DLKOPMIC01AL00
  • EAN: 5902659137180
  • Bonusové body: 12
  • Dostupnost: Dočasně nedostupné

Podobné výrobky

Pro Aloe Night Cream 50ml (noční krém)

Pro Aloe Night Cream 50ml (noční krém)

Pro Aloe Night Cream 50 ml je „vydatná dávka přírody” vyvinuta pro noční regeneraci pleti. Přípravek..

495 Kč Cena bez DPH: 409 Kč

Pro Aloe Daily Shampoo 210ml

Pro Aloe Daily Shampoo 210ml

Pro Aloe Daily Shampoo 210 ml je mycí a hydratační šampon pro každodenní použití. Použitý jablečný ..

399 Kč Cena bez DPH: 330 Kč

Pro Vita C Body Scrub 200ml

Pro Vita C Body Scrub 200ml

Cukrový peeling Pro Vita C Body Scrub s brusinkovými částečkami čistí a jemně exfoliuje odumřelé k..

692 Kč Cena bez DPH: 572 Kč

Duolife Aloe Shower Gel 200ml

Duolife Aloe Shower Gel 200ml

Pro Aloe Shower Gel 200 ml je čisticí přípravek, který podporuje vaše každodenní rituály péče o poko..

424 Kč Cena bez DPH: 350 Kč

Věrnostní program DuoLife

Věrnostní program

certifikace duolife


Ocenění a certifikáty

Značka DuoLife byla mnohokrát vyznamenávána.

Seznamte se s cenami a oceněními, která potvrzují nejvyšší kvalitu a účinnost našich výrobků.